# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
-/Biegam Bo Lubię - Słupsk | |||||||||
1 | Kania Brajan | Słupsk | Bieg 15km | -/Biegam Bo Lubię - Słupsk | paid BM | ||||
8-pplot | |||||||||
2 | Kiełtyka Grzegorz | Szczecinek | Bieg 8km | 8-pplot | paid BM | ||||
ANANASY Z 3 FAL | |||||||||
3 | Kamiński Zbigniew | Rogawica | Bieg 15km | ANANASY Z 3 FAL | paid BM | ||||
4 | Siwak Marcin | Słupsk | Bieg 15km | ANANASY Z 3 FAL | paid BM | ||||
5 | Czarny Aleksandra | Słupsk | Bieg 8km | ANANASY Z 3 FAL | paid BM | ||||
6 | Zdunek Justyna Zdunek | Osieki Słupskie | Bieg 15km | ANANASY Z 3 FAL | paid BM | ||||
7 | grabowska kinga | Slupsk | Bieg 15km | ANANASY Z 3 FAL | |||||
8 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Bieg 8km | ANANASY Z 3 FAL | paid BM | ||||
Ananasy z 3Fal | |||||||||
9 | Burman Tomasz | Słupsk | Bieg 8km | Ananasy z 3Fal | paid BM | ||||
Best Beasts | |||||||||
10 | Piłat Paweł | Włynkowo | Bieg 15km | Best Beasts | paid BM | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
11 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Bieg 8km | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
12 | Błachnio Jarosław | Wicko | Bieg 8km | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
13 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Bieg 15km | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
14 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Bieg 15km | Biegający Dietetyk Team | paid BM | ||||
Biegam | |||||||||
15 | Melon Jacek | JASTROWIE | Bieg 8km | Biegam | paid BM | ||||
Biegolas koszalin | |||||||||
16 | Adaszynski Wiesław | BOBOLICE | Bieg 8km | Biegolas koszalin | paid BM | ||||
Czarne Biega | |||||||||
17 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Bieg 15km | Czarne Biega | paid BM | ||||
18 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Bieg 15km | Czarne Biega | paid BM | ||||
FOR-REST-RUN | |||||||||
19 | dudziak piotr | Koszalin | Bieg 15km | FOR-REST-RUN | paid BM | ||||
I LO Szczecinek | |||||||||
20 | Mazur Tomasz | Szczecinek | Bieg 15km | I LO Szczecinek | paid BM | ||||
Iron Team Barwice | |||||||||
21 | Chmielewski Tomasz | Barwice | Bieg 8km | Iron Team Barwice | |||||
JRG PSP Miastko | |||||||||
22 | Wantoch Rekowski Zbigniew | Borowy Młyn | Bieg 15km | JRG PSP Miastko | paid BM | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
23 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 8km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
KW Żararaka | |||||||||
24 | Wróblewski Bartosz | Bobolice | Bieg 8km | KW Żararaka | paid BM | ||||
Klub Sportowy FIT jest GIT | |||||||||
25 | Kalenik Barbara | Szczecinek | Bieg 8km | Klub Sportowy FIT jest GIT | paid BM | ||||
MTS HAMER | |||||||||
26 | Gajlewicz Dominik | Miastko | Bieg 15km | MTS HAMER | paid BM | ||||
MTS HAMER Miastko | |||||||||
27 | Cywińska Agnieszka | Miastko | Bieg 15km | MTS HAMER Miastko | paid BM | ||||
28 | Jura Krzysztof | Miastko | Bieg 15km | MTS HAMER Miastko | paid BM | ||||
29 | Ciżmowska Barbara | Kępice | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | paid BM | ||||
30 | Dwulit Dariusz | Miastko | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | paid BM | ||||
31 | KRYCZKA STANISŁAW | MIASTKO | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | |||||
32 | Szyc Krystyna | Miastko | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | paid BM | ||||
33 | Cybulski Robert | MIASTKO | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | paid BM | ||||
34 | Stankowiak Magdalena | Miastko | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | paid BM | ||||
Nie Marnuj Tlenu GAiT | |||||||||
35 | Kowalski Robert Sebastian | Gdańsk | Bieg 15km | Nie Marnuj Tlenu GAiT | paid BM | ||||
Pentathlon Szczecinek | |||||||||
36 | Balakari Temur | Szczecinek | Bieg 8km | Pentathlon Szczecinek | |||||
Pro Dystans | |||||||||
37 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Bieg 15km | Pro Dystans | paid BM | ||||
Przechlewo | |||||||||
38 | Barton Krystyna | Przechlewo | Bieg 8km | Przechlewo | paid BM | ||||
Respect lotyń | |||||||||
39 | Suchanowski Zygmunt | Lotyń | Bieg 15km | Respect lotyń | paid BM | ||||
40 | Suchanowska Anna | Lotyń | Bieg 8km | Respect lotyń | paid BM | ||||
