# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolba Tymon | Gdynia | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
2 | Mężydło Michał | Omule | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
3 | Skulimowska Zofia | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | amator | |
4 | Szreder Mariola | Reda | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
5 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | paid on-line |
6 | Puszkarz Hanna | Pruszcz gdański | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
7 | Sobiecki Wiktor | Zaborów Stary | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | UKS Zwoleń-Team | |
8 | Sobiecki Wiktor | Zaborów Stary | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń-Team | paid on-line |
9 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Enes Roller Team | paid on-line |
10 | Adamczuk Amelia | Szarów | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Enes Roller Team | paid on-line |
11 | Mierski Mateusz | Kościerzyna | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
12 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Zico Racing | paid on-line |
13 | chajbos Mikołaj | pruszcz gdański | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
14 | Grunholc Izabela | Lębork | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | SP3 Lębork | |
15 | Michalska Maria | Pisz | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | UKS Zwoleń-Team | |
16 | Michalski Jakub | Pisz | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | UKS Zwoleń-Team | |
17 | Michalski Mateusz | Pisz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS Zwoleń-Team | |
18 | Latos Oliwia | Rotmanka | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
19 | Michalski Mariusz | Pisz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń-Team | paid on-line |
20 | Latos Laura | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
21 | Ksionek Gabriela | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
22 | Makulec - Ciemka Hanna | Gdynia | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
23 | Renkielska Monika | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
24 | Makulec Joanna | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
25 | Ciemka Sławomir | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
26 | Piepiórka Alicja | Juszkowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Przedszkole Wesola Nutka | |
27 | Piepiórka Maja | Juszkowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Przedszkole Wesola Nutka | |
28 | TURKIEWICZ Grzegorz | Zduńska Wola | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | GATTA SPEED SKATING | paid on-line |
29 | Jaworski Rafał | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
30 | Ksionek Alicja | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
31 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Rolla Speed Team | paid on-line |
32 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń Team | paid on-line |
33 | Koszałka Andrzej | nowa wieś lęborska | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
34 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń-Team | paid on-line |
35 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Jabra Roller Team | paid on-line |
36 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS "Zwoleń-Team" | |
37 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
38 | Śledź Lena | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
39 | Wysokiński Paweł | Gdańsk | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | |
40 | Wysokiński Piotr | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Stoczniowiec Gdańsk | paid on-line |
41 | Tyszkiewicz Zofia | Stefanów | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS "Zwoleń-Team" | |
42 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
43 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
44 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | paid on-line |
45 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | paid on-line |
46 | Kusa Piotr | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | paid on-line |
47 | Frankowska Daria | Rokitnica | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
48 | Kropidłowska Marta | Rokitnica | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
49 | Deroń Hanna | Gostynin | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS Zwoleń-Team | |
50 | Deroń Zofia | Gostynin | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS "Zwoleń-Team" | |
51 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | amator | |
52 | Grych Jagna | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
53 | Browarczyk Wiesław | Rybki 7 | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
54 | Czerniawski Piotr | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
55 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | paid on-line |
56 | Głowacka Anna | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | |||
57 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | KS Orzeł Elbląg | paid on-line |
58 | Wrzaszcz Emilka | Suchy Dwór | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ASP Sopot | |
59 | Hetnerowska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | SP 2 w Pruszczu Gdańskim - odziały przedszkolne | |
60 | Hetnerowska Marta | Pruszcz Gdański | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | SP 2 w Pruszczu Gdańskim | |
61 | Pazera Sara | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
62 | Derezińska Małgorzata | Sopot | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | paid on-line |
63 | Lewandowski Paweł | Rumia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
64 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
65 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
66 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Uks Giżycko | |
67 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | Uks Giżycko | |
68 | Chojecki Dariusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | paid on-line |
69 | Kowalewska Martyna | Strzebielino | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
70 | Grubba Filip | Kębłowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
71 | Kowalewska Klara | Strzebielino | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
72 | Mitkowski Piotr | Koronowo | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
73 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
74 | Gołkowska Laura | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
75 | Gołkowska Karina | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
76 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
77 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
78 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Szybka Rolka Team | paid on-line |
79 | Gęślowska Julia | Rokitnica | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
80 | KADO HUBERT | ROTMANKA | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
81 | KADO WIKTOR | ROTMANKA | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
82 | Sitko Szymon | Łochowice | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
83 | SŁAWIŃSKA HANNA | GDAŃSK | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
84 | Mydlarski Jarek | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | paid on-line |
85 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
86 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||
87 | Pieczonka Zuzanna | Pruszcz Gdanski | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
88 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | amator | paid on-line |
89 | Pawelec Zbigniew | Kłodawa | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Jabra RT Friends | paid on-line |
90 | Mitkowska Aleksandra | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
91 | Mitkowska Natalia | Koronowo | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
92 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
93 | Filar Katarzyna | Siemirowice | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||
94 | Mallach Michalina | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
95 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Plichwyscig | |
96 | Pranczk Marianna | Sierakowice | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
97 | Plitt Zuzanna | Pruszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Pruszcz | |
98 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Legia Warszawa Masters | paid on-line |
99 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | paid on-line | |
100 | Edwards Adam | Rokocin | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) |
Views: 5730