# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pilarski Marcel | Osie | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | ||||||
AZS UMK Toruń | |||||||||
2 | Kunz Mieczysław | Toruń | Leśna Za-Dyszka - 10km | AZS UMK Toruń | paid | ||||
Akademia Piłkarska Małych Mistrzów | |||||||||
3 | Jagodziński Jan | Bydgoszcz | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Akademia Piłkarska Małych Mistrzów | |||||
Aktywna Bydgoszcz | |||||||||
4 | Szymczak Maciej | Strzelewo | Leśna Za-Dyszka - 10km | Aktywna Bydgoszcz | paid on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
5 | Mykowski Tadeusz | Skorcz | Leśna Za-Dyszka - 10km | Aktywni Kociewiacy | paid | ||||
6 | Reimus Marek | Skórcz | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | Aktywni Kociewiacy | |||||
7 | Reimus Maciej | Skórcz | Leśna Za-Dyszka - 10km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line | ||||
Azymut Osie | |||||||||
8 | Deinowska Anna | Osie | Bieg na Orientację | Azymut Osie | paid | ||||
9 | Dejnowski Tomasz | Śliwiczki | Bieg na Orientację | Azymut Osie | paid | ||||
10 | Krupa Joanna | Łążek | Bieg na Orientację | Azymut Osie | paid | ||||
11 | Szwankowski Wiktor | Osie | Bieg na Orientację | Azymut Osie | paid | ||||
12 | Szwankowski Oliwier | Osie | Bieg na Orientację | Azymut Osie | paid | ||||
13 | Deinowski Mariusz | Osie | Bieg na Orientację | Azymut Osie | paid on-line | ||||
BKS | |||||||||
14 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | Leśna Za-Dyszka - 10km | BKS | paid on-line | ||||
Biegające Gdynia | |||||||||
15 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Leśna Za-Dyszka - 10km (osoby 70+) | Biegające Gdynia | |||||
Biegające Śliwice | |||||||||
16 | Cyron Bogumił | Śliwice | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegające Śliwice | paid on-line | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
17 | Naczk Wiktoria | Lębork | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid | ||||
18 | Czarnowski Emilian | Kozin | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
19 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
20 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
21 | Reclaf Daria | Borzestowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
22 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
23 | Wisniewska Marlena | Wrzescienko | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
24 | Malinowski Adam | Lębork | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
25 | Majewska Renata | Niebędzino | Nordic Walking - 5 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
26 | Majewski Krzysztof | Niebędzino | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
27 | Błachnio Jarosław | Wicko | Leśna Za-Dyszka - 10km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line | ||||
Bogdziewicz Team Cumulus | |||||||||
28 | Trzebiatowska Aldona | Gdynia | Leśna Za-Dyszka - 10km | Bogdziewicz Team Cumulus | paid on-line | ||||
CSAiU Toruń | |||||||||
29 | Prusik Łukasz | Toruń | Leśna Za-Dyszka - 10km | CSAiU Toruń | paid on-line | ||||
30 | KIta Natalia | Toruń | Leśna Za-Dyszka - 10km | CSAiU Toruń | paid on-line | ||||
Czarne Biega | |||||||||
31 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Leśna Za-Dyszka - 10km | Czarne Biega | |||||
Czarne Biega | |||||||||
32 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Leśna Za-Dyszka - 10km | Czarne Biega | |||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
33 | Szarmach Stanisław | Gródek | Leśna Za-Dyszka - 10km (osoby 70+) | Diabelskie Pioruny | |||||
34 | Szarmach Kacper | Gródek | Leśna Za-Dyszka - 10km | Diabelskie Pioruny | paid on-line | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
35 | Nowak Ewa | Drzycim | Leśna Za-Dyszka - 10km | Diabelskie Pioruny | paid on-line | ||||
36 | Wruk Justyna | Gródek | Nordic Walking - 5 km | Diabelskie Pioruny | paid on-line | ||||
37 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Nordic Walking - 5 km | Diabelskie Pioruny | paid on-line | ||||
38 | Gubański Szymon | Drzycim | Leśna Za-Dyszka - 10km | Diabelskie Pioruny | paid on-line | ||||
Dzierzgoń | |||||||||
39 | Zima Jan | Minięta | Leśna Za-Dyszka - 10km | Dzierzgoń | paid on-line | ||||
Dzik | |||||||||
40 | Dziennik Mateusz | Świecie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | Dzik | |||||
ENIGMA MASSAGE Team | |||||||||
41 | Morczyńska Milena | Grudziądz | Nordic Walking - 5 km | ENIGMA MASSAGE Team | paid on-line | ||||
ESJA TEAM | |||||||||
42 | Padowicz Anna | Warszawa | Nordic Walking - 5 km | ESJA TEAM | paid on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
43 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Leśna Za-Dyszka - 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
FitnessFitback | |||||||||
44 | Kurpiewska Elżbieta | Gdańsk | Nordic Walking - 5 km | FitnessFitback | paid on-line | ||||
45 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Nordic Walking - 5 km | FitnessFitback | paid on-line | ||||
Florian Chojnic | |||||||||
46 | Skwierawski Kamil | Leśno | Leśna Za-Dyszka - 10km | Florian Chojnic | paid on-line | ||||
