# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMS Sierakowice | |||||||||
1 | Reclaw Laura | Sierakowice | 5 km (młodzież 12-19 lat) | AMS Sierakowice | paid on-line | ||||
2 | Reclaw Andrzej | Sierakowice | 5 km | AMS Sierakowice | paid on-line | ||||
AZS UMK Toruń | |||||||||
3 | Kunz Mieczysław | Toruń | 5 km | AZS UMK Toruń | paid on-line | ||||
Active Flow | |||||||||
4 | Teska Martyna | Gdynia | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | Active Flow | |||||
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
5 | Sikora Beata | Czersk | 5 km | Aktywni Borowiacy Czersk | paid on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
6 | Czapiewska Iga | Rożenta | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Aktywni Kociewiacy | paid on-line | ||||
7 | Sokół Paweł | Zduny | 5 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line | ||||
Bbl | |||||||||
8 | Szczodrowska Ewa | Starogard Gdański | 5 km | Bbl | paid on-line | ||||
Beniaminek 03 Starogard Gd /PSP3 Starogard Gdanski | |||||||||
9 | Pokojewski Michał | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | Beniaminek 03 Starogard Gd /PSP3 Starogard Gdanski | |||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
10 | Kobiela Piotr | Amalka | 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
11 | Kobiela Marta | Amalka | 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
BiegamBoLubie | |||||||||
12 | Skrzypczak Dawid | Starogard Gd. | 5 km | BiegamBoLubie | paid on-line | ||||
13 | Kowalski Radosław | Starogard Gd. | 5 km | BiegamBoLubie | paid on-line | ||||
Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | |||||||||
14 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | 5 km | Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | paid on-line | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
15 | Teska Patrycja. | Gdynia | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Biegun OCR Team | paid on-line | ||||
16 | Teska Patrycja | Gdynia | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Biegun OCR Team | |||||
Biofeed shuto karate | |||||||||
17 | Kalwajtys Tomasz | Zblewo | 5 km | Biofeed shuto karate | paid on-line | ||||
CYCE | |||||||||
18 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 5 km | CYCE | paid on-line | ||||
Collegium Marianum | |||||||||
19 | Ostrowski Adam | Bietowo | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Collegium Marianum | |||||
Crazy Team | |||||||||
20 | Borszewski Paweł | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Crazy Team | |||||
21 | Borszewski Dariusz | Starogard Gdański | 5 km | Crazy Team | paid on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
22 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
23 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
24 | Weremczuk Martyna | Minięta | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
25 | BRZEZIŃSKA Martyna | Litewki | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
26 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
27 | Mańka Marika | Dzierzgoń | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
28 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
29 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
Dotruchtać do mety | |||||||||
30 | Cysarczyk Jakub | Kokoszkowy | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Dotruchtać do mety | |||||
31 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | 5 km | Dotruchtać do mety | paid on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
32 | Stolarów Agnieszka | Malbork | 5 km | Drużyna Pierścienia | |||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
33 | Serocki Paweł | Starogard gdański | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Drużyna Pierścienia | paid on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
34 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Hardersi | |||||||||
35 | Brzoska Ryszard | Starogard Gdański | 5 km | Hardersi | paid on-line | ||||
36 | Stopa Łukasz | Starogard Gdański | 5 km | Hardersi | paid on-line | ||||
Huber+Suhner | |||||||||
37 | Pakeiser Piotr | Tczew | 5 km | Huber+Suhner | |||||
Huber + Suhner | |||||||||
38 | Gdaniec Kamil | Tczew | 5 km | Huber + Suhner | |||||
K&K | |||||||||
39 | Stopa Krzysztof | Swarożyn | 5 km | K&K | paid on-line | ||||
40 | Grębosz-Stopa Joanna | Swarożyn | 5 km | K&K | paid on-line | ||||
KKL RODŁO KWIDZYN | |||||||||
41 | Bloch Aleksander | Kwidzyn | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | KKL RODŁO KWIDZYN | |||||
KP Starogard Gdański | |||||||||
42 | Spychalski Jakub | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | KP Starogard Gdański | |||||
KS Bloczek Team Pelplin | |||||||||
43 | Kuc Igor | Owidz | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | KS Bloczek Team Pelplin | |||||
44 | Kuc Jakub | Owidz | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | KS Bloczek Team Pelplin | |||||
45 | Kuc Inga | Owidz | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | KS Bloczek Team Pelplin | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
46 | Grzonka Kamila | Bytonia | 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
47 | LABON MAGDALENA | Koteże | 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
48 | Loose Dariusz | Wda | 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
49 | Loose Anna | Wda | 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
50 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
KaEmKa | |||||||||
51 | KAWKA JAN | Starogard Gdański | 5 km (młodzież 12-19 lat) | KaEmKa | paid on-line | ||||
