# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Chudzik Rafał Biedaszki Małe Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Drużyna ML
2 Chudzik Agnieszka Biedaszki Małe Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Drużyna ML
3 Pacevicius Algis Kėdainiai Litwa Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
4 Karaś Michał Ełk Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
5 Karaś Aleksandra Ełk Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
6 Batrushtai Liudmyla Kharkiv Ukraina Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
7 Rymkiewicz Magdalena Kętrzyn Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 Drużyna ML paid
8 Dubinskas Arūnas Vilnius Litwa Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
9 Cwalińska Liliana Ełk Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 SP5 Ełk
10 Ołubowicz Bartek Stare Juchy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
11 Bryndza Bożena Wydminy Polska Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 Biegam Bo Lubię Wydminy
12 Wołyniec Mirosław EŁK Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 Black Mountain Gorillas paid
13 Pacevičius Algis Kėdainiai Polska Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30
14 Zakarauskas Marius Kaunas Litwa Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
15 Bružikienė Inga KAUNAS Litwa Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
16 Popławski Krystian Kruklanki Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
17 Voicechovska Ingrida Vilnius Litwa Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
18 Tralewicz Marcin Giżycko Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
19 Kozdra Tymon Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 GOŚCINIEC WYDMINY
20 Kondratowicz Mateusz Kętrzyn Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Drużyna ML
21 Kozdra Cezary Wydminy Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 GOŚCINIEC WYDMINY paid
22 Fotyga Alicja Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy
23 Och Michalina Netta Pierwsza Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
24 Boczkowski Jakub Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy
25 Och Alicja Netta Pierwsza Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
26 Och Cezary Netta Pierwsza Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
27 Święta Justyna Kętrzyn Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 Drużyna ML paid
28 Rymkiewicz Zbigniew Warszawa Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
29 Mikusek Kuba Giżycko Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
30 Jelska Anna Białystok Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 3T BIAŁYSTOK paid
31 Buć Paweł Lisy Polska Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 41 BLP paid
32 Krywiecki Tichan Suwałki Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
33 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM paid
34 Rzosiński Paweł Mrągowo Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Warmińsko-Mazurski paid
35 Własiuk Amelia Pamry Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 ZSO Wydminy
36 Dudkiewicz Maja Dudkiewicz Kętrzyn Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Drużyna ML
37 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 BIEGAM BO CHCĘ
38 Sinkiewicz Konstanty SUWAŁKI Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
39 Lipowczan Jan Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Bez klubu
40 Kanafa Julianna Marki Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Markowi Biegacze
41 Kanafa Michał Marki Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Markowi Biegacze
42 Zajączkjowski Paweł Wydminy Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 paid
43 Łukaszewicz Mateusz Giżycko Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 paid
44 Ignatowicz Liliana Ełk Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
45 Ignatowicz Szymon Ełk Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
46 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 LYSY 666 TEAM paid
47 Chutkowska Agnieszka Kolno Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 Kolno Biega
48 BAWOLSKA KAROLINA Wiktoria Giżycko Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
49 Załęcki Maciej Wiszowate Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30
50 Chrobak Sasha Lidzbark Warmiński Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
51 Bąkowska Agnieszka Warszawa Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
52 Jabłońska Hanna Wilkasy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
53 Bocheńska ANTONINA Maria Sławoborze Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
54 Jabłoński Piotr Wilkasy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
55 Januszewski Maciej Ełk Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
56 Dubel Szymon Kętrzyn Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
57 Dubel Jakub Kętrzyn Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
58 Lulkiewicz Urszula Białystok Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 3T BIAŁYSTOK
59 Lulkiewicz Radosław Białystok Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 3T BIAŁYSTOK
60 Lulkiewicz Urszula Białystok Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 3T BIAŁYSTOK
61 Gałczyński Mikołaj Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy
62 Jabłońska Julia Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 ZSO Wydminy
63 Wilczewski Oskar Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
64 Dawidowski Roman Straduny Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 OSP Straduny paid
65 Handrysiak Karolina Wilkasy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
66 Handrysiak Kacper Wilkasy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
67 Wróblewski Tomasz Ketrzyn Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 paid
68 Nekrašas Nerijus Vilnius Litwa Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 Mijau! paid
69 Białczak Alicja Rogóż Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Lekkoatletyka dla każdego Lidzbark Warmiński
70 Dawidziuk Lena Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 ZSO Wydminy
71 Krywiecki Matwiej Suwałki Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 LUKS HAŃCZA
72 Król Mikołaj Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Oddział przedszkolny w Wydminach
73 Obuchowicz Łukasz Warszawa Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 Złamanych Serc
74 Obuchowicz Ignacy Warszawa Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
75 Obuchowicz Miłosz Warszawa Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
76 Sudzińska Mariola Olsztyn Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 paid
77 Nowakowski Karol pisz Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA paid
78 Czwerenko Lidia Giżycko Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
79 Własiuk Michał Pamry Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy
80 Czwerenko Nina Giżycko Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
81 Dąbrowski Nikodem Pamry Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
82 Szabłowski Kamil Gdańsk Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 Następny Krok Team paid
83 Getek Mateusz Ełk Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 SP3 Ełk
84 Koziatek Marcin Szczytno Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 AKB Szczytno paid
85 Gražys Vytautas Paberžė Litwa Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 RCN paid
86 Wysocka Felicja Ełk Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
87 Futera Sylwester Giżycko Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 1 MBA paid
88 Matyjasek Zofia Pieczonki Polska Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45
89 Sałkiewicz Tomasz Giżycko Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 paid
90 Sałkiewicz Milena Giżycko Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 Team Parszczyńskich paid
91 Krawczyk Adam Giżycko Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 Masters Giżycko paid
92 Waszczak Xavier Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30
93 Waszczak Nataniel Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy
94 Waszczak Bianka Wydminy Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy
95 Czaplejewicz Marta Ełk Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
96 Ołowski Jakub Wydminy Polska Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 #KRAM_FC paid
97 Surawska Maja Sucholaski Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Szkoła Podstawowa Wydminy
98 Surawski Igor Sucholaski Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 UTW Wydminy
99 Klejzerowicz Roman Ełk Polska Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 EGGER Biskupiec biega paid
100 Cudnowski KONRAD SUWAŁKI Polska Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 Rodzice


Views: 40690

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