47 | Skwierawski Wiesław | Ostrowite | Leśna Za-Dyszka - 10km | Florian Chojnic | paid on-line | ||||
48 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | Leśna Za-Dyszka - 10km | Florian Chojnic | paid on-line | ||||
GKS Gardeja | |||||||||
49 | Kłos Mateusz | Rozajny | kat. VI chłopcy rocznik 2009 i 2010 – 1000 m | GKS Gardeja | |||||
Gdański Uniwersytet Medyczny | |||||||||
50 | Szczesny Damian | Gdańsk | Leśna Za-Dyszka - 10km | Gdański Uniwersytet Medyczny | paid on-line | ||||
Harpagan Gdańsk | |||||||||
51 | Michałowska Agata | Ostróda | Bieg na Orientację | Harpagan Gdańsk | |||||
I LO Świecie | |||||||||
52 | Rubaj Dominik | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | I LO Świecie | paid on-line | ||||
KS GP SPRINT Kulice | |||||||||
53 | Szwedowska Laura | Kulice | kat. V dziewczęta rocznik 2009 i 2010 – 800 m | KS GP SPRINT Kulice | |||||
54 | Szwedowska Martyna | Kulice | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | KS GP SPRINT Kulice | |||||
55 | Szwedowska Julia | Kulice | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | KS GP SPRINT Kulice | |||||
56 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Leśna Za-Dyszka - 10km | KS GP SPRINT Kulice | paid on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
57 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Leśna Za-Dyszka - 10km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
58 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Leśna Za-Dyszka - 10km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
59 | Kortas Miłosz | ZBLEWO | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | KS Sokół Zblewo | |||||
60 | Kłos Łukasz | Zblewo | Leśna Za-Dyszka - 10km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
61 | Klejna Wiesława | Zblewo | Leśna Za-Dyszka - 10km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
62 | Grzonka Kamila | Bytonia | Leśna Za-Dyszka - 10km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
63 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Leśna Za-Dyszka - 10km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
64 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | Nordic Walking - 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
K S Sokół Zblewo | |||||||||
65 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Nordic Walking - 5 km | K S Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
66 | Bukowska Maja | Rożental | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
67 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Leśna Za-Dyszka - 10km | Kujawscy Runners | paid on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
68 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Leśna Za-Dyszka - 10km (osoby 70+) | Kwidzyn Biega | |||||
Leśna Wataha | |||||||||
69 | Glaza Henryk | Osieczna | Leśna Za-Dyszka - 10km | Leśna Wataha | paid on-line | ||||
Luks Serock | |||||||||
70 | Gordon Monika Gordon | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | Luks Serock | paid on-line | ||||
71 | Gordon Piotr | świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | Luks Serock | paid on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
72 | Witt Grażyna | Sopot | Leśna Za-Dyszka - 10km (osoby 70+) | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Mon Balzac Piano Bar | |||||||||
73 | Wasilewski Bogdan | Gdansk | Leśna Za-Dyszka - 10km | Mon Balzac Piano Bar | paid on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
74 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Leśna Za-Dyszka - 10km | Morsy Zblewo | paid on-line | ||||
Mutomboteam | |||||||||
75 | Piotrowski Arkadiusz | Dworzysko | Leśna Za-Dyszka - 10km | Mutomboteam | paid on-line | ||||
Nadleśnictwo Osie | |||||||||
76 | Łeppek Wiktoria | Lipinki | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | Nadleśnictwo Osie | |||||
Nadleśnictwo Zamrzenica | |||||||||
77 | Chmara Anna | Smolarnia | Leśna Za-Dyszka - 10km | Nadleśnictwo Zamrzenica | paid on-line | ||||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||||||
78 | Dembek Wiktor | Brzemiona | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
79 | Wesołowski Łukasz | Brzemiona | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
80 | Martko Konrad | Sierosław | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
81 | Martko Cezary | Sierosław | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
82 | Martko Juliusz | Sierosław | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
83 | Bukowski Jakub | Sierosław | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
84 | Gackowski Szymon | Sierosław | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
85 | Glama Inga | Brzemiona | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
86 | Gackowska Julia | Sierosław | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
87 | Lubińska Marcelina | Brzemiona | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
88 | Lubińska Antonina | Brzemiona | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Sierosławiu | |||||
Norbsoft | |||||||||
89 | Witt Henryk | Sopot | Nordic Walking - 5 km (osoby 70+) | Norbsoft | |||||
OSP OSIE | |||||||||
