# | Surname and name | City | Distance | Club | Jersey size | Kategoria roweru | Sum to pay | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
"Koń zawsze pozostanie koniem" | |||||||||
1 | Zając Grzegorz | Świeradow-Zdrój | LONG | "Koń zawsze pozostanie koniem" | L | paid | |||
#RoweroweŚwiry | |||||||||
2 | Sajjad Idris | Wrocław | SHORT | #RoweroweŚwiry | L | MTB/inne | paid BM | ||
#SajMon_M | |||||||||
3 | Mucha Szymon | Jastrzębie-Zdrój | LONG | #SajMon_M | M | gravel/cx | paid BM | ||
4 Pory Roku ZKIW | |||||||||
4 | Olszewski Sławomir | Warszawa | LONG | 4 Pory Roku ZKIW | M | MTB/inne | paid BM | ||
AJUTO | |||||||||
5 | Tybulczuk Jakub | Łódź | LONG | AJUTO | M | gravel/cx | paid BM | ||
ALLE JAZDA | |||||||||
6 | Greifenberg Robert | Warszawa | SHORT | ALLE JAZDA | L | gravel/cx | |||
7 | Prugar Jarosław | Warszawa | SHORT | ALLE JAZDA | L | gravel/cx | paid BM | ||
Agencja Celna SMART | |||||||||
8 | Linda Piotr | Reda | LONG | Agencja Celna SMART | M | gravel/cx | |||
Arka 1 Stargard | |||||||||
9 | Drzymała Dobiesław | Choszczno | LONG | Arka 1 Stargard | L | gravel/cx | paid BM | ||
10 | Słowińska-Semczak Helena | Morzyczyn | SHORT | Arka 1 Stargard | S | MTB/inne | paid BM | ||
Azazel Team | |||||||||
11 | Filipczak Dariusz | Strzelce Opolskie | LONG | Azazel Team | M | gravel/cx | paid | ||
Bez Pański Kuń | |||||||||
12 | Smereczyński Tomasz | Opole | LONG | Bez Pański Kuń | L | gravel/cx | paid BM | ||
Bez klubowy | |||||||||
13 | Fidler Robert | Jelenia Góra | LONG | Bez klubowy | L | gravel/cx | paid | ||
14 | ZARZYCKI ANDRZEJ | Zgierz | LONG | Bez klubowy | S | gravel/cx | paid BM | ||
15 | Lapczyk Wojciech | Zebrzydowice | LONG | Bez klubowy | M | gravel/cx | paid BM | ||
Bike Atelier | |||||||||
16 | Kulesza Kamil | Jelenia Góra | SHORT | Bike Atelier | L | gravel/cx | paid | ||
17 | Borowski Jędrek | Jelenia Góra | LONG | Bike Atelier | M | gravel/cx | |||
BikeBoard | |||||||||
18 | Mossoczy Zbigniew | Zabierzów | LONG | BikeBoard | L | MTB/inne | paid | ||
Bike City Poznań | |||||||||
19 | Markiewicz Maciej | Poznań | LONG | Bike City Poznań | L | MTB/inne | paid BM | ||
BikeCity Poznań | |||||||||
20 | Rzepiński Leszek | Poznań | LONG | BikeCity Poznań | M | MTB/inne | paid BM | ||
Bike Pals | |||||||||
21 | Karbowiak Bartosz | Wrocław | SHORT | Bike Pals | L | gravel/cx | paid BM | ||
22 | Gierok Sebastian | Karwiany | LONG | Bike Pals | L | paid BM | |||
BikeUP Szczecin | |||||||||
23 | Wszołkowski Paweł | Szczecin | LONG | BikeUP Szczecin | M | gravel/cx | paid | ||
Bikestage | |||||||||
24 | Bagiński Filip | Wrocław | SHORT | Bikestage | M | gravel/cx | paid | ||
Borderless.cc | |||||||||
25 | Sojka Dawid | Gliwice | SHORT | Borderless.cc | XL | gravel/cx | paid BM | ||
Bracia | |||||||||
26 | Bednarek Grzegorz | Kędzierzyn Koźle | SHORT | Bracia | L | MTB/inne | paid BM | ||
27 | Bednarek Krzysztof | Kędzierzyn Koźle | SHORT | Bracia | L | paid BM | |||
Bro-wer Team Lubin | |||||||||
28 | Zbrzyzny Wiesław | Lubin | SHORT | Bro-wer Team Lubin | M | MTB/inne | paid BM | ||
29 | Brzeziński Robert | Lubin | SHORT | Bro-wer Team Lubin | XL | MTB/inne | paid BM | ||
Chihuahua Team | |||||||||
30 | Buczek Bartłomiej | Jelenia Góra | LONG | Chihuahua Team | M | gravel/cx | paid | ||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
31 | Szych Dariusz | Rakowiec | LONG | Cyklo Kwidzyn | L | MTB/inne | paid BM | ||
32 | Piasecki Stanisław | KWIDZYN | LONG | Cyklo Kwidzyn | M | MTB/inne | paid BM | ||
DA PULS | |||||||||
33 | Wąsik Marek | Poznań | LONG | DA PULS | M | MTB/inne | paid BM | ||
DECTRENER.PL | |||||||||
34 | Dec Jakub | Goleniów | LONG | DECTRENER.PL | M | gravel/cx | paid BM | ||
Dymson Kręci | |||||||||
35 | Dymek Konrad | Wrocław | SHORT | Dymson Kręci | L | gravel/cx | paid BM | ||
DzB Sko | |||||||||
36 | Falińska Marta | Ząbki | LONG | DzB Sko | S | gravel/cx | paid BM | ||
37 | Faliński Rafał | Skarżysko-Kamienna | LONG | DzB Sko | L | MTB/inne | paid BM | ||
38 | Faliński Łukasz | Ząbki | LONG | DzB Sko | S | gravel/cx | paid BM | ||
Dziewczyna_i_gravel | |||||||||
39 | Kubarek Natalia | Tarnów | SHORT | Dziewczyna_i_gravel | L | paid BM | |||
ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE | |||||||||
40 | Kołakowski Tomasz | Bydgoszcz | LONG | ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE | M | MTB/inne | paid BM | ||
ENDEGO | |||||||||
41 | Bławat Przemysław | Jelenia Góra | LONG | ENDEGO | M | paid BM | |||
Eroe Racing Club | |||||||||
42 | Takuśki Dominik | Gierczyn | LONG | Eroe Racing Club | XS | gravel/cx | paid BM | ||
FSD Sport | |||||||||
43 | Rymszewicz Bartłomiej | Sarbiewo | LONG | FSD Sport | XL | MTB/inne | paid BM | ||
Fajni Rowerzyści Team | |||||||||
44 | Kieliszek Rafał | Gorzów Wielkopolski | SHORT | Fajni Rowerzyści Team | M | MTB/inne | paid BM | ||
Fizia Team | |||||||||
45 | Wiszniewski Bartosz | Zielona Góra | SHORT | Fizia Team | XL | paid BM | |||
Flave Vision Agency | |||||||||
46 | Kościjański Mateusz | Warszawa | SHORT | Flave Vision Agency | L | gravel/cx | paid BM | ||
GREENSY HEROES | |||||||||
47 | Koziróg Łukasz | Szczecin | SHORT | GREENSY HEROES | S | MTB/inne | paid BM | ||
Giant Polska Team | |||||||||
48 | Góral Małgorzata | Warszawa | SHORT | Giant Polska Team | XS | gravel/cx | paid | ||
49 | Bednarski Patryk | Warszawa | LONG | Giant Polska Team | L | gravel/cx | paid | ||
Gravelovers | |||||||||
50 | Wieczorek Szymon | Kłodzko | LONG | Gravelovers | M | paid BM | |||
Green Bike | |||||||||
51 | Leśnicka Agata | Gorzów Wlkp. | SHORT | Green Bike | XS | MTB/inne | paid | ||
Grupa BM | |||||||||