Kościerski Klub Morsów | |||||||||
52 | Kropidłowska Justyna | Nowy Barkoczyn | 5 km | Kościerski Klub Morsów | paid on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
53 | Lang Paweł | Gdańsk | 5 km | Kujawscy Runners | paid on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
54 | Kuschbik Elżbieta | Gdańsk | 5 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
55 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
56 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | 5 km | Morsy Zblewo | paid on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
57 | wicek aneta | Starogard Gdański | 5 km | Morsy Zblewo | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
58 | dziewiątkowski Rafał | Starogard gdański | 5 km | Morsy Zblewo | paid on-line | ||||
Niepubliczne Przedszkole "Aniołek" | |||||||||
59 | Michna Sandra | starogard gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Niepubliczne Przedszkole "Aniołek" | |||||
60 | Lichnerowicz Kinga | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Niepubliczne Przedszkole "Aniołek" | |||||
61 | Faleńska Konstancja | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Niepubliczne Przedszkole "Aniołek" | |||||
PSONI Skarszewy | |||||||||
62 | Mielewczyk Julian | Starogard gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Skarszewy | |||||
63 | dziewiątkowski bartosz | Starogard gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Skarszewy | |||||
PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |||||||||
64 | Słomiński Roman | Baczek 30A | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |||||
65 | Łopatniuk Przemysław | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |||||
66 | Pielecki Andrzej | Skarszewy | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |||||
67 | Czaplewska Emilia | Czarnocin | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |||||
68 | Ścibiorska Magdalena | Krąg | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |||||
69 | Zwara Tomasz | Skarszewy | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |||||
PSONI Środowiskowy Dom Samopomocy | |||||||||
70 | Wieczerski Mariusz | Skarszewy | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Środowiskowy Dom Samopomocy | |||||
71 | Fischer Bożena | Skarszewy | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Środowiskowy Dom Samopomocy | |||||
PSP 8 Starogard Gdański | |||||||||
72 | Kmieć Dawid | Janowo | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP 8 Starogard Gdański | |||||
PSP Brzeźno Wielkie | |||||||||
73 | Skarbek Maja | Szpęgawsk | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSP Brzeźno Wielkie | |||||
PSP Kokoszkowy | |||||||||
74 | Bartkowska Maria | Kokoszkowy | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP Kokoszkowy | |||||
PSP nr 2 Starogard Gdański | |||||||||
75 | Faleński Ksawery | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 2 Starogard Gdański | |||||
76 | Faleńska Kalina | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSP nr 2 Starogard Gdański | |||||
PSP nr 3 Starogard Gdański | |||||||||
77 | Kuca Kuba | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 3 Starogard Gdański | |||||
78 | Draszanowski Mikołaj | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 3 Starogard Gdański | |||||
79 | Galewski Mateusz | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 3 Starogard Gdański | |||||
80 | Gornowicz Konrad | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 3 Starogard Gdański | |||||
PSP nr 4 Starogard Gdański | |||||||||
81 | Żardecka Ewa | Starogard Gdańsi | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSP nr 4 Starogard Gdański | |||||
82 | Żyjewski Tymoteusz | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 4 Starogard Gdański | |||||
83 | Fiborek Iga | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSP nr 4 Starogard Gdański | |||||
84 | Fiborek Stanisław | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 4 Starogard Gdański | |||||
PSPnr 4 Starogard Gdański | |||||||||
85 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSPnr 4 Starogard Gdański | |||||
PSP nr 6 Starogard Gdański | |||||||||
86 | Nowak Jan | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 6 Starogard Gdański | |||||
Polpharma Run Team/Arkadiusz Gardzielewski running team | |||||||||
87 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | 5 km | Polpharma Run Team/Arkadiusz Gardzielewski running team | paid on-line | ||||
Przedszkole 24 | |||||||||
88 | Urbanowski Nikodem | Elbląg | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole 24 | |||||
Przedszkole Bajkowy Domek | |||||||||
89 | Nowak Zuzanna | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Bajkowy Domek | |||||
Przedszkole Plastuś | |||||||||
90 | Śmistek Nadia | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Plastuś | |||||
91 | Kolasińska Antonina | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Plastuś | |||||
Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners | |||||||||
92 | Godlewska Antonina | Malbork | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners | |||||
Przedszkole Słoneczna Kraina | |||||||||
93 | Petka Piotr | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Słoneczna Kraina | |||||
Przedszkole Tęczą Malowane | |||||||||
94 | Kuhn Leon | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Tęczą Malowane | |||||
Przedszkole aniołek | |||||||||
95 | GAD Fatima | STAROGARD GDAŃSKI | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole aniołek | |||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