90 | Galiński Piotr | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | OSP OSIE | paid on-line | ||||
91 | Gzella Jarosław | Radańska 2 | Leśna Za-Dyszka - 10km | OSP OSIE | paid on-line | ||||
92 | Sreberska Maja | Osie | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | OSP OSIE | |||||
93 | Sreberska Amelia | Osie | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | OSP OSIE | |||||
94 | Porożyński Julian | Osie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | OSP OSIE | |||||
95 | Strzyżewski Tomek | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | OSP OSIE | paid on-line | ||||
96 | Witek Karol | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | OSP OSIE | paid on-line | ||||
97 | Motała Mateusz | Osie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | OSP OSIE | |||||
98 | Gosieniecka Julita | Osie | Nordic Walking - 5 km | OSP OSIE | paid on-line | ||||
99 | Konieczka Michał | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | OSP OSIE | paid on-line | ||||
Oskie Sęki | |||||||||
100 | Zdyb Leszek | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | Oskie Sęki | |||||
PSP Wielki Bukowiec | |||||||||
101 | Kalinowska Paula | Wielki Bukowiec | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | PSP Wielki Bukowiec | |||||
Pierniki Toruń | |||||||||
102 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Nordic Walking - 5 km | Pierniki Toruń | paid on-line | ||||
Pro athlete Grudziądz | |||||||||
103 | Pytyński Igor | Grudziądz | kat. VI chłopcy rocznik 2009 i 2010 – 1000 m | Pro athlete Grudziądz | |||||
Pruszcz biega | |||||||||
104 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | Leśna Za-Dyszka - 10km | Pruszcz biega | paid on-line | ||||
Przedszkole Publiczne w Osiu | |||||||||
105 | Nowak Bruno | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Przedszkole Publiczne w Osiu | |||||
106 | Szarmach Feliks | Gródek | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Przedszkole Publiczne w Osiu | |||||
Run Goku Team | |||||||||
107 | Ossowski Jakub | Elbląg | Leśna Za-Dyszka - 10km | Run Goku Team | paid on-line | ||||
S...K...S... | |||||||||
108 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Leśna Za-Dyszka - 10km | S...K...S... | paid on-line | ||||
SP 3 w Tucholi | |||||||||
109 | Pazurek Fabian | Tuchola | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | SP 3 w Tucholi | |||||
SP 14 Toruń | |||||||||
110 | Prusik Maja | Toruń | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP 14 Toruń | |||||
SP Cekcyn | |||||||||
111 | Hoffmann Szymon | Cekcynek | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Cekcyn | |||||
112 | Hoffmann Zofia | Cekcynek | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | SP Cekcyn | |||||
SP Drzycim | |||||||||
113 | Sitkiewicz Jakub | Drzycim | kat. VI chłopcy rocznik 2009 i 2010 – 1000 m | SP Drzycim | |||||
114 | Piotrowski Szymon | Drzycim | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Drzycim | |||||
115 | Piotrowska Natalia | Drzycim | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Drzycim | |||||
116 | Kędziora Magdalena | Drzycim | kat. V dziewczęta rocznik 2009 i 2010 – 800 m | SP Drzycim | |||||
117 | Kufel Julia | Drzycim | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Drzycim | |||||
118 | Krauze Karolina | Drzycim | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Drzycim | |||||
119 | Deręgowska Karolina | Drzycim | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Drzycim | |||||
120 | Pęczkowska Nina | Drzycim | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Drzycim | |||||
121 | Rajnowska Zofia | Drzycim | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Drzycim | |||||
122 | Wiśniewska Michalina | Drzycim | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Drzycim | |||||
123 | Trajder Aleksandra | Drzycim | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Drzycim | |||||
124 | Gretkowska Karolina | Drzycim | kat. V dziewczęta rocznik 2009 i 2010 – 800 m | SP Drzycim | |||||
125 | Konopa Aleksandra | Drzycim | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Drzycim | |||||
126 | Zaborowski Aleksander | Drzycim | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Drzycim | |||||
127 | Bobkowski Jakub | Drzycim | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Drzycim | |||||
128 | Gaca Mikołaj | Drzycim | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Drzycim | |||||
129 | Sass Fabian | Drzycim | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Drzycim | |||||
130 | Recki Patryk | Drzycim | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Drzycim | |||||
131 | Górzyński Jakub | Drzycim | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Drzycim | |||||
132 | Tajs Nikodem | Drzycim | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Drzycim | |||||
133 | Sudoł Wojciech | Drzycim | kat. VI chłopcy rocznik 2009 i 2010 – 1000 m | SP Drzycim | |||||
134 | Borko Emil | Drzycim | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Drzycim | |||||
135 | Krupa Błażej | Drzycim | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Drzycim | |||||
136 | Chaciński Krzysztof | Drzycim | kat. VI chłopcy rocznik 2009 i 2010 – 1000 m | SP Drzycim | |||||