Seniorka | |||||||||
41 | Frydrychowicz Lilianna | Połczyn - Zdrój | Bieg 15km | Seniorka | paid BM | ||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
42 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Bieg 8km | Talex Borzytuchom | |||||
Team TERMINATORun | |||||||||
43 | Długa Magdalena | Zlotow | Bieg 8km | Team TERMINATORun | paid BM | ||||
Tripaka | |||||||||
44 | Rutkowski Artur | Przechlewo | Bieg 15km | Tripaka | paid BM | ||||
UKS Ekoludek Szczenurze | |||||||||
45 | Graff Norbert | Wicko | Bieg 15km | UKS Ekoludek Szczenurze | paid BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
46 | Rogala Hanna | Miastko | Bieg 8km | paid BM | |||||
47 | Mrozik -Gliszczynski Andrzej | Gniewkowo | Bieg 8km | paid BM | |||||
48 | Pawłowski Mariusz | Biały Bór | Bieg 8km | paid BM | |||||
49 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg 15km | ||||||
50 | Trzebiatowski Sławek | Trzebiatkowa | Bieg 8km | paid BM | |||||
51 | Borowski Tomasz | Miastko | Bieg 8km | paid BM | |||||
52 | Grzejda Szymon | Miastko | Bieg 8km | ||||||
53 | Owśnicki Wojciech | Lipnica | Bieg 8km | paid BM | |||||
54 | Dargas Sebastian | Bytów | Bieg 8km | paid BM | |||||
55 | Kluska Dorota | Słupsk | Bieg 15km | paid BM | |||||
56 | Kubiś Paweł | Szczecinek | Bieg 8km | paid BM | |||||
57 | Kluska Paweł | Słupsk | Bieg 15km | paid BM | |||||
58 | Mrozik - Gliszczyńska Ewa | Gniewkowo | Bieg 8km | paid BM | |||||
59 | Przybyłowicz Małgorzata | Szczecinek | Bieg 8km | paid BM | |||||
60 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Bieg 8km | paid BM | |||||
61 | Polanowska Angelika | Szczecinek | Bieg 8km | paid BM | |||||
62 | Borowska Teresa | Miastko | Bieg 8km | paid BM | |||||
63 | Pela Olga | Toruń | Bieg 8km | paid BM | |||||
64 | Szutra Agnieszka | Świdwin | Bieg 15km | paid BM | |||||
65 | Grzystek Magdalena | Sitno | Bieg 8km | paid BM | |||||
66 | Grzystek Marcin | Sitno | Bieg 15km | paid BM | |||||
67 | Bania Edward | Turowo | Bieg 8km | paid BM | |||||
68 | Rudnik Tomasz | Miastko | Bieg 15km | paid BM | |||||
69 | Rolbiecki Jakub | Dziemiany | Bieg 8km | paid BM | |||||
70 | Bruski Michał Bruski | Dziemiany | Bieg 8km | paid BM | |||||
71 | Kloskowska-Górska Magdalena | Przodkowo | Bieg 8km | paid BM | |||||
72 | Skosolas Agnieszka | Gdańsk | Bieg 15km | paid BM | |||||
73 | Kokolska Sandra | Szczecinek | Bieg 8km | paid BM | |||||
74 | Raddatz Alicja | Szczecinek | Bieg 8km | paid BM | |||||
75 | Dąbrowska Katarzyna | Szczecinek | Bieg 8km | paid BM | |||||
76 | Fiłonowicz Monika | Szczecinek | Bieg 15km | paid BM | |||||
77 | Kostera-Górska Sylwia | Czarne | Bieg 8km | paid BM | |||||
78 | Mazur Emiliusz | Darłowo | Bieg 15km | paid BM | |||||
79 | Minko Paweł | Koczała | Bieg 15km | paid BM | |||||
80 | Wysocka-Pastusiak Ewelina | Człuchów | Bieg 15km | ||||||
81 | Daszewska Magdalena | Reda | Bieg 8km | paid BM | |||||
82 | Daszewska Magdalena | Reda | Bieg 8km | ||||||
83 | Daszewski Emil | Reda | Bieg 8km | paid BM | |||||
84 | Butowicz Adam | Szczecinek | Bieg 8km | paid BM | |||||
85 | Błaszczyk Piotr | Barwice | Bieg 8km | paid BM | |||||
86 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Bieg 8km | paid BM | |||||
87 | Hryniewicz Rafał | Szczecinek | Bieg 8km | paid BM | |||||
88 | Rupnik Kamil | Darłowo | Bieg 8km | paid BM | |||||
89 | Chłód Anna | Darłowo | Bieg 8km | paid BM | |||||
90 | Boguszewski Michał-Misiek | Słupsk | Bieg 15km | paid BM | |||||
91 | Marszałkowski Radosław | Czarne | Bieg 8km | ||||||
92 | Suproń Izabela | Biały Bór | Bieg 8km | paid BM | |||||
93 | Borzykowski Rafał | Miastko | Bieg 8km | paid BM | |||||
94 | Kapischka Krzysztof | Charzykowy | Bieg 15km | paid BM | |||||
95 | Durkalec Karolina | Lejkowo3a | Bieg 8km | paid BM | |||||
96 | Sagała Patrycja | Słupsk | Bieg 15km | paid BM | |||||
97 | Maciejczyk Alan | Bytów | Bieg 15km | paid BM | |||||
98 | Danielak Tomek | Koszalin | Bieg 15km | paid BM | |||||
99 | Maciejczyk Mateusz | Polanow | Bieg 15km | paid BM | |||||
k s Olszewski i synowie | |||||||||
100 | Chudy Henryk | Sławsko | Bieg 15km | k s Olszewski i synowie | paid BM | ||||
parkrun Szczecinek | |||||||||
101 | Wroblewski Jerzy | Szczecinek | Bieg 8km | parkrun Szczecinek | paid BM |
Views: 5282