# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
@chemerevsky.run | |||||||||
1 | Chamiareuski Dzmitry | Gdańsk | 10 km | @chemerevsky.run | paid on-line | ||||
ADVA | |||||||||
2 | Strużyński Szymon | Gdańsk | 5 km | ADVA | paid on-line | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
3 | Bijoch Piotr | Reda | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | paid on-line | ||||
Asics | |||||||||
4 | Radecka Ilona | Gdańsk | 5 km | Asics | paid on-line | ||||
Atomówki | |||||||||
5 | Wójcik Daria | Sopot | 5 km | Atomówki | paid on-line | ||||
Atomówki | |||||||||
6 | Bielecka Marzena | Sopot | 5 km | Atomówki | paid on-line | ||||
BIEGAM SAM TU I TAM | |||||||||
7 | Wiśniewski Mirosław | Olsztynek | 5 km | BIEGAM SAM TU I TAM | paid on-line | ||||
Baltic hub team | |||||||||
8 | Mirek Emilia | Gdansk | 5 km | Baltic hub team | paid on-line | ||||
Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | |||||||||
9 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | 5 km | Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | paid on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
10 | Buczkowska Agnieszka | Władysławowo | 5 km nordic walking | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line | ||||
11 | Buczkowski Wojciech | Władysławowo | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
12 | Buczkowski Damian | Władysławowo | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line | ||||
Biegusy, BBL Gdansk | |||||||||
13 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | 5 km | Biegusy, BBL Gdansk | paid on-line | ||||
Big Yellow Foot | |||||||||
14 | Tuszyńska Barbara | Sopot | 10 km | Big Yellow Foot | paid on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
15 | Wasilewski Marcin | Gdynia | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
16 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Browery Team / NULL | |||||||||
17 | Telepski Michał | Gdańsk | 10 km | Browery Team / NULL | paid on-line | ||||
Budibaj | |||||||||
18 | Busz Maciej | Gdynia | 10 km | Budibaj | paid on-line | ||||
19 | Dąbrowski Paweł | Gdańsk | 10 km | Budibaj | paid on-line | ||||
Centaur | |||||||||
20 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | 10 km | Centaur | paid on-line | ||||
DKMO | |||||||||
21 | Lesiak Maja | Gdańsk | 5 km | DKMO | paid on-line | ||||
22 | Kitowski Dawid | Gdańsk | 10 km | DKMO | paid on-line | ||||
Dziadkowy Klub Sportowy | |||||||||
23 | Gawroński Krzysztof | Gdańsk | 5 km nordic walking | Dziadkowy Klub Sportowy | paid on-line | ||||
Fighting Runners | |||||||||
24 | Budziarek Adam | Gdańsk | 5 km | Fighting Runners | paid on-line | ||||
25 | Kloskowska Martyna | Gdańsk | 10 km | Fighting Runners | paid on-line | ||||
26 | Łatas Paweł | Gdańsk | 5 km | Fighting Runners | paid on-line | ||||
27 | Kwaśnik Jan | Gdańsk | 5 km | Fighting Runners | paid on-line | ||||
Fighting Runners | |||||||||
28 | Kloskowski Adrian | Gdańsk | 10 km | Fighting Runners | paid on-line | ||||
FitnessFitback | |||||||||
29 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | 5 km nordic walking | FitnessFitback | paid on-line | ||||
Galeon Gdynia | |||||||||
30 | Zielski Tomasz | Gdynia | 5 km | Galeon Gdynia | paid on-line | ||||
Gdański Uniwersytet Medyczny | |||||||||
31 | Szczesny Damian | Gdańsk | 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | paid on-line | ||||
Grupa Biegowa NDI | |||||||||
32 | Neugebauer Aleksander | Wejherowo | 10 km | Grupa Biegowa NDI | paid on-line | ||||
Gymslim Błonie | |||||||||
33 | Pawlak Agnieszka | Błonie | 10 km | Gymslim Błonie | paid on-line | ||||
Husaria Race Team | |||||||||
34 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | 5 km | Husaria Race Team | |||||
Iron Team | |||||||||
35 | Jóźwik Agnieszka | Straszyn | 5 km | Iron Team | paid on-line | ||||
36 | Kowalczyk Hanna | Gdansk | 5 km | Iron Team | paid on-line | ||||
Kathletes | |||||||||
37 | Shmoilov Viktor | Gdansk | 5 km | Kathletes | paid on-line | ||||
Kathletes | |||||||||
38 | Korepanov Kirill | Gdansk | 5 km | Kathletes | paid on-line | ||||
