# Surname and name City Distance Club Sum to pay
#BKKSE
1 Stankiewicz Piotr Elbląg 31,13 km #BKKSE paid on-line
#PNDRUNNNGTEAM
2 Łabuda Agnieszka Iława 31,13 km #PNDRUNNNGTEAM paid on-line
3 Jarnicka Joanna Iława 31,13 km #PNDRUNNNGTEAM paid on-line
4 Kwiatkowska Joanna Iława 31,13 km #PNDRUNNNGTEAM paid on-line
***** ***
5 Piotrowski Sławek Gdańsk 31,13 km ***** *** paid on-line
3 Bro
6 Białek Piotr Olsztyn 31,13 km 3 Bro paid on-line
5 batalion Przemyśl
7 Pałat Paweł Przemyśl 31,13 km 5 batalion Przemyśl paid on-line
16 Pułk Logistyczny
8 KRAKOWSKI TOMASZ ELBLĄG 31,13 km 16 Pułk Logistyczny paid on-line
22 BLT
9 Dobrowolski Kamil Malbork 31,13 km 22 BLT paid on-line
453 BLP
10 Rusinek Michał Szczytno 31,13 km 453 BLP paid on-line
AKB Lidzbark Warmiński
11 Powideł Marcin Lidzbark Warminski 31,13 km AKB Lidzbark Warmiński paid on-line
AKM OLSZTYN
12 NAJDZION Robert OLSZTYN 31,13 km AKM OLSZTYN paid on-line
AKM Olsztyn
13 Mitkowski Daniel Olsztyn 31,13 km AKM Olsztyn paid on-line
ASICS FrontRunner Poland
14 Krause Magda Iława 31,13 km ASICS FrontRunner Poland paid on-line
Adidas Runners Warsaw
15 Budek Joanna Budek Warszawa 31,13 km Adidas Runners Warsaw
Baltic Hub Team
16 Czarnecki Mateusz Stobiec 31,13 km Baltic Hub Team paid on-line
Bez klubu
17 Sikorska Agnieszką Gdynia 31,13 km Bez klubu paid on-line
Biegający Tczew
18 Czechowski Dawid Subkowy 31,13 km Biegający Tczew paid on-line
19 Czechowska Dorota Subkowy 31,13 km Biegający Tczew paid on-line
Biegam dla Bartka!!
20 Kurzelowski Damian Olsztyn 31,13 km Biegam dla Bartka!! paid on-line
Biegamy Razem Władysławowo
21 Zalewski Daniel Susz 31,13 km Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe
22 Wasilewski Marcin Gdynia 31,13 km BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe paid on-line
Boczkiem Boczkiem
23 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki 31,13 km Boczkiem Boczkiem paid on-line
Braniewskie Gazele
24 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA BRANIEWO 31,13 km Braniewskie Gazele paid on-line
Burza Team
25 Pawlak Agnieszka Wroclaw 31,13 km Burza Team paid on-line
CBR BIEGA
26 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA 31,13 km CBR BIEGA paid on-line
DCT Running Team
27 Gering Mariusz Gdańsku 31,13 km DCT Running Team paid
Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk
28 Jurczak Andrzej Dobre Miasto 31,13 km Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk
Drużyna B.R.
