# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Kania Jakub Reda Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
2 Kania Amelia Reda Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
3 Zaremba Klara Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Szef Drzew
4 Zaremba Adam Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Szef Drzew
5 Antos Robert Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Przedszkole nr 85
6 Jurczak Franciszek Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
7 Biernacka Iga Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) IRON TEAM
8 Niedźwiedzki Jan Gdynia Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
9 Hamerski Maksymilian Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
10 Hamerska Rozalia Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
11 kitowska nina pruszcz gdański Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Przedszkole Czwóreczka
12 kitowski kajetan pruszcz gdański Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) SP IV Pruszcz Gdański
13 Władyko Maria Sopot Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Przedszkole nr 10 w Sopocie
14 Ziomek Michał Dąbrowa Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Gorillas OCR
15 Ziomek Jakub Dąbrowa Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Gorillas OCR
16 Poźniak Natalia Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
17 Poźniak Maria Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
18 Poźniak Hanna Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
19 Groenke Michał Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Sp 35 Gdańsk
20 Groenke Liliana Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Sp 35 Gdańsk
21 Markowska Mira Sopot Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
22 Szczepański Aleksander Nowy Dwór Gdański Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Przedszkole Niepubliczne nr 1 - Nowy Dwór Gdański
23 Szczepańska Natalia Nowy Dwór Gdański Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Korczaka - Nowy Dwór Gdański
24 Zawadzka Wiktoria Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
25 Olefir Lew Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk
26 parchem Zoja Kielno Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Sfora Bojano
27 parchem Nikodem Kielno Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Sfora Bojano
28 Plewiński Artur Banino Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Nordic Team Częstochowa
29 Sworowski Stanisław Gdansk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
30 Zeszutek Jan Sopot Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Przedszkole nr 4 Sopot
31 Czernichowski Antoni Słupsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
32 Czernichowska Maria Słupsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
33 Babicz Maja Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
34 Sztetner Milan Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
35 Kunikowski Jakub Lodz Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
36 Plewiński Adam Banino Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Nordic Team Częstochowa
37 Plewińska Anastazja Banino Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Nordic Team Częstochowa
38 Bujarski Adam Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
39 Kowalczyk Kacper Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
40 Piętka Jakub Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Sp Hevelius
41 Szostak Wiktor Gdynia Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
42 NOWACZYK Róża Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
43 NOWACZYK Izabela Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Sp1
44 Rosochacka Julia Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
45 Rosochacka Anna Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
46 Stalka Jakub Kościerzyna Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) STALSPEED SPEDYCJA
47 Januszewska Alicja Puck Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
48 Woźniakowski Szymon Elbląg Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) SP16 Elbląg
49 Wach Emilia Reda Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
50 Wach Piotr Reda Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
51 Kleszczewska Zosia Gdynia Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Sp 26 Gdynia
52 Jaworski Piotr Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
53 Jaworska Marianna Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
54 Jaworski Juliusz Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) SP23 Gdańsk
55 Wiczliński Rafał Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
56 Wiczlińska Aurelia Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
57 Zhuk Mariia Gdask Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
58 Bakhovskyi Pavlo GDANSK Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
59 Dawidowska Pola Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Nadmorskie Przedszkole Montessori
60 Dawidowski Tymon Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Nadmorskie Przedszkole Montessori
61 Głowacka anna Pruszcz Gdański Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
62 Wysocka Łucja Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
63 CZAPOWIECKI TYMON Banino Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Banino
64 Brahin Platon Gdansk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 19
65 Krawczyk Nikola GDAŃSK Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
66 Mackiewicz Filip Borkowo Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
67 Jarecki Robert Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 2
68 Januszewski Bartosz Puck Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
69 Dietrich Krzyś Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
70 Dietrich Antoś Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
71 Krakowska Polina Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
72 Sadowski Mikołaj Sopot Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
73 Sadowska Urszula Sopot Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
74 Sadowski Karol Sopot Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
75 Kamka Zuzanna Gdanska Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) SP2
76 Kaminska Magdalena gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
77 Pociask Witold Rumia Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) SP-4 Rumia
78 Pociask Gustaw Rumia Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) SP-4 Rumia
79 Gornowicz Konrad Starogard Gdański Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
80 Kwiatkowski Jakub Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk
81 Rutkowska Emma Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Dusza Wojownika
82 Rutkowski Erwin Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat) Dusza Wojownika
83 Bach Stanisław Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
84 Woźniak Elżbieta Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) PPP 1 Gdańsk
85 Medygrał Kornelia Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
86 Makowska Laura Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
87 Dobrzeniecki Seweryn Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) IRON TEAM
88 Oleksiak Jagoda Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
89 Zabielski Lenart Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
90 Przytarski Borys Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
91 Przytarski Igor Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
92 Sojka Maksymilian Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)
93 Kasprowicz NIKODEM Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
94 Półtorzycki Adam Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
95 Lichowski Ksawery Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) Przedszkole nr 28
96 Moritz Emilia Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
97 Szubartowicz Natalia Gdynia Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
98 Lewandowski Hubert Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica)
99 Sędal Szymon Gdańsk Polska 450 m (dzieci w wieku 2-6 lat - możliwa asysta rodzica) przedszkole Jacek i Agatka
100 Lewandowski Nikodem Gdańsk Polska 900 m (dzieci w wieku 7-10 lat)


Views: 4924

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