# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UMK Toruń | |||||||||
1 | Kunz Mieczysław | Toruń | Bieg Główny (6,7 km) | AZS UMK Toruń | paid BM | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
2 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg Główny (6,7 km) | Aktywni Kociewiacy | paid BM | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
3 | Reclaf Daria | Borzestowo | Bieg Główny (6,7 km) | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
4 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Bieg Główny (6,7 km) | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
5 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Bieg Główny (6,7 km) | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
6 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Bieg Główny (6,7 km) | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
7 | Błachnio Jarosław | Wicko | Bieg Główny (6,7 km) | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
8 | Wiśniewska Marlena | Wrześcienko | Bieg Główny (6,7 km) | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
9 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Bieg Główny (6,7 km) | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
10 | Naczk Wiktoria | Lębork | Bieg Główny (6,7 km) | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
11 | Czarnowski Emilian | Kozin | Bieg Główny (6,7 km) | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
Bogdziewicz Team Cumulus | |||||||||
12 | Trzebiatowska Aldona | Gdynia | Bieg Główny (6,7 km) | Bogdziewicz Team Cumulus | paid BM | ||||
CHORS TEAM | |||||||||
13 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | CHORS TEAM | paid BM | ||||
Czarne Biega | |||||||||
14 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Bieg Główny (6,7 km) | Czarne Biega | |||||
15 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Bieg Główny (6,7 km) | Czarne Biega | |||||
Dotruchtać do mety | |||||||||
16 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | Dotruchtać do mety | paid BM | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
17 | Serocki Paweł | Elbląg | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | Drużyna Pierścienia | paid BM | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
18 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Forrest Gump Kościerzyna | |||||||||
19 | Szreder Magdalena | Nowy Barkoczyn | Bieg Główny (6,7 km) | Forrest Gump Kościerzyna | paid BM | ||||
Gdański Uniwersytet Medyczny | |||||||||
20 | Szczesny Damian | Gdańsk | Bieg Główny (6,7 km) | Gdański Uniwersytet Medyczny | paid BM | ||||
IRON TEAM | |||||||||
21 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Bieg Główny (6,7 km) | IRON TEAM | paid BM | ||||
KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | |||||||||
22 | Dyjasek Ewa | Toruń | Bieg Główny (6,7 km) | KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | paid | ||||
23 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Bieg Główny (6,7 km) | KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | paid BM | ||||
K S Sokół Zblewo | |||||||||
24 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | K S Sokół Zblewo | paid BM | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
25 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Bieg Główny (6,7 km) | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
26 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
27 | Kłos Szymon | Zblewo | Bieg Główny (6,7 km) | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
28 | Klejna Wiesława | Zblewo | Bieg Główny (6,7 km) | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
29 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg Główny (6,7 km) | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
30 | LABON MAGDALENA | Koteże | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | KS Sokół Zblewo | |||||
31 | Kłos Łukasz | Zblewo | Bieg Główny (6,7 km) | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
32 | Kortas Miłosz | Zblewo | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | KS Sokół Zblewo | |||||
33 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
34 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
35 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Bieg Główny (6,7 km) | KS Sokół Zblewo | |||||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
36 | Różycki Ryszard | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | Klub Kociewiak Tczew | |||||
Kociewski Klub Biegacza | |||||||||
37 | Niesiołowska Małgorzata | Krępka | Bieg Główny (6,7 km) | Kociewski Klub Biegacza | paid BM | ||||
Kociewski klub biegacza | |||||||||
38 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Bieg Główny (6,7 km) | Kociewski klub biegacza | paid BM | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
39 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Bieg Główny (6,7 km) | Kujawscy Runners | paid BM | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
40 | Ostrzyżek Dylan | Kwidzyn | Bieg Główny (6,7 km) | Kwidzyn Biega | |||||
41 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg Główny (6,7 km) | Kwidzyn Biega | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
42 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg Główny (6,7 km) | LKS Zantyr Sztum | paid | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
43 | Szymański Artur | Gdańsk | Bieg Główny (6,7 km) | LOTOS Running Team | paid BM | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
44 | Witt Grażyna | Sopot | Bieg Główny (6,7 km) | MaratonyPolskie.PL TEAM | paid | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
45 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | Morsy Zblewo | paid BM | ||||
Norbsoft | |||||||||
46 | Witt Henryk | Sopot | Bieg Główny (6,7 km) | Norbsoft | paid | ||||
PSP 4 | |||||||||
47 | Żyjewski Tymoteusz | Starogard Gdański | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | PSP 4 | |||||
Pruszcz biega | |||||||||
48 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | Pruszcz biega | paid BM | ||||
Przechlewo | |||||||||
49 | Barton Krystyna | Przechlewo | Bieg Główny (6,7 km) | Przechlewo | paid BM | ||||
Przedszkole Niepubliczne Bajkowy Domek | |||||||||
50 | Suchorzebska Magdalena | Krąg | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | Przedszkole Niepubliczne Bajkowy Domek | |||||
Przedszkole nr 2 w Starogardzie Gdańskim | |||||||||
51 | Krawczyk Maja | Starogard Gdański | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | Przedszkole nr 2 w Starogardzie Gdańskim | |||||
Run Goku Team | |||||||||