SP Osie | |||||||||
137 | Deinowski Kajetan | Osie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Osie | |||||
SP Terespol | |||||||||
138 | Betka Krzysztof | Drozdowo | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Terespol | |||||
139 | Betka Szymon | Drozdowo | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Terespol | |||||
SP Wierzchy | |||||||||
140 | Świerczyńska Maja | Wierzchy | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Wierzchy | |||||
141 | Bojanowski Igor | Wierzchy | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Wierzchy | |||||
142 | Spica Marcel | Wierzchy | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Wierzchy | |||||
143 | Różyńska Lena | Wierzchy | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Wierzchy | |||||
144 | Piekarska Lena | Wierzchy | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Wierzchy | |||||
145 | Potocka Weronika | Wierzchy | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Wierzchy | |||||
146 | Gaca Maja | Wierzchy | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Wierzchy | |||||
147 | Paciorkowska Julia | Wierzchy | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Wierzchy | |||||
148 | Potocka Nikola | Wierzchy | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Wierzchy | |||||
SP Śliwice | |||||||||
149 | Gradowski Krzysztof | Śliwice | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | SP Śliwice | |||||
SP Śliwice | |||||||||
150 | Czapska Agata | Śliwice | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Śliwice | |||||
151 | Krainski Kacper | Śliwice | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Śliwice | |||||
152 | Zalewska Lena | Śliwice | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Śliwice | |||||
153 | Thoms Leon | Śliwice | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Śliwice | |||||
154 | Szlachcikowska Amelia | Śliwice | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Śliwice | |||||
155 | Szlachcikowska Nikola | Śliwice | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | SP Śliwice | |||||
156 | Kraiński Antoni | Śliwice | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Śliwice | |||||
157 | Kraińska Zofia | Śliwice | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Śliwice | |||||
SP Śliwiczki | |||||||||
158 | Kacprzak Karolina | Łążek | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | SP Śliwiczki | |||||
159 | Pilarski Mikołaj | Śliwiczki | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Śliwiczki | |||||
160 | Legutko Adrian | Śliwiczki | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Śliwiczki | |||||
161 | Beker Maciej | Śliwiczki | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | SP Śliwiczki | |||||
162 | Czubkowski Maksymilian | Śliwiczki | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Śliwiczki | |||||
163 | Andrearczyk Dominik | Śliwiczki | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | SP Śliwiczki | |||||
164 | Jakubiak Filip | Śliwiczki | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | SP Śliwiczki | |||||
STRAŻ POŻARNA OSIE | |||||||||
165 | Pilarski Maksymilian | Osie / Wałkowiska | Leśna Za-Dyszka - 10km | STRAŻ POŻARNA OSIE | paid on-line | ||||
Schumacher Team Bydgoszcz | |||||||||
166 | Brandenburger Piotr | Sulnowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | Schumacher Team Bydgoszcz | paid on-line | ||||
Sebinho Team | |||||||||
167 | Górka Sebastian | Toruń | Leśna Za-Dyszka - 10km | Sebinho Team | |||||
Speed Ladies | |||||||||
168 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Nordic Walking - 5 km | Speed Ladies | paid on-line | ||||
Szkola Podstawowa w Zielonce | |||||||||
169 | Fułat Adam | Zielonka | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Szkola Podstawowa w Zielonce | |||||
Szkoła Podstawowa w Laskowicach | |||||||||
170 | Sankiewicz Wiktor | Laskowice | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Szkoła Podstawowa w Laskowicach | |||||
171 | Włoch-Purcelewska Helena | Laskowice | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Szkoła Podstawowa w Laskowicach | |||||
Szkoła Podstawowa w Lnianie | |||||||||
172 | Dembek Oliwier | Brzemiona | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Szkoła Podstawowa w Lnianie | |||||
Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||||||
173 | Król Dominik | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
174 | Król Alicja | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
175 | Sękowska Irmina | Osie | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
176 | Hendrych Laura | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
177 | Hendrych Tycjan | Osie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
178 | Dmuchowski Aleksander | Osie | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
179 | Mięsiak Nataniel | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
180 | Mięsiak Ksawery | Osie | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
181 | Konieczka Julia | Osie | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
Szkoła Podstawowa w Śliwicach | |||||||||