96 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | 5 km | SKL FILIPPIDES | paid on-line | ||||
SKL Filippides | |||||||||
97 | Brzoska Iga | Krąg | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | SKL Filippides | |||||
98 | Śliwa Aleksandra | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SKL Filippides | |||||
99 | Ostrowski Konrad | Bietowo | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | SKL Filippides | |||||
100 | Ryk Marta | Starogard Gdański | 5 km (młodzież 12-19 lat) | SKL Filippides | paid on-line | ||||
101 | Duraj Wioleta | Starogard Gdański | 5 km | SKL Filippides | paid on-line | ||||
102 | Suchorzebska Aleksandra | Krąg | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | SKL Filippides | |||||
103 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | 5 km (młodzież 12-19 lat) | SKL Filippides | paid on-line | ||||
104 | Ratajczak Kinga | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SKL Filippides | |||||
SKL Filippides/PSP 4 Starogard Gd. | |||||||||
105 | Petka Szymon | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SKL Filippides/PSP 4 Starogard Gd. | |||||
SOSW Pelplin | |||||||||
106 | Laskowski Filip | Pelplin | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | SOSW Pelplin | |||||
SP 12 Tczew | |||||||||
107 | Ackermann Tymon | Tczew | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SP 12 Tczew | |||||
108 | Ackermann Kamil | Tczew | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SP 12 Tczew | |||||
Sambor Tczew | |||||||||
109 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | 5 km | Sambor Tczew | paid on-line | ||||
Sp2 Malbork / Godlewski Runners | |||||||||
110 | Godlewska Małgorzata | Malbork | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | Sp2 Malbork / Godlewski Runners | |||||
Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |||||||||
111 | Gołuńska Amelia | Kolincz | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |||||
112 | Kalenda Julia | Rywałd | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |||||
113 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |||||
114 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | paid on-line | ||||
115 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | 5 km | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | paid on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr.8 | |||||||||
116 | Jedwabnik Zofia | Starogard Gd | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | Szkoła Podstawowa nr.8 | |||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
117 | Oller Grzegorz | Koteże | 5 km | TRI Starogard Gdański | paid on-line | ||||
Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM | |||||||||
118 | Jungowska Iwona | Elbląg | 5 km | Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM | paid on-line | ||||
119 | Nazim Mateusz | Elbląg | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM | paid on-line | ||||
120 | Nazim Tomasz | Elbląg | 5 km | Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM | paid on-line | ||||
Team Tapflo | |||||||||
121 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | 5 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
122 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 5 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
123 | Potulski Przemysław | Rajkowy | 5 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
The Szopin Stones Running Team | |||||||||
124 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | 5 km | The Szopin Stones Running Team | paid on-line | ||||
UKS 8 Starogard Gd | |||||||||
125 | Łaski Konrad | Starogard Gdański | 5 km (młodzież 12-19 lat) | UKS 8 Starogard Gd | paid on-line | ||||
UKS ekonomik maratonczyk | |||||||||
126 | Pobłocka Bożena | Lębork | 5 km | UKS ekonomik maratonczyk | paid on-line | ||||
127 | Poblocka Bożena | Lębork | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | UKS ekonomik maratonczyk | |||||
WENCIK Team | |||||||||
128 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | WENCIK Team | |||||
129 | Wendt Franek. | Kościerzyna | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | WENCIK Team | |||||
130 | Wendt Franek | Kościerzyna | 5 km (młodzież 12-19 lat) | WENCIK Team | |||||
131 | Wendt Patryk | Kościerzyna | 5 km | WENCIK Team | |||||
Wataha Wilków | |||||||||
132 | Szejnik Emilia | Gdańsk | 5 km | Wataha Wilków | |||||
133 | Latoszewska Kamila | Starogard Gdański | 5 km | Wataha Wilków | |||||
Wataha Wilków | |||||||||
134 | Plinska Monika | Kokoszkowy | 5 km | Wataha Wilków | paid on-line | ||||
Wirwi Team - Leśna Ekipa | |||||||||
135 | Wirwicki Łukasz | Starogard Gdański | 5 km | Wirwi Team - Leśna Ekipa | paid on-line | ||||
136 | Wirwicki Miłosz | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Wirwi Team - Leśna Ekipa | |||||
137 | Wirwicka Natalia | Starogard Gdański | 5 km | Wirwi Team - Leśna Ekipa | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
138 | Czerniga Michał | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
139 | Freitag Paulina | Sopot | 5 km | paid on-line | |||||
140 | Freitag Jacek | Sopot | 5 km | paid on-line | |||||
141 | Sadowski Robert | Tczew | 5 km | paid on-line | |||||
142 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | 5 km | paid on-line | |||||
143 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | 5 km | paid on-line | |||||
144 | Lokś Jan | Brzeźno Wielkie | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
145 | Sojka Adam | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
