# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalska Kornelia | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
2 | Kowalska Lena | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
3 | Cwajda Fabian | Rożental | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Szkoła Kulice | |
4 | Rychłowska Julia | Rożental | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SPRINT KULICE | |
5 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | paid on-line | |
6 | Adamczyk Krzysztof | Małe Walichnowy | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | paid on-line | |
7 | Orzoł Kamil | Gdynia | Polska | 10 km | Party Animals Gdynia | paid on-line |
8 | Sadowski Tymoteusz | Tczew | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||
9 | Sadowski Robert | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
10 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Stalspeed | |
11 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
12 | Plecing Patryk | Nowe | Polska | 10 km | paid on-line | |
13 | Potulska Natasza | Rzeżęcin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||
14 | Bukowski Fabian | Rożental | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | ||
15 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | 10 km | paid on-line | |
16 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | 10 km | AZS UMK Toruń | paid on-line |
17 | Staniszewski Oliwier | Kulice | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | Liceum ogólnokształcące im. Ks. Janusza St. Pasierba w Pelplinie | |
18 | Nowak Nela Natalia | Pelplin | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||
19 | Gawarecki Wiktor | Kleszczewko | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | An-Do Pruszcz Gdański | |
20 | Gawarecka Aleksandra | Kleszczewko | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SP Wojanowo | |
21 | LESZCZYŃSKA Otylia | DZIERZGOŃ | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
22 | Bohomiahkova Khrystyna | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Club | paid on-line |
23 | Gawarecki Kamil | Kleszczewko | Polska | 10 km | Lotos Running Team | paid on-line |
24 | Grucza Agata | Kulice | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
25 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Club | paid on-line |
26 | Szpak Liwia | Wielki Garc | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||
27 | Seroka Łukasz | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | paid on-line | |
28 | Seroka Maria | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||
29 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Team Hania i Zosia | paid on-line |
30 | Czechowski Patryk | Kulice | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |
31 | Górna Emilia | Kolincz | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gd. | |
32 | Gawlik Stanisław | Trąbki Wielkie | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||
33 | Gawlik Karol | Trąbki Wielkie | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ||
34 | Alaszkiewicz Natalia | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||
35 | Ziętara Roksana | Tczew | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | SP 12 Tczew | |
36 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | 10 km | paid on-line | |
37 | Połomski Marcin | Rudno | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | paid on-line | |
38 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
39 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | 10 km | Skórcz | paid on-line |
40 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
41 | Seroka Fabian | Rożental | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
42 | Kulas Aleksandra | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
43 | Kulas Szymon | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
44 | Werenczak Julia | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |
45 | Boratyn Dagmara | Pelplin | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |
46 | Boratyn Igor | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |
47 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | paid on-line |
48 | Ostrowski Adam | Bietowo | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | Collegium Marianum | |
49 | Ostrowski Jacek | Bietowo | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP Lubichowo | |
50 | Ostrowski Konrad | Bietowo | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SKL Filippides | |
51 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
52 | Muntowska Zuzanna | Pelplin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | |
53 | Szymańska Magda | Pelplin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Szkoła podstawowa nr 2pelplin | |
54 | Nibus Michał | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Team Rudnik | paid on-line |
55 | Orzoł Laura | Gdynia | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Party Animals Gdynia | |
56 | Orzoł Liwia | Gdynia | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Party Animals Gdynia | |
57 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
58 | Żbikowski Wojciech | Sierosław | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP Sierosław | |
59 | Dulęba Dawid | Szymankowo | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||
60 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | paid on-line | |
61 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | paid on-line |
62 | Panuś Igor | Stanowo | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
63 | Panuś Anna | Stanowo | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
64 | Zajko Julia | Susz | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Rozbiegany Susz | |
65 | Osowski Antoni | Rożental | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |
66 | Osowski Franciszek | Rożental | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |
67 | Kowal Nadia | Dzierzgoń | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
68 | Zegadło Antoni | Dzierzgoń | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
69 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
70 | Lewczuk Igor | Pelplin | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | SP nr 1 w Pelplinie | |
71 | Wojak Maria | Pelplin | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | SP nr 1 w Pelplinie | |
72 | Połomski Błazej | Gniew | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||
73 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | ||
74 | Grabiński Łukasz | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | paid on-line |
75 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
76 | Benyśkiewicz GABRIELA | WIELKI GARC | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole w Rudne | |
77 | Woźniak Bruno | Rudno | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole w Rudnie | |
78 | Pakeiser Piotr | Tczew | Polska | 10 km | Huber+Suhner | paid |
79 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Polska | 10 km | paid on-line | |
80 | Zdanowicz Michał | Starogard Gdański | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||
81 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ||
82 | Kortas Roksana | Zblewo | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | KS Sokół Zblewo | |
83 | Libiszewski Igor | Pelplin | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP nr 2 w Pelplinie | |
84 | Zimny Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
85 | Suchorzebska Aleksandra | Krąg | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SKL Filippides Starogard Gd | |
86 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | 10 km | Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn | paid on-line |
87 | Miszker Arkadiusz | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Groszki Team | paid on-line |
88 | Maternicka Danuta | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Groszki Team | paid on-line |
89 | Maternicka Anna | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Groszki Team | paid on-line |
90 | Michna Magdalena | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Klub Sportowy Gminy Pelplin SPRINT Kulice | |
91 | Grochocka Martyna | Pelplin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Jedynka Pelplin | |
92 | Grochocki Szymon | Pelplin | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Jedynka Pelplin | |
93 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
94 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
95 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | 10 km | Adidas Runners | |
96 | Kozioł Amelia | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Żłobek Kostek | |
97 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||
98 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km | paid on-line | |
99 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
100 | Kunke Julia | Grudziądz | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Szkoła Podstawowa nr 20 |
Views: 305187