39 | Rolle Lana | Gdansk | 5 km | Kathletes | paid on-line | ||||
Katownia | |||||||||
40 | Kubica Stefan | Gdańsk | 5 km | Katownia | paid on-line | ||||
Kolti Team | |||||||||
41 | Koltonowski Krzysztof | Gdynia | 10 km | Kolti Team | |||||
Kru | |||||||||
42 | Klein Mateusz | Gdynia | 10 km | Kru | paid on-line | ||||
43 | Gębicki Marcin | Olsztyn | 10 km | Kru | paid on-line | ||||
44 | Pruszkowski Wiktor | Olsztyn | 10 km | Kru | paid on-line | ||||
L - RUN | |||||||||
45 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | 5 km | L - RUN | paid on-line | ||||
LPP TEAM | |||||||||
46 | Rzeźniewska Sabina | Gdańsk | 10 km | LPP TEAM | paid on-line | ||||
Leszcze | |||||||||
47 | Podobas Natalia | Gdansk | 5 km | Leszcze | paid on-line | ||||
Lezcze | |||||||||
48 | Kołodziej Krzysztof | Gdańsk | 5 km | Lezcze | paid on-line | ||||
Luki Team Polska | |||||||||
49 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | 5 km nordic walking | Luki Team Polska | paid on-line | ||||
MAŁE | |||||||||
50 | JACHIMOWICZ KAMIL | GDAŃSK | 10 km | MAŁE | paid on-line | ||||
MajaTeam | |||||||||
51 | Pastor Lucyna | Gdynia | 10 km | MajaTeam | paid on-line | ||||
Mors Banita | |||||||||
52 | Kleban Anna | Gdańsk | 5 km nordic walking | Mors Banita | paid on-line | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
53 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5 km nordic walking | NW CZŁAPSKI TEAM | paid on-line | ||||
Niedzielne Poruszenie | |||||||||
54 | Frąckowiak Bartłomiej | Gdańsk | 5 km | Niedzielne Poruszenie | paid on-line | ||||
Nike Run Club | |||||||||
55 | MUKHERJEE SHYAMAL | Gdansk | 10 km | Nike Run Club | paid on-line | ||||
Nordic Walkers | |||||||||
56 | Rynas Joanna | Gdynia | 5 km nordic walking | Nordic Walkers | paid on-line | ||||
OIRP Gdańsk | |||||||||
57 | Oleksiewicz Tomasz | Gdańsk | 5 km | OIRP Gdańsk | |||||
O Promie Wróć | |||||||||
58 | Hoffmeister Marta | Gdańsk | 5 km | O Promie Wróć | |||||
Ola&Magda Team | |||||||||
59 | Warechowska Magdalena | Gdańsk | 5 km | Ola&Magda Team | paid on-line | ||||
Pendulum Instruments | |||||||||
60 | Karabin Jarosław | Gdańsk | 5 km | Pendulum Instruments | paid | ||||
61 | Sawicki Marcin | Gdańsk | 5 km | Pendulum Instruments | paid | ||||
62 | Stramska Beata | Gdańsk | 5 km | Pendulum Instruments | paid | ||||
63 | Stankiewicz Ksenia | Borowiec | 5 km | Pendulum Instruments | paid | ||||
64 | Słomczewska Anna | Gdynia | 5 km | Pendulum Instruments | paid | ||||
65 | Mróz Iwona | Borowiec | 5 km | Pendulum Instruments | paid | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
66 | Kłos Maciej | Gdańsk | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
67 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
68 | Toporek Rafał | Przodkowo | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
Projekt1000Up | |||||||||
69 | Zwatykanicz Ewa | Rumia | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | Projekt1000Up | |||||
70 | Zwatykanicz Martyna | Rumia | 10 km | Projekt1000Up | |||||
Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||||||
71 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | 10 km | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||
Reso Team | |||||||||
72 | Kaczmarek Katarzyna | Gdańsk | 5 km | Reso Team | paid on-line | ||||
Rogiewicz Running Team | |||||||||
73 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | 5 km | Rogiewicz Running Team | |||||
Run4Fun | |||||||||
74 | Janusz Bartosz | Gdańsk | 10 km | Run4Fun | paid on-line | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
75 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | 5 km nordic walking | Runpassion.pl TEAM | paid on-line | ||||
76 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | 5 km | Runpassion.pl TEAM | paid on-line | ||||
S...K...S... | |||||||||
77 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | 5 km | S...K...S... | |||||
SHEE.is | |||||||||
78 | Jakrzewska Izabela | Gdańsk | 5 km | SHEE.is | paid on-line | ||||
SP 39 | |||||||||
79 | Block Danuta | Gdańsk | 5 km nordic walking | SP 39 | paid on-line | ||||
