# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plitt Zuzanna | Pruszcz | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Pruszcz | |
2 | Grunholc Izabela | Lębork | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | ||
3 | Głuszek Iwona | Gdynia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | amator | paid |
4 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | Wyścig Główny (24 km) | nezrzeszony | |
5 | Kaczyńska Estera | Cisewie | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | ||
6 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | amator | |
7 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | UKS Giżycko | |
8 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS Giżycko | |
9 | Radzewicz Dawid | Rębielcz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
10 | Czerniawski Piotr | Gdynia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
11 | Wilczyński Mirosław | Wałcz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Wałcz - Morzyce | paid |
12 | Puszkarz Hanna Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | Szkoła pruszcz gdański nr 2 | |
13 | Jaworski Rafał | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
14 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Jabra Roller Team | paid |
15 | Michalski Mariusz | Pisz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS Zwoleń-Team | paid |
16 | Deroń Hanna | Gostynin | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | UKS "Zwoleń-Team" | |
17 | Deroń Zofia | Gostynin | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | UKS "Zwoleń-Team" | |
18 | Grych Jagna | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | ||
19 | Turkiewicz Grzegorz | Zdunska Wola | Polska | Wyścig Główny (24 km) | GATTA SPEED SKATING | |
20 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
21 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Wyścig Główny (24 km) | ||
22 | Heinrich Julia | Koronowo | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport | |
23 | Szymański Bartłomiej | Bałachy | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ||
24 | Szymańska Alicja | Bałachy | Polska | Wyścig do 6 lat (300 m) | ||
25 | Klinkosz Florentyna | Kościerzyna | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Szkola Podstawowa nr 4 Kościerzyna | |
26 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Rolla Toruń | paid |
27 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
28 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | U.K.S. Zwoleń-Team | |
29 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Wyścig Główny (24 km) | U.K.S. Zwoleń Team | |
30 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS "Zwoleń-Team" | |
31 | Chojecki Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | ROLL TEAM BYDGOSZCZ | paid |
32 | Pranczk Marianna | Sierakowice | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ||
33 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS Zwoleń Team | paid |
34 | Trusiewicz Lilia | Gdynia | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | Rolkowa Akademia Gdynia | |
35 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Jabra Roller Team | paid |
36 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | amator | |
37 | Filar Katarzyna | Siemirowice | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
38 | Warnke Wojciech | Lipusz | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | paid | |
39 | Mierski Zbigniew | Kościerzyna | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | paid | |
40 | Mierski Matuesz | Kościerzyna | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | paid | |
41 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Twister trójmiasto zico racing speed team | paid |
42 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | paid |
43 | Szumlas Arkadiusz | MRZEZINO | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Zoeller Tech/Prolube | paid |
44 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
45 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
46 | Mallach Michalina | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
47 | Przychodniak Robert | Pabianice | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Gatta Speed Skating | paid |
48 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | paid |
49 | Pazera Sara | Pruszcz Gdański | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
50 | Gołkowska Karina | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
51 | Gołkowska Laura | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
52 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | ROLL4ALL | paid |
53 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS Zwoleń Team | paid |
54 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | UKS Zwoleń Team | |
55 | Król Mariusz | Elbląg | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
56 | Napora Ivan | Gdansk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
57 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
58 | Matuszewski Krzysztof | Grudziądz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Bike U Up | |
59 | Gelumbauskas Liubartas | Vilnius | Litwa | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
60 | Korpivaara Salla | Vilnius | Litwa | Wyścig Główny (24 km) | Snails & Cheetahs | paid |
61 | Kończak Joanna | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Sp 19 w Gdańsku | |
62 | Kończak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Sp 19 w Gdańsku | |
63 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Jabra Roller Team | paid |
64 | WOŹNICKI PAWEŁ | Zgierz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Gatta-speedskating ŁÓDŹ- | paid |
65 | Bimbiris Justinas | Vilnius | Litwa | Wyścig Główny (24 km) | LT STRIDE | paid |
66 | Baradinskas Julius | Vilnius | Litwa | Wyścig Główny (24 km) | LT STRIDE | paid |
67 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | Rollteam Bydgoszcz | |
68 | Mitkowska Aleksandra | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ||
69 | Mitkowska Natalia | Koronowo | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
70 | Gburzyński Michał | Elbląg | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | KS Orzeł | |
71 | Jaworski Oskar | Koronowo | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
72 | Proch Hubert | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ||
73 | Proch Wiktoria | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ||
74 | Proch Dorota | Koronowo | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
75 | Derezińska Małgorzata | Sopot | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
76 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Wyścig Główny (24 km) | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | paid |
77 | Kabza Grzegorz | Nowy Tomyśl | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Skate2City | paid |
78 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
79 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | UKS Zwoleń Team | |
80 | Brochocka Nadia | Bydgoszcz | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ROLL TEAM BYDGOSZCZ | |
81 | Fudala Laura | Bydgoszcz | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
82 | Skowron Kaja | Bydgoszcz | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ROLL TEAM BYDGOSZCZ | |
83 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
84 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
85 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
86 | Szelak Mirosław | Pruszcz Gdański | Polska | Wyścig Główny (24 km) | ||
87 | GBURZYŃSKI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Azja Team | paid |
88 | Kobus Adam | Kościerzyna | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | paid | |
89 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Kołami do góry | |
90 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
91 | ŚLĄSKI Piotr | Giżycko | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | |
92 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Legia Warszawa Masters | paid |
93 | Melnikau Stepan | Gdansk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | paid |
94 | Melnikau Aliaksandr | Gdansk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | paid |
95 | Kowalski Damian | Gdansk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | obiegUWka Uniwersytet Warszawski | |
96 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | paid |
97 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
98 | Lewandowski Paweł | Rumia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | paid | |
99 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
100 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo |
Views: 7647