# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Kruszyńska Maja Gdynia Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 Gdyńskie Kruszyny
2 Kruszyńska Sara Gdynia Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 Gdyńskie Kruszyny
3 Kaźmierczyk Alan Brodnica Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
4 Lukiyanenko Patryk Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 Przedszkole im. M. KONOPNICKIEJ W Brodnicy
5 Lukiyanenko Jowana Brodnica Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 SP 4 Brodnica
6 Lukiyanenko Artur Brodnica Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 SP 4 Brodnica
7 Rupińska Kinga Brodnica Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 Szkoła Podstawowa Szabda
8 Korczak Julia Ruziec Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
9 Korczak Łucja Ruziec Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
10 Korczak Kamil Ruziec Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
11 Klonowska Maja Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
12 Cieszyński Franek Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
13 Sikorska Anna Poznań Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
14 Randzio Oliwia Olsztyn Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
15 Smołoński Ignacy Gdańsk Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 Active Flow
16 Smołoński Marcel Gdańsk Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 Active Flow
17 Gaca Alicja Gdynia Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
18 Gaca Aleksander Gdynia Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 PSSP Gdynia
19 Kaniecki Stanisław Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
20 Lamparska Lena Świecie Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
21 Bąk Maja Bydgoszcz Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
22 Bąk Marta Bydgoszcz Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008
23 Natańska Zuzanna Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
24 Natański Gabriel Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
25 Jeszke Jagoda Bydgoszcz Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
26 Kaźmierczyk Jan Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
27 Kaźmierczyk Ada Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
28 Cieplińska Jaśmina KONOJADY Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
29 Szotowicz Matyda Golub-Dobrzyń Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
30 Pedrycz Jan Torun Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
31 Bajan Wincenty Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
32 Bajan Aleksandra Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
33 Bajan Julia Szczuka Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008
34 Bajan Oliwia Szczuka Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
35 Bajan Aleksander Szczuka Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
36 Becmer Monika Brodnica Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
37 Becmer Mateusz Brodnica Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
38 Bykowicz Zuzanna Brodnica Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
39 Bykowicz Bartłomiej Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
40 Zień Paweł Warszawa Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 Znicz Pruszków
41 Chojnacki Aleksander Golub-Dobrzyń Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 Przedszkole Publiczne nr 2, Golub-Dobrzyń
42 Zabroń Ignacy Jabłonowo Pomorskie Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
43 Zabroń Franciszek Jabłonowo Pomorskie Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
44 Turalska Klara Rypin Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
45 Turalska Liliana Rypin Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
46 ŻELAZIŃSKI WIKTOR SZCZUTOWO Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 WIKI
47 ALEKSANDROWICZ WIKTORIA RADOSZKI Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 WIKI
48 ŻELAZIŃSKA WIKTORIA SZCZUTOWO Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 WIKI
49 Kuźmińska Jagoda Włocławek Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
50 Czarniak Karolina Wloclawek Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
51 Przybylski Kacper Jabłonowo Pomorskie Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 ABiC Jabłonowo Pomorskie
52 Płaczek Zosia Tomaszewo Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008
53 Agaciak Martyna Rzęczkowo Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
54 Heyka Konrad Toruń Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
55 Heyka Natalia Toruń Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
56 Olejnik Miłosz Karbowo Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 SP Szabda
57 Olejnik Amelia Karbowo Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 SP Szabda
58 Łatacz Bartosz Bydgoszcz Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 Trisomiaki
59 Łatacz Milena Bydgoszcz Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
60 Stępniak Izabela Małe Radowiska Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
61 Jurkiewicz Mateusz Włocławek Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008
62 Jurkiewicz Paulina Włocławek Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 LKS Vectra
63 Mączkowski Jan Suwałki Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 Akademia Piłkarska Wigry Suwałki
64 Bielicka Iga Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
65 Laskowska Pola Brodnica Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
66 Laskowski Kamil Brodnica Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
67 Drzeszyńska Adrianna Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
68 Szpryszyński Robert Jasin Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
69 Dogońska Julia Warszawa Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 SP 150 Warszawa
70 Dogoński Antoni Warszawa Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 Przedszkole Miś Krzyś
71 Sadoch Bartosz Warszawa Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
72 Mokrzecki Cezary Chrośle Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 SP Radomno
73 Mokrzecki Piotr Chrośle Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 SP Radomno
74 Biancotto Saskia Edinburgh Wielka Brytania 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
75 Biancotto Timea Edinburgh Wielka Brytania 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
76 Zdunowski Jakub Rypin Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 SP 3 Rypin
77 Zadura Anna Brodnica Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
78 Mosakowska Maja Brodnica Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
79 Dybich Antoni Iława Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 Prędko
80 Chorzelewska Zofia Iława Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 Sp 2 Iława
81 Chorzelewski Wojciech Iława Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 Sp 5 Iława
82 Pernak Szymon Chrośle Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
83 Pernak Melania Chrośle Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
84 Fijołek Dagmara Warszawa Polska 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014
85 Fijołek mateusz Warszawa Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008
86 Fijołek Nina Warszawa Polska 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011
87 Rybkowska Milena Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
88 Rybkowski Miłosz Brodnica Polska do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017
89 Salewska Hanna GDYNIA Polska 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 SP 14 Gdynia


Views: 6265

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