1. Bieg główny odbędzie się 9 września 2023r., na dystansie 10 km.
 2. Start ostry: godzina 11.30 w miejscowości Boniewo ul. Leśna.
 3. Meta: ul. Leśna w Boniewie okolice stadionu i hali sportowej.
 4. Trasa biegu będzie oznaczona co kilometr pionowymi znakami, jak również poziomymi w miejscach gdzie pozwala na to nawierzchnia trasy. Trasa nie posiada atestu PZLA. Szczegółowy przebieg trasy będzie dostępny w biurze zawodów oraz umieszczony na stronie internetowej gminy Boniewo na 2 tygodnie przed startem. Trasa będzie omówiona przez Organizatorów w dniu startu, na odprawie technicznej.
 5. Biuro zawodów znajdować się będzie w Hali Sportowej przy ul. Szkolnej 32 (wejście od ul. Leśnej) w Boniewie. Biuro czynne będzie od godz. 7.30 do godz. 11.00.
 6. Bieg odbywać sie będzie przy ograniczonym ruchu kołowym. Uczestnicy biegu zobowiązani są do poruszania się prawą stroną jezdni.
 7. Organizator określa limit Uczestników Biegu - 85 osób. Limit może ulec zmianie w terminie do 31 sierpnia 2023r.
 8. Organizator przewiduje około godz. 10.00 złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przed obeliskiem upamiętniającym bitwę w miejscowości Szczytno.
 9. Uczestnicy biegu i marszu NW będą mieli możliwość zapalenia zniczy na mogiłach poległych żołnierzy spoczywających na cmentarzu w Boniewie przed lub po zawodach.
 10. Organizator przewiduje również marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Trasa nie posiada atesty PZLA. Start i meta Marszu NW przy Hali Sportowej w Boniewie. Organizator określa limit Uczestników Marszu NW na 25 osób. Limit może ulec zmianie w terminie do 31 sierpnia 2023r. Zawodników Marszu NW obowiązuje limt czasu - 60 minut. Star marszu godz. 11.45.
 11. Klasyfikacje Biegu Głównego i jak i Marszu NW w regulaminie.
 12. Biegi dzieci i młodzieży szkół podstawowych, ich termin i zasady zostaną uregulowane w odrębnym regulaminie umieszczonym jak załącznik do tego wydarzenia w terminie do 31 sierpnia 2023r.  

Views: 6188

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