52 | Mamczarz Marcin | Sroda slaska | SHORT | Grupa BM | XL | MTB/inne | paid | ||
Grupetto Lubliniec | |||||||||
53 | Machała Marek | Glinica | LONG | Grupetto Lubliniec | M | gravel/cx | paid BM | ||
Grupetto Warszawa | |||||||||
54 | Garus Marek | Warszawa | LONG | Grupetto Warszawa | S | gravel/cx | paid BM | ||
55 | Kamiński Tomasz | Warszawa | LONG | Grupetto Warszawa | L | paid BM | |||
Grzechu Warte Tattoo | |||||||||
56 | Gajdemski Bartosz | Żagań | LONG | Grzechu Warte Tattoo | XL | gravel/cx | paid | ||
57 | Bejnar Mirosław | Żagań | LONG | Grzechu Warte Tattoo | M | MTB/inne | paid | ||
58 | Józefczak Tomasz | Bolesławiec | LONG | Grzechu Warte Tattoo | M | gravel/cx | paid BM | ||
Grzmiące Pośladki | |||||||||
59 | Pospiszył Beata | Łódź | SHORT | Grzmiące Pośladki | S | gravel/cx | paid | ||
60 | Kopeć Agnieszka | Łódź | SHORT | Grzmiące Pośladki | M | gravel/cx | paid | ||
Hayabusa | |||||||||
61 | Mirecka Kinga | Sieraków | SHORT | Hayabusa | S | MTB/inne | paid BM | ||
Hayabusa | |||||||||
62 | Mirecki Dawid | Sieraków | SHORT | Hayabusa | L | gravel/cx | paid BM | ||
Highway To Hell | |||||||||
63 | Stabryn Mariusz | WROCŁAW | SHORT | Highway To Hell | L | paid BM | |||
INVESTAT Team | |||||||||
64 | Skubisz Łukasz | Warszawa | SHORT | INVESTAT Team | XL | MTB/inne | paid BM | ||
ISO 11197 | |||||||||
65 | Kiersnowski Wojciech | Gliwice | SHORT | ISO 11197 | L | gravel/cx | paid BM | ||
66 | Deliman Jakub | WROCŁAW | SHORT | ISO 11197 | M | gravel/cx | paid BM | ||
IV A | |||||||||
67 | Pietrawski Tomasz | Gdynia | SHORT | IV A | XL | gravel/cx | paid | ||
68 | Zabiegło Maciej | Jelenia Góra | SHORT | IV A | XL | MTB/inne | paid | ||
69 | Hryniak Andrzej | Jelenia Góra | SHORT | IV A | XXL | MTB/inne | |||
Immotion Gall ICM Specialized Team | |||||||||
70 | Berdzik Piotr | Jelenia Góra | LONG | Immotion Gall ICM Specialized Team | S | gravel/cx | |||
Inpeak Aitrainer Team | |||||||||
71 | Markiel Dawid | Wrocław | SHORT | Inpeak Aitrainer Team | M | gravel/cx | paid | ||
JAMES | |||||||||
72 | Siwek Piotr | Garlica Murowana | LONG | JAMES | XL | MTB/inne | paid | ||
JTC Danielo Team | |||||||||
73 | Walukiewicz Krzysztof | Jawor | LONG | JTC Danielo Team | XS | paid | |||
Jeździmy Bo Lubimy | |||||||||
74 | Choina Piotr | Wołów | SHORT | Jeździmy Bo Lubimy | L | MTB/inne | paid BM | ||
Jim Team MTB Gostyń | |||||||||
75 | Kobus Mariusz | Gostyn | LONG | Jim Team MTB Gostyń | M | MTB/inne | paid BM | ||
76 | Karolewicz Tomasz | Gostyń | LONG | Jim Team MTB Gostyń | M | paid BM | |||
K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE | |||||||||
77 | Rafalski Roman | Gniezno | LONG | K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE | L | MTB/inne | paid BM | ||
KR Cztery Pory Roku Zaklików | |||||||||
78 | Olszewski Paweł | Zaklików | LONG | KR Cztery Pory Roku Zaklików | M | MTB/inne | |||
KS Pidrina Gdynia | |||||||||
79 | Laskowski Radosław | Gdynia | SHORT | KS Pidrina Gdynia | M | MTB/inne | paid BM | ||
Kawaler Wieczorową Porą | |||||||||
80 | Łazarek Daniel | Gdańsk | SHORT | Kawaler Wieczorową Porą | L | MTB/inne | |||
Kolarska Grupa Bialska | |||||||||
81 | Żuk Jacek | Biała Podlaska | LONG | Kolarska Grupa Bialska | M | gravel/cx | paid BM | ||
82 | Żuk Przemek | Warszawa | LONG | Kolarska Grupa Bialska | L | gravel/cx | paid BM | ||
Kondycja net.team | |||||||||
83 | Przewłocki Marcin | Jelenia góra | SHORT | Kondycja net.team | M | MTB/inne | paid BM | ||
Kręcimy Dla Zabawy | |||||||||
84 | Kochman Łukasz | Wrocław | LONG | Kręcimy Dla Zabawy | L | MTB/inne | paid BM | ||
Latający Jacek BMI MAX! | |||||||||
85 | Badecki Jacek | Gorzów Wlkp. | SHORT | Latający Jacek BMI MAX! | XL | MTB/inne | paid BM | ||
MTB4FUN | |||||||||
86 | Sochacki Zbigniew | GORZÓW WLKP. | SHORT | MTB4FUN | L | MTB/inne | paid | ||
MTB Biskupice | |||||||||
87 | Świejkowski Radosław | Biskupice Wlkp | LONG | MTB Biskupice | M | MTB/inne | paid | ||
MTB Team Gorzów | |||||||||
88 | Hornowski Paweł | Gorzów Wielkopolski | LONG | MTB Team Gorzów | S | paid | |||
89 | Frankowski Paweł | Gorzów Wielkopolski | LONG | MTB Team Gorzów | L | gravel/cx | paid | ||
90 | Błaszczyński Wojciech | Gorzów Wielkopolski | SHORT | MTB Team Gorzów | L | paid | |||
MTB Zryw Pilchowo Team | |||||||||
91 | Pędziwiatr HUBERT | Goleniów | LONG | MTB Zryw Pilchowo Team | M | gravel/cx | paid BM | ||
Mamba On Bike | |||||||||
92 | Pieczyński Adam | Piotrków Trybunalski | SHORT | Mamba On Bike | L | gravel/cx | paid | ||
93 | Juranek Dorota | Katowice | LONG | Mamba On Bike | S | paid | |||
Markos Sport Team | |||||||||
94 | Borkowski Wojciech | Strzelino | LONG | Markos Sport Team | XL | MTB/inne | paid BM | ||
Markus Sajewicz Team | |||||||||
95 | Sajewicz Michał | Żmigród | SHORT | Markus Sajewicz Team | XL | gravel/cx | paid | ||
Mitsubishi Materials MTB Team | |||||||||
96 | Stanowicz Maciej | Świebodzice | LONG | Mitsubishi Materials MTB Team | S | MTB/inne | paid | ||
97 | Perkowski Paweł | Oława | SHORT | Mitsubishi Materials MTB Team | L | MTB/inne | paid | ||
98 | Strychar Grzegorz | Wrocław | SHORT | Mitsubishi Materials MTB Team | M | MTB/inne | paid | ||
99 | Strychar Monika | Wrocław | SHORT | Mitsubishi Materials MTB Team | S | gravel/cx | paid | ||
100 | Wróbel Marcin | Wysoka | SHORT | Mitsubishi Materials MTB Team | M | gravel/cx | paid | ||
101 | Lorenc Marcin | Piechowice | LONG | Mitsubishi Materials MTB Team | M | gravel/cx | paid BM | ||
102 | Oliwa Daniel | Szklarska Poręba | LONG | Mitsubishi Materials MTB Team | S | gravel/cx | paid BM | ||