146 | Gałązka Dawid | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
147 | Szczodrowski Dawid | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
148 | Ciesielska Ewelina | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
149 | Weltrowski Szymon | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||||||
150 | Weltrowska Agnieszka | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
151 | Weltrowski Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
152 | RESZKE Aleksandra | Gdynia | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
153 | RESZKE-WITEK Renata | GDYNIA | 5 km | paid on-line | |||||
154 | Moltzan Agnieszka | Lubań | 5 km | ||||||
155 | Malkowska Agata | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
156 | Dudek Jakub | Lubichowo | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
157 | Weltrowska Laura | starogard gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
158 | Wirkus Tymoteusz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
159 | Stępiński Błażej | Starogard Gdanski | 5 km | paid on-line | |||||
160 | Cybulski Wojciech | Malbork | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
161 | Völkner Olek | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
162 | Völkner Antek | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
163 | Chmielińska Lena | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
164 | Dering Marcin | Demlin | 5 km | paid on-line | |||||
165 | Patelczyk Karol | Demlin | 5 km (młodzież 12-19 lat) | paid on-line | |||||
166 | Patelczyk Sławomir | Demlin | 5 km | paid on-line | |||||
167 | Lehmann Justyna | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
168 | Jędrasiewicz Franciszek | Tczew | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
169 | Mościcki Dawid | Elbląg | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
170 | Kubiak Wojtek | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
171 | Cerowska Natalia | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
172 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
173 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | 5 km | paid on-line | |||||
174 | Klak Gabrysia | Lipinki Królewskie | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
175 | Klak Hubert | Lipinki Królewskie | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
176 | Klak Wiktoria | Lipinki Królewskie | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
177 | Piekarski Michał | Mareza | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
178 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | 5 km | paid on-line | |||||
179 | Cherek Alicja Cherek | Barchnowy | 5 km | paid on-line | |||||
180 | Wojewoda Igor | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||||||
181 | Korczak Alicja | Wysoka | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||||||
182 | Korczak Krzysztof | Wysoka | 5 km | ||||||
183 | Janca Chmielecka Paulina | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
184 | Fryszka Wojciech | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
185 | Fryszka Michał | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
186 | Koper Alicja | Bałdowo | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
187 | Koper Adam | Bałdowo | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
188 | Pielak Dorota | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
189 | Kajzer Tomasz | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
190 | Kajzer Franciszek | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
191 | Kajzer Antoni | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
192 | Zima Jan | Minięta | 5 km | paid on-line | |||||
193 | Knut Eryk | Nowa Wieś Rzeczna | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
194 | Bartkowiak Bożena | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | ||||||
195 | Sojka Antoni | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
196 | Sojka Hubert | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
197 | Engler Szymon | Kokoszkowy | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
198 | Guz Stanisław | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
199 | Ławrynowicz TOMASZ | Swarożyn | 5 km | paid on-line | |||||
200 | Malecki Łukasz | Rokocin | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
201 | Malecki Stefan | Rokocin | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||||||
202 | Hejła Marcelina | Skarszewy | 5 km | paid on-line | |||||
203 | Kalinowska Paula | Wielki Bukowiec | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
204 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
205 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
206 | Teska Robert | Gdynia | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
207 | Skarbek Iga | Szpęgawsk | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
208 | Lipinska Julia | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
209 | Lipinski Szymon | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
210 | Pettka Igor | Trąbki Wielkie | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
211 | Pettka Tymon | Trąbki Wielkie | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
212 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | 5 km | paid on-line | |||||
213 | Dubiel Aleksander | Gniszewo | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
214 | Pawłowski Wojciech | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
215 | Pawłowski Jędrzej | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
