# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Wołek Celina Obłęże Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
2 Molenda Blanka Obłęże Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
3 Zaborska Wiktoria Kobylnica Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole Kobylnica free participation
4 Bytomska Zofia Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej free participation
5 Bytomska Zuzanna Krępa Słupska Polska Bieg BOSMANA – 7 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej free participation
6 Wieliczko Tobiasz Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej free participation
7 Białkowska Emilia Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej free participation
8 Siemiński Oliwier Krępa Słupska Polska Bieg BOSMANA – 7 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej free participation
9 Siemińska Liwia Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej free participation
10 Sztandera Natalia Krępa Słupska Polska Bieg BOSMANA – 7 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej free participation
11 Żylicz Cezary Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej free participation
12 Pytka Franciszek Krępa Słupska Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej free participation
13 Antosik Mikołaj Żukowo Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SZKOŁA Podstawowa w ŻUKOWIE free participation
14 Antosik Barbara Żukowo Polska Bieg KAPITANA – 10 lat SZKOŁA Podstawowa w ŻUKOWIE free participation
15 Antosik Julia Żukowo Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SZKOŁA Podstawowa w ŻUKOWIE free participation
16 Matuszewski Antoni Kwakowo Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Kwakowie free participation
17 Mazur Mikołaj Kobylnica Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
18 Bartha Martyna Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy free participation
19 Borowiec Magdalena Bolesławice Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
20 Borowiec Wiktoria Bolesławice Polska Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
21 Drapalska Michalina Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
22 Prostak Dominik Kwakowo Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa w Kwakowie free participation
23 Prostak Antoni Kwakowo Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
24 Karcz Wiktor Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
25 Serafin Bartek Bolesławice Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
26 Luboński Jakub Jezierzany Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Szkoła społeczna w Korlinie free participation
27 Luboński Mikołaj Jezierzany Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła społeczna w Korlinie free participation
28 Bednarski Wiktor Kobylnica Polska Bieg MATA – 6 lat free participation
29 Derengowska Lena Słupsk Polska Bieg BOSMANA – 7 lat AML Słupsk free participation
30 Owczarek Aleksandra Kwakowo Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Szkoła Podstawowa w Kwakowie free participation
31 Owczarek Jakub Kwakowo Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa w Kwakowie free participation
32 Ozimek Agata Mianowice Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat AML Słupsk free participation
33 Lushchykevych Michał Słupsk Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy free participation
34 Oleszczuk Pola Ustka Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Miejskie przedszkole nr 3 Ustka free participation
35 Pelikan Amelia Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 1 Słupsk free participation
36 Cygon Marcel Słupsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
37 konopa tomasz kwakowo Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation
38 Korzeniewski Maciej Krępa Słupska Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP nr 1 Słupsk free participation
39 Leśniewska Piotrek Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Drużyna L free participation
40 Leśniewska Ania Słupsk Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 16 w Słupsku free participation
41 Pozorska Zuzanna Słupsk Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat AML Słupsk free participation
42 Kołtyś Szymon Zębowo19a Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Szkoła podstawowa nr 10 Słupsk free participation
43 Wendt Kornelia Kościerzyna Polska Bieg KAPITANA – 10 lat WENCIK Team free participation
44 Wendt Franek Kościerzyna Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat WENCIK Team free participation
45 Mirocha Milena Bolesławice Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp Kobylnica free participation
46 Mirocha Aleksander Bolesławice Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica free participation
47 Shuryha Karina Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP nr 1 Słupsk free participation
48 Kulczyk Gerard KWAKOWO Polska Bieg KAPITANA – 10 lat free participation
49 Haniewicz Nikodem Słupsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
50 Mothke Bartłomiej Reblino Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
51 Głąb Hanna Ustka Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
52 Krzeszowski Maciej 1 Słupsk Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 4 Słupsk free participation
53 Krzeszowska Nina Słupsk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AML Słupsk free participation
54 Kiezik Anastazja Nowa Dąbrowa Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole w Łupawie free participation
55 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp Łupawa free participation
56 Rozental Zosia Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
57 Ernestowicz Karolina Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy free participation
58 Ernestowicz Julia Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy free participation
59 Ernestowicz Aleksandra Kobylnica Polska Bieg MATA – 6 lat St.S. Delfin-Słupsk free participation
60 Bulba Leon Sławno Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
61 Klimkowski Jakub Słupsk Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Zespół Szkół "Elektryk" w słupsku free participation
62 Konkol Alex Słupsk Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Słupsk free participation
63 Konkol Alan Słupsk Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Słupsk free participation
64 Konkol Nathan Słupsk Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Słupsk free participation
65 Gąbarczyk Zofia Kobylnica Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 W SŁUPSKU free participation
66 Gąbarczyk Wojciech Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sp Kobylnica free participation
67 Gąbarczyk Piotr Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp Kobylnica free participation
68 Malkiewicz Ignacy Dębnica Kaszubska Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat AML Słupsk free participation
69 Malkiewicz Leon Dębnica Kaszubska Polska Bieg BOSMANA – 7 lat AML Słupsk free participation
70 Lemcio Marcel Reblino Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP Sycewice free participation
71 Nitka Olga Słupsk Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole Miejskie nr 19 w Słupsku free participation
72 Nitka Jagódka Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole Miejskie nr 19 w Słupsku free participation
73 Nitka Krzysztof Słupsk Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła Podstawowa nr 16 w Słupsku free participation
74 Zduńczyk Lily Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
75 Panasiuk Antoni Słupsk Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 16 w Słupsku free participation
76 Panasiuk Wojciech Słupsk Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Miejskie nr 15 w Słupsku free participation
77 Bukato Ignacy Ustka Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Centrum Zdrowia Sun-Med Ustka free participation
78 Bukato Antonina Ustka Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Centrum Zdrowia Sun-Med Ustka free participation
79 Drapała Agata Gdańsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
80 Drapała Beata Gdańsk Polska Bieg MATA – 6 lat free participation
81 Bogucka Gabriela Poznań Polska Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
82 Kulczyk Barbara Kwakowo Polska Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
83 Zmarzły Jacek Krepa slupska Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation
84 Zmarzły Pawel Krepa slupska Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation
85 Wróbel Martyna Kobylnica Polska Bieg KAPITANA – 10 lat free participation
86 Milewicz Witold Kobylnica Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
87 Pallado Nikodem Łosino Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole Kobylnica free participation
88 Dziuba Wiktor Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp Kobylnica free participation
89 Dziuba Igor Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
90 Żydzianowski Artur Słupsk Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
91 Żydzianowski Wojciech Słupsk Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP nr 1 Słupsk free participation
92 NEJMAŃSKA Róża Poznań Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Klubik Malucha Poznań free participation
93 NEJMAŃSKA Maja Poznań Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole 189 Poznań free participation
94 Kozaczenko Kinga Słupsk Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Miejskie nr 31 Bajkowa Kraina free participation
95 Gago Tymon Słupsk Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
96 Gago Juliusz Słupsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
97 Spionek Patryk Bolesławice Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Akademia Małego Lekkoatlety free participation
98 Sikora Martyna Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
99 Zaborski Michał Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Kobylnica free participation
100 Smutek Filip Bolesławice Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Miejskie nr 12 w Słupsku free participation


Views: 3262

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