# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Be Montessori School | |||||||||
1 | Urbaniak Martyna | Gdańsk | Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany | Be Montessori School | limit reached | ||||
2 | Urbaniak Antonina | Gdańsk | Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany | Be Montessori School | limit reached | ||||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
3 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | Biegamy dla Zdrowia | limit reached | ||||
Big Yellow Foot | |||||||||
4 | Tuszyńska Barbara | Sopot | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany | Big Yellow Foot | paid on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
5 | Polak Jarek Z Bat | Kościerzyna | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line | ||||
6 | Polak Jarek | Kościerzyna | Bieg 2 km - bieg odwołany | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line | ||||
7 | Buczko Ewelina | Gdynia | Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team/ Projekt 1000up | |||||||||
8 | Zwatykanicz Ewa | Rumia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | BigYellowFoot Adventure Team/ Projekt 1000up | |||||
9 | Zwatykanicz Martyna | Rumia | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | BigYellowFoot Adventure Team/ Projekt 1000up | paid on-line | ||||
Centaur | |||||||||
10 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany | Centaur | paid on-line | ||||
Crossbox Ostrołęka | |||||||||
11 | Wieczerzak Natalia | Ostrołęka | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Crossbox Ostrołęka | paid on-line | ||||
Dynafit | |||||||||
12 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany | Dynafit | limit reached | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
13 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Bieg 2 km - bieg odwołany | ElektroniczneZapisy.pl Team | limit reached | ||||
Gdyńska szkoła społeczna | |||||||||
14 | Ćwik Leonard | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Gdyńska szkoła społeczna | paid on-line | ||||
15 | Ćwik Sonia | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Gdyńska szkoła społeczna | paid on-line | ||||
KIKO Team | |||||||||
16 | Wiśniewski Mikołaj | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | KIKO Team | paid on-line | ||||
LKB im BRACI PETK | |||||||||
17 | Metera Anna | Nowa Wieś Lęborska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | LKB im BRACI PETK | paid on-line | ||||
Lamusy | |||||||||
18 | Trusewicz Marta | Gdańsk | Bieg 2 km - bieg odwołany | Lamusy | paid on-line | ||||
19 | Trusewicz - Żydok Leonard | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Lamusy | paid on-line | ||||
20 | Trusewicz -Żydok Sabina | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Lamusy | paid on-line | ||||
Na Psi Urok | |||||||||
21 | Kurpisz-Kasprzak Magda | Gdynia | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | Na Psi Urok | paid on-line | ||||
Nautiqus | |||||||||
22 | Kalwasińska-Jarno Kaja | Gdynia | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Nautiqus | paid on-line | ||||
Open Water Team Sopot | |||||||||
23 | Jachnicka Amelia | Sopot | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Open Water Team Sopot | limit reached | ||||
24 | Niekowal Adrianna | Sopot | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany | Open Water Team Sopot | limit reached | ||||
25 | ZIELIŃSKI JAROSŁAW | SOPOT | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany | Open Water Team Sopot | limit reached | ||||
Osada dzikich dzieci | |||||||||
26 | Torbicz Aniela | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Osada dzikich dzieci | paid on-line | ||||
PZON | |||||||||
27 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany | PZON | limit reached | ||||
Poszurany Team | |||||||||
28 | Paruszewska Katarzyna | Gdynia | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | Poszurany Team | paid on-line | ||||
29 | Paruszewski Robert | Gdynia | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | Poszurany Team | paid on-line | ||||
Przedszkole Francuskie | |||||||||
30 | Jaworska-Fontaine Mia | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Przedszkole Francuskie | paid on-line | ||||
Przedszkole nr 2 Sopot | |||||||||
31 | Buko Oskar | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Przedszkole nr 2 Sopot | paid on-line | ||||
Przedszkole nr 4 | |||||||||
32 | Sadowski Mikołaj | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Przedszkole nr 4 | paid on-line | ||||
33 | Sadowska Urszula | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Przedszkole nr 4 | paid on-line | ||||
SP 9 Sopot | |||||||||
34 | LASHCH Emilia | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 9 Sopot | paid on-line | ||||
35 | Buko Wiktor | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 9 Sopot | paid on-line | ||||
SP 21 Gdynia | |||||||||
36 | Wychnowski Kacper | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 21 Gdynia | paid on-line | ||||
SP 35 Gdańsk | |||||||||
37 | Barczak Adam | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 35 Gdańsk | paid on-line | ||||
38 | Barczak Michał | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 35 Gdańsk | paid on-line | ||||
STALSPEED SPEDYCJA | |||||||||
39 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | STALSPEED SPEDYCJA | paid on-line | ||||
40 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | STALSPEED SPEDYCJA | paid on-line | ||||
Sp 7 Sopot | |||||||||
41 | Zeszutek Jan | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 7 Sopot | paid on-line | ||||
42 | Sadowski Karol | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 7 Sopot | paid on-line | ||||
Sp 8 Sopot | |||||||||
43 | Kowalska Kaja | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 8 Sopot | paid on-line | ||||
44 | Kubiczek Krzysztof | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 8 Sopot | paid on-line | ||||
45 | Kubiczek Adam | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 8 Sopot | paid on-line | ||||
Sp35 oliwa | |||||||||
46 | Lezon Lena | Gdansk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp35 oliwa | paid on-line | ||||
TREC TEAM | |||||||||
47 | Wiatrowska Małgorzata | Gdynia | Bieg 2 km - bieg odwołany | TREC TEAM | paid on-line | ||||
48 | Studzińska Sandra | Gdynia | Bieg 2 km - bieg odwołany | TREC TEAM | paid on-line | ||||
Trec Team | |||||||||
49 | Kunkel Iwona | Gdynia | Bieg 2 km - bieg odwołany | Trec Team | paid on-line | ||||
Urząd Morski w Gdyni | |||||||||
50 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Urząd Morski w Gdyni | paid on-line | ||||
Ventum | |||||||||
51 | Hubert Jakub | Kosakowo | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | Ventum | paid on-line | ||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
