# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toporowski Marcin | Gniew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
2 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
3 | Wróbel Piotr | Gardeja | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
4 | Turowicz Krzysztof Turowicz | KWIDZYN | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
5 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | Białoruś | Bieg 5 km | Indywidualny Sportowiec Neutralny | paid on-line |
6 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | Białoruś | Bieg 5 km | Indywidualny Sportowiec Neutralny | paid on-line |
7 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
8 | Seroka Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
9 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
10 | Kopczyński Piotr | Ostrowite | Polska | Bieg 5 km | Zefirus Team | paid on-line |
11 | Kępka Barbara Kępka | Tczew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
12 | Balewicz Monika | Grudziądz | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
13 | Romanowski Sławomir | Grudziądz | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
14 | Filipek Paulina | Tczew | Polska | Rajd Nordic Walking 5 km | ZSBiO Tczew | paid on-line |
15 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Biegający Tczew | paid on-line |
16 | Ziołkowska Agata | Gniew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
17 | Kepka Pawel Kepka | Tczew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
18 | Pilarski Maksymilian | Wałkowiska/Osie | Polska | Bieg 5 km | STRAŻ POŻARNA | paid on-line |
19 | Nduva Boniface Wambua | Machakos | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
20 | Nduva Boniface | Bydgoszcz | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
21 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Ziaja | paid on-line |
22 | Wysocki Dariusz | Toruń | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | parkrun Toruń | paid on-line |
23 | Watkowski Paweł | Gniew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid | |
24 | Latoszewska Kamila | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | Wataha Wilków | paid on-line |
25 | Gosz Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg 5 km | PARKRUN Grudziądz | paid on-line |
26 | Szachta Marta | Skórcz | Polska | Bieg 5 km | Akademia Treningu YourProgress | paid on-line |
27 | Boczek Dagmara | Grudziądz | Polska | Bieg 5 km | Rogiewicz Running Team | paid on-line |
28 | Wiatrowska Iga | Gniew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
29 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
30 | Wasiewski Krzysztof | Rakowiec | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
31 | Piekarski Przemysław | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Flex Runners | paid |
32 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | Urbex Team Kwidzyn | paid on-line |
33 | Głogowski Krzysztof | Koronowo | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
34 | Głogowska Hanna | Koronowo | Polska | Rajd Nordic Walking 5 km | paid on-line | |
35 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Polska | Bieg 5 km | Morsy Zblewo | paid on-line |
36 | Kraiński Rafał | KWIDZYN | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | AtoS | paid on-line |
37 | Celmer Patrycja | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
38 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | Morsy Zblewo | paid on-line |
39 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
40 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Rajd Nordic Walking 5 km | team deaf | paid on-line |
41 | Krakowski Piotr | Międzyrzecz | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | SzymanowskiTeam | paid on-line |
42 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Rajd Nordic Walking 5 km | paid on-line | |
43 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
44 | Gdaniec Ewa | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Team Tapflo | paid on-line |
45 | Gdaniec Artur | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Team Tapflo | paid on-line |
46 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
47 | Dworakowski Marcin | Gniew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
48 | Melkowski Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | Urbex Team Kwidzyn | paid on-line |
49 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | SPRINT KULICE | paid on-line |
50 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
51 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
52 | Rychter Wiesław | ELBLĄG | Polska | Bieg 5 km | Buchalter | paid on-line |
53 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | Bieg 5 km | Olsztyn | paid on-line |
54 | Sakhnik Dmytro | Gniew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
55 | Duralewska Marlena | Gdynia | Polska | Rajd Nordic Walking 5 km | paid on-line | |
56 | Chutek Dorota | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
57 | Korynt Wiktoria | Gniew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
58 | Mondrzejewski Rafał | Cierzpice | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Flex Runners | paid |
59 | Loose Sebastian | Wda | Polska | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
60 | Kaczmar Błażej | Tczew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Team Tapflo | paid on-line |
61 | Kłos Renata | Jeleń | Polska | Rajd Nordic Walking 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid on-line | |
62 | Kłos Maria | Jeleń | Polska | Rajd Nordic Walking 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid on-line | |
63 | Sowiński Paweł | Skórcz | Polska | Bieg 5 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
64 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Polska | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
65 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Polska | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
66 | Belczewski Marek | Zblewo | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
67 | Dorn Dawid | Gniew | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | paid on-line | |
68 | Bielińska Bożena | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
69 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
70 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
71 | Reclaf Daria | Borzestowo | Polska | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
72 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
73 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
74 | Staręga Katarzyna | Susz | Polska | Bieg 5 km | Rozbiegany Susz | paid on-line |
75 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
76 | Kobiela Piotr | Amalka | Polska | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
77 | Kobiela Marta | Amalka | Polska | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
78 | Biliniewicz Dorota Biliniewicz | Gdynia | Polska | Rajd Nordic Walking 5 km | paid on-line | |
79 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | CYCE | paid on-line |
80 | Czarnowski Emilian | Kozin | Polska | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
81 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Malborskie morsy | paid on-line |
82 | Adamczyk Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
83 | Maraszek Mirosław | Susz | Polska | Bieg 5 km | Rozbiegany Susz | paid on-line |
84 | Stanolewicz Magdalena | Straszyn | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
85 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line |
86 | Adamczyk Marek | Gręblin | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Flex Runners | paid |
87 | Belczewska Agata | Zblewo | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
88 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi | Niezrzeszony | paid on-line |
89 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | Bieg 5 km | Flex Runners /KS Sokół Zblewo | paid |
90 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg 5 km | Rogiewicz Running Team | paid on-line |
91 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
92 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
93 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | |
94 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Bieg 5 km | Kujawscy Runners | paid on-line |
95 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
96 | Maliarenko Serhii | Charków | Ukraina | Bieg 5 km | paid on-line | |
97 | Prus Katarzyna | Susz | Polska | Bieg 5 km | Rozbiegany Susz | paid on-line |
98 | Michałowska Joanna Michałowska | Susz | Polska | Bieg 5 km | Rozbiegany Susz | paid on-line |
99 | Grabowska Mirosława | Wda | Polska | Rajd Nordic Walking 5 km | Wda Run Team | paid on-line |
100 | Grabowski Marcin | Wda | Polska | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
Views: 14737