# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Lika jola Lika Zloczew Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
2 Lika Marek Złoczew Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
3 Sosińska Katarzyna Sosińska Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
4 Borowiec Anna Stróża Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
5 Koch Iwona Chabielice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
6 Cebulska Magdalena ŁÓDŹ Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bez klubu
7 CEBULSKI PAWEŁ ŁÓDŹ Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bez klubu
8 Grabowski Andrzej Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Epoka Nordica Łódź
9 Cieciorowska Monika Orzk Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
10 Dominiak Józef Dominiak Żychlin Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
11 Jurek Ewa Westrza Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
12 Trzcińska Edyta Szczerców Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
13 Pietrasik Małgorzata Pietrasik Zgierz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
14 Rakoczy Anna Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
15 Borek Elżbieta Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
16 Janik Aleksandra Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
17 Łudczak Monika Szczerców Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
18 Janik Marcin Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
19 Grzybowska Anna Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
20 Budny Stanisław OSTRÓW WLKP. Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
21 Budny Sławomir Ostrów Wlkp. Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
22 Kacperski Jarosław Radgoszcz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
23 Gościński Mariusz Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
24 Kwiatkowski Piotr Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
25 Murlikiewicz Maria Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
26 Sujka-Orpel Helena Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
27 Siewierski Jakub Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
28 Świtała Arnold Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
29 Świtała Hanna Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
30 Liwak Renata Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
31 Bartusiak Justyna Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
32 Osiński Michał Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
33 Kaczmarek Anita Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
34 Orlińska Anna Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
35 Błaszczyński Andrzej Zapolice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
36 Zawiasa Magdalena DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
37 Rochowie Iwona DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
38 Marciniak Anna DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
39 Pawlak Marzena DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
40 Dzikowska Sulwia DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
41 Płóciennik Magdalena DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
42 Kalemba Agnieszka DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
43 Śniegula Magdalena DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
44 Kozłowska Iza DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
45 Banasiak Karolina DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
46 Kulawiecka Anna DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
47 Janiak Sławomir DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
48 Korycka Mariola Zgierz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
49 Biniek Gosia DPS Biskupice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
50 Wojcieszek Iwona Niwy Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
51 Cyran Anna Niwy Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
52 Gral Lidia Niwy Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
53 Ucińska Ewelina Niwy Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
54 Kozioł Marzena Stróża Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
55 Trzonek-Nita Monika Pawlikowice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Forma na piątkę nordic walking Pabianice
56 Gołąb Agata Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
57 Świerczyński Marcin Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
58 Malinowska Magdalena Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
59 Stępień Beata Stępień Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
60 Majda Aneta Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
61 Olczyk Jolanta Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
62 Kęsy Martyna Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
63 Marczak Krzysztof Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
64 Ufnalska Małgorzata Jedlicze B Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów AleGazele
65 Wróblewska Ewa Aleksandrów Łódzki Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Alegazele NW
66 Kuźmińska Joanna Aleksandrów Łódzki Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów AleGazele
67 Rumowicz Ewa Rumowicz Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