# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gromadzki Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 35 gdansk | |
2 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | SP 48 Gdynia | |
3 | Zeszutek Ziemowit | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Sp 48 gdynia | |
4 | Kwietniewski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | ||
5 | Kwietniewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Tęcza Montessori | |
6 | Buko Wiktor | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 9 Sopot | |
7 | Buko Oskar | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 2 Sopot | |
8 | Mosiński Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
9 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | ||
10 | Sowa Mila | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Skla Sopot | |
11 | Sowa Maja | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Skla Sopot | |
12 | Kosała Julia | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
13 | Frydrychowicz Rita | Gdansk | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | |||
14 | Frydrychowicz Franek | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
15 | Dobrowolska Dalia | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active Flow | |
16 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
17 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | ||
18 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | Gorillas OCR | |
19 | Zawłocki JAN | Tczew | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W TCZEWIE | |
20 | Miłoś Lila | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Active Flow | |
21 | Miłoś Michał | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Active Flow | |
22 | Miłoś Karol | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active Flow | |
23 | Miłoś Iza | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active Flow | |
24 | Krauze Maks | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
25 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active family Pasłęk | |
26 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active family Pasłęk | |
27 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Active Flow | |
28 | Szypiłko Nikodem | Dąbrowa | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | SP Banino | |
29 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Active family Pasłęk | |
30 | Kamińska Oliwia | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
31 | Warsiński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
32 | Szypiłko Tymon | Dąbrowa | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | SP Banino | |
33 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | |||
34 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | Sp 75 gdańsk Gala | |
35 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | RKS Rumia | ||
36 | Pechnikova Mariia | Odesa | Ukraina | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
37 | Jagodziński Stanisław | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | SP 7 Sopot | |
38 | Trochimczuk Michalina | Elblag | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp18 Elbląg | |
39 | Trochimczuk Milena | Elblag | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | II LO Elbląg | |
40 | Kalita Mateusz | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
41 | Jeszka Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
42 | Wyczołek Maria | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
43 | Rodziewicz Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
44 | Przytuła Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | ||
45 | Przytuła Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
46 | Zambrano-Szczeblewska Roma | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
47 | Rogacewicz Bruno | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
48 | Rogacewicz Ignacy | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Gorillas OCR | |
49 | Kowalska Pola | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | II LO Sopot | |
50 | Kowalska Kaja | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
51 | Wronka Estera | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
52 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | OSP Kłosowo/ SP Czeczewo | |
53 | LITTWIN Albert | Kłosowo | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | OSP Kłosowo/ SP Czeczewo | |
54 | Wilińska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | VILO | |
55 | Dąbrowska Milena | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Sp 9 Sopot | |
56 | Pułło Kalina | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
57 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
58 | Brom Isabella | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
59 | CHABKO MIKOŁAJ | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
60 | Jagodzińska Antonina | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
61 | Majkowski Szymon | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
62 | Majkowska Alicja | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
63 | KARBOWNIK Agata | SUCHY DWÓR | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ULKS Skoczek Pogórze | |
64 | Schmidtke Wiktoria | Gościcino | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
65 | Lubińska Nina | Rumia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
66 | Zygalo Wiktor | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
67 | Kubiczek Krzysztof | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Sp 8 Sopot | |
68 | Kubiczek Adam | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Przedszkole nr 10 Sopot | |
69 | Pis Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
70 | Pis Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
71 | Zhuk Mariia | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
72 | Bakhovskyi Pavlo | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
73 | Matusik Artur | Banino | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
74 | Matusik Dorota | Banino | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
75 | Rekowski Mikołaj | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
76 | Wicenty Damian | Międzychód | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Szkoła Podstawowa Nr 1w Międzychód | |
77 | Lasok Tymoteusz | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
78 | Wicenty Hania | Międzychód | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Szkoła Podstawowa Nr 1w Międzychód | |
79 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Sp 80 Gdańsk | |
80 | Stachowiak Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
81 | Wojciechowska Julia | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole Fantazja | |
82 | Leszkowski Franek | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
83 | Lokhonia Vadym | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp nr 4 w Rumi | |
84 | Pancikiewicz Pola | SOPOT | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
85 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 13-15 lat | Sp75 Gdańsk | |
86 | Kuchta Maria | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 10 Sopot | |
87 | Yasnova Yeva | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
88 | Czajka Jakub | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Sp 8 Sopot | |
89 | Czajka Jan | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
90 | Czajka Julian | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
91 | Łatwis Ignacy | SOPOT | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
92 | Łatwis Zuzanna | SOPOT | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | SP 7 Sopot | |
93 | Łabuć Dominik | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
94 | Łabuć Oliwia | Rumia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
95 | Kleszczewska Zosia | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Sp 26 Gdynia | |
96 | Dziecielski Antek | Rumia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
97 | Chojnacki Marcel | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Active Flow | |
98 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Active Flow | |
99 | Lezon Lena | Gdandk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 35 gdansk | |
100 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat |
Views: 5174