# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kruszyńska Maja | Gdynia | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | Gdyńskie Kruszyny | |
2 | Kruszyńska Sara | Gdynia | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | Gdyńskie Kruszyny | |
3 | Kaźmierczyk Alan | Brodnica | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
4 | Lukiyanenko Patryk | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | Przedszkole im. M. KONOPNICKIEJ W Brodnicy | |
5 | Lukiyanenko Jowana | Brodnica | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | SP 4 Brodnica | |
6 | Lukiyanenko Artur | Brodnica | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | SP 4 Brodnica | |
7 | Rupińska Kinga | Brodnica | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | Szkoła Podstawowa Szabda | |
8 | Korczak Julia | Ruziec | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
9 | Korczak Łucja | Ruziec | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
10 | Korczak Kamil | Ruziec | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
11 | Klonowska Maja | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
12 | Cieszyński Franek | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
13 | Sikorska Anna | Poznań | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
14 | Randzio Oliwia | Olsztyn | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | |
15 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | Active Flow | |
16 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | Active Flow | |
17 | Gaca Alicja | Gdynia | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
18 | Gaca Aleksander | Gdynia | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | PSSP Gdynia | |
19 | Kaniecki Stanisław | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
20 | Lamparska Lena | Świecie | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
21 | Bąk Maja | Bydgoszcz | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
22 | Bąk Marta | Bydgoszcz | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | ||
23 | Natańska Zuzanna | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
24 | Natański Gabriel | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
25 | Jeszke Jagoda | Bydgoszcz | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
26 | Kaźmierczyk Jan | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
27 | Kaźmierczyk Ada | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
28 | Cieplińska Jaśmina | KONOJADY | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
29 | Szotowicz Matyda | Golub-Dobrzyń | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
30 | Pedrycz Jan | Torun | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
31 | Bajan Wincenty | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
32 | Bajan Aleksandra | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
33 | Bajan Julia | Szczuka | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | ||
34 | Bajan Oliwia | Szczuka | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
35 | Bajan Aleksander | Szczuka | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
36 | Becmer Monika | Brodnica | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
37 | Becmer Mateusz | Brodnica | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
38 | Bykowicz Zuzanna | Brodnica | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
39 | Bykowicz Bartłomiej | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
40 | Zień Paweł | Warszawa | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | Znicz Pruszków | |
41 | Chojnacki Aleksander | Golub-Dobrzyń | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | Przedszkole Publiczne nr 2, Golub-Dobrzyń | |
42 | Zabroń Ignacy | Jabłonowo Pomorskie | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
43 | Zabroń Franciszek | Jabłonowo Pomorskie | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
44 | Turalska Klara | Rypin | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
45 | Turalska Liliana | Rypin | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
46 | ŻELAZIŃSKI WIKTOR | SZCZUTOWO | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | WIKI | |
47 | ALEKSANDROWICZ WIKTORIA | RADOSZKI | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | WIKI | |
48 | ŻELAZIŃSKA WIKTORIA | SZCZUTOWO | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | WIKI | |
49 | Kuźmińska Jagoda | Włocławek | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
50 | Czarniak Karolina | Wloclawek | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
51 | Przybylski Kacper | Jabłonowo Pomorskie | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
52 | Płaczek Zosia | Tomaszewo | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | ||
53 | Agaciak Martyna | Rzęczkowo | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
54 | Heyka Konrad | Toruń | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
55 | Heyka Natalia | Toruń | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
56 | Olejnik Miłosz | Karbowo | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | SP Szabda | |
57 | Olejnik Amelia | Karbowo | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | SP Szabda | |
58 | Łatacz Bartosz | Bydgoszcz | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | Trisomiaki | |
59 | Łatacz Milena | Bydgoszcz | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
60 | Stępniak Izabela | Małe Radowiska | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
61 | Jurkiewicz Mateusz | Włocławek | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | ||
62 | Jurkiewicz Paulina | Włocławek | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | LKS Vectra | |
63 | Mączkowski Jan | Suwałki | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | Akademia Piłkarska Wigry Suwałki | |
64 | Bielicka Iga | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
65 | Laskowska Pola | Brodnica | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
66 | Laskowski Kamil | Brodnica | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
67 | Drzeszyńska Adrianna | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
68 | Szpryszyński Robert | Jasin | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
69 | Dogońska Julia | Warszawa | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | SP 150 Warszawa | |
70 | Dogoński Antoni | Warszawa | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | Przedszkole Miś Krzyś | |
71 | Sadoch Bartosz | Warszawa | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
72 | Mokrzecki Cezary | Chrośle | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | SP Radomno | |
73 | Mokrzecki Piotr | Chrośle | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | SP Radomno | |
74 | Biancotto Saskia | Edinburgh | Wielka Brytania | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
75 | Biancotto Timea | Edinburgh | Wielka Brytania | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
76 | Zdunowski Jakub | Rypin | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | SP 3 Rypin | |
77 | Zadura Anna | Brodnica | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
78 | Mosakowska Maja | Brodnica | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
79 | Dybich Antoni | Iława | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | Prędko | |
80 | Chorzelewska Zofia | Iława | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | Sp 2 Iława | |
81 | Chorzelewski Wojciech | Iława | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | Sp 5 Iława | |
82 | Pernak Szymon | Chrośle | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
83 | Pernak Melania | Chrośle | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
84 | Fijołek Dagmara | Warszawa | Polska | 7-9 (100 m) - roczniki 2016-2014 | ||
85 | Fijołek mateusz | Warszawa | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | ||
86 | Fijołek Nina | Warszawa | Polska | 10-12 (200 m) - roczniki 2013-2011 | ||
87 | Rybkowska Milena | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
88 | Rybkowski Miłosz | Brodnica | Polska | do lat 6 (100 m) - roczniki 2023-2017 | ||
89 | Salewska Hanna | GDYNIA | Polska | 13-15 (400 m) - roczniki 2010-2008 | SP 14 Gdynia |
Views: 4750