80 | Pruchniewicz Marek | Gdańsk | 5 km nordic walking | SP 39 | paid on-line | ||||
81 | Przybylski Borys | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | SP 39 | |||||
82 | Przybylski Leon | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | SP 39 | |||||
83 | Przybylska Magda | Gdańsk | 5 km nordic walking | SP 39 | paid on-line | ||||
84 | Domańska Katarzyna | Gdańsk | 5 km nordic walking | SP 39 | paid on-line | ||||
85 | Szadurski Antoni | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | SP 39 | |||||
86 | Lech ADAM | GDAŃSK | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | SP 39 | |||||
87 | Kaśków Alicja | Gdańsk | 5 km nordic walking | SP 39 | paid on-line | ||||
88 | Gołyńska Katarzyna | Gdańsk | 5 km nordic walking | SP 39 | paid on-line | ||||
89 | Gołyński Szymon | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | SP 39 | |||||
90 | Gołyńska Zuzanna | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | SP 39 | |||||
SPIE Sport Team | |||||||||
91 | Stużyński Tomasz | Gdańsk | 5 km | SPIE Sport Team | paid on-line | ||||
SamSobieBiegam | |||||||||
92 | Szewciów Tomasz | Gdańsk | 10 km | SamSobieBiegam | paid on-line | ||||
Senvion team | |||||||||
93 | Jasiński Mateusz | Gdańsk | 10 km | Senvion team | paid on-line | ||||
SolwitTeam/ BBL Gdańsk | |||||||||
94 | Jakubowski Paweł | Gdańsk | 10 km | SolwitTeam/ BBL Gdańsk | paid | ||||
Sp 45 Gdańsk | |||||||||
95 | Matuszak Anna | Gdansk | 5 km nordic walking | Sp 45 Gdańsk | |||||
96 | Matuszak Karolina | Gdansk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | Sp 45 Gdańsk | |||||
97 | Matuszak Jan | Gdansk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | Sp 45 Gdańsk | |||||
Szkoła Podstawowa nr 19 | |||||||||
98 | Brahin Platon | Gdansk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | Szkoła Podstawowa nr 19 | |||||
Szkoła Podstawowa nr 84 | |||||||||
99 | Badocha Maja | gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | Szkoła Podstawowa nr 84 | |||||
Sztafeta Nadziei | |||||||||
100 | Jeremicz Marcin | Gdańsk | 10 km | Sztafeta Nadziei | paid on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
101 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | 5 km nordic walking | Taka RYBA | paid on-line | ||||
TriMama | |||||||||
102 | Migdalska Małgorzata | Gdańsk | 5 km nordic walking | TriMama | paid on-line | ||||
103 | Salkowska Basia | Gdańsk | 5 km | TriMama | paid on-line | ||||
104 | Wesołowska Agnieszka | Gdańsk | 5 km | TriMama | paid on-line | ||||
105 | Stosik Tadeusz | Gdańsk | 5 km | TriMama | paid on-line | ||||
TriMamaTeam | |||||||||
106 | Skorzynska Agnieszka | Gdańsk | 5 km nordic walking | TriMamaTeam | paid on-line | ||||
Tri Talent Team | |||||||||
107 | Wysłouch Michał | Gdańsk | 10 km | Tri Talent Team | paid on-line | ||||
Trójmiejska Akademia Triathlonu | |||||||||
108 | Belczewska Monika | Gdańsk | 5 km | Trójmiejska Akademia Triathlonu | |||||
UKS Wojak SP 39 | |||||||||
109 | Matyjaszczyk Aneta | Reda | 5 km nordic walking | UKS Wojak SP 39 | paid on-line | ||||
110 | Grenda-Jastrzembska Anna | Gdańsk | 5 km nordic walking | UKS Wojak SP 39 | paid on-line | ||||
111 | Sikorski Tymon | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | UKS Wojak SP 39 | |||||
112 | Sikorska Julia | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | UKS Wojak SP 39 | |||||
113 | Sikorski Robert | Gdańsk | 5 km | UKS Wojak SP 39 | paid on-line | ||||
114 | Strużyńska Agnieszka | Gdańsk | 5 km nordic walking | UKS Wojak SP 39 | paid on-line | ||||
115 | Strużyńska Barbara | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | UKS Wojak SP 39 | |||||
116 | Strużyński Michał | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | UKS Wojak SP 39 | |||||
117 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | UKS Wojak SP 39 | |||||
ULTRA WAY TEAM | |||||||||
118 | Michalak Magdalena | Gdańsk | 5 km | ULTRA WAY TEAM | |||||
Unicorns | |||||||||
119 | Trzcińska Barbara | Gdańsk | 5 km | Unicorns | paid on-line | ||||
Ustaw sie na bieganie w Gdansku | |||||||||