103 | Błaszczyk Bartosz | Dołuje | LONG | Mitsubishi Materials MTB Team | L | paid | |||
Mitsubishi Materials Mtb Team | |||||||||
104 | Badko Dariusz | Piechowice | LONG | Mitsubishi Materials Mtb Team | M | gravel/cx | paid BM | ||
Mitutoyo AZS Wratislavia | |||||||||
105 | Klimaszewski Łukasz | Wrocław | LONG | Mitutoyo AZS Wratislavia | M | gravel/cx | paid BM | ||
MŚ CYCLING&DIETETYKA | |||||||||
106 | Dąbrowicz Katarzyna | Komorniki | SHORT | MŚ CYCLING&DIETETYKA | XS | gravel/cx | paid BM | ||
Najszybszy we wsi | |||||||||
107 | Waczko Robert | Tomaszów Bolesławiecki | SHORT | Najszybszy we wsi | L | MTB/inne | paid BM | ||
Napad Kolki Bogatynia | |||||||||
108 | Jarmaszewicz Norbert | Bogatynia | SHORT | Napad Kolki Bogatynia | L | gravel/cx | paid | ||
Nateck Cycling Team | |||||||||
109 | Łomnicki Michał | Kwidzyn | LONG | Nateck Cycling Team | L | gravel/cx | paid BM | ||
Never Enough | |||||||||
110 | Kappel Martin | Prague | LONG | Never Enough | L | gravel/cx | paid | ||
111 | Kunc Filip | Turnov | LONG | Never Enough | M | MTB/inne | paid | ||
Nie dzwoń do mnie | |||||||||
112 | Studziński Chrystian | Kościerzyna | SHORT | Nie dzwoń do mnie | M | gravel/cx | paid | ||
113 | Kowalczyk Tomasz | Gdańsk | SHORT | Nie dzwoń do mnie | M | gravel/cx | paid | ||
OLSEMA KAWA | |||||||||
114 | Opala Sebastian | Częstochowa | LONG | OLSEMA KAWA | M | gravel/cx | |||
OPTYK-OKULAR ALCHIMOWICZ BIKE | |||||||||
115 | Rogala Adam | Jelenia Góra | SHORT | OPTYK-OKULAR ALCHIMOWICZ BIKE | M | MTB/inne | paid BM | ||
Ogień z dupy | |||||||||
116 | Rostropowicz Witold | Wieruszów | SHORT | Ogień z dupy | XXL | paid BM | |||
Opony Serafinowski | |||||||||
117 | Rajski Jacek | Pawłowice | SHORT | Opony Serafinowski | L | MTB/inne | paid BM | ||
Optyk Okular Alchimowicz Bike | |||||||||
118 | Michalska Ewa | Legnica | SHORT | Optyk Okular Alchimowicz Bike | M | MTB/inne | paid BM | ||
PRESSING SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM | |||||||||
119 | Szymiec Szymon | Gliwice | LONG | PRESSING SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM | M | MTB/inne | |||
Platokos Bike Team | |||||||||
120 | Gołąb Janusz | Zielona Góra | LONG | Platokos Bike Team | M | gravel/cx | paid | ||
Polska Górą | |||||||||
121 | Orliński Mikołaj | Skórzewo | LONG | Polska Górą | M | gravel/cx | paid BM | ||
Porta Active Team Ełk | |||||||||
122 | Dziekonski Tomasz | Ełk | LONG | Porta Active Team Ełk | M | gravel/cx | paid | ||
Porta Drzwi Team Ełk | |||||||||
123 | Zalewski Paweł | Ełk | LONG | Porta Drzwi Team Ełk | M | gravel/cx | paid | ||
Poszukiwaczeprzygod.pl | |||||||||
124 | Kochanowski Daniel | Gdańsk | LONG | Poszukiwaczeprzygod.pl | XL | paid BM | |||
Profesjonalni amatorzy | |||||||||
125 | Żurawski Tomasz | Nowa Ruda | LONG | Profesjonalni amatorzy | L | MTB/inne | paid BM | ||
126 | Żurawska Małgorzata | Nowa Ruda | LONG | Profesjonalni amatorzy | S | paid BM | |||
PędzącyBasek | |||||||||
127 | Trojan Wojciech | Warszawa | SHORT | PędzącyBasek | XXL | gravel/cx | paid BM | ||
QUEST RACING TEAM | |||||||||
128 | KULKA JACEK | JELENIA GÓRA | LONG | QUEST RACING TEAM | M | MTB/inne | paid | ||
R-Team Rydzyna | |||||||||
129 | Walczewska Anna | Piaski | SHORT | R-Team Rydzyna | M | gravel/cx | paid BM | ||
130 | Woźnica Tobiasz | Piaski | SHORT | R-Team Rydzyna | S | gravel/cx | paid BM | ||
RezerwatPrzygody.pl | |||||||||
131 | Wierzbowski Piotr | Gdynia | LONG | RezerwatPrzygody.pl | M | gravel/cx | paid | ||
Rnew.pl MTB Team | |||||||||
132 | Jasiński Arkadiusz | Bydgoszcz | SHORT | Rnew.pl MTB Team | S | MTB/inne | paid BM | ||
Rowerowe Ziomki | |||||||||
133 | Ulatowski Jakub | Szczecin | SHORT | Rowerowe Ziomki | XL | gravel/cx | paid BM | ||
134 | Kamiński Krystian | Szczecin | LONG | Rowerowe Ziomki | XXL | MTB/inne | paid BM | ||
135 | Lendzion Piotr | Dobra | LONG | Rowerowe Ziomki | M | gravel/cx | paid BM | ||
136 | Okieńczuk Radek | Szczecin | LONG | Rowerowe Ziomki | L | gravel/cx | paid BM | ||
Rumakowanie | |||||||||
137 | Różański Andrzej | Kraków | LONG | Rumakowanie | L | gravel/cx | paid BM | ||
SEZUP Clima Team | |||||||||
138 | Bednarek Michał | Piła | LONG | SEZUP Clima Team | L | gravel/cx | paid BM | ||
SISU-OWB rowertour.com | |||||||||
139 | Filipiuk Tomasz | Gnojno | SHORT | SISU-OWB rowertour.com | L | gravel/cx | paid BM | ||
140 | Szopa Krzysztof | Inowrocław | SHORT | SISU-OWB rowertour.com | L | gravel/cx | paid BM | ||
SKURCZE & ZAKWASY | |||||||||
141 | Modrzyński Dawid | Straszyn | LONG | SKURCZE & ZAKWASY | M | gravel/cx | paid BM | ||
SKURCZE & ZAKWASY | |||||||||
142 | Ćwikliński Grzegorz | Straszyn | LONG | SKURCZE & ZAKWASY | M | paid BM | |||
STS Extreme Strzelin Grom-Bike Team | |||||||||
143 | Ryczkowski Łukasz | Strzelin | LONG | STS Extreme Strzelin Grom-Bike Team | S | MTB/inne | paid BM | ||
SUPmania.pl | |||||||||
144 | Stryczyński Adam | Skórzewo | LONG | SUPmania.pl | L | gravel/cx | paid BM | ||
Saturday Gravel | |||||||||
145 | Pirowska-Regucka Malgorzata | Warszawa | LONG | Saturday Gravel | M | paid BM | |||
146 | Wójcik Wojtek | Kraków | LONG | Saturday Gravel | XL | paid BM | |||
SaturdayGravel | |||||||||
147 | Regucki Ryszard | Warszawa | LONG | SaturdayGravel | L | paid BM | |||
Scarpa Team Polska Apex Gym | |||||||||
148 | Jakubowski Piotr | Tychy | LONG | Scarpa Team Polska Apex Gym | S | paid BM | |||
149 | Sikorski Piotr | Tychy | LONG | Scarpa Team Polska Apex Gym | M | paid BM | |||
Schorzenie team | |||||||||
150 | Wojczek Dawid | Gostyń | LONG | Schorzenie team | L | gravel/cx | paid BM | ||
151 | Nochowski Michał | Gostyń | LONG | Schorzenie team | L | gravel/cx | paid BM | ||