216 | Bzowski Sebastian | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
217 | Firyn Karol | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
218 | Firyn Marcel | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
219 | Meus Tymoteusz | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
220 | Drywa Filip | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
221 | Chorążewska Agnieszka | Tczew | 5 km | paid on-line | |||||
222 | Chorążewski Krzysztof | Tczew | 5 km (młodzież 12-19 lat) | paid on-line | |||||
223 | Chorążewski Piotr | Tczew | 5 km | paid on-line | |||||
224 | Figura Agata | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
225 | Bzowska Oliwia | Koteże | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
226 | Bzowski Dominik | Koteże | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
227 | Bzowski Artur | Koteże | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
228 | Mazur Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
229 | Engler Patryk | Kokoszkowy | 5 km | paid on-line | |||||
230 | Liedtke Dariusz | Tczew | 5 km | paid on-line | |||||
231 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
232 | Szulist Marzena | Barłożno | 5 km | paid on-line | |||||
233 | Szulist Andrzej | Barłożno | 5 km | paid on-line | |||||
234 | WANIELISTA Kacper | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
235 | Ossowska Anna | Szteklin | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
236 | Ossowski Joachim | Szteklin | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
237 | Ossowski Józef | Szteklin | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | paid on-line | |||||
238 | Ossowska Małgorzata | Szteklin | 5 km | paid on-line | |||||
239 | Ossowski Adam | Szteklin | 5 km | paid on-line | |||||
240 | Piechowski Arkadiusz | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
241 | Stawińska Laura | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
242 | Koper Antonina | Bałdowo | 5 km | paid on-line | |||||
243 | Stawińska Hanna | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
244 | Malkus Tymon | Sumin, pow. starogardzki | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
245 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gd | 5 km | paid on-line | |||||
246 | Bieliński Konrad | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
247 | Szulc Marcin | Sierakowice | 5 km | paid on-line | |||||
248 | Klein Kamil Klein | Starogard Gdanski | 5 km | paid on-line | |||||
249 | Szyca Przemysław | Jabłowo | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
250 | Glaza Krystyna | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
251 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
252 | Turzyński Wojciech | Kokoszkowy | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
253 | Turzyński Artur | Kokoszkowy | 5 km | paid on-line | |||||
254 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
255 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
256 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | 5 km | paid on-line | |||||
257 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
258 | SOWA Sylwester | Elbląg | 5 km | paid on-line | |||||
259 | SOWA Renata | Elbląg | 5 km | paid on-line | |||||
260 | Sowa Renata | Elbląg | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | ||||||
261 | Kruszyńska Olgs | M I Ł O B Ą D Z | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||||||
262 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
263 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
264 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | 5 km | paid on-line | |||||
265 | Prokopiuk Kacper | Bolesławowo | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||||||
266 | Piekarska Magda | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||||||
267 | Ciachorowski Jerzy | Starogard Gdański | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||||||
Środowiskowy Dom Samopomocy Przy Zespole Caritas Parafii NSPJ | |||||||||
268 | Gliński Marek | Rywałd | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Przy Zespole Caritas Parafii NSPJ | |||||
269 | Lis Benedykt | Jabłowo | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Przy Zespole Caritas Parafii NSPJ | |||||
270 | Hinz Arkadiusz | Krąg | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Przy Zespole Caritas Parafii NSPJ | |||||
Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||||||
271 | Dawid Anna | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
272 | Maszka Kamila | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
273 | Kowalski Piotr | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
274 | Kuc Agnieszka | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
275 | Brejski Tomasz | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
276 | Żołnowska Joanna | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
277 | Reksin Andrzej | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
278 | Łukasiewicz Ewa | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
279 | Pakieser Krzysztof | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
280 | Wojciechowski Andrzej | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
281 | Falgowska Joanna | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
282 | Słominska Katarzyna | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
283 | Prętka Lucyna | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |||||
284 | Fandrejewski Piotr | Starogard Gdański | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański |
Views: 11978