29 Rożnowski Dariusz Warszawa 31,13 km Drużyna B.R. paid on-line
Finish Morąg
30 Ducher Longin Morąg 31,13 km Finish Morąg
Finisz Morąg
31 Gomulski Marcin Morąg 31,13 km Finisz Morąg paid on-line
GAJÓWKA
32 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn 31,13 km GAJÓWKA paid on-line
GAJÓWKA OLSZTYN
33 Gajewski Andrzej Olsztyn GAJÓWKA 31,13 km GAJÓWKA OLSZTYN
GF Acer
34 Liśkiewicz Roman Kętrzyn 31,13 km GF Acer paid on-line
GRUPA MALBORK
35 Skowroński Andrzej Malbork 31,13 km GRUPA MALBORK paid on-line
36 Wójcicki Paweł Malbork 31,13 km GRUPA MALBORK paid on-line
37 Masys Agnieszka Malbork 31,13 km GRUPA MALBORK paid on-line
38 Frankiewicz Maciej Malbork 31,13 km GRUPA MALBORK paid on-line
GRUPA MALBORK/Malborskie Morsy
39 Furmaniak Piotr MALBORK 31,13 km GRUPA MALBORK/Malborskie Morsy paid on-line
40 Czerniakowska Paulina Malbork 31,13 km GRUPA MALBORK/Malborskie Morsy paid
Grawer Pasieka
41 Gawerski Karol Bartoszyce 31,13 km Grawer Pasieka paid on-line
Grupa Malbork
42 Kmieć Jacek Malbork 31,13 km Grupa Malbork paid on-line
43 Woszczyk Sebastian Malbork 31,13 km Grupa Malbork paid on-line
44 Remlajn Adam Malbork 31,13 km Grupa Malbork paid on-line
Góral z Mazur Running Team
45 Kot Rafał Szczytno 31,13 km Góral z Mazur Running Team paid on-line
Góral z Mazur Running Team
46 Hyjek Karol Giżycko 31,13 km Góral z Mazur Running Team paid on-line
Iron team
47 Oliwniak Marcin Gdańsk 31,13 km Iron team paid on-line
Iława Biega
48 Kotlenga Przemysław Iława 31,13 km Iława Biega paid on-line
49 Wojciechowska Agnieszka Iława 31,13 km Iława Biega paid on-line
JAĆWING PŁASKA
50 Zubkiewicz Łukasz Płaska 31,13 km JAĆWING PŁASKA
JacekBiega Running Team
51 Suwald Andrzej Warszawa 31,13 km JacekBiega Running Team paid on-line
Jakoobcycles
52 WOLCENDORF JAKUB WOLCENDORF Brwinow 31,13 km Jakoobcycles paid on-line
KACZKAN ZPD
53 Sobolewski Marcin Zalewo 31,13 km KACZKAN ZPD paid on-line
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
54 Osial Mariusz Płońsk 31,13 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid on-line
KWIDZYN BIEGA
55 JANIK Roman KWIDZYN 31,13 km KWIDZYN BIEGA paid on-line
Keto Runner
56 Pawlak Łukasz Pszczółki 31,13 km Keto Runner paid on-line
Klub Biegacza Castellanus
57 Podbielska Agnieszka Kaleń Towarzystwo 31,13 km Klub Biegacza Castellanus paid on-line
Klub Biegacza Jurund Szczytno
58 Zdunek Józef Szczytno 31,13 km Klub Biegacza Jurund Szczytno
Kluge Team
59 Pakieła Alicja Elbląg 31,13 km Kluge Team paid on-line
Kostera Team
60 Jarosiewicz Sebastian Morąg 31,13 km Kostera Team paid on-line
Ks Iskra AMW
61 Kościński Patryk Pozezdrze 31,13 km Ks Iskra AMW paid on-line
Kundy Portowe
62 Korpas Ewa Pruszcz Gdański 31,13 km Kundy Portowe paid on-line
Kuźnia Endorfin
63 Nowakowski Wojciech Malbork 31,13 km Kuźnia Endorfin
LKS ZANTYR SZTUM
64 Malinowska Monika Sztum 31,13 km LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
LKS Zantyr Sztum
