# Surname and name City Kraj Distance Club Jersey size Kategoria roweru Sum to pay
1 Mroczkowski Piotr Wrocław Polska SHORT Wąsy na szutrze L gravel/cx paid
2 Winiarski Bartosz Wrocław Polska SHORT Wąsy na szutrze M gravel/cx paid
3 Gołąb Janusz Zielona Góra Polska LONG Platokos Bike Team M gravel/cx paid
4 Stanowicz Maciej Świebodzice Polska LONG Mitsubishi Materials MTB Team S MTB/inne 100.00 PLN
5 Perkowski Paweł Oława Polska SHORT Mitsubishi Materials MTB Team L MTB/inne 100.00 PLN
6 Strychar Grzegorz Wrocław Polska SHORT Mitsubishi Materials MTB Team M MTB/inne 100.00 PLN
7 Strychar Monika Wrocław Polska SHORT Mitsubishi Materials MTB Team S gravel/cx 100.00 PLN
8 Bagiński Filip Wrocław Polska SHORT Bikestage M gravel/cx paid
9 Mossoczy Zbigniew Zabierzów Polska LONG BikeBoard L MTB/inne paid
10 Maciążek Krzysztof Wrocław Polska SHORT L gravel/cx paid
11 TAmioła Tomasz Wrocław Polska SHORT L gravel/cx paid
12 Kulesza Kamil Jelenia Góra Polska SHORT Bike Atelier L gravel/cx 100.00 PLN
13 Borowski Jędrek Jelenia Góra Polska LONG Bike Atelier M gravel/cx 100.00 PLN
14 Filipczak Dariusz Strzelce Opolskie Polska LONG Azazel Team M gravel/cx paid
15 Szraucner Edward Zgorzelec Polska SHORT S MTB/inne paid
16 Löffler Paweł Chrzanów Polska LONG M gravel/cx paid
17 Pospiszył Beata Łódź Polska SHORT Grzmiące Pośladki S gravel/cx paid
18 Kopeć Agnieszka Łódź Polska SHORT Grzmiące Pośladki M gravel/cx paid
19 Lis Marcin Gdańsk Polska LONG M gravel/cx paid
20 Kusyk Marcin Gdynia Polska LONG L gravel/cx paid
21 Ulatowski Jakub Szczecin Polska SHORT Rowerowe Ziomki XL gravel/cx paid BM
22 Kamiński Krystian Szczecin Polska LONG Rowerowe Ziomki XXL MTB/inne paid BM
23 Lendzion Piotr Dobra Polska LONG Rowerowe Ziomki M gravel/cx paid BM
24 Okieńczuk Radek Szczecin Polska LONG Rowerowe Ziomki L gravel/cx paid BM
25 Kiersnowski Wojciech Gliwice Polska SHORT ISO 11197 L gravel/cx paid BM
26 Deliman Jakub WROCŁAW Polska SHORT ISO 11197 M gravel/cx paid BM
27 STARZYŃSKI Damian Piła Polska LONG XXL MTB/inne paid
28 Gyrkow Paulina Bydgoszcz Polska SHORT XL MTB/inne paid BM
29 Choina Andrzej Wołów Polska SHORT L MTB/inne paid BM
30 Lisowski Lukasz Kevelaer Polska LONG M gravel/cx paid
31 Bednarek Michał Piła Polska LONG SEZUP Clima Team L gravel/cx paid BM
32 Pietrawski Tomasz Gdynia Polska SHORT IV A XL gravel/cx paid
33 Zaziąbł Adam Kraków Polska LONG M gravel/cx paid
34 Zabiegło Maciej Jelenia Góra Polska SHORT IV A XL MTB/inne paid
35 Hryniak Andrzej Jelenia Góra Polska SHORT IV A XXL MTB/inne 100.00 PLN
36 Rudziński Marek Bolesławiec Polska LONG L gravel/cx 100.00 PLN
37 Szymonik Wojtek Jelenia Góra Polska SHORT M MTB/inne paid
38 Kaniak Aleksandra Kraków Polska SHORT L gravel/cx paid BM
39 Arciszewski Krzysztof Szczecin Polska SHORT Studio74 Ubezpieczenia XL gravel/cx paid
40 Wolak Dariusz Szczecin Polska SHORT Studio74 Ubezpieczenia XL gravel/cx paid
41 Michalska Ewa Legnica Polska SHORT Optyk Okular Alchimowicz Bike M MTB/inne paid BM
42 Michnowicz Krzysztof Wrocław Polska SHORT XL MTB/inne paid
43 Drzymała Dobiesław Choszczno Polska LONG Arka 1 Stargard L gravel/cx paid BM
44 Chmielewski Robert Szklarska Poręba Polska SHORT L MTB/inne paid BM
45 Fiedot Jacek Świeradów Zdrój Polska SHORT XL MTB/inne paid
46 TOKAJ MARCIN warszawa Polska LONG M gravel/cx paid BM
47 Kwaśniewicz Andżelika Goleniów Polska SHORT S gravel/cx paid BM
48 Kwaśniewicz Grzegorz Goleniów Polska LONG M gravel/cx paid BM
49 Cyganiak Adrian Gorzów Wielkopolski Polska SHORT M MTB/inne paid BM