152 | Szumiński Tomasz | Gostyń | LONG | Schorzenie team | L | gravel/cx | paid BM | ||
153 | Szperlik Marcin | Gostyń | LONG | Schorzenie team | M | gravel/cx | paid BM | ||
Skurcze & Zakwasy | |||||||||
154 | Mazurek Piotr | Straszyn | LONG | Skurcze & Zakwasy | L | paid BM | |||
Sokół Tarnow | |||||||||
155 | Bałut Bernard | Tarnów | SHORT | Sokół Tarnow | XS | paid | |||
Studio74 Ubezpieczenia | |||||||||
156 | Arciszewski Krzysztof | Szczecin | SHORT | Studio74 Ubezpieczenia | XL | gravel/cx | paid | ||
157 | Wolak Dariusz | Szczecin | SHORT | Studio74 Ubezpieczenia | XL | gravel/cx | paid | ||
Sunday Gravel | |||||||||
158 | Szewczyk Michał | Wrząsowice | LONG | Sunday Gravel | M | gravel/cx | paid BM | ||
Supra | |||||||||
159 | Gadomski Rafał | Warszawa | LONG | Supra | L | gravel/cx | paid | ||
Szałsza Team | |||||||||
160 | Adam Mirosław | Szałsza | LONG | Szałsza Team | M | paid BM | |||
Szuterkowcy.pl | |||||||||
161 | Jasiński Roman | Halinów | LONG | Szuterkowcy.pl | XL | gravel/cx | paid BM | ||
Szutring Rajders | |||||||||
162 | Siusta Damian | Zielona Góra | LONG | Szutring Rajders | M | gravel/cx | paid | ||
163 | Zajączkowski Jakub | Zielona Góra | SHORT | Szutring Rajders | L | gravel/cx | paid BM | ||
164 | Czapla Krystian | Zielona Góra | LONG | Szutring Rajders | M | gravel/cx | paid BM | ||
165 | Malak Paweł | Zielona Góra | SHORT | Szutring Rajders | L | gravel/cx | paid BM | ||
Szwagry | |||||||||
166 | Torzyński Wiktor | Lubasz | LONG | Szwagry | L | gravel/cx | paid BM | ||
167 | Latuszek Michał | Poznań | LONG | Szwagry | L | gravel/cx | paid BM | ||
Sąsiedzi | |||||||||
168 | Laskowski Arkadiusz | Wojkowice | LONG | Sąsiedzi | L | paid BM | |||
169 | Matura Grzegorz | Wojkowice | LONG | Sąsiedzi | XL | MTB/inne | paid BM | ||
TEAM PAPRYKARZ | |||||||||
170 | Sykuła Przemysław | Sangrodz | LONG | TEAM PAPRYKARZ | L | gravel/cx | paid BM | ||
Team PKO Bank Polski | |||||||||
171 | Łabanow Paweł | Warszawa | SHORT | Team PKO Bank Polski | XL | MTB/inne | paid BM | ||
172 | Tararuj Edyta | Warszawa | LONG | Team PKO Bank Polski | M | MTB/inne | paid BM | ||
Triton | |||||||||
173 | Kaczmarek Adam | Stare Miasto | LONG | Triton | M | gravel/cx | paid BM | ||
Tureckie Towarzystwo Turystyczne | |||||||||
174 | Mikuła Jakub | Wrocław | LONG | Tureckie Towarzystwo Turystyczne | M | gravel/cx | paid BM | ||
UKKS ORIENS Chojnów | |||||||||
175 | Waczko Michał | Tomaszów Bolesławiecki | SHORT | UKKS ORIENS Chojnów | M | MTB/inne | paid BM | ||
UKS Stobrawa Kluczbork | |||||||||
176 | Michalczyk Natan | Wojciechów | SHORT | UKS Stobrawa Kluczbork | M | gravel/cx | paid BM | ||
Vege Riders | |||||||||
177 | Jaroszek Piotr | Kręczki | SHORT | Vege Riders | XL | gravel/cx | paid BM | ||
Velcredo Factory Team | |||||||||
178 | Ossowski Adam | Schindellegi | LONG | Velcredo Factory Team | XL | gravel/cx | paid | ||
179 | Ossowska Maria | Schindellegi | LONG | Velcredo Factory Team | S | gravel/cx | paid | ||
Victoria Accent Team | |||||||||
180 | Mikler Bartosz | jarocin | SHORT | Victoria Accent Team | M | gravel/cx | paid | ||
WATAHA ULTRA RACE | |||||||||
181 | Szafraniec Mateusz | Łódź | LONG | WATAHA ULTRA RACE | M | MTB/inne | paid BM | ||
WKS Lubochnia | |||||||||
182 | Śronek Wojciech | Mosina | LONG | WKS Lubochnia | S | gravel/cx | paid BM | ||
Wiejski Klub Sportowy Lubochnia | |||||||||
183 | Szubert Przemysław | Lubochnia | LONG | Wiejski Klub Sportowy Lubochnia | L | gravel/cx | paid BM | ||
184 | Grygiel Przemyslaw | Lubochnia | LONG | Wiejski Klub Sportowy Lubochnia | M | gravel/cx | paid BM | ||
Wstał Sprzed Kompa | |||||||||
185 | Żelazny Konrad | Osielsko | LONG | Wstał Sprzed Kompa | XS | MTB/inne | paid | ||
Wąsy na szutrze | |||||||||
186 | Mroczkowski Piotr | Wrocław | SHORT | Wąsy na szutrze | L | gravel/cx | paid | ||
187 | Winiarski Bartosz | Wrocław | SHORT | Wąsy na szutrze | L | gravel/cx | paid | ||
ZADROGA RACING TEAM | |||||||||
188 | Kornak Łukasz | Grudziądz | SHORT | ZADROGA RACING TEAM | L | MTB/inne | paid | ||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
189 | Bylicki Aleksander | Wrocław | SHORT | L | gravel/cx | ||||
190 | Rzepka Sabina | Bolesławiec | SHORT | S | MTB/inne | paid | |||
191 | Klimek Rafał | Bolesławiec | LONG | M | MTB/inne | ||||
192 | Wawrzyniak Maciej | Rydzyna | SHORT | M | MTB/inne | ||||
193 | Zaworski Michał | Leszno | SHORT | M | gravel/cx | ||||
194 | Prask Hubert | Wrocław | LONG | L | gravel/cx | ||||
195 | Koś Michał | Barcinek | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
196 | Kurtys Michał | Wrocław | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
197 | Leśniak Maciej | Gdynia | LONG | L | gravel/cx | paid | |||
198 | Sieczkowski Paweł | Józefosław | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
199 | Maniara Rafał | Warszawa | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
200 | Kachel Agnieszka | Bielsko | LONG | M | MTB/inne | paid | |||
201 | Manorek Mariusz | Wrocław | LONG | L | gravel/cx | paid | |||
202 | Dołganow Jakub | Szczecin | LONG | L | gravel/cx | ||||
203 | Matyja Piotr | Raków Duży | SHORT | S | gravel/cx | ||||
204 | Adamczyk Piotr | Wrocław | SHORT | M | gravel/cx | ||||
205 | Zimoch Rafał | Wrocław | SHORT | M | MTB/inne | paid | |||
206 | Kusiak Piotr | Szklarska Poręba | SHORT | S | MTB/inne | paid BM | |||
207 | Cieśliczko Katarzyna | Piotrków Trybunalski | SHORT | S | MTB/inne | ||||
208 | Pacek Paweł | Zielona Góra | SHORT | L | gravel/cx | ||||
209 | Szymański Hubert | Warszawa | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