65 Giembicki Jan Sztum 31,13 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
Lecimy tutej
66 Morgaś Marcin Olsztyn 31,13 km Lecimy tutej paid on-line
67 Wyczałkowski Robert Olsztyn 31,13 km Lecimy tutej paid on-line
Legion Warszawa
68 Truszkiewicz Aleksander Warszawa 31,13 km Legion Warszawa paid on-line
69 Okulus Piotr warszawa 31,13 km Legion Warszawa paid on-line
Leśna RUNda
70 Siesicka-Wasilewska Marta Kolbudy 31,13 km Leśna RUNda paid on-line
71 Wasilewski Sławomir Kolbudy 31,13 km Leśna RUNda paid on-line
Lider Winnica
72 Bryśkiewicz Jacek Winnica 31,13 km Lider Winnica paid on-line
Lubawa Kocha Biegać
73 Perwenis Krzysztof Lubawa 31,13 km Lubawa Kocha Biegać paid on-line
Lubawa Kocha Biegać
74 Wrońska Dorota Lubawa 31,13 km Lubawa Kocha Biegać paid on-line
Luk - Connect TRI team
75 Wysocki Piotr Gdynia 31,13 km Luk - Connect TRI team paid on-line
Malborskie Morsy
76 Chabowski Tomasz sztum 31,13 km Malborskie Morsy paid on-line
Maratończyk Elbląg
77 Stefański Andrzej Elbląg 31,13 km Maratończyk Elbląg paid on-line
Mała Lady Pank biegam dla Siebie
78 Borawska Ania PŁOCK 31,13 km Mała Lady Pank biegam dla Siebie paid on-line
Morąskie Stowarzyszenie Biegowe „Finisz Morąg”
79 Paszko Kamil Dobre Misato 31,13 km Morąskie Stowarzyszenie Biegowe „Finisz Morąg” paid on-line
NWM biega
80 Koczaj Sławomir Malbork 31,13 km NWM biega paid on-line
Nidzica Biega
81 Sowiński Bogdan Nidzica 31,13 km Nidzica Biega paid on-line
82 Lisek Ewa Nidzica 31,13 km Nidzica Biega paid on-line
Nikielkowo TEAM
83 Dąbrowski Marcin Nikielkowo 31,13 km Nikielkowo TEAM paid on-line
Nikielkowo Team
84 Rybaczyk Cezary Nikielkowo 31,13 km Nikielkowo Team paid on-line
OmniBiotic Polska
85 Targiel Damian Gdańsk 31,13 km OmniBiotic Polska paid on-line
Ostróda Runners
86 Wolak Grzegorz Ostróda 31,13 km Ostróda Runners paid on-line
87 Prella Przemysław Ostróda 31,13 km Ostróda Runners paid on-line
PND RUNNING TEAM
88 Kwiatkowski Mariusz Iława 31,13 km PND RUNNING TEAM paid on-line
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA
89 Derlaga Kamil Szymankowo 31,13 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA
PZU SPORT TEAM
90 Rogolski Artur Warszawa 31,13 km PZU SPORT TEAM paid on-line
PZU Sport Team
91 Gadomska Anna Warszawa 31,13 km PZU Sport Team paid on-line
92 Soszyński Wojtek PONURZYCA 31,13 km PZU Sport Team paid on-line
Pasłęk
93 Satkiewicz Piotr Pasłęk 31,13 km Pasłęk paid on-line
94 MARNIK Janusz Pasłęk 31,13 km Pasłęk paid on-line
Perth Road Runners
95 FIEODOROW Piotr Perth 31,13 km Perth Road Runners paid on-line
PlawgoTeam
96 Olszewski Roman Elbląg 31,13 km PlawgoTeam paid on-line
97 Malinowski Tomasz Jegłownik 31,13 km PlawgoTeam paid on-line
Plawgo Team
98 Gruchalski Rafał Elbląg 31,13 km Plawgo Team paid on-line
99 RYBSKA IZABELA ELBLĄG 31,13 km Plawgo Team paid on-line
100 Rogalska Paula Elbląg 31,13 km Plawgo Team paid on-line
Pobiegani Aktywni
101 Gumienik Dariusz Szarnoś 31,13 km Pobiegani Aktywni paid on-line