182 | Żak Hubert Żak | Śliwice | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Szkoła Podstawowa w Śliwicach | |||||
Szkoła podstawowa Osie | |||||||||
183 | Theil Kacper | Osie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | Szkoła podstawowa Osie | |||||
184 | Borzyński Jan | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Szkoła podstawowa Osie | |||||
185 | Kozłowski Łukasz | Osie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | Szkoła podstawowa Osie | |||||
Szkoła podstawowa nr 5 w Chełmży | |||||||||
186 | Furman Maja | Chełmża | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Szkoła podstawowa nr 5 w Chełmży | |||||
Szkoła podstawowa nr 8 w Świeciu | |||||||||
187 | Kerner Ksawery | Świecie | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | Szkoła podstawowa nr 8 w Świeciu | |||||
Szkoła podstawowa w Cekcynie | |||||||||
188 | FUŁAT Kacper | Zielonka | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | Szkoła podstawowa w Cekcynie | |||||
TKKF Chełmno | |||||||||
189 | Lis Janusz | Grudziądz | Leśna Za-Dyszka - 10km | TKKF Chełmno | paid on-line | ||||
190 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Leśna Za-Dyszka - 10km | TKKF Chełmno | paid on-line | ||||
TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |||||||||
191 | Giolda Stefan | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line | ||||
192 | Lenc Sebastian | Laskowice Pomorskie | Leśna Za-Dyszka - 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid | ||||
193 | Cierżnicki Zbigniew | Bydgoszcz | Leśna Za-Dyszka - 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line | ||||
194 | Kwasigroch Krzysztof | Bydgoszcz | Leśna Za-Dyszka - 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line | ||||
195 | Gromowska Grażyna | Cekcyn | Leśna Za-Dyszka - 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line | ||||
196 | Fułat Karol | Cekcyn | Leśna Za-Dyszka - 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line | ||||
Team Tapflo | |||||||||
197 | Steinka Marian | Kościerzyna | Leśna Za-Dyszka - 10km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
198 | Steinka Justyna | Łęgowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
199 | Boschke Magdalena | Pelplin | Leśna Za-Dyszka - 10km | Team Tapflo | paid | ||||
200 | Żurawski Mariusz | Tczew | Leśna Za-Dyszka - 10km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
201 | Kmera Mateusz | Pruszcz Gdański | Leśna Za-Dyszka - 10km | Team ZabieganeDni | paid on-line | ||||
202 | Kmera Rafał | Gdańsk | Leśna Za-Dyszka - 10km | Team ZabieganeDni | paid on-line | ||||
Technikum Leśne w Tucholi | |||||||||
203 | Grzybowski Tomasz | Tuchola | Bieg na Orientację | Technikum Leśne w Tucholi | paid | ||||
204 | Kusa Amelia | Tuchola | Bieg na Orientację | Technikum Leśne w Tucholi | paid | ||||
205 | Dorawa Mikołaj | Tuchola | Bieg na Orientację | Technikum Leśne w Tucholi | paid | ||||
206 | Czerwiński Kacper | Tuchola | Bieg na Orientację | Technikum Leśne w Tucholi | paid | ||||
207 | Banaszak Bartłomiej | Tuchola | Bieg na Orientację | Technikum Leśne w Tucholi | paid | ||||
208 | Sukniak Julian | Tuchola | Bieg na Orientację | Technikum Leśne w Tucholi | paid | ||||
209 | Kłodawski Bartłomiej | Tuchola | Bieg na Orientację | Technikum Leśne w Tucholi | paid | ||||
210 | Siewert Witold | Tuchola | Bieg na Orientację | Technikum Leśne w Tucholi | paid | ||||
211 | Grzywacz Anna | Tuchola | Bieg na Orientację | Technikum Leśne w Tucholi | paid | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
212 | Dziennik Maciej | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | The Runners Świecie | paid on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
213 | Winiarski Grzegorz | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | The Runners Świecie | paid on-line | ||||
UKS Azymut 45 Gdynia | |||||||||
214 | Byrczek Jan | Gliwice | Leśna Za-Dyszka - 10km | UKS Azymut 45 Gdynia | |||||
UMKS Kwidzyn | |||||||||
215 | Kłos Amelia | Gardeja | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | UMKS Kwidzyn | |||||
Walkie Talkies | |||||||||
216 | Hennig-Pięta Isabell | Straszyn | Nordic Walking - 5 km | Walkie Talkies | paid on-line | ||||
217 | Baczul-Białka Joanna | Straszyn | Nordic Walking - 5 km | Walkie Talkies | paid on-line | ||||
218 | Kotwica Kamila | Straszyn | Nordic Walking - 5 km | Walkie Talkies | paid on-line | ||||
219 | Mosek Zuzanna | Straszyn | Nordic Walking - 5 km | Walkie Talkies | paid on-line | ||||
220 | Rzedzicka Justyna | Straszyn | Nordic Walking - 5 km | Walkie Talkies | paid on-line | ||||
Walterscy Team Toruń | |||||||||
221 | Olejniczak Zuzanna | Toruń | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Walterscy Team Toruń | |||||
222 | Walterska Hania | Toruń | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | Walterscy Team Toruń | |||||
Walterscy Team Toruń | |||||||||
223 | Walterski Sławomir | Toruń | Leśna Za-Dyszka - 10km | Walterscy Team Toruń | |||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
224 | Jabłońska Anna | Gdynia | Nordic Walking - 5 km | WłóczyKije Gdynia | |||||
225 | Bogusław Anna | Gdynia | Nordic Walking - 5 km | WłóczyKije Gdynia | |||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
