# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AgroturLot | |||||||||
1 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | 10 km Nordic Walking | AgroturLot | paid on-line | ||||
Baszta Bytów | |||||||||
2 | Adamczyk Bogdan | Bytów | 5 km Nordic Walking | Baszta Bytów | paid on-line | ||||
Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||||||
3 | Ludwiczak Lena | Szczecin | 5 km do 18 lat | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
4 | Ludwiczak Dariusz | Szczecin | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||||||
5 | Dąbrowska Magdalena | Szczecin | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
6 | Bąk Antek | Czepino | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
7 | Ludwiczak Andżelika | Szczecin | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
8 | Chruściel-Organista Żanetta | Szczecin | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
9 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
10 | Łopiński Aleksy | Piła | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
11 | Kissel Jolanta | Trzcianka | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
12 | MIŁADOWSKA PATRYCJA | TRZCIANKA | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
13 | Wołk Beata | Trzcianka | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
14 | Łaszcz Wojciech | Pila | 5 km NPSR | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
15 | Kop Wiesław | Piła | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
16 | Rusinowicz Andrzej | Piła | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
17 | Krawczyk Dorota | Piła | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
Grodzki Team | |||||||||
18 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | 5 km Nordic Walking | Grodzki Team | |||||
Ja i Ty to my | |||||||||
19 | Łaszcz Ewa | Pila | 5 km NPSR | Ja i Ty to my | paid on-line | ||||
K.S. Victoria Potęgowo | |||||||||
20 | Pietrakowski Marcin | Jenin | 10 km Nordic Walking | K.S. Victoria Potęgowo | paid on-line | ||||
21 | Filipowicz Barbara | Krzeszyce | 10 km Nordic Walking | K.S. Victoria Potęgowo | paid on-line | ||||
KB Hermes Gryfino | |||||||||
22 | Strzelec Tomasz | Gryfino | 10 km Nordic Walking | KB Hermes Gryfino | |||||
KIJOMANIACY CHODZIEŻ | |||||||||
23 | SERÓWKA LIDIA | PIŁA | 5 km NPSR | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | paid on-line | ||||
Kijkomaniacy PPL | |||||||||
24 | SZULCZYŃSKA IZABELA | PLESZEW | 5 km NPSR | Kijkomaniacy PPL | paid on-line | ||||
Klub Biegacza Wartko | |||||||||
25 | Tylak Lidia | Żychlin | 10 km Nordic Walking | Klub Biegacza Wartko | paid on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
26 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | 5 km do 18 lat | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line | ||||
27 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line | ||||
Marsz po Zdrowie | |||||||||
28 | Kowalak Robert | Kostrzyn | 5 km Nordic Walking | Marsz po Zdrowie | |||||
NORDIC SPORT 2021 | |||||||||
29 | Frąckowiak Roman | Wieleń | 5 km Nordic Walking | NORDIC SPORT 2021 | paid on-line | ||||
30 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | 5 km Nordic Walking | NORDIC SPORT 2021 | paid on-line | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
31 | zawadzki krzysztof | zielona gora | 5 km NPSR | NW CZŁAPSKI TEAM | paid on-line | ||||
32 | Nerc Dorota | Rumia | 5 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
33 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | paid on-line | ||||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
34 | SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW | 42-224 Częstochowa | 10 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | paid on-line | ||||
Nordic Walking - Śrem | |||||||||
35 | Strabel Elżbieta | Śrem | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking - Śrem | paid on-line | ||||
36 | Strabel Wojciech | Śrem | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking - Śrem | paid on-line | ||||
Nordic Walking Lubasz | |||||||||
37 | Jany Katarzyna | Czarnków | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | |||||
Nordic walking Lubasz | |||||||||
38 | Pałubicka Małgorzata Pałubicka | Lubaszu | 10 km Nordic Walking | Nordic walking Lubasz | paid on-line | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
39 | Reseman Sylwia | Żukowo | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
40 | Olejko Radosław | Żukowo | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
41 | Lejkowska Mirela | Gowino | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
42 | Kolmetz Katarzyna | Sasino | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
43 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
44 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | 5 km do 18 lat | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
45 | Kuźmicz Adam | Maszewko | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
46 | Rutz Justyna | Wejherowo | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
47 | Spychała Lesław | Gościcino | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
48 | Spychała Marzena | Gościcino | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
49 | Wawrzyniak IGOR | Gdynia | 5 km do 18 lat | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
50 | Wawrzyniak ANNA | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
51 | Główczewska Karolina | Wejherowo | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
52 | Ponka Radosław | Wejherowo | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
53 | Ponka Barbara | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
54 | Kłos Maciej | Gdańsk | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
