# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UMK Toruń | |||||||||
1 | Kunz Mieczysław | Toruń | Bieg 5 km | AZS UMK Toruń | paid | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
2 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg 5 km | Aktywni Kociewiacy | paid | ||||
Ania HALSKA COACHING/ Trąbki Arena | |||||||||
3 | Musiał Magdalena | Trąbki Małe | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | Ania HALSKA COACHING/ Trąbki Arena | paid | ||||
Areszt Śledczy w Gdańsku | |||||||||
4 | Magrian Maciej | Gdańsk | Bieg 5 km | Areszt Śledczy w Gdańsku | paid | ||||
BBL | |||||||||
5 | Sienkiewicz-Narloch Anna | Gdańsk | Bieg 5 km | BBL | paid | ||||
BBL Gdańsk | |||||||||
6 | Wróblewska Dorota | Glinna Góra | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | BBL Gdańsk | paid | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
7 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Bieg 5 km | Biegająca Gdynia | paid | ||||
Biegające Gdynia | |||||||||
8 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Bieg 5 km | Biegające Gdynia | paid | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
9 | Czarnowski Emilian | Kozin | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
10 | Naczk Wiktoria | Lębork | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
11 | Majewska Renata | Niebędzino | Nordic walking 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
12 | Reclaf Daria | Borzestowo | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
13 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
14 | Wisniewska Marlena | Wrzescienko | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
15 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
16 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
17 | Majewski Krzysztof | Niebędzino | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
18 | Malinowski Adam | Lębork | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
19 | Błachnio Jarosław | Wicko | Bieg 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
CHORS TEAM | |||||||||
20 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Bieg 5 km | CHORS TEAM | paid | ||||
Czarne Biega | |||||||||
21 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Bieg 5 km | Czarne Biega | paid | ||||
22 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Bieg 5 km | Czarne Biega | paid | ||||
Dotruchtać do mety | |||||||||
23 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Bieg 5 km | Dotruchtać do mety | paid | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
24 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid | ||||
EkoTrabki Team | |||||||||
25 | Barc Michalina | Sobowidz | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | EkoTrabki Team | paid | ||||
26 | Bieszczad Katarzyna | Trąbki Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | EkoTrabki Team | paid | ||||
EkoTrabki Team | |||||||||
27 | Narojczyk Katarzyna | Trąbki Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | EkoTrabki Team | paid | ||||
28 | Żelewska Kasia | Sobowidz | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | EkoTrabki Team | paid | ||||
Fighting Runners, Adidas | |||||||||
29 | Kurajk Ewa | Gdańsk | Bieg 5 km | Fighting Runners, Adidas | paid | ||||
30 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Bieg 5 km | Fighting Runners, Adidas | paid | ||||
FitnessFitback | |||||||||
31 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Nordic walking 5 km | FitnessFitback | paid | ||||
Gdański Uniwersytet Medyczny | |||||||||
32 | Szczesny Damian | Gdańsk | Bieg 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | paid | ||||
HYGGE MACRAME | |||||||||
33 | MUSZYŃSKA ANNA | REDA | Bieg 5 km | HYGGE MACRAME | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
34 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
35 | Klejna Wiesława | Zblewo | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
36 | Skalska Anna | Bytonia | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
37 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
38 | Grzonka Szymon | Bytonia | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
39 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | Nordic walking 5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
40 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
41 | JANIK Roman | KWIDZYN | Bieg 5 km | KWIDZYN BIEGA | paid | ||||
Klub Januszów Lekkoatletyki | |||||||||
42 | Landzberg Paweł | Brzeźno Wielkie | Bieg 5 km | Klub Januszów Lekkoatletyki | paid | ||||