226 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Leśna Za-Dyszka - 10km | ZABIEGANE DWIE | paid on-line | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
227 | Dalke Jowita | Gdańsk | Leśna Za-Dyszka - 10km | ZABIEGANE DWIE | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
228 | Czarnowski Stanisław | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
229 | Król Piotr | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
230 | Zomkowska Monika | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
231 | Felczykowska Karolina | Łążek | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
232 | Bilicki Przemysław | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
233 | Banach Tomasz | Grudziądz | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
234 | Wasilewski Aleksander | Torun | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
235 | Malinowska Karolina | Gniew | Leśna Za-Dyszka - 10km | ||||||
236 | Kozłowski Marek | Świecie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
237 | Chmara-Baker Grażyna | Brzeziny | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
238 | Gradowski Jakub | Śliwice | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
239 | Rzońca Weronika | Sp. Śliwice | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | ||||||
240 | Rzońca Krystian | Śliwice | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
241 | Freyer Bartosz | Nowy Tomyśl | Leśna Za-Dyszka - 10km | ||||||
242 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Leśna Za-Dyszka - 10km | ||||||
243 | Kucharska Tosia | Gdynia | kat. V dziewczęta rocznik 2009 i 2010 – 800 m | ||||||
244 | Łangowski Piotr | Chojnice | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
245 | Krześniak Hubert | Lniano | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
246 | Małek Agata | Lniano | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
247 | Redlaff Szymon | Kwidzyn | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
248 | Redlaff Paweł | Kwidzyn | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
249 | Kwiatek Małgorzata | Toruń | Leśna Za-Dyszka - 10km | ||||||
250 | Sawka Adam | Kwidzyn | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
251 | KWASEK Beniamin | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
252 | Betka Karolina | Drozdowo | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
253 | Baker Sophie | Brzeziny | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | ||||||
254 | Brążkiewicz Aleksandra | Świecie | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | ||||||
255 | Brążkiewicz Bartosz | Świecie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
256 | Gliszczyński Paweł | Koronowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
257 | Brążkiewicz Tomasz | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
258 | Kacprzak Filip | Śliwiczki | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
259 | Piekarski Tomasz | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
260 | Barszczewski Szymon | Lipinki | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
261 | Wiśniewski Jakub | Rypin | Bieg na Orientację | paid on-line | |||||
262 | Tuszkiewicz Stanisław | Raciąż | Leśna Za-Dyszka - 10km | ||||||
263 | Glanert Kamila | Śliwice | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
264 | Wiśniewski Jakub | Wery | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | ||||||
265 | Pawlik Krzysztof | Szarłata | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
266 | Pawlik-Kiełpińska Hanna | Szarłata | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
267 | Gabrysiak Jędrzej | Gościeradz | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
268 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Nordic Walking - 5 km | ||||||
269 | Górecka Maja | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
270 | Chabros Julia | Wiąg | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
271 | Chabros Filip | Wiąg | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
272 | Chabros Liliana | Wiąg | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
273 | Chabros Anna | Wiąg | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
274 | Margański Artur | Branica | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | ||||||
275 | Margański Krzysztof | Branica | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
276 | Cybulski Paweł | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
277 | Jagodzińska Paulina | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
278 | Giolda Paweł | Bydgoszcz | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
279 | Tynkiewicz Alicja | Gruczno | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
280 | Robaczewska Kinga | Dobrcz | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
281 | Ganu Serghei | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid | |||||
282 | Podlewska Blanka | Śliwice | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
283 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
284 | Podlewski Tymon | Śliwice | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
