# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Czaja Bogdan Osieczna Polska Bieg 10km Leśna Wataha
2 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Polska Bieg 10km IRON TEAM paid
3 Muzolff Mikołaj Roszkowo Polska Bieg 10km Klub Roszkowo paid
4 LANG Marcin Gdynia Polska Bieg 10km LANG TEAM ŻABIANKA paid
5 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Polska Bieg 10km Stowarzyszenie Prawy Starogard
6 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Polska Bieg 10km Gazeta Polska Starogard Gdański
7 Lang Paweł Gdańsk Polska Bieg 10km Kujawscy Runners paid
8 GÓRNOWICZ Andrzej Chojnice Polska Bieg 10km Florian Chojnice paid
9 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie Polska Bieg 10km paid
10 Serkowska Anna Kartuzy Polska Bieg 10km Akademia Biegowa Kartuzy paid
11 Rekowski Karol Kaliska Polska Bieg 10km paid
12 bartwicki dawid szteklin Polska Bieg 10km paid
13 Sarnowski Marcin Osiek Polska Bieg 10km paid
14 Krużycka Żaneta Gdynia Polska Bieg 10km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA paid
15 Grzonka Kamila Bytonia Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo paid
16 Osowski Kamil Lubichowo Polska Bieg 10km paid
17 Mielewczyk Łukasz Charbrowo Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team paid
18 Glaza Henryk Osieczna Polska Bieg 10km Leśna Wataha paid
19 Seroka Dawid Pelplin Polska Bieg 10km
20 Dydymski Krzysztof Rumia Polska Bieg 10km Runeda paid
21 Dydymska Monika Rumia Polska Bieg 10km Runeda paid
22 Kamysz Magdalena ZBLEWO Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo paid
23 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska Bieg 10km
24 Homa Henryk Pelplin Polska Bieg 10km paid
25 Chojnacka Jolanta Pelplin Polska Bieg 10km paid
26 Chojnacki Krzysztof Pelplin Polska Bieg 10km paid
27 Stencel Tomasz Pinczyn Polska Bieg 10km Morsy Zblewo paid
28 Brzóska Krzysztof Nowe Polska Bieg 10km
29 Czarnota Marcin Lębork Polska Bieg 10km Motywator Catering dietetyczny
30 Miętka Monika Lębork Polska Bieg 10km Motywator Catering dietetyczny
31 Kamiński Jacek Żukowo Polska Bieg 10km Motywatornia Team paid
32 Wiloch Radosław Gdańsk Polska Bieg 10km
33 Pijanowski Jan Tczew Polska Bieg 10km Biegajacy Tczew paid
34 Ćwikałowski Waldemar Gdynia Polska Bieg 10km
35 Czarnowski Emilian Kozin Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team paid
36 Szachta Katarzyna Zelgoszcz Polska Bieg 10km paid
37 Pruszyńska Paulina Lubichowo Polska Bieg 10km paid
38 Kłos Szymon Zblewo Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo paid
39 Kłos Łukasz Zblewo Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo paid
40 Dubiela Beata Skórcz1 Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy
41 Dubiela Beata Skórcz Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy
42 Grajewska Anna Lębork Polska Bieg 10km paid
43 Pączek Zenon Wysoka Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy paid
44 Mykowski Tadeusz Skorcz Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy paid
45 Górecki Kacper Gdynia Polska Bieg 10km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA paid
46 Górecki Roman Gdynia Polska Bieg 10km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA paid
47 Patok Wiktor Starogard Gdański Polska Bieg 10km paid
48 Klamann Krzysztof Lubichowo Polska Bieg 10km paid
49 Gawin Rafał kościerzyna Polska Bieg 10km
50 Skrzypek Marcin Dąbrowa Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo
51 Kalinowski Juliusz Lubichowo Polska Bieg 10km TRI Starogard Gdański paid
52 Mystkowski Grzegorz Lubichowo Polska Bieg 10km Psia kość paid
53 Kryzel Tomasz Człuchów Polska Bieg 10km Kujawscy Runners paid
54 Paczuła Urszula Cewice Polska Bieg 10km
55 Paczuła Stanisław Cewice Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team
56 Bisek Tomasz Lublin Polska Bieg 10km paid
57 Boschke Magdalena Pelplin Polska Bieg 10km Team Tapflo paid
58 Sałustowicz Patrycja Lublin Polska Bieg 10km #NoLimits SUT
59 Patelczyk Karol Demlin Polska Bieg 10km paid
60 Patelczyk Sławomir Demlin Polska Bieg 10km paid
61 Dering Marcin Demlin Polska Bieg 10km paid
62 Malek Andrzej Koscierzyna Polska Bieg 10km paid
63 Reimus Maciej Skórcz Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy paid
64 Klejna Wiesława Zblewo Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo paid
65 szczech zdzislaw Pregowo Dolne Polska Bieg 10km emeryt paid
66 Ślęzak Adam Elbląg Polska Bieg 10km OSP POGRODZIE
67 Graban Marcin Lubichowo Polska Bieg 10km Mx Skórcz paid
68 Grajewski Tomasz Lębork Polska Bieg 10km paid
69 Rekowski Kazimierz Tczew Polska Bieg 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
70 Śmigaj Mirosław Gdynia Polska Bieg 10km Urząd Morski w Gdyni
71 Sokół Paweł Zduny Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy paid
72 Czapiewska Iga Rożental Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy paid
73 spręga aurelia starogard gdański Polska Bieg 10km
74 Kunz Mieczysław Toruń Polska Bieg 10km AZS UMK Toruń paid
75 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Polska Bieg 10km
76 Nowak Piotr Czarne Polska Bieg 10km Czarne Biega
77 Stanisławski Patryk Lubichowo Polska Bieg 10km
78 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Polska Bieg 10km
79 Barabasz Mariusz Kaliska Kościerskie Polska Bieg 10km paid
80 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska Bieg 10km Dotruchtać do mety paid
81 Jędrzejewski Marcin Radogoszcz Polska Bieg 10km Heuel Logistics
82 Majkowski Tomasz Skórcz Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy


Views: 4411

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