210 | Szczepański Marcin | Warszawa | SHORT | L | gravel/cx | ||||
211 | Nowak Ireneusz | Warszawa | SHORT | L | gravel/cx | paid | |||
212 | Skorek Jan | Warszawa | SHORT | M | gravel/cx | paid | |||
213 | Michalik Izabela | Kowary | SHORT | S | MTB/inne | paid | |||
214 | Małowiecki Tomasz | Szczecin | SHORT | L | MTB/inne | ||||
215 | Matkowski Wiktor | Lwówek Śląski | SHORT | L | MTB/inne | ||||
216 | Paluszyński Andrzej | Józefów | SHORT | XL | gravel/cx | paid | |||
217 | Mikowski Grzegorz | Warszawa | LONG | XL | gravel/cx | ||||
218 | Pitala Waldemar | Kraków | SHORT | M | gravel/cx | ||||
219 | Maciążek Krzysztof | Wrocław | SHORT | L | gravel/cx | paid | |||
220 | Szraucner Edward | Zgorzelec | SHORT | S | MTB/inne | paid | |||
221 | Löffler Paweł | Chrzanów | LONG | M | gravel/cx | paid | |||
222 | Kusyk Marcin | Gdynia | LONG | L | gravel/cx | paid | |||
223 | STARZYŃSKI Damian | Piła | LONG | XXL | MTB/inne | paid | |||
224 | Gyrkow Paulina | Bydgoszcz | SHORT | XL | MTB/inne | paid BM | |||
225 | Choina Andrzej | Wołów | SHORT | L | MTB/inne | paid BM | |||
226 | Lisowski Lukasz | Kevelaer | LONG | M | gravel/cx | paid | |||
227 | Rudziński Marek | Bolesławiec | LONG | L | gravel/cx | ||||
228 | Szymonik Wojtek | Jelenia Góra | SHORT | M | MTB/inne | paid | |||
229 | Kaniak Aleksandra | Kraków | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
230 | Michnowicz Krzysztof | Wrocław | SHORT | XL | MTB/inne | paid | |||
231 | Chmielewski Robert | Szklarska Poręba | SHORT | L | MTB/inne | paid BM | |||
232 | Fiedot Jacek | Świeradów Zdrój | SHORT | XL | MTB/inne | paid | |||
233 | TOKAJ MARCIN | warszawa | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
234 | Kwaśniewicz Andżelika | Goleniów | SHORT | S | gravel/cx | paid BM | |||
235 | Kwaśniewicz Grzegorz | Goleniów | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
236 | Falkowski Jan | Gdańsk | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
237 | Sadowska Anna | Ustroń | LONG | S | gravel/cx | ||||
238 | Rydel Marcin | Nowy Dwór Mazowiecki | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
239 | Walkowiak Marcin | Bolechówko | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
240 | Kołdej Bartek | Warszawa | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
241 | Stępień Rafał | Wrocław | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
242 | Śniegowski Bernard | Kraków | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
243 | Wasilewski Radosław | Sochaczew | LONG | L | gravel/cx | paid | |||
244 | Gadomski Darek | Suchożebry | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
245 | Pawłowicz Marcin | Ornontowice | SHORT | M | MTB/inne | paid | |||
246 | Janik Przemysław | Ornontowice | SHORT | M | MTB/inne | paid | |||
247 | Wawrzyniuk Marcin | Kraków | LONG | M | MTB/inne | paid | |||
248 | MAJCHER ŁUKASZ | Kręznica Jara | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
249 | Piorunowski Michał | Kalisz | SHORT | M | MTB/inne | paid BM | |||
250 | Prus Adrian | Głogów | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
251 | Janczar Filip | Żerniki | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
252 | Klak Jakub | Plewiska | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
253 | Matysiak Dariusz | Szczecin | LONG | M | gravel/cx | paid | |||
254 | Frankowski Andrzej | Ostrów Wielkopolski | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
255 | Frankowski Leszek | Myje | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
256 | Barczyk Janek | Zielona Góra | SHORT | L | gravel/cx | paid | |||
257 | Stęplewski Piotr | Wrocław | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
258 | Wendeker Krzysztof | Poznań | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
259 | FERENC Dawid | Inowrocław | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
260 | Rogowski Paweł | Poznań | SHORT | M | MTB/inne | paid | |||
261 | Sobczak Mateusz | Poznań | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
262 | Sobczak Tomasz | Nowy Tomyśl | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
263 | Golonka Piotr | Wrocław | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
264 | Wilczyński Michał | Poznań | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
265 | Tomaszewski Michał | Stolec | LONG | XL | MTB/inne | paid BM | |||
266 | Tomaszewski Sławomir | Szczecin | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
267 | Wójcikiewicz Bartosz | Szklarska Poręba | SHORT | M | MTB/inne | paid BM | |||
268 | Wójcikiewicz Anna | Szklarska Poręba | SHORT | S | MTB/inne | paid BM | |||
269 | Kukla Michał | Wrocław | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
270 | Balcerzak Piotr | Wroclaw | SHORT | L | gravel/cx | paid | |||
271 | Gaździewicz Mateusz | Zielona Góra | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
272 | Szrubkowski Łukasz | Jelenia Góra | SHORT | S | gravel/cx | paid BM | |||
273 | Correia Daniel | Wrocław | SHORT | M | gravel/cx | paid | |||
274 | Dreluch Jarosław | Wroclaw | SHORT | XL | MTB/inne | paid BM | |||
275 | ERLING TOMASZ | WROCŁAW | SHORT | L | gravel/cx | paid | |||
276 | Jasińska-Stasiaczek Dominika | Chorzów | SHORT | S | gravel/cx | paid BM | |||
277 | Stasiaczek Leszek | Chorzów | SHORT | XL | gravel/cx | paid BM | |||
278 | Jankiewicz Bogusław | Wołomin | LONG | XXL | MTB/inne | paid BM | |||
279 | Wadziński Marcin | Wrocław | SHORT | M | MTB/inne | paid | |||
280 | Litwa Łukasz | Janowice | LONG | XL | gravel/cx | paid BM | |||
281 | Krobski Radosław David | Wrocław | LONG | XL | gravel/cx | ||||