50 Piątkowski Robert Swarzędz Polska SHORT M gravel/cx paid BM
51 Berdzik Piotr Jelenia Góra Polska LONG Immotion Gall ICM Specialized Team S gravel/cx 100.00 PLN
52 Siwek Piotr Garlica Murowana Polska LONG JAMES XL MTB/inne paid
53 Falkowski Jan Gdańsk Polska LONG M gravel/cx paid BM
54 Wójcik Andrzej Bolesławiec Polska SHORT S MTB/inne 100.00 PLN
55 Sadowska Anna Ustroń Polska LONG S gravel/cx 100.00 PLN
56 Rydel Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Polska LONG M gravel/cx paid BM
57 Walkowiak Marcin Bolechówko Polska LONG S gravel/cx paid BM
58 Szyber Przemysław Wrocław Polska LONG M gravel/cx paid BM
59 Wojczek Dawid Gostyń Polska LONG Schorzenie team L gravel/cx paid BM
60 Kołdej Bartek Warszawa Polska LONG M gravel/cx paid BM
61 Stępień Rafał Wrocław Polska SHORT M gravel/cx paid BM
62 Zbrzyzny Wiesław Lubin Polska SHORT Bro-wer Team Lubin M MTB/inne paid BM
63 Brzeziński Robert Lubin Polska SHORT Bro-wer Team Lubin XL MTB/inne paid BM
64 Śniegowski Bernard Kraków Polska LONG L MTB/inne paid BM
65 Leśnicka Agata Gorzów Wlkp. Polska SHORT Green Bike XS MTB/inne paid
66 Walczewska Anna Piaski Polska SHORT R-Team Rydzyna M gravel/cx paid BM
67 Woźnica Tobiasz Piaski Polska SHORT R-Team Rydzyna S gravel/cx paid BM
68 Hupert Kamil Sochaczew Polska LONG M gravel/cx paid
69 Kaczmarek Adam Stare Miasto Polska LONG Triton M gravel/cx paid BM
70 Wasilewski Radosław Sochaczew Polska LONG L gravel/cx paid
71 Gadomski Darek Suchożebry Polska LONG M gravel/cx paid BM
72 Szych Dariusz Rakowiec Polska LONG Cyklo Kwidzyn L MTB/inne paid BM
73 Pawłowicz Marcin Ornontowice Polska SHORT M MTB/inne paid
74 Janik Przemysław Ornontowice Polska SHORT M MTB/inne paid
75 Siusta Damian Zielona Góra Polska LONG Szutring Rajders M gravel/cx paid
76 Wawrzyniuk Marcin Kraków Polska LONG M MTB/inne paid
77 MAJCHER ŁUKASZ Kręznica Jara Polska LONG M gravel/cx paid BM
78 Piorunowski Michał Kalisz Polska SHORT M MTB/inne paid BM
79 Prus Adrian Głogów Polska SHORT M gravel/cx paid BM
80 Janczar Filip Żerniki Polska LONG M gravel/cx paid BM
81 Klak Jakub Plewiska Polska LONG L gravel/cx paid BM
82 Sochacki Zbigniew GORZÓW WLKP. Polska SHORT MTB4FUN L MTB/inne paid
83 Żurawski Tomasz Nowa Ruda Polska LONG Profesjonalni amatorzy L MTB/inne paid BM
84 Łabanow Paweł Warszawa Polska SHORT Team PKO Bank Polski XL MTB/inne paid BM
85 Matysiak Dariusz Szczecin Polska LONG M gravel/cx paid
86 Frankowski Andrzej Ostrów Wielkopolski Polska LONG M gravel/cx paid BM
87 Frankowski Leszek Myje Polska LONG M MTB/inne paid BM
88 Nochowski Michał Gostyń Polska LONG Schorzenie team L gravel/cx paid BM
89 Barczyk Janek Zielona Góra Polska SHORT L gravel/cx paid
90 Karbowiak Bartosz Wrocław Polska SHORT Bike Pals L gravel/cx paid BM
91 Nowak Paweł Legnica Polska SHORT CCL L MTB/inne paid
92 Stęplewski Piotr Wrocław Polska LONG M gravel/cx paid BM
93 Wendeker Krzysztof Poznań Polska SHORT L gravel/cx paid BM
94 Garus Marek Warszawa Polska LONG Grupetto Warszawa S gravel/cx paid BM
95 Szumiński Tomasz Gostyń Polska LONG Schorzenie team L gravel/cx paid BM
96 FERENC Dawid Inowrocław Polska SHORT L gravel/cx paid BM
97 Szperlik Marcin Gostyń Polska LONG Schorzenie team M gravel/cx paid BM
98 Rogowski Paweł Poznań Polska SHORT M MTB/inne paid
99 Żuk Jacek Biała Podlaska Polska LONG Kolarska Grupa Bialska M MTB/inne paid BM
100 Żuk Przemek Warszawa Polska LONG Kolarska Grupa Bialska L MTB/inne paid BM


Views: 27020

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