# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Styś Oskar | Łochów | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Lecę Bo Chcę | |
2 | Piórkowski Arkadiusz | Siemiatycze | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
3 | Konachowicz Helena | Lublin | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | KU AZS UMCS Lublin | |
4 | Konachowicz Jan | Lublin | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | KU AZS UMCS Lublin | |
5 | Chmielewski Piotr | Zalesie Górne | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
6 | Micewicz Marek | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
7 | PUSZKAREWICZ NINA | CZEREMCHA | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ZSP Czeremcha | |
8 | Januszewicz Jakub | Dobrowoda | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
9 | Polak Aleksandra | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
10 | Borkowski Karol | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
11 | Gładzki Patryk | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | Orzeł Kleszczele | |
12 | Laskowski Piotr | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | WKS | |
13 | Młodzianowski Walenty | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
14 | Wiercińska Kinga | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
15 | Kaliszewicz Mateusz | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ||
16 | Stelmach Tomasz | Przewóz Nurski | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
17 | Bieryło Kacper | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | FC Piecia | paid BM |
18 | Raciborski Krzysztof | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
19 | Kalita Cezary Kalita | Biała Podlaska | Polska | Bieg główny - 10 km | KB Biała Biega | paid BM |
20 | Łaszkiewicz Anna | Czeremcha | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
21 | Łaszkiewicz Patryk | Czeremcha | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ||
22 | Łukaszewicz Antoni | Czeremcha | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Czeremcha | |
23 | Józefczuk Krystian | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Tlenowa radość | |
24 | AFANASSIEVA Emilia | Kuraszewo | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ||
25 | AFANASSIEVA Eulalie | Kuraszewo | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ||
26 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
27 | Chodowiec Emil | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
28 | Miszewski Tymon | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
29 | MISZEWSKA Kornelia | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
30 | Majewski Andrzej | Biała Podlaska | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
31 | Olesiuk Wiktoria | Dobrowoda | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
32 | Olesiuk Krystian | Dobrowoda | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
33 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | Bieg główny - 10 km | forBET Runners | |
34 | Kondraciuk Michał Kondraciuk | Doktorce | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
35 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Polska | Bieg główny - 10 km | Klub NAREW | |
36 | Oniszczuk Marcin | Grabowiec | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
37 | Zielinko Łukasz | Klepacze | Polska | Bieg główny - 10 km | ŻuberTeam | paid BM |
38 | siemieniuk jarosław | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | BIEGAM bo LUBIĘ | paid BM |
39 | Pianka Krzysztof | Kleosin | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
40 | Wołkowycki Marcin | Białowieża | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
41 | Chilimoniuk Piotr | Jabłonna | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
42 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | Vege Runners | |
43 | Białożyt Adrian | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
44 | Chilkiewicz Mateusz | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
45 | Lange Karol | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
46 | Bondaruk Adam | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | HAJNÓWKA BIEGA | paid BM |
47 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | Bieg główny - 10 km | Vege Runers | |
48 | Czykwin Mikołaj | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Bieg Tura | |
49 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | Bieg Tura | paid BM |
50 | Nesterowicz Tomasz | Milejczyce | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
51 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
52 | Dziemiańczyk Aleksander | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | Klub sportowy PARKIET HAJNÓWKA | |
53 | Filiński Wojciech | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
54 | Chrabałowski Jarosław | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | Exoteam | paid BM |
55 | Szymaniuk Grzegorz | Grabowiec | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
56 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | paid | |
57 | Samojlik Aleksandra | Białystok | Bahamy | Bieg główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | paid |
58 | Sajmojlik Daniel | Białystok | Azerbejdżan | Bieg główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | paid |
59 | Jastrzębska Nikola | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
60 | Małek Artur | Repczyce | Polska | Bieg główny - 10 km | Yolo małek | paid |
61 | Sacharczuk Joanna | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
62 | Zbieć Dariusz | Żelków | Polska | Bieg główny - 10 km | DARFIK Team | paid BM |
63 | Goszczyk Edyta | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
64 | Goszczyk Krystian | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
65 | Frączek Luiza | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
66 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg główny - 10 km | SHA-LE-NI | paid BM |
67 | Klimuk Kamil | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
68 | Barczyński Artur | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
69 | Józefczuk Piotr | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg główny - 10 km | Tlenowa radość | paid BM |
70 | Białożyt Paweł | kleszczele | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | ||
71 | Witoszko Piotr | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
72 | Terebun Mikołaj | Bielsk Podlaski | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | KS Podlaskie Białystok | ||
73 | Terebun Szymon | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | KS Podlaskie Białystok | |
74 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | RKB Hajnówka | paid |
75 | Klimuk Barbara | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | paid | |
76 | Bielawski Marek | Białowieża | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
77 | Artemiuk Eugeniusz | Czechy Orlańskie 48 | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid |
78 | Artemiuk Eugenia | Czechy Orlańskie 48 | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid |
79 | Grygoruk Marek | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | Vege Runners | |
80 | Gorbacz Sylwia | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
81 | Gorgol Emilia | Pietrusy | Polska | Bieg główny - 10 km | Pędzące Ślimaki Łosice | paid BM |
82 | Burnecki Artur | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
83 | Hajduk Tomek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 10 km | Yulo Run Team Siedlce/ Grupa Biegaczy Skórzec Biega | paid BM |
84 | Giermaniuk Anna | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
85 | Łuksza Michał | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
86 | Sołoguba Jan | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
87 | Androsiuk Barbara | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
88 | Grygoruk Mirek | hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
89 | Androsiuk Tomasz | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | paid BM |
90 | Markiewicz Grzegorz | Czeremcha | Polska | Bieg główny - 10 km | paid BM | |
91 | Chmielewska Judyta | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
92 | Olesiuk Patryk | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
93 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | KU AZS WANS Białystok | paid BM |
94 | Wiercińska Dominika | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
95 | Simoniuk Jerzy | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
96 | Terebun Edward | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
97 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok |
Views: 4370