Bieg 15km
# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Graff Norbert Wicko Polska Bieg 15km UKS Ekoludek Szczenurze paid BM
2 Kamiński Zbigniew Rogawica Polska Bieg 15km ANANASY Z 3 FAL paid BM
3 Cywińska Agnieszka Miastko Polska Bieg 15km MTS HAMER Miastko paid BM
4 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska Bieg 15km
5 Mielewczyk Łukasz Charbrowo Polska Bieg 15km Biegający Dietetyk Team paid BM
6 Kluska Dorota Słupsk Polska Bieg 15km paid BM
7 Kluska Paweł Słupsk Polska Bieg 15km paid BM
8 Szutra Agnieszka Świdwin Polska Bieg 15km paid BM
9 Grzystek Marcin Sitno Polska Bieg 15km paid BM
10 Kania Brajan Słupsk Polska Bieg 15km -/Biegam Bo Lubię - Słupsk paid BM
11 Gajlewicz Dominik Miastko Polska Bieg 15km MTS HAMER paid BM
12 Jura Krzysztof Miastko Polska Bieg 15km MTS HAMER Miastko paid BM
13 Rudnik Tomasz Miastko Polska Bieg 15km paid BM
14 Chudy Henryk Sławsko Polska Bieg 15km k s Olszewski i synowie paid BM
15 Kowalski Robert Sebastian Gdańsk Polska Bieg 15km Nie Marnuj Tlenu GAiT paid BM
16 Skosolas Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 15km paid BM
17 dudziak piotr Koszalin Polska Bieg 15km FOR-REST-RUN paid BM
18 Frydrychowicz Lilianna Połczyn - Zdrój Polska Bieg 15km Seniorka paid BM
19 Siwak Marcin Słupsk Polska Bieg 15km ANANASY Z 3 FAL paid BM
20 Fiłonowicz Monika Szczecinek Polska Bieg 15km paid BM
21 Rutkowski Artur Przechlewo Polska Bieg 15km Tripaka paid BM
22 Mazur Emiliusz Darłowo Polska Bieg 15km paid BM
23 Mazur Tomasz Szczecinek Polska Bieg 15km I LO Szczecinek paid BM
24 Minko Paweł Koczała Polska Bieg 15km paid BM
25 Wysocka-Pastusiak Ewelina Człuchów Polska Bieg 15km
26 Michałowski Piotr Przechlewo Polska Bieg 15km Biegający Dietetyk Team paid BM
27 Suchanowski Zygmunt Lotyń Polska Bieg 15km Respect lotyń paid BM
28 Zdunek Justyna Zdunek Osieki Słupskie Polska Bieg 15km ANANASY Z 3 FAL paid BM
29 grabowska kinga Slupsk Polska Bieg 15km ANANASY Z 3 FAL
30 Boguszewski Michał-Misiek Słupsk Polska Bieg 15km paid BM
31 Kapischka Krzysztof Charzykowy Polska Bieg 15km paid BM
32 Wantoch Rekowski Zbigniew Borowy Młyn Polska Bieg 15km JRG PSP Miastko paid BM
33 Sagała Patrycja Słupsk Polska Bieg 15km paid BM
34 Jabłoński Andrzej Czarne Polska Bieg 15km Czarne Biega paid BM
35 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne Polska Bieg 15km Czarne Biega paid BM
36 Piłat Paweł Włynkowo Polska Bieg 15km Best Beasts paid BM
37 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Polska Bieg 15km Pro Dystans paid BM
38 Maciejczyk Alan Bytów Polska Bieg 15km paid BM
39 Danielak Tomek Koszalin Polska Bieg 15km paid BM
40 Maciejczyk Mateusz Polanow Polska Bieg 15km paid BM


Views: 3773

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