55 | Toporek Rafał | Przodkowo | 5 km NPSR | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
56 | Różański Rafał | Juszkowo | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
57 | Marczyński Franciszek | Gościcino | 5 km do 18 lat | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
58 | Marczyńska Marta | Gościcino | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
59 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km NPSR | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
60 | Przybylski Chrystian | Wejherowo | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
61 | Pierzchała Marek | Luzino | Start dowolny dystans | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
SKS | |||||||||
62 | Brotkiewicz Mariusz | Poznań | 5 km Nordic Walking | SKS | paid on-line | ||||
SP1 Barlinek | |||||||||
63 | Dziuba Michalina | Barlinek | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | SP1 Barlinek | |||||
64 | Dec Daria | Barlinek | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | SP1 Barlinek | |||||
SP4 Barlinek | |||||||||
65 | Szczepaniak Marcel | Moczkowo | 5 km - mieszkańcy Barlinka | SP4 Barlinek | |||||
Team Janina | |||||||||
66 | Runowska Dorota | Drezdenko | 5 km Nordic Walking | Team Janina | paid on-line | ||||
Team Janina | |||||||||
67 | Runowski Jarosław Runowski | Drezdenko | 10 km Nordic Walking | Team Janina | paid on-line | ||||
Thekijes | |||||||||
68 | Bohdziun Agnieszka | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | Thekijes | paid on-line | ||||
TriGym Szczecin | |||||||||
69 | Jacyna Miroslaw | Szczecin Dabie | 5 km Nordic Walking | TriGym Szczecin | paid on-line | ||||
Triton Konin | |||||||||
70 | Kurzawiński Marcin | Węglew | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | paid on-line | ||||
71 | Orzechowski Mariusz | Sławoszewek | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | paid on-line | ||||
72 | Zawadzińska Anna | Bielawy | 5 km Nordic Walking | Triton Konin | paid on-line | ||||
73 | Zawadziński Robert | Bielawy | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | paid on-line | ||||
74 | Sypniewski Szymon | Konin | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | paid on-line | ||||
75 | Czkalska Agata | Konin | 5 km Nordic Walking | Triton Konin | paid on-line | ||||
76 | Ignaszak Marzena | Turek | 10 km Nordic Walking | Triton Konin | paid on-line | ||||
Wataha Bogdaniec | |||||||||
77 | Harasimowicz Magdalena | Stanowice | 5 km Nordic Walking | Wataha Bogdaniec | paid on-line | ||||
Zasapani Hydro Trzcianka | |||||||||
78 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | 10 km Nordic Walking | Zasapani Hydro Trzcianka | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
79 | Bartosz Kacper | Barlinek | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | ||||||
80 | Bartosz Agata | Barlinek | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | ||||||
81 | Bartosz Karolina | Barlinek | Rekreacja 5 km | paid on-line | |||||
82 | Hawryszko Jolanta | Szczecin | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
83 | Dec Klaudia | Barlinek | 5 km dzieci do 18 lat Barlinek | ||||||
84 | Fedorski Cyprian | Sulechów | 5 km do 18 lat | ||||||
85 | Fedorska Anna | Sulechów | 5 km Nordic Walking | ||||||
86 | Fedorski Paweł | Sulechów | 5 km Nordic Walking | ||||||
87 | Tajsner Grzegorz | Gorzów Wiwlkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
88 | Krasowska Grażyna | Wawrów | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
89 | Nizioł Marzanna | Wawrów | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
90 | Szczepaniak Rafał | Moczkowo | 5 km - mieszkańcy Barlinka | ||||||
91 | Pikul Anna | Pilchowo | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
92 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
93 | Główczewska Martyna | Nowy Dwór Wejherowski | Start dowolny dystans | paid on-line | |||||
94 | Kucharczyk Katarzyna | Rzgów | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
95 | Miernik Dariusz | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
96 | Jasianek Lucja | Barlinek | 5 km - mieszkańcy Barlinka | ||||||
97 | Kulinska Marlena | Maszków | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
98 | Stanisławski Jan | Poznan | 5 km Nordic Walking | ||||||
99 | Rybacka Katarzyna | Gorzów Wlkp. | 5 km Nordic Walking | ||||||
100 | Gajewska Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
101 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
102 | Haczyńska Izabela | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
103 | Skórski Janusz | Krzeszyce | 5 km NPSR | paid on-line | |||||
104 | gralak renata | gryfino | 5 km Nordic Walking | ||||||
105 | Ciepiela Wiesław | Gorzów | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
106 | Pacyga-Grajewska Joanna | Gdańsk | 10 km Nordic Walking | ||||||
107 | Korzep Leszek | Czerwonak | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
108 | Wandtke Antoni | Reda | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
109 | Gudemajer Artur | Barlinek | 5 km - mieszkańcy Barlinka | ||||||
110 | Kunecka Elżbieta | Barlinek | 5 km - mieszkańcy Barlinka | ||||||
111 | Pietrzyk Anna | Kalisz Pomorski | 5 km NPSR | paid on-line | |||||
112 | Jastrzębska Żaneta | Barlinek | 5 km - mieszkańcy Barlinka | paid on-line | |||||
113 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
114 | Pawlik Danuta | Szczecin | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
115 | GASIŃSKI JANUSZ | Ożarów Mazowiecki | 5 km Nordic Walking | ||||||
116 | Kacperski Jarosław | Radgoszcz | 5 km NPSR | paid on-line | |||||
senior | |||||||||
117 | Bednarska Stanisława | Bogdaniec | 5 km Nordic Walking | senior | |||||
118 | Noskiewicz Ryszard | Gorzów wlkp | 5 km Nordic Walking | senior |
Views: 11694