Podatki to kradzież / Leśna RUNda
102 Dębowski Michał Gdańsk 31,13 km Podatki to kradzież / Leśna RUNda paid on-line
Pszczółkowski Team
103 Ferszt Piotr Olsztyn 31,13 km Pszczółkowski Team paid on-line
104 Gaszyk Jolanta Olsztyn 31,13 km Pszczółkowski Team paid on-line
105 Białousz Izabela Olsztyn 31,13 km Pszczółkowski Team paid on-line
106 Kułakowska Magda Olsztyn 31,13 km Pszczółkowski Team paid on-line
Pszczółkowski Team
107 Kiezik Anna Olsztyn 31,13 km Pszczółkowski Team paid on-line
108 Łazicka Kamila Olsztyn 31,13 km Pszczółkowski Team paid on-line
Pszczółkowski team
109 Radziewicz Iwona Olsztyn 31,13 km Pszczółkowski team paid on-line
110 FABISIAK MAREK OLSZTYN 31,13 km Pszczółkowski team
Płock Biega No Age Limit
111 STAŃCZAK EDMUND PŁOCK 31,13 km Płock Biega No Age Limit paid on-line
RosaNaButach
112 Klach Andrzej Olsztyn 31,13 km RosaNaButach paid on-line
Rozbiegane Braniewo/43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie
113 Jurołajć Tomasz Lipowina 31,13 km Rozbiegane Braniewo/43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie paid on-line
Rozbiegany Susz
114 Maraszek Mirosław Susz 31,13 km Rozbiegany Susz paid on-line
Run Goku Team - plany biegowe
115 Przybyła Adrian Iława 31,13 km Run Goku Team - plany biegowe
Runmageddon Team
116 Krawiecki Mateusz Iława 31,13 km Runmageddon Team paid on-line
Runpassion Team
117 Zielecki Adam Gdynia 31,13 km Runpassion Team paid on-line
SPC
118 Kaczmarek Damian Toruń 31,13 km SPC paid on-line
119 BALEWSKA IWONA Toruń 31,13 km SPC paid on-line
120 Warlikowska Karolina Toruń 31,13 km SPC paid on-line
121 Podlaszewski Jacek Toruń 31,13 km SPC paid on-line
122 Nowak Jarosław Toruń 31,13 km SPC paid on-line
123 Włodarczyk Teresa Toruń 31,13 km SPC paid on-line
SPC / OnLine Lab
124 Żytkowski Adam Toruń 31,13 km SPC / OnLine Lab paid on-line
SPORT A-Z TEAM IŁAWA
125 Święcki Dariusz Iława 31,13 km SPORT A-Z TEAM IŁAWA paid on-line
SPORT A-Z Team Iława
126 Święcki Przemysław Iława 31,13 km SPORT A-Z Team Iława paid on-line
ST RUNNERS
127 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie 31,13 km ST RUNNERS paid on-line
Slow Team Olsztyn
128 Krawczyński Radosław Olsztyn 31,13 km Slow Team Olsztyn paid on-line
129 Szwalgin Damian Olsztyn 31,13 km Slow Team Olsztyn paid on-line
Spieszsiepowoli.pl
130 Krygier Krzysztof Warszawa 31,13 km Spieszsiepowoli.pl paid on-line
Sprint Zalewo
131 SEGIN MARCIN ZALEWO 31,13 km Sprint Zalewo paid on-line
StartDnipro
132 Babenko Olena Ukraina, Zaporoze 31,13 km StartDnipro paid on-line
Straszyn Ultra Team
133 Przybyś Agnieszka Łęgowo 31,13 km Straszyn Ultra Team paid on-line
Szybki sandał PL
134 Kozłowski Łukasz Elbląg 31,13 km Szybki sandał PL paid on-line
Są Wolniejsi
135 Ciećko Elżbieta Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
136 Kaczorowski Robert Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
137 Cyrlker Rafał Ostróda 31,13 km Są Wolniejsi