285 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
286 | Łotocki Mateusz | Świecie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
287 | Nowakowski Kamil | Przysiersk | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
288 | Piotrowska Alina | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
289 | Bednarska Zofia | Poznań | Nordic Walking - 5 km (osoby 70+) | ||||||
290 | Bednarski Józef | Poznań | Nordic Walking - 5 km (osoby 70+) | ||||||
291 | Fałkowski Zbigniew | Szarłata | Bieg na Orientację | paid | |||||
292 | Tobolski Tomasz | Tczew | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
293 | Wiza Dawid | Świecie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
294 | Sankiewicz Tymoteusz | Laskowice | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
295 | Porożyński Maciej | Świecie | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | ||||||
296 | Porożyński Tomasz | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
297 | Kitzermann Katarzyna | Grudziadz | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
298 | Megger Marcel | Świecie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
299 | Kłopotek Damian | Osie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
300 | Karbownik Marcelina | Świecie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
301 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
302 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
303 | Karbownik Karol | Skarszewo | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
304 | Partyka Dawid | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
305 | Majer Paulina | Świecie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
306 | Grabowiecki Slawomir | świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | ||||||
307 | Kosecka Amelia | Wielki Bukowiec | kat. III dziewczęta rocznik 2011 i 2012 – 600 m | ||||||
308 | Majer Alicja | Świecie | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | ||||||
309 | Majer EMILIA | ŚWIECIE | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
310 | Majer Marta | Świecie | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
311 | Fifielska Natalia | Swiecie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
312 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Leśna Za-Dyszka - 10km (osoby 70+) | ||||||
313 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
314 | Banach Ksawery | Grudziądz | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
315 | Krusińska Amelia | Warlubie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
316 | Krusińska Weronika | Warlubie | kat. V dziewczęta rocznik 2009 i 2010 – 800 m | ||||||
317 | Czarnowska Iwona | CHOJNICE | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
318 | Wiśniewski Tomasz | Wery | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
319 | Grzywacz Edyta | Łąski Piec 21 | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
320 | Wiśniewski Miłosz | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
321 | Pozorska Wiktoria | Osie | kat. V dziewczęta rocznik 2009 i 2010 – 800 m | ||||||
322 | Wawrzyniak Kazimierz | Świecie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
323 | Mechliński Julian | Świecie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
324 | Kątowski Tadeusz | Sulnowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
325 | Stempień Daniel | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
326 | Mruk Paulina | Koronowo | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
327 | Radowski Lech | Osie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
328 | Radowska Anna | Osie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
329 | Borzyszkowska Oliwia | Osie | Kat. I dziewczęta rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
330 | Banachewicz Michał | Toruń | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
331 | Banachewicz Patrycja | Toruń | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
332 | Krzyżanowski Mariusz | Toruń | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
333 | Partyka Filip | Osie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
334 | Jaworska Agnieszka | Straszyn | Nordic Walking - 5 km | paid | |||||
335 | Martko Klaudiusz | Sierosław | kat. IV chłopcy rocznik 2011 i 2012 – 800 m | ||||||
336 | Bukowska Jessica | Sierosław | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
337 | Kozłowski Mikołaj | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
338 | Kozłowski Kacper | Osie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
339 | Nowakowska Angelika | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid | |||||
340 | Stachowska Agnieszka | Koronowo | Nordic Walking - 5 km | ||||||
341 | Partyka Adam | Osie | Nordic Walking - 5 km | paid | |||||
342 | Partyka Magdalena | Osie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
343 | Kuczyńska Bernadeta | ŚWIECIE | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
344 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
345 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
346 | Noga Paula | Świecie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