Kościerski Klub Morsów | |||||||||
43 | Piankowska Joanna | Niedamowo | Bieg 5 km | Kościerski Klub Morsów | paid | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
44 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Bieg 5 km | Kujawscy Runners | paid | ||||
LATAWIEC GDYNIA | |||||||||
45 | SŁOWIK MATEUSZ | Gdynia | Bieg 5 km | LATAWIEC GDYNIA | paid | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
46 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | paid | ||||
47 | Kuschbik Elżbieta | Gdańsk | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | paid | ||||
Loco Sport | |||||||||
48 | Kurpiewska Elżbieta | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Loco Sport | paid | ||||
Lotos Running Team | |||||||||
49 | Szymański Artur | Gdańsk | Bieg 5 km | Lotos Running Team | paid | ||||
50 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Bieg 5 km | Lotos Running Team | paid | ||||
Lpp Team | |||||||||
51 | Źrebiec Klaudia | Gdańsk | Bieg 5 km | Lpp Team | paid | ||||
MHC | |||||||||
52 | Gębka Witek | Skowarcz | Bieg 5 km | MHC | paid | ||||
53 | Gębka Krystyna | Skowarcz | Nordic walking 5 km | MHC | paid | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
54 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Bieg 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Misiuliny | |||||||||
55 | Pacyga-Grajewska Joanna | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Misiuliny | paid | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
56 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg 5 km | Morsy Zblewo | paid | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
57 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 5 km | OSP POGRODZIE | paid | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
58 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Bieg 5 km | Parkrun Gdynia | |||||
Piękny | |||||||||
59 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg 5 km | Piękny | paid | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
60 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Nordic walking 5 km | Polipack Team GWE | paid | ||||
61 | Toporek. Rafał | Przodkowo | Nordic walking 5 km | Polipack Team GWE | paid | ||||
62 | Toporek Rafał | Przodkowo | Bieg 5 km | Polipack Team GWE | |||||
Runeda | |||||||||
63 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Bieg 5 km | Runeda | paid | ||||
64 | Dydymska Monika | Rumia | Bieg 5 km | Runeda | paid | ||||
Sami swoi | |||||||||
65 | Laskiewicz Blanka | Zblewo | Nordic walking 5 km | Sami swoi | |||||
66 | Kosicki Arnold | Zblewo | Bieg 5 km | Sami swoi | paid | ||||
Team Hania i Zosia | |||||||||
67 | Skweres Adriana | Pelplin | Nordic walking 5 km | Team Hania i Zosia | paid | ||||
Team Tapflo | |||||||||
68 | Gdaniec Artur | Tczew | Bieg 5 km | Team Tapflo | paid | ||||
69 | Gdaniec Ewa | Tczew | Bieg 5 km | Team Tapflo | paid | ||||
70 | Gdaniec Oliwier | Tczew | Bieg 5 km | Team Tapflo | paid | ||||
71 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Bieg 5 km | Team Tapflo | paid | ||||
72 | Steinka Marian | Kościerzyna | Bieg 5 km | Team Tapflo | paid | ||||
73 | Pałkowski Filip | Swarożyn | Bieg 5 km | Team Tapflo | paid | ||||
74 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Bieg 5 km | Team Tapflo | paid | ||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
75 | Kmera Mateusz | Pruszcz Gdański | Bieg 5 km | Team ZabieganeDni | paid | ||||
76 | Kmera Rafał | Gdańsk | Bieg 5 km | Team ZabieganeDni | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
77 | Dejna Sylwia | Tczew | Bieg 5 km | paid | |||||
78 | Krupińska Natalia | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
79 | Rymanowska Sylwia | Ulkowy | Bieg 5 km | paid | |||||
80 | Rymanowski Sebastian | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
81 | Ossowski Jakub | Elbląg | Bieg 5 km | paid | |||||
82 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Bieg 5 km | ||||||
83 | Galikowski Adrian | Sobowidz | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | ||||||
84 | Lewańczyk Jakub | Trąbki Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
85 | Patelczyk Karol | Demlin | Bieg 5 km | paid | |||||
86 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Bieg 5 km | paid | |||||
87 | Szostek Mateusz | Trąbki Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
88 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Bieg 5 km | paid | |||||