52 | Ossowski Jakub | Elbląg | Bieg Główny (6,7 km) | Run Goku Team | paid BM | ||||
S...K...S... | |||||||||
53 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg Główny (6,7 km) | S...K...S... | |||||
SKL Filippides | |||||||||
54 | Babiński Łukasz | Kolincz | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | SKL Filippides | paid BM | ||||
Sami Swoi | |||||||||
55 | Kosicki Arnold | Zblewo | Bieg Główny (6,7 km) | Sami Swoi | |||||
Skórcz | |||||||||
56 | Noga Grzegorz | Skórcz | Bieg Główny (6,7 km) | Skórcz | paid BM | ||||
Stowarzyszenie Prawy Starogard | |||||||||
57 | Kucharczyk Sebastian Kucharczyk | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | Stowarzyszenie Prawy Starogard | |||||
Szybkie ziomki | |||||||||
58 | Kleban Paweł | Gdańsk | Bieg Główny (6,7 km) | Szybkie ziomki | paid BM | ||||
Team Tapflo | |||||||||
59 | Steinka Marian | Kościerzyna | Bieg Główny (6,7 km) | Team Tapflo | paid BM | ||||
60 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | Team Tapflo | paid BM | ||||
61 | Jędrasiewicz Franciszek | Tczew | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | Team Tapflo | |||||
62 | Pałkowski Filip | Swarożyn | Bieg Główny (6,7 km) | Team Tapflo | paid BM | ||||
63 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Bieg Główny (6,7 km) | Team Tapflo | paid BM | ||||
64 | Kreja Dariusz | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | Team Tapflo | paid BM | ||||
65 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg Główny (6,7 km) | Team Tapflo | paid BM | ||||
66 | Gdaniec Ewa | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | Team Tapflo | paid BM | ||||
67 | Gdaniec Artur | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | Team Tapflo | paid BM | ||||
68 | Żurawski Mariusz | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | Team Tapflo | paid BM | ||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
69 | Kmera Mateusz | Gdańsk | Bieg Główny (6,7 km) | Team ZabieganeDni | paid BM | ||||
70 | Kmera Rafał | Gdańsk | Bieg Główny (6,7 km) | Team ZabieganeDni | paid BM | ||||
Tri Starogard | |||||||||
71 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Bieg Główny (6,7 km) | Tri Starogard | paid BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
72 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
73 | Rogocki Jarosław | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
74 | Sarnowski Marcin | Osiek | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
75 | spręga aurelia | starogard gdański | Bieg Główny (6,7 km) | ||||||
76 | Kalwajtys Tomasz | Zblewo | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | paid BM | |||||
77 | Kajzer Antoni | Starogard Gdański | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
78 | Kajzer Tomasz | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
79 | Patelczyk Karol | Demlin | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
80 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
81 | Wesołowska Martyna | Owidz | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | paid BM | |||||
82 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Bieg Główny (6,7 km) | ||||||
83 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
84 | Arim Oliwier | Starogard Gdański | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
85 | Arim Sandra | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
86 | Malinowski Adam | Lębork | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
87 | Osowska Marianna | Czerniewo | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
88 | Osowski Tomasz | Czerniewo | Bieg Główny (6,7 km) | paid | |||||
89 | Rambowski Marek | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
90 | Derecka Elżbieta | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
91 | Bieliński Krzysztof | Rokocin | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | paid BM | |||||
92 | Szyszkowski Maciej | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
93 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
94 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | paid BM | |||||
95 | Szyca Bartosz | Jabłowo | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
96 | Szyca Przemysław | Jabłowo | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
97 | Malinowska Karolina | Gniew | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
98 | Kortas Julia | Zblewo | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
99 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Bieg Główny (6,7 km) | paid | |||||
100 | Dejna Sylwia | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | ||||||
101 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
102 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
103 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
104 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | paid | |||||
105 | Głogowski Krzysztof | Koronowo | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
106 | Rambowski Mateusz | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
107 | Bzowska Oliwia | Koteże | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
108 | Bzowski Artur | Koteże | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
109 | Bzowski Dominik | Koteże | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
110 | Kucharski Bartosz | Gdynia | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
111 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
112 | Skosolas Janusz | Mosty | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
113 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Bieg Główny (6,7 km) | ||||||
114 | Fryszka Michał | Starogard Gdański | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
115 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
116 | Plutowski Patryk | Starogard Gd | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | paid BM | |||||
117 | Pielak Dorota | Starogard Gdański | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
118 | Urbanowski Nikodem | Elbląg | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
119 | Litzbarski Marek | Puck | Bieg Główny (6,7 km) | paid BM | |||||
120 | Mendelski Dawid | Tczew | Bieg Główny (6,7 km) | ||||||
121 | Edwards Adam | Rokocin | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
122 | Edwards Oliver | Rokocin | Bieg Skrzatów (ok. 300 m) | ||||||
123 | Nowak Mikołaj | Kolincz | Bieg Główny (6,7 km) - mieszkańcy Gminy Starogard | paid BM | |||||
emeryt | |||||||||
124 | SZCZĘCH stefania | Pręgowo | Bieg Główny (6,7 km) | emeryt | paid BM | ||||
125 | szczech zdzislaw | Pregowo Dolne | Bieg Główny (6,7 km) | emeryt | paid BM |
Views: 8853