282 | Wiązek Mateusz | Polkowice | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
283 | Kaleta Marcin | Lodz | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
284 | Chowaniec Jerzy | Rozłogi | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
285 | Mościński Piotr | Gulczewo | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
286 | Chułek Joanna | Międzychód | LONG | S | gravel/cx | paid | |||
287 | Kockovsky Marek | Trencin | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
288 | Lewandowski Wiktor | Gdańsk | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
289 | Wieszczeczyński Krzysztof | Czerwonak | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
290 | Urban Konrad | Ostrzeszów | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
291 | Urban Agata | Ostrzeszów | SHORT | S | gravel/cx | paid BM | |||
292 | Malinowski Krzysztof | Chorzów | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
293 | kowalczyk sebastian | krakow | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
294 | Hajto Mateusz | Gliwice | LONG | L | gravel/cx | paid | |||
295 | Papis Łukasz | Rybnik | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
296 | Kieża Jakub | Różanki | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
297 | Namiota Piotr | Łódź | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
298 | Wiśniewski Marek | Grudziądz | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
299 | Zadrożny Tomasz | Szczytno | LONG | L | gravel/cx | paid | |||
300 | Rdzany Krzysztof | Łódź | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
301 | Kościelniak Tomasz | Wrocław | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
302 | Radziszewski Karol | Poznań | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
303 | Żukowski Karol | Poznań | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
304 | Doliwka Adam | Żytowice | SHORT | L | MTB/inne | paid BM | |||
305 | Słowiński Piotr | Jelenia Góra | SHORT | M | MTB/inne | paid | |||
306 | Duc-Syposz Aureliusz | Wieliczka | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
307 | Dorotko-Darowski Albert | Skarżysko-Kamienna | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
308 | Pączek Łukasz | Wrocław | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
309 | Olenko Bartosz | Gniezno | LONG | L | gravel/cx | paid | |||
310 | Jasion Szymek | Krasnystaw | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
311 | Skolik Michał | Olszyna | LONG | M | gravel/cx | paid | |||
312 | Kondolewicz Zbigniew | Wrocław | LONG | XL | gravel/cx | paid BM | |||
313 | Orłowski Marcin | Burseryd | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
314 | Sienkiewicz Krzysztof | Warszawa | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
315 | Chyliński Jakub | Wrocław | SHORT | XS | gravel/cx | paid BM | |||
316 | Potępa Michał | Wrocław | LONG | S | MTB/inne | paid BM | |||
317 | Zerndt Henryk | Jelenia Góra | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
318 | Gryszczuk Małgorzata | Jelenia Góra | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
319 | Pniak Maciej | Kraków | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
320 | Bruzgielewicz Piotr | Oświęcim | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
321 | Sliwinski Michal | Wroclaw | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
322 | Boguniewicz Bartosz | Zielona Góra | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
323 | Jerusel Łukasz | Zielona Góra | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
324 | Kostrubiec Łukasz | Warszawa | LONG | XL | gravel/cx | paid BM | |||
325 | Guerin Geoffrey | Warszawa | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
326 | Potocki Krzysztof | Oleśnica | LONG | XXL | MTB/inne | paid BM | |||
327 | Poznanski Wojciech | Konstantynow Łódzki | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
328 | Połomski Gracjan | Poznań | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
329 | Michalak Augustyn | Poznań | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
330 | Grobelny Szymon | Bydgoszcz | LONG | M | MTB/inne | paid | |||
331 | Idczak Andrzej | Oleśnica | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
332 | Gramczewski Mateusz | Katowice | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
333 | Ożibko Michał | Warszawa | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
334 | Generowicz Norbert | Wiórek | LONG | XL | MTB/inne | paid BM | |||
335 | Chowaniec Wojciech | Poznań | LONG | XXL | MTB/inne | paid BM | |||
336 | Muzyka Tomasz | Zgorzelwc | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
337 | Sikora Karol | Poznań | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
338 | Bartosinski Maciej | London | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
339 | Hagel Rafał | Poznań | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
340 | Gudowski Krzysztof | Dobczyce | SHORT | L | gravel/cx | paid | |||
341 | Starzynski Marcin | Wrocław | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
342 | Mielcarek Maciej | Smolec | LONG | M | MTB/inne | paid | |||
343 | Biliński Piotr | Warszawa | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
344 | Błaszczyk Rafał | Zielona Góra | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
345 | Gruszczyński Artur | Górki Wielkie | LONG | M | gravel/cx | ||||
346 | Łuczak Przemysław | Ruda Śląska | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
347 | Drzewiecki Rafał | Gorzów Wlkp | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
348 | Ignaczak Waldemar | Golina | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