120 | Labudda Maria | Gdansk | 10 km | Ustaw sie na bieganie w Gdansku | |||||
Wakacje Na Wyspie | |||||||||
121 | Marczuk Marcin | Gdańsk | 5 km | Wakacje Na Wyspie | paid on-line | ||||
Wild Mors Białe | |||||||||
122 | Łuksza Surmak Joanna | Gdańsk | 5 km nordic walking | Wild Mors Białe | paid on-line | ||||
Wild Morsy Gdańsk | |||||||||
123 | Maćkowiak Anna | Gdańsk | 5 km nordic walking | Wild Morsy Gdańsk | paid on-line | ||||
Wilki morena | |||||||||
124 | Dziórawiec Wojciech | Gdańsk | 5 km | Wilki morena | paid on-line | ||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
125 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 5 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
126 | Artemenko Svitlana | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
127 | Popkowski Paweł | Gdańsk | 5 km | ||||||
128 | Chrzanowska-Abram Sylwia | Gdańsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
129 | Torbicz Piotr | Gdansk | 5 km | paid on-line | |||||
130 | Stamirski Filip | Gdańsk | 10 km | ||||||
131 | Satrjan Aleksander | Gdansk | 5 km | paid on-line | |||||
132 | Kachur Andrei | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
133 | Sokół Mateusz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
134 | Polaszek Tomasz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
135 | Starzhynski Eduard | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
136 | Sidorowicz Anna | Stogi | 5 km | paid on-line | |||||
137 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
138 | Śmiełowski Dawid | Gdynia | 10 km | paid on-line | |||||
139 | Janusiewicz Adam | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
140 | Apanasewicz Dominika | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
141 | Weryk Mateusz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
142 | Pokrywczyński Maciej | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
143 | Hendrich Tomasz | Banino | 5 km | paid on-line | |||||
144 | Pleskot Radosław | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
145 | Solovei Kirill | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
146 | Chernietsova Kateryna | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
147 | Bociewicz Danuta | Gdańsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
148 | Mąka Łukasz | Kosowo | 10 km | paid on-line | |||||
149 | Mruk Grzegorz | Błonie | 10 km | paid on-line | |||||
150 | Bahamolnaya Ekaterina | Gdansk | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | ||||||
151 | Bahamolny Aliaksandr | Gdansk | 10 km | paid on-line | |||||
152 | Murawska Magdalena | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
153 | Puchłowski Hubert | gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
154 | Drop Mateusz | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
155 | Siwek Malgorzata | Gdansk | 5 km | paid on-line | |||||
156 | Wieczorek Monika | Gdańsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
157 | Lach Łukasz | Pruszcz Gdański | 10 km | paid on-line | |||||
158 | Staszkiewicz Paweł | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
159 | Dudziec Mateusz | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
160 | Dudziec Mateusz Dudziec | Gdańsk | 10 km | ||||||
161 | Żarnoch Arkadiusz | Czaple | 10 km | paid on-line | |||||
162 | Bartosz Natalia | Gdynia | 10 km | paid on-line | |||||
163 | Bernatek Adam | Gdynia | 10 km | paid on-line | |||||
164 | Wyczyńska Dalia | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
165 | Szarmach Piotr | Gdansk | 5 km | paid on-line | |||||
166 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
167 | Szydłowski Kacper | Gdansk | 5 km | paid on-line | |||||
168 | Łączkowski Paweł | Rumia | 10 km | paid on-line | |||||
169 | Mazur Michał | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
170 | Bożejewicz Dariusz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
171 | Żygowska Paulina | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
172 | Szulc Aleksandra | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
173 | Hasa Aleksandra | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