138 Wilczewska Monika Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
139 Hermann Tomasz Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
140 Brzeziński Mariusz Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi
141 Całka Aneta Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
142 Szulich Andrzej Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
143 Dąbrowski Mirosław Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
144 Tomasik Maciej Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
145 Banach Andrzej Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
146 Dębowski Marcin Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
147 Mikita Mirek Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
Są Wolniejsi
148 Smolińska Małgorzata Olsztyn 31,13 km Są Wolniejsi paid on-line
Są Wolniejsi / Vege Runners
149 Paltian Piotr Dywity 31,13 km Są Wolniejsi / Vege Runners paid on-line
TRI AMO
150 Stukanov Alex Olsztyn 31,13 km TRI AMO paid on-line
Team Frączyk
151 Frączyk Mateusz Gdynia 31,13 km Team Frączyk paid on-line
Team Karaś - Elbląg
152 Sołowiej Magdalena Elbląg 31,13 km Team Karaś - Elbląg
153 Sołowiej Magdalena Elbląg 31,13 km Team Karaś - Elbląg paid on-line
154 Papiernik Magdalena Elbląg 31,13 km Team Karaś - Elbląg paid on-line
155 Jankowski Tomasz Elbląg 31,13 km Team Karaś - Elbląg paid on-line
156 MAZUR JAROSŁAW Elbląg 31,13 km Team Karaś - Elbląg paid on-line
Team Karaś - Elbląg
157 Burzykowski Andrzej Elblag 31,13 km Team Karaś - Elbląg paid on-line
Team Karaś -Elbląg
158 Maćkowiak Tomasz Elbląg 31,13 km Team Karaś -Elbląg paid on-line
159 Grynis Kamila Elbląg 31,13 km Team Karaś -Elbląg paid on-line
160 Brzozowski Jacek Elbląg 31,13 km Team Karaś -Elbląg paid on-line
161 Bartnicka Anetta Elbląg 31,13 km Team Karaś -Elbląg paid on-line
162 Bartnicki Wojciech Elbląg 31,13 km Team Karaś -Elbląg paid on-line
163 Mickiewicz Ewa Elblag 31,13 km Team Karaś -Elbląg paid on-line
Team Kopeć
164 Wilamowski Jacek LIDZBARK WARMIŃSKI 31,13 km Team Kopeć paid on-line
Team Parszczyńskich
165 Duchnowski Łukasz Ełk 31,13 km Team Parszczyńskich paid on-line
Team Ryba
166 Rybacki Adam Gdynia 31,13 km Team Ryba paid on-line
Team ZabieganeDni
167 Jasińska Magdalena Warszawa 31,13 km Team ZabieganeDni paid on-line
168 Szymborska Monika Warszawa 31,13 km Team ZabieganeDni paid on-line
169 Kmera Rafał Gdańsk 31,13 km Team ZabieganeDni paid on-line
Teamparszczynskich
170 Parszczynski Łukasz Giżycko 31,13 km Teamparszczynskich paid on-line
Tyborski team
171 Tyborski Piotr Barczewo 31,13 km Tyborski team paid on-line
Velo łosie na szosie
172 Weber Agata Warszawa (Wesoła) 31,13 km Velo łosie na szosie paid on-line
Wioska Biegaczy
173 Osior Beata Wydminy 31,13 km Wioska Biegaczy paid on-line
Wioska Biegaczy
174 Osior Bartłomiej Wydminy 31,13 km Wioska Biegaczy paid on-line
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
175 Napiórkowski Rafał Szczytno 31,13 km Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
