# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaźmierczak Małgorzata | Paczkowo | Polska | 10 km | Investa Stale w Biegu | paid on-line |
2 | Kamysz Magdalena | Pinczyn | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
3 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | paid on-line | |
4 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
5 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
6 | Hardt Piotr | Tczew | Polska | 10 km | PPMT | paid on-line |
7 | Gawarecki Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Lotos Running Team | paid on-line |
8 | Czaplewski Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
9 | Kolberg Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
10 | Kępka Barbara Kępka | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
11 | Kepka Pawel Kepka | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
12 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
13 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | paid on-line |
14 | Chorążewska Agnieszka | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
15 | Orłowski Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km | Investa Stale w Biegu | paid on-line |
16 | Kordunowski Patryk | Jeleń | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
17 | Kucharska Natalia | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
18 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
19 | Balda-Pliszka Monika | TCZEW | Polska | 10 km | paid on-line | |
20 | Kreft Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km | ALL-CHEMIA | paid on-line |
21 | Lipkowski Paweł | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
22 | Ogonowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
23 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
24 | Lipke Krzysztof | tczew | Polska | 10 km | Gardzielewski Running Team | paid on-line |
25 | STEINKA JUSTYNA | ŁĘGOWO | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
26 | Lasota Aleksandra | tczew | Polska | 10 km | Gardzielewski Running Team | paid on-line |
27 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | paid on-line | |
28 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 10 km | paid on-line | |
29 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km | paid on-line | |
30 | Kalinowska Ewa | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew / Thales | paid on-line |
31 | Kalinowski Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew / Thales | paid on-line |
32 | Nowakowska Magdalena | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
33 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | paid on-line |
34 | Markowska Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
35 | Markowski Szymon | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew / Thales | paid on-line |
36 | Waruszewski Karol | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
37 | Waruszewska Lucyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
38 | Pysanets yevhen | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
39 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
40 | Piekarski Przemysław | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | paid on-line |
41 | Kocerba Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
42 | Wróblewski Adam | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegusy Gdańsk | paid on-line |
43 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | Polska | 10 km | BBL Gdansk/Biegusy | paid on-line |
44 | Sarach Karolina | Czarlin | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
45 | Sarach Leszek | Czarlin | Polska | 10 km | Biegający Tczew , AGR Tczew | paid on-line |
46 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
47 | Kłos Michał | Jeleń | Polska | 10 km | paid on-line | |
48 | Kaszuba Radosław | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
49 | GRUNDMAN DARIUSZ | TCZEW | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
50 | Kurajk Ewa | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegusy Gdańsk | paid on-line |
51 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | 10 km | Biegusy Gdańsk | paid on-line |
52 | Przysiężny Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegusy Gdańsk, BBL Gdańsk | paid on-line |
53 | Przysiężna Grażyna | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegusy Gdańsk, BBL Gdańsk | paid on-line |
54 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | 10 km | Huber + Suhner | paid |
55 | Ackermann Piotr | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
56 | Lipińska Marta | Gdańsk | Polska | 10 km | Investa Stale w Biegu | paid on-line |
57 | Lorys Sebastian | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
58 | Czarkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegusy Gdańsk | paid on-line |
59 | Pakeiser Piotr | Gorzędziej | Polska | 10 km | Huber + Suhner | paid |
60 | Stelmach Radosław | Tczew | Polska | 10 km | Huber + Suhner | paid |
61 | Potulski Przemysław | Rajkowy | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
62 | Ackermann Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
63 | Adrian Szymon | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
64 | Minuth Adam | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
65 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | 10 km | Beztlenowi Malbork/ 22 Baza lotnictwa taktycznego | paid on-line |
66 | Gdaniec Kamil | Tczew | Polska | 10 km | Huber + Suhner | paid |
67 | Kwiatkowska Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
68 | Borkowska Ewelina | Malbork | Polska | 10 km | Malborskie Morsy | paid on-line |
69 | Garstka Izabela | Malbork | Polska | 10 km | Malborskie Morsy | paid on-line |
70 | Kupryciuk Magdalena | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
71 | Pydyn Cezary | Gdańsk | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
72 | Wilga Rafał | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
73 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
74 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
75 | Wittenberg Patryk | Tychnowy | Polska | 10 km | paid on-line | |
76 | Wojtaś Bartosz | Tczew | Polska | 10 km | Biegam, bo mi Ania kazała | paid on-line |
77 | Sabatowski Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
78 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 10 km | paid on-line | |
79 | Belzyt Aleksandra | Kwidzyn | Polska | 10 km | paid on-line | |
80 | Muszyńska Paulina | Tczew | Polska | 10 km | Zaczynam Truchtać | paid on-line |
81 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | 10 km | HACJENDA | paid on-line |
82 | Witek Sylwia | Malbork | Polska | 10 km | Investa Stale w Biegu | paid on-line |
83 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | paid on-line |
84 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | 10 km | 22.BLT | paid on-line |
85 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km | paid on-line | |
86 | Buchowski Michał | Lębork | Polska | 10 km | REBIX Team | paid on-line |
87 | Falitarski Stanisław | Lębork | Polska | 10 km | REBIX Team | paid on-line |
88 | Springman Przemysław | Lębork | Polska | 10 km | REBIX Team | paid on-line |
89 | Sadowski Robert Sadowski | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
90 | Buchholz Paweł | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
91 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Real-na Gwiazdeczka | paid on-line |
92 | Plutowski Marek | Tczew | Polska | 10 km | paid | |
93 | Bratko Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
94 | Świątkowski Mateusz | Pruszcz Gdanski | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
95 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
96 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | 10 km | Flex Runners | paid |
97 | Maciejewski Martin | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | paid |
98 | Marchaj Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | paid |
99 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | 10 km | IG@fit_soldier3city | paid on-line |
100 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
Views: 14112