174 | Bryłka Katarzyna | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
175 | Bugajska Aleksandra | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
176 | Winiarski Zbigniew | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
177 | Gorgoń Monika | Pruszcz Gdański | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
178 | Bahamolnaya Volha | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
179 | Tainikava Iryna | Minsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
180 | Husko Dzmitry | Mińsk | 5 km | paid on-line | |||||
181 | Kruchkova Maryia | Minsk | 5 km | paid on-line | |||||
182 | Gałkowska Aleksandra | Otwock | 5 km | paid on-line | |||||
183 | Światkowski Jędrzej | Elbląg | 5 km | paid on-line | |||||
184 | Stachowiak Adam | Gdansk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
185 | Lewandowski Wiktor | Drzewina | 10 km | paid on-line | |||||
186 | Sadocha Mikołaj | Gdańsk | 5 km | ||||||
187 | Wronka Tomasz Wronka | Straszyn | 5 km | paid on-line | |||||
188 | Żyźniewski Maciej | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
189 | Kałon Hanna | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
190 | Iwaniuk Maciej | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
191 | Dzieżak Marcin | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
192 | Urban Paweł | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
193 | Grubba Piotr | Sierakowice | 5 km | paid on-line | |||||
194 | Janiszewski Jakub | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
195 | Wysokińska Weronika | Pruszcz Gdański | 10 km | paid on-line | |||||
196 | Rojek Ignacy | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
197 | Rucińska Olga | Sierakowice | 5 km | paid on-line | |||||
198 | Mateja Bożena | Gdańsk | 10 km | ||||||
199 | Jasiński Andrzej | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
200 | Mandryk Łukasz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
201 | Chybczyński Dominik | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
202 | SKOMSKA OKSANA | Gdansk | 5 km | paid on-line | |||||
203 | Gogola Dariusz | Nowy Dwór Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
204 | Roken Dario | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
205 | Lipkowski Kacper | Wocławy | 10 km | paid on-line | |||||
206 | Laskiewicz Dariusz | Gdańsk | 5 km | ||||||
207 | Biega Sylwia | Gdansk | 5 km | paid on-line | |||||
208 | Szafraan Angelika | Gdańsk | 10 km | ||||||
209 | Pokorski Jakub | Gdansk | 10 km | paid on-line | |||||
210 | Konikova Mariia | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
211 | Stasiak Martyna | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
212 | Kopicka Aleksandra | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
213 | Lopina Polina | Gdańsk | 5 km | ||||||
214 | Ważna Agnieszka | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
215 | Szwagrzyk-Głogowska Elżbieta | Gdańsk | 10 km | ||||||
216 | jankowski marek | gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
217 | Wiśniewska Sylwia | Grudziądz | 5 km | paid on-line | |||||
218 | Sekuła Rafał | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
219 | Pufund Arkadiusz | Reda | 5 km | paid on-line | |||||
220 | Ćwikła Ewelina | Gdańsk | 10 km | ||||||
221 | Tomporowska Elżbieta | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
222 | Karolewska Anna | Wejherowo | 10 km | paid on-line | |||||
223 | Żurawska Anna | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
224 | Stusio Damian | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
225 | Tomczuk Michał | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
226 | Kruchkova Varvara | Gdynia | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | ||||||
227 | Kriese Beata | Gdańsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
228 | Babitskaya Tatsiana | Minsk | 5 km | paid on-line | |||||
229 | Andrószowski Mateusz Andrószowski | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
230 | Lewandowska Agnieszka | Wyszków | 5 km | paid on-line | |||||
231 | Lisiak Kasia | Reda | 5 km | ||||||