52 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Bieg 2 km - bieg odwołany | WłóczyKije Gdynia | paid on-line | ||||
ZSP 2 w Gdyni | |||||||||
53 | Libner Hubert | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | ZSP 2 w Gdyni | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
54 | Strahl Mikołaj | Gdansk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
55 | Strahl Dawid | Gdansk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
56 | Masłowska Wanda | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
57 | Prasek Tytus | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
58 | Dudko Julia | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
59 | Prasek Lea | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
60 | Leszkowski Franek | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | ||||||
61 | Motyka Weronika | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
62 | Firs Michał | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
63 | Zajączkiewicz Alicja | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
64 | Zajączkiewicz Wojciech | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
65 | Luther Marcin | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
66 | Kowalski Klara | Gdańska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
67 | Stasiołek Oliwia | Banino | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
68 | Stasiołek Natalia | Banino | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
69 | Kossakowska Katarzyna | Warszawa | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
70 | Kuczmierczyk-Lipska Justyna | Gdańsk | Bieg 2 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
71 | Muszka Julian | Gdansk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
72 | Nowicki Alan | Gdansk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
73 | Nowicka Zuzanna | Gdansk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
74 | Hallmann Milena | Borkowo | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
75 | Trędowski Juliusz | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
76 | Jeszka Bartosz | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
77 | Klecha Zuzia | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
78 | Krygier Małgorzata | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
79 | Krygier Marek | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
80 | Muzińska Agata | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
81 | Tawrel Natalia | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
82 | Tawrel Kacper | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
83 | Trędowska Magdalena | Sopot | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany | paid on-line | |||||
84 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
85 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | limit reached | |||||
86 | Rezmer-Urbaniak Sylwia | Gdańsk | Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany | limit reached | |||||
87 | Markowska Mira | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
88 | Stawarska Diana | Toruń | Bieg 2 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
89 | Tutak Zuzanna | Sopot | Bieg 2 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
90 | Sobczak Małgorzata | Rumia | Bieg 2 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
91 | Chomuszko Martyna | Sopot | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
92 | Januszewicz Jan | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
93 | Miszewski Wiktor | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
94 | Suchomski Przemysław | Gdańsk | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | paid on-line | |||||
95 | Gawrylczyk Selena | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
96 | Kowalska Małgorzata | Sopot | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
97 | Białozierski Aleksander | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
98 | Białozierska Kornelia | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
99 | Pierzakowski Michał | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
100 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
101 | Wojciechowska Julia | Gdansk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
102 | KRAJEWSKI MATEUSZ | GDYNIA | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | paid on-line | |||||
103 | Grygorowicz Zofia | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
104 | Firer Tymon | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
105 | Firer Damian | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
106 | Wychnowska Wiktoria | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
107 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
108 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
109 | Staszewski Tomasz | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
110 | Jędrzejewska Julia | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
111 | Kopeć Igor | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
112 | Jędrzejewski Wojciech | Gdynia | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | paid on-line | |||||
113 | Zimak Patrycja | Gdynia | Bieg 2 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
114 | Ćwik Karolina | Gdynia | Bieg 2 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
115 | Juziuk Oliwier | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
116 | Juziuk Marysia | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
117 | Pawlicki Tymoteusz | Gdynia | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
118 | Piasta Jan | Pogórze | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
119 | Krużyński Adrian | Toruń | Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany | paid on-line | |||||
120 | Krauze Maksymilian | Sopot | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
121 | szymczakowska ewa | sopot | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany | limit reached | |||||
122 | Zaborny Mateusz | Kolbudy | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | paid on-line | |||||
123 | Łabas Wojciech | Gdynia | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | paid on-line | |||||
124 | Figarska Anna | Sopot | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany | paid on-line | |||||
125 | Boltach Fiodar | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | paid on-line | |||||
126 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | limit reached | |||||
127 | Woś Maria | Gorzów Wielkopolski | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | paid on-line | |||||
128 | Ptasiński Jakub | Włocławek | Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany | paid on-line | |||||
Żółć | |||||||||
129 | Żółć Sebastian | Zbychowo | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Żółć | limit reached | ||||
Żółć | |||||||||
130 | Żółć Beata | Zbychowo | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Żółć | limit reached |
Views: 6899