ZPD KACZKAN
176 Włodarczyk Mariusz Morąg 31,13 km ZPD KACZKAN paid on-line
Zdrowy Indyk/Leśny Cross
177 Rafalski Eliasz Żabi Róg 31,13 km Zdrowy Indyk/Leśny Cross paid on-line
_BRAK NAZWY_
178 Bartkowski Zbigniew Burkat 31,13 km
179 Dembowski Mariusz Lidzbark 31,13 km
180 Żebrowski Jacek Kierzliny 31,13 km paid on-line
181 Grabias Aleksandra Gdańsk 31,13 km paid on-line
182 Zając Stefan Warszawa 31,13 km paid on-line
183 Bala Mariusz Elbląg 31,13 km paid on-line
184 Mazurkiewicz Mateusz Iława 31,13 km paid on-line
185 Tereszkiewicz Joanna Warszawa 31,13 km paid on-line
186 Skuzjus Michał Iława 31,13 km paid on-line
187 Zaraś Daria Iława 31,13 km paid on-line
188 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK 31,13 km paid on-line
189 Olszewski Tomasz Jeziorany 31,13 km paid on-line
190 Więckowska Marta Stękiny 31,13 km paid on-line
191 Pakieła Aleksandra Elbląg 31,13 km paid on-line
192 Godzina Marcin Orneta 31,13 km paid on-line
193 Chmielewski Krzysztof Ostróda 31,13 km paid on-line
194 Chojnacka Jolanta Pelplin 31,13 km paid on-line
195 Chojnacki Krzysztof Pelplin 31,13 km paid on-line
196 Adamek Łukasz Iława 31,13 km paid on-line
197 Górski Mateusz Lębork 31,13 km paid on-line
198 Bernacik Michał Puławy 31,13 km paid on-line
199 Słowik Przemysław Gdańsk 31,13 km paid on-line
200 Sulewski Krzysztof Barczewo 31,13 km paid on-line
201 Krzeszewski Grzegorz Elbląg 31,13 km paid on-line
202 Dylak Grzegorz Mrągowo 31,13 km paid on-line
203 Zwaliński Marcin Toruń 31,13 km paid on-line
204 Czoska Przemysław Gdynia 31,13 km paid on-line
205 Matwiejczyk Kacper Pierzchały 31,13 km paid on-line
206 Kociński Radosław Szafranki 31,13 km paid on-line
207 Miedziński Maciej Liwa 31,13 km paid on-line
208 Karczewska Aleksandra Gdańsk 31,13 km paid on-line
209 Nerowski Paweł Iława 31,13 km paid on-line
210 Kłodawski Marek Bratian 31,13 km paid on-line
211 Walento-Krasińska Monika Iława 31,13 km paid on-line
212 Wójcicki Rafał Elbląg 31,13 km paid on-line
213 Górski Marcin Warszawa 31,13 km paid on-line
214 Fos Andrzej Różany 11A 31,13 km paid on-line
215 Jabłoński Przemysław Elblag 31,13 km
216 Bosky Ewa Olsztyn 31,13 km paid on-line
217 Bosky Bogdan Olsztyn 31,13 km paid on-line
218 MROZIK Damian Elbląg 31,13 km paid on-line
219 MROZIK Józef Elbląg 31,13 km paid on-line
220 Tobojko Katarzyna Malbork 31,13 km paid on-line
221 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 31,13 km paid on-line
222 Gorczyca ANNA Braniewo 31,13 km paid on-line
223 jarocki jacek Braniewo 31,13 km paid on-line
224 Hajdus Piotr Braniewo 31,13 km paid on-line
225 Zdanowicz Paweł Elbląg 31,13 km
226 Ustianowski Jeremiasz Małdyty 31,13 km paid on-line
227 Stołowski Piotr Elbląg 31,13 km paid on-line
228 Stołowska Aurelia Elbląg 31,13 km paid on-line
229 Olszewski Adam Jeziorany 31,13 km paid on-line
230 Kuch Paweł Szałsza 31,13 km paid on-line
231 Sambor Sławomir Elbląg 31,13 km paid on-line