89 | Kucharczyk Sebastian Kucharczyk | Starogard Gdański | Bieg 5 km | ||||||
90 | Zwolak Andrzej | Ryjewo | Bieg 5 km | paid | |||||
91 | Pacyga Danuta | Gdansk | Nordic walking 5 km | paid | |||||
92 | Porożyński Tomasz | Świecie | Bieg 5 km | paid | |||||
93 | Elmanowska Natalia | Trąbki Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
94 | Nibus Jacek | Straszyn | Bieg 5 km | paid | |||||
95 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Bieg 5 km | paid | |||||
96 | Urban Monika | Przywidz | Bieg 5 km | paid | |||||
97 | Wiecki Piotr | Godziszewo | Bieg 5 km | paid | |||||
98 | Grodecki Kacper | Lubań | Bieg 5 km | paid | |||||
99 | Grodecka Beata | Lubań | Bieg 5 km | paid | |||||
100 | Paciejewski Mateusz | Borkowo | Bieg 5 km | ||||||
101 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg 5 km | ||||||
102 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Bieg 5 km | ||||||
103 | Popiel Ryszard | Kozia Góra | Bieg 5 km | paid | |||||
104 | Skosolas Agnieszka | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
105 | Skosolas Janusz | Mosty | Bieg 5 km | paid | |||||
106 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Bieg 5 km | paid | |||||
107 | Melzacka Hanna | Pruszcz Gdański | Bieg 5 km | paid | |||||
108 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
109 | Malinowska Karolina | Gniew | Bieg 5 km | paid | |||||
110 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
111 | Bobkowski Marek | Dobrzewino | Bieg 5 km | paid | |||||
112 | Krajnik Jakub | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
113 | Figlewski Marcin | Tczew | Bieg 5 km | paid | |||||
114 | Szyszkowski Rafał | Tczew | Bieg 5 km | paid | |||||
115 | Szyszkowska Natalia | Starogard Gdanski | Bieg 5 km | paid | |||||
116 | Szyszkowski Maciej | Starogard Gdański | Bieg 5 km | paid | |||||
117 | Krajewski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Bieg 5 km | paid | |||||
118 | Krajnik Lidia | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
119 | Krajnik Mariusz | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
120 | Freyer Bartosz | Nowy Tomyśl | Bieg 5 km | paid | |||||
121 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Bieg 5 km | paid | |||||
122 | Król Benedykt | Werblinia | Bieg 5 km | paid | |||||
123 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Bieg 5 km | paid | |||||
124 | Kamiński Jarek | Kłodawa | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
125 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg 5 km | paid | |||||
126 | Kamińska Ewa | Kłodawa | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
127 | Pańków Patryk | Gołębiewo Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
128 | Pańków Maria | Gołębiewo Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
129 | Kapicki Karol | Ełganowo | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | ||||||
130 | Ceglecka Agnieszka | Rościszewo | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
131 | Krasuski Artur | Juszkowo | Bieg 5 km | paid | |||||
132 | Olczyk Marcin | Trąbki Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
133 | Mądraszewski Robert | Trąbki Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
134 | Galeńska Dorota | Borucino | Bieg 5 km | paid | |||||
135 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Bieg 5 km | paid | |||||
136 | Olesiński Bartosz | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
137 | Szarmach Andrzej Szarmach | Pelplin | Bieg 5 km | paid | |||||
138 | Kowalska Aleksandra | Gdynia | Bieg 5 km | paid | |||||
139 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Bieg 5 km | ||||||
140 | Litzbarski Marek | Puck | Bieg 5 km | paid | |||||
141 | Zakrzewska Jolanta | Elbląg | Bieg 5 km | paid | |||||
142 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
143 | Elmanowski Michał | Trąbki Wielkie | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
144 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Bieg 5 km | paid | |||||
145 | Bobkowski Adam | Kleszczewo | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
146 | Moltzan Agnieszka | Lubań | Bieg 5 km | paid | |||||
147 | Osowski Tomasz | Czerniewo | Bieg 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | paid | |||||
148 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | Bieg 5 km | paid | |||||
emeryt | |||||||||
149 | SZCZĘCH STEFANIA | Pręgowo | Bieg 5 km | emeryt | paid | ||||
150 | szczech zdzislaw | Pregowo Dolne | Bieg 5 km | emeryt | paid |
Views: 9859