349 | Czosnyka Jarek | Warszawa | SHORT | M | MTB/inne | paid BM | |||
350 | Paczkowski Rajmund | Łódź | LONG | XL | gravel/cx | paid BM | |||
351 | Goraj Roman | Bębło | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
352 | Wojtaś Marcin | Stanisławów Pierwszy | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
353 | Wiśniewski Daniel | Wrocław | LONG | M | gravel/cx | paid | |||
354 | Jankowski Rafał | Wrocław | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
355 | KOS KRZYSZTOF | Końskie | LONG | XL | gravel/cx | paid | |||
356 | Satora Wojciech | Legnica | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
357 | Karlowicz Pawel | Warszawa | LONG | XXL | gravel/cx | paid BM | |||
358 | Walkowiak Paweł | Wrocław | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
359 | Skóra Bartłomiej | Warszawa | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
360 | Jasik Marcin | Piaseczno | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
361 | Kluska Michał | Wrocław | LONG | XL | MTB/inne | paid BM | |||
362 | Kuczyński Robert | Piła | LONG | S | MTB/inne | paid BM | |||
363 | Jackowski Rafał | Nowe | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
364 | Kasprzak Krzysztof | Warszawa | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
365 | Moń Paweł | Kraków | LONG | XL | gravel/cx | paid | |||
366 | Pusz Marcin | Warszawa | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
367 | Rrssel Marcin | Grudziądz | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
368 | Stankiewicz Paweł | Wilkszyn | SHORT | M | MTB/inne | paid BM | |||
369 | Najdrowski Rafał | Grudziądz | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
370 | Szczecki Błażej | Warszawa | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
371 | Rybiński Mirosław | Grudziądz | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
372 | Szczecki Mikołaj | Gdynia | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
373 | Wąsicki ŁUKASZ | Grudziądz | SHORT | XL | gravel/cx | paid BM | |||
374 | Podlinski Krzysztof | Grudziadz | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
375 | Korta Kacper | Bochnia | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
376 | Kedzia Michal | Poznan | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
377 | Górniewski Witold | Kościerzyna | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
378 | Kłobuszyński Sebastian | Kamionki | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
379 | Sikorski Rafał | Poznań | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
380 | Gałka Grzegorz | Wrocław | SHORT | XL | gravel/cx | paid BM | |||
381 | Pazgrat Dominik | Puszczykowo | LONG | XL | MTB/inne | paid BM | |||
382 | Zadłużny Paweł | Złotniki | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
383 | Ratajczak Radosław | Poznań | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
384 | Golczak Sebastian | Puszczykowo | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
385 | NOWACKA ELŻBIETA | KOSZALIN | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
386 | Woźny Piotr | Czapury | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
387 | Filipowicz Monika | Kraków | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
388 | Lewandowski Radek | Poznań | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
389 | Wojtkowiak Piotr | Poznań | SHORT | L | MTB/inne | paid BM | |||
390 | Blaszyk Jedrzej | Poznań | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
391 | Pawlik Zbigniew | Wysoka | SHORT | XL | gravel/cx | paid BM | |||
392 | Kostrzewski Sławomir | Gola | LONG | XL | MTB/inne | paid BM | |||
393 | Grzyb Łukasz | Oława | LONG | S | MTB/inne | paid BM | |||
394 | Chmielewski Krzysztof | Szczecinek | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
395 | Sztabiński Łukasz | Jelenia Góra | SHORT | XL | MTB/inne | paid BM | |||
396 | Piotrkowski Robert | Lublin | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
397 | Sekuła Łukasz | Nysa | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
398 | Popiołek Karol | Opole | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
399 | Paszek Rafał | Rybnik | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
400 | Nikołajew Arkadiusz | Jelenia Góra | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
401 | Hudyma Małgorzata | Kraków | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
402 | Porcek Michał | Siemianowice Śląskie | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
403 | Sanestrzik Jakub | Berlin | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
404 | Raj Tomasz | Łódź | SHORT | L | MTB/inne | paid BM | |||
405 | Strzelczyk Adam | Bolesławiec | LONG | XL | gravel/cx | ||||
406 | Żygiewicz Małgorzata | Gdańsk | LONG | S | MTB/inne | paid BM | |||
407 | Wilisowski Przemysław | Ustroń | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
408 | Szkop Maciej | Radwanice | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
409 | Staszewski Henryk | Gostyń | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
410 | Smęt Kamila | Kietlin | LONG | M | MTB/inne | ||||
411 | Smęt Kamil | Kietlin | LONG | M | gravel/cx | ||||
412 | Skorek Karol | Wrocław | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
413 | Schild Hubert | Poznań | LONG | L | gravel/cx | paid | |||
414 | Sawiński Michał | Poznań | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
415 | Ryż Mariusz | Bolesławiec | LONG | L | MTB/inne | paid | |||
416 | Pietrasik Łukasz | Wrocław | LONG | M | gravel/cx | paid | |||
417 | Mastej Adrian | Wrocław | LONG | L | gravel/cx | paid | |||