347 | Królicka Joanna | Jeżewo | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
348 | Kędra Maria | Serock | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
349 | Kraśniewska Agnieszka | Straszyn | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
350 | Gibas Patrycja | Świecie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
351 | Nowak Agnieszka | Osie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
352 | JEZIERSKA ALEKSANDRA | OSIE | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
353 | Tusik Wojciech | Świecie | Nordic Walking - 5 km | paid | |||||
354 | Tusik Anna | Świecie | Nordic Walking - 5 km | paid | |||||
355 | Sienkiewicz Żanetta | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
356 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
357 | Sienkiewicz Julian | Bydgoszcz | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
358 | Kucharski Bartosz | Gdynia | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
359 | Topoliński Marek | Osie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
360 | Szwankowska Anna | Osie | Bieg na Orientację | paid | |||||
361 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Leśna Za-Dyszka - 10km (osoby 70+) | ||||||
362 | Szwarc Agnieszka | Lniano | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
363 | Szwarc Waldemar | Lniano | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
364 | Margańska Agnieszka | Branica | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
365 | Małek Andrzej | Lniano | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
366 | Małek Renata | Lniano | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
367 | Bodzak Grażyna | Świecie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
368 | Kaczyńska Danuta | Świecie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
369 | Szarmach Rozalia | Gródek | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
370 | Sienkiewicz Miłosz | Świecie | kat. II chłopcy rocznik 2013 i 2014 – 400 m | ||||||
371 | Sienkiewicz Iga | Świecie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
372 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Leśna Za-Dyszka - 10km | ||||||
373 | Chudecki Robert | Gródek | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
374 | Hinkelmann Jagoda | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
375 | Świerczyński Julian | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
376 | Świerczyńska Zuzanna | Osie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
377 | Bodzak Liliana | Świecie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
378 | Kaczyński Jerzy | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
379 | Głogowski Krzysztof | Koronowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
380 | Głogowska Hanna | Koronowo | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
381 | Pilarska Wioletta | Osie | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
382 | Lemańczyk Kinga | Jeżewo | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
383 | Lemańczyk Michał Lemańczyk | Jeżewo | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid | |||||
384 | Jarych Klaudiusz | Gruczno | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
385 | Stykała Adrianna | Bukowiec | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
386 | Pilarski Ryszard | Osie / Wałkowiska | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
387 | Szkopek Krzysztof | Szczecinek | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
388 | Litzbarski Marek | Puck | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
389 | sliwa marek | kraplewice | Leśna Za-Dyszka - 10km | ||||||
390 | Rudnicki Sławomir | Warszawa | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
391 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
392 | Manteufel Łukasz | Warlubie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
393 | Basiński Paweł | Bydgoszcz | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
394 | Bilski Aleksander | Grudziądz | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
395 | Stykała Magdalena Stykała | Bukowiec | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
396 | Mąka Karolina | Gruczno | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | ||||||
397 | Mąka Łukasz | Kosowo | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
398 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
399 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | paid on-line | |||||
400 | Trosdowska Martyna | Bąkowski Młyn | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
401 | Kerner Wiktoria | Świecie | „Skrzaty” dziewczęta i chłopcy rocznik 2017 i młodsi – 100 m | ||||||
402 | Rudnicka Gabriela | Warszawa | „Krasnale” dziewczęta i chłopcy rocznik 2015 i 2016 – 200 m | ||||||
403 | Muszczyński Cezary | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
404 | Maliarenko Serhii | Charków | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid on-line | |||||
405 | Lewandowski Patryk | Czersk | Leśna Za-Dyszka - 10km | paid | |||||
Świecie | |||||||||
406 | Rubaj Piotr | Świecie | Leśna Za-Dyszka - 10km | Świecie | paid on-line |
Views: 18650