232 | Szwaba Marta Szwaba | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
233 | Kuszelewicz Leszek | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
234 | Zgórska Katarzyna | Kowale | 10 km | paid on-line | |||||
235 | Niechoćko Agata | Gdańsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
236 | Stasiński Adam | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
237 | Zwolak Karolina | Ryjewo | 5 km | paid on-line | |||||
238 | Woś Maria | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
239 | Fajks Bartłomiej | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
240 | Konopko Alan | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
241 | Zawadzka Marta | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
242 | Ostrowski Adam | Pruszcz Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
243 | Czarnecki Filip | Gdynia | 10 km | ||||||
244 | Jóźwiak Małgorzata | Gdańsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
245 | Jóźwiak Piotr | Gdańsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
246 | Jóźwiak Maria | Kwidzyn | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
247 | Zatorska Katarzyna | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
248 | Przybysz Marcin | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
249 | Gołąbek Paweł | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
250 | Brzeska-Dereszkiewicz Joanna | Gdańsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
251 | Hirsz Przemysław | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
252 | Glinka Szymon | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
253 | Saniewski Radosław | Olsztyn | 10 km | paid on-line | |||||
254 | Grzyb Agata | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
255 | Trzonkowski Kamil | Gdynia | 10 km | paid on-line | |||||
256 | Chwalczewski Konrad | Gdynia | 10 km | paid on-line | |||||
257 | Korotkij Alexei | Gdansk | 10 km | paid on-line | |||||
258 | Żukowski Grzegorz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
259 | Uba Robert | Skowarcz | 5 km | paid on-line | |||||
260 | Żukowska Alicja | Gdańsk | 5 km nordic walking | paid on-line | |||||
261 | Klawikowska Emilia | Bożepole Wielkie | 5 km | paid on-line | |||||
262 | Veramchuk Yuliya | Gdansk | 10 km | paid on-line | |||||
263 | Słomczewski Rafał | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
264 | Brzeziński Grzegorz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
265 | Glinojecki Patryk | Augustów | 5 km | paid on-line | |||||
266 | Konkol Julia | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
267 | Kruszyński Mateusz | Gdynia | 5 km | ||||||
268 | Fonał Filip | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
269 | Turower Magda | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
270 | Sidorowicz Magdalena | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
271 | Kania Jakub | Reda | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | ||||||
272 | Kania Amelia | Reda | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | ||||||
273 | Pęśko Michał | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
274 | Kiełpińska Agnieszka | Gdańsk | 5 km nordic walking | ||||||
275 | Fajduła Michał | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
276 | Sadowski Grzegorz | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
277 | Seredyńska Karolina | Wrocław | 10 km | paid on-line | |||||
278 | Kinderman Robert | Nakło nad Notecią | 5 km | paid on-line | |||||
279 | Zieleniewicz Weronika | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
280 | Baryś Bartosz | Gdynia | 10 km | paid on-line | |||||
281 | Pastewska Anna | Lniano | 5 km | paid on-line | |||||
282 | Kotewicz Filip | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
283 | Szychalewski Arkadiusz | Pogórze | 5 km | paid on-line | |||||
284 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
285 | Mikołajczyk Ania | Rotmanka | 5 km | ||||||
286 | SALACH EMILIA | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
287 | Olender Kamila | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