418 | Kurpiński Grzegorz | Lubin | LONG | S | gravel/cx | paid | |||
419 | Kruczkowska-Kubik Czesława | Groblice | LONG | S | MTB/inne | paid | |||
420 | Pastusiak Artur | Kępno | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
421 | Kłębczyk Tomasz | Goerlitz | LONG | M | gravel/cx | paid | |||
422 | Klapetek Rafał | Lubań | LONG | M | MTB/inne | paid | |||
423 | Kaczmarek Marcin | Jawor | SHORT | M | paid BM | ||||
424 | Iksal Marcin | Pogrzebień | LONG | M | paid | ||||
425 | Cacek Monika | Warszawa | SHORT | S | paid BM | ||||
426 | Bryl Mateusz | Poznań | SHORT | L | paid BM | ||||
427 | Brodacki Dominik | Warszawa | LONG | L | paid BM | ||||
428 | Będkowski Piotr | Wrocław | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
429 | Kolasa Wojciech | Bogatynia | SHORT | M | paid BM | ||||
430 | Troszyński Marek | Warszawa | LONG | L | |||||
431 | Kleibs Mateusz | Wrocław | LONG | L | paid BM | ||||
432 | Ładocha Krzysztof | Wrocław | LONG | L | paid | ||||
433 | Dekiela Artur | Kolonia Poczesna | SHORT | M | paid BM | ||||
434 | Rupniak Tomasz | Gorzów WLKp | LONG | M | paid | ||||
435 | Madejski Damian | Wrocław | SHORT | L | MTB/inne | paid | |||
436 | Grabiec Jakub | Wrocław | SHORT | XXL | MTB/inne | paid BM | |||
437 | Wierzchowski Wojtek | Kutno | LONG | XL | paid BM | ||||
438 | pikosz wiesław | myślibórz | SHORT | M | paid BM | ||||
439 | Górtowski Maciej | Łomianki | LONG | L | paid BM | ||||
440 | Kubarek Paweł | Tarnów | SHORT | L | gravel/cx | paid BM | |||
441 | Duda Radosław | Świeradów Zdrój | SHORT | M | paid BM | ||||
442 | Pietras Robert | Mysłowice | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
443 | Klamka Lukasz | Iwiny | SHORT | M | paid BM | ||||
444 | Kurdziel Maciej | Myslenice | LONG | M | paid BM | ||||
445 | Łaskawska Justyna | Warszawa | LONG | S | MTB/inne | paid BM | |||
446 | Gralewska Magdalena | Sangrodz | LONG | S | gravel/cx | paid BM | |||
447 | Wojtkowiak Mariusz | Poznań | LONG | L | paid BM | ||||
448 | Czerchawski Mariusz | Gdańsk | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
449 | Moryson Krzysztof | Poznań | LONG | XL | paid BM | ||||
450 | Jaworski Tomasz | Ustroń | LONG | L | paid | ||||
451 | Bilski Tomasz | Wolsztyn | SHORT | M | gravel/cx | paid BM | |||
452 | Szary Michał | Wrocław | LONG | L | paid BM | ||||
453 | Łukowicz Katarzyna | Poznań | LONG | M | paid | ||||
454 | Białas Michał | Łódź | SHORT | XL | paid BM | ||||
455 | Kaczmarek Piotr | Gostyń | LONG | XL | MTB/inne | paid BM | |||
456 | Banucha Dariusz | Warszawa | LONG | L | MTB/inne | paid BM | |||
457 | Ostrowicki Piotr | Swarzędz | LONG | M | paid BM | ||||
458 | Guzińska Krystyna | Piotrków Tryb | SHORT | L | paid BM | ||||
459 | Bałut Bartłomiej | Tarnów | SHORT | M | paid | ||||
460 | Radlak Sebastian | Weißenfels | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
461 | Nackowski Tomasz | Wrocław | LONG | M | paid | ||||
462 | Gołoś Marcin | Pruszków | LONG | M | paid | ||||
463 | Drabikowski Michał | Warszawa | LONG | L | paid BM | ||||
464 | Rokita Patryk | Cieszyn | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
465 | Jakubiec Kamil | Pruszcz Gdanski | LONG | M | paid | ||||
466 | Holik Adrian | Cieszyn | LONG | L | MTB/inne | paid | |||
467 | Golczak Beata | Ludwikowice Kłodzkie | LONG | XS | gravel/cx | paid | |||
468 | Olejnik Piotr | Ostrów Wielkopolski | SHORT | L | MTB/inne | paid | |||
469 | Piskadło Łukasz | Szczecin | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
470 | Miekus Lukasz | Warszawa | LONG | L | paid BM | ||||
471 | Łyżwa Piotr | Skarżysko-Kamienna | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
472 | Kośmider Norbert | Zgorzelec/Görlitz | LONG | M | paid BM | ||||
473 | Fidler Robert | Wrocław | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
474 | Kopeć Rafał | Biała Podlaska | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
475 | Marciniak Artur | Poznań | LONG | M | gravel/cx | paid BM | |||
476 | Nosowski Jacek | Warszawa | LONG | L | paid | ||||
477 | Tyrlik Przemysław | Cięcina | LONG | XL | paid BM | ||||
478 | Gębalska Agnieszka | Warszawa | LONG | M | MTB/inne | paid BM | |||
479 | Ciupiński Przemysław | Kraków | LONG | L | paid BM | ||||
480 | Sikorski Robert | Kielce | LONG | M | paid BM | ||||
481 | Ziółkowski Bartosz | Łochowo | LONG | L | paid BM | ||||
482 | Rogalski Bartosz | Kosieczyn | LONG | L | gravel/cx | paid BM | |||
483 | Torbiński Michał | Wołomin | SHORT | M | MTB/inne | paid BM | |||
484 | Błasiński Piotr | Busko-Zdrój | SHORT | M | paid BM | ||||
485 | Górski Tomasz | Bytom | LONG | M | paid BM | ||||
486 | SŁOMIANNY MACIEJ | Gostyń | LONG | XL | MTB/inne | paid BM | |||
487 | Górzyńska Łukasz | Łomianki Dolne | LONG | L | gravel/cx | ||||
488 | Tercha Łukasz | Łańcut | SHORT | L | MTB/inne | ||||
489 | Wysowski Wojtek | Złotoryja | LONG | M | gravel/cx | ||||
490 | Stefaniak Tomasz | Czapury | SHORT | L | MTB/inne | ||||
491 | Słomski Tomasz | Sosnowiec | LONG | XL | gravel/cx | ||||
b@jkot | |||||||||
492 | Bogucki Filip | Poznań | LONG | b@jkot | L | gravel/cx | paid BM | ||
dotted.pl | |||||||||
493 | Słupczyński Przemysław | Bielsko-Biala | LONG | dotted.pl | M | gravel/cx | paid BM | ||
house music ok | |||||||||
494 | Krawczyk Aleksander | Wrocław | LONG | house music ok | L | gravel/cx | paid BM | ||
mountainmajk.com | |||||||||
495 | Fonał Michał | Biały Dunajec | LONG | mountainmajk.com | M | gravel/cx | paid | ||
www.pracowniakonserwacji.eu | |||||||||
496 | Anusiak Bartosz | Osiek nad Wisłą | LONG | www.pracowniakonserwacji.eu | M | gravel/cx | paid BM |
Views: 45537