Szczegóły:

I. Organizator:

  • Stowarzyszenie „Carpe Diem Semper”

II. Termin i miejsce:

  • 03.06.2023 r., godzina 11:00, Lubiatowo - parking przy plaży Wejście nr 44

 

Trasa:

 

 

III. Program imprezy:

9:30  - otwarcie biura zapisów

10:00 - powitanie uczestników
10:30 - wspólna rozgrzewka
11:00 - start Nadbałtyckiego Marszu Nordic Walking
13:00 - zakończenie marszu, catering

 

IV. Zasady uczestnictwa

✔Uczestnictwo w marszu Nordic Walking jest formą wsparcia Choczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

✔Organizator nie pobiera opłaty startowej jednak potwierdzeniem zamiaru uczestnictwa w marszu jest przekazanie minimum 20zł darowizny na działania Choczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

✔Powyższa zasada nie obowiązuje w przypadku osób poniżej 18 roku życia.

✔Nadbałtycki Wielopokoleniowy Marsz Nordic Walking to nie zawody! Każdy uczestnik jest zwycięzcą!

✔Nie obowiązują ograniczenia wiekowe, impreza skierowana jest do dzieci, dorosłych i seniorów.

✔Osoby niepełnoletnie uczestniczą w marszu pod nadzorem opiekuna.

✔Każdy uczestnik marszu bierze w nim udział na własną odpowiedzialność, uczestnik nie może posiadać przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

✔Uczestnicy marszu korzystają z własnych kijków do Nordic Walking.

 

V. PAKIET STARTOWY

Wkrótce

 

 JESTEŚ CIEKAWY JAK WYGLĄDAŁA POPRZEDNIA EDYCJA?

Aktywność fizyczna ma korzystny wpływ na wiele aspektów naszego zdrowia nie tylko fizycznego, ale także psychicznego. Nordic Walking jest sportem, który mobilizuje naprawdę wiele mięśni - nie tylko nogi, lecz także barki, biodra i głębokie mięśnie tułowia, odciąża też stawy i kręgosłup. Podczas nordyckiego spaceru można spalić od 400 do 500 kalorii na godzinę, a niekiedy nawet więcej! Odpowiednio wykonany “spacer z kijkami” najlepiej pod okiem intruktora wydaję się być najbardziej optymalną formą aktywności fizycznej dla seniorów i jednocześnie bardzo atrakcyjną dla osób młodszych i dzieci.

Na wszystkich uczestników będą czekały pakiety startowe, w których nie zabraknie niespodzianek. Na mecie marszu każdy będzie też mógł posilić się zdrowymi, lokalnymi przekąskami.

Niezapomniane widoki, towarzystwo pięknej przyrody, nadmorski klimat – to wszystko uczestnicy tegorocznego marszu mają już zapewnione. Teraz liczymy już tylko na sprzyjającą pogodę i Wasze uczestnictwo!

-Zachęcam wszystkich do udziału w wydarzeniu. Będzie miło, aktywnie i na pewno nie będziecie się nudzić. Widzimy się w sobotę 03 czerwca w Lubiatowie przy wejściu na plażę nr 44. Startujemy o godzinie 11. Do zobaczenia! - zaprasza Malwina Wypych – instruktor Nordic Walking.

Więcej szczegółów znajdziecie też na profilu facebookowym Stowarzyszenia Carpe Diem Semper

 

Views: 4173

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