288 | dziamarski maciej | gdańsk | 5 km | ||||||
289 | Pochojka Marcin | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
290 | Krupiński Rafał | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
291 | Jankowska Karolina | Chwaszczyno | 5 km | paid on-line | |||||
292 | Maximov Zachar | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
293 | Szatkowski Kamil | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
294 | Przegalińska Angelika | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
295 | Knapski Karol | Gdynia | 10 km | paid on-line | |||||
296 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | 5 km | ||||||
297 | Wilk Tomasz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
298 | Dmuchowska Weronika | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
299 | Mielewczyk Roman | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
300 | Zwolak Andrzej | Ryjewo | 5 km | paid on-line | |||||
301 | Szupryczyński Krzysztof | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
302 | Gajewska Weronika | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
303 | Dubrowski Szymon | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
304 | Kaminska-Olczak Marta | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
305 | Górski Łukasz | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
306 | Dobraczyńska-Paszkowska Magdalena | Gdańsk | 5 km | ||||||
307 | Dobraczyński Piotr | Gdańsk | 5 km | ||||||
308 | Stormowska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
309 | Plashkova Aksana | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
310 | Witkowski Bartosz | Kielno | 10 km | paid on-line | |||||
311 | Musiał Piotr | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
312 | Błaszkiewicz Adrian | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
313 | Strupiński Marcin | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
314 | POHNKE WŁADYSŁAW | GDAŃSK | 5 km | ||||||
315 | Kuszelewicz Natalia | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
316 | Pałka Aleksandra | Gdańsk | 5 km | ||||||
317 | Cimaszkiewicz Jakub | Gdansk | 10 km | paid on-line | |||||
318 | Riegel Dominika | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
319 | Kosiński Marcin | Gdańsk | 10 km | ||||||
320 | Kołecki Tomasz | Grudziądz | 5 km | paid on-line | |||||
321 | Imieliński Piotr | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
322 | Domrzalski Bartłomiej | Gdańsk | 5 km | ||||||
323 | wronska agata | gdansk | 10 km | ||||||
324 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | 5 km | paid on-line | |||||
325 | Buzała Daniel | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
326 | Buczyński Paweł | Trąbki Małe | 10 km | paid on-line | |||||
327 | Karski Mateusz | Pogórze | 5 km | paid on-line | |||||
328 | Gruchocki Tomasz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
329 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
330 | Nisiewicz Grzegorz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
331 | Kowalczyk Bartosz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
332 | Franków Łukasz | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
333 | Suszek Paweł | Gańsk | 10 km | paid on-line | |||||
334 | Gruchocki Michał | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
adidas Runners Tricity | |||||||||
335 | Palaschke Michał | Gdańsk | 10 km | adidas Runners Tricity | paid on-line | ||||
336 | Dziemian Jakub | gdańsk | 5 km | adidas Runners Tricity | paid on-line | ||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
337 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | 5 km | biegamyrazem.pl | paid on-line | ||||
iron Team | |||||||||
338 | Chmielewska Sylwia | Gdańsk | 5 km | iron Team | paid on-line | ||||
Żółć | |||||||||
339 | Żółć Mateusz | Zbychowo | 5 km | Żółć | paid on-line | ||||
340 | Żółć Sebastian | Zbychowo | 5 km | Żółć | paid on-line | ||||
341 | Żółć Beata | Zbychowo | 5 km | Żółć | paid on-line | ||||
Пу́тін – хуйло́ | |||||||||
342 | Tobolski Michał | Rumia | 10 km | Пу́тін – хуйло́ | paid on-line |
Views: 10859