# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocińska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
2 | Bregier Sebastian | Reda | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
3 | Miszewski Wiktor | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | paid on-line |
4 | Krauza Michał | Łebno | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
5 | Bielowicz Iga | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Banach Sport Team | paid on-line |
6 | BIELOWICZ MAREK | gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Banach Sport Team | paid on-line |
7 | Cieślikiewicz Julian | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | paid on-line |
8 | Cieślikiewicz Antonina | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | paid on-line |
9 | Gruszecki Damian | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Dream Tri Team | paid on-line |
10 | Kiermasz Krystian | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
11 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | B-PAC | paid on-line |
12 | Augustyn Marcin | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | MTB Miś | paid on-line |
13 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki, SP 40 Gdynia | paid on-line |
14 | Bańczerowski Borys | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | paid on-line |
15 | Gurzyńska Kamila | Grudziądz | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | paid on-line |
16 | Jank Kacper | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | ZdrowyRower | paid on-line |
17 | Bigus Janek | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | paid on-line |
18 | Bieschke Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | paid on-line |
19 | Bieschke Paweł | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Bez Hamulców MTB Team Pan Bike | paid on-line |
20 | Oxley andrew | Gdynia Karwiny | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Bertrand Okna Trek Gdynia | paid on-line |
21 | Łabędzki Radosław | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | MTB Decathlon Trójmiasto | paid on-line |
22 | Klawitter Wiktoria | GDYNIA | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | paid on-line |
23 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | paid on-line |
24 | Bykuć Julia | Sopot | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
25 | Zawodniak Krzesimir | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
26 | Terman Adam | Buszkowy | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | paid on-line |
27 | Moszczyński Bartłomiej | Jagatowo | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Industria | paid on-line |
28 | Kulas Oskar | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 7 Rumia | paid on-line |
29 | Kulas Aleksander | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
30 | Lesisz Karol | Kielce | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
31 | Walczak Konrad | Gdynia | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | ElektroniczneZapisy.pl Team | paid on-line |
32 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ElektroniczneZapisy.pl Team | paid on-line |
33 | Pastuszka Florian | Piasek | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | UKS Avatar Kobielice | paid on-line |
34 | Pastuszka Judyta | Piasek | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | UKS Avatar Kobielice | paid on-line |
35 | Rzeszutek Piotr | Sierakowice | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | paid on-line |
36 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | PZON / TriMama | paid on-line |
37 | Majkowski Daniel | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | MajBike Team | paid on-line |
38 | Biczkowska Hanna | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Straszyn Biega - SUT | paid on-line |
39 | Biczkowski Antoni | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Młodzi Rajderzy | paid on-line |
40 | Biczkowski Jan | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Młodzi Rajderzy | paid on-line |
41 | Szydłowski Maciej | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
42 | Kowalski Tymon | Sopot | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | XIV LO Gdańsk | paid on-line |
43 | Kurowski Adam | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | PARATi | paid on-line |
44 | Machowski Dawid | Gdansk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | RowerowePrzymorze | paid |
45 | Machowska Justyna | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | RowerowePrzymorze | paid |
46 | Pyk Piotr | Skórcz | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
47 | Donarski Franciszek | Białe Błota | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | ROWERTOUR.COM POLARFOX | paid on-line |
48 | Zaczyński Adam | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zaczyn | paid on-line |
49 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zaczyn | paid on-line |
50 | Kołtyś Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
51 | Kołtyś Hanna | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
52 | Kołtyś Adam | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Tangleteezers | paid on-line |
53 | Lemańczyk Marcin | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
54 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Sp 26 Gdynia | paid on-line |
55 | Sobiecki Brunon | Lniska | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
56 | Sobiecki Hubert | Lniska | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
57 | Boruta-Jarosławska Jaśmina | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
58 | Boruta-Jarosławska Jagoda | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 77 | paid on-line |
59 | Boruta-Jarosławski Ryszard | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 77 | paid on-line |
60 | Fiedorowicz Tymoteusz | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | paid on-line |
61 | Florczyk Maciej | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Silky Coders Cycling Team | paid on-line |
62 | Bernat Marek | Olsztyn | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | MSR OLSZTYN | paid on-line |
63 | Wiczling Patryk | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Rowersi Cycling Team | paid on-line |
64 | Derheld Jan | Gdynia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Trek Gdynia Młode Wilki | paid on-line |
65 | Derheld Łukasz | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Bertrand Okna Trek Gdynia | paid on-line |
66 | Śliwiński Dariusz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Team Wielki Ptak | paid on-line |
67 | Wójcik Piotr | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Team Wielki Ptak | paid on-line |
68 | Grabarski Mateusz | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | VeloGd | paid on-line |
69 | Zwolak Julian | Bojano | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Bogdziewicz Team Cumulus | paid on-line |
70 | Fiedorowicz Jacek | Kowale | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
71 | Lademann Tomasz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
72 | Siemież Piotr | Elbląg | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MKS Truso Elbląg | paid on-line |
73 | Siemież Jakub | Elbląg | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MKS Truso Elbląg | paid on-line |
74 | Siemież Agnieszka | Elbląg | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
75 | Wickland Wiktor | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
76 | Pawlak Krystian | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
77 | Beling Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
78 | Cichosz Jarosław | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | PSP Gdynia | paid on-line |
79 | wiLL tomasz | gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
80 | Jędrzejczak Michał | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
81 | Horoń Klara | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | paid on-line |
82 | Gonska Szymon | Banino | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
83 | Gonska Lena | Banino | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
84 | Gonska Przemek | Banino | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
85 | Rokicki Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
86 | Gliwa Maciej | Banino | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
87 | Popławska Joanna | Wrocław | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | WKS Śląsk | paid on-line |
88 | KRUPA Andrzej | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | BodyICoach | paid on-line |
89 | Sadowska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | Kruella Team | paid on-line |
90 | Sadowski Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Zygzak Team | paid on-line |
91 | Sadowski Piotr | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Lotos Running Team | paid on-line |
92 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | BCT TEAM | paid on-line |
93 | Wiśniewski Paweł | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | VeloGd | paid on-line |
94 | Hoffmann Michał | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
95 | Lendze Przemysław | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
96 | Lendze Wojciech | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | paid on-line | |
97 | Kuprjaniuk Kamil | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Boeing | paid |
98 | Lendze Tomasz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Boeing | paid |
99 | Lasy Anton | Gdansk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | paid on-line | |
100 | Fiałkowski Łukasz | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Bogdziewicz Team Cumulus | paid on-line |
Views: 7865