232 Grzegorzewski Rafal Niemcz 31,13 km paid on-line
233 Szramowski Przemek Warszawa 31,13 km paid on-line
234 Siemiątkowski Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie 31,13 km paid on-line
235 Iwaniuk Marcin Warszawa 31,13 km paid on-line
236 Pawiński Łukasz Gruszczyn 31,13 km paid on-line
237 Olejniczak-Suchodolska Paulina Przasnysz 31,13 km paid on-line
238 Bochon Agata Malbork 31,13 km paid on-line
239 Polak Marek Orneta 31,13 km paid on-line
240 Jakimiak Jacek Starogard Gdanski 31,13 km paid on-line
241 Piotrowski Marcin Starogard GD 31,13 km paid on-line
242 RADZIUN PIOTR Gdańsk 31,13 km paid on-line
243 Kasprowicz Dorota Iława 31,13 km paid on-line
244 Mielnikiewicz Weronika Murzynowo 31,13 km paid on-line
245 Dobrzyński Henryk Barczewko 31,13 km paid on-line
246 Prusik Arkadiusz Nidzica 31,13 km paid on-line
247 Ingielewicz Magda Braniewo 31,13 km paid on-line
248 Ligman Wacław Gdańsk 31,13 km paid on-line
249 KOWALSKI JACEK ELBLĄG 31,13 km paid on-line
250 Jabłoński Krzysztof Olsztyn 31,13 km paid on-line
251 Kukliński Sylwester Łęgajny 31,13 km paid on-line
252 Kruszewski Artur Morąg 31,13 km paid on-line
253 Janecki Krzyszof Pieniezno 31,13 km paid on-line
254 Jankowski Adam Przodkowo 31,13 km paid on-line
255 KOMUNIEWSKI MARIUSZ ELBLĄG 31,13 km paid on-line
256 Gibas Mirosław Chrusciel 31,13 km paid on-line
257 Siemiński Rajmund Morąg 31,13 km paid on-line
258 Szczapa Agnieszka Nidzica 31,13 km paid on-line
259 Niewiadomski Rafał Gdańsk 31,13 km paid on-line
260 Niemczuk Kamil Jaroty 31,13 km
261 Podbielski Marek Kaleń-Towarzystwo 31,13 km paid on-line
262 Grynis Paweł Elbląg 31,13 km paid on-line
263 KUBIT TADEUSZ MŁAWA 31,13 km
264 KUBIT IWONA MŁAWA 31,13 km
265 Wiśniewski Maciej Olsztyn 31,13 km paid on-line
266 Łachacz Robert Kamionek 31,13 km paid on-line
267 Bogdanowicz Beata Gdańsk 31,13 km
268 Kochman Iwona Warszawa 31,13 km
269 Stulczewski Andrzej Braniewo 31,13 km paid on-line
270 Steć Waldemar Morąg 31,13 km paid on-line
271 Serwin Marcin Milanówek 31,13 km paid on-line
272 Rychlicki Marcin Braniewo 31,13 km
273 Grygo Ewelina Elblag 31,13 km
274 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 31,13 km paid on-line
275 Mroczkowski Tomasz Malbork 31,13 km paid on-line
276 Pietrzak Rafał Warszawa 31,13 km paid on-line
277 Ignaszewski Przemysław Grudziądz 31,13 km
278 Grocki Artur Elbląg 31,13 km paid on-line
aniołki nie do zdarcia
279 Angielczyk Adam Gdańsk 31,13 km aniołki nie do zdarcia paid on-line
evoubezpieczenia.pl
280 Odziemczyk Tomasz Elbląg 31,13 km evoubezpieczenia.pl paid on-line
parkrun Toruń
281 Wysocki Dariusz Toruń 31,13 km parkrun Toruń
runpassion.pl TEAM
282 Postupalski Michał Gdynia 31,13 km runpassion.pl TEAM
velo łosie na szosie
283 Weber Agata Warszawa 31,13 km velo łosie na szosie
Żaden Team
284 Czarnotta Beata Smolniki 31,13 km Żaden Team paid on-line


Views: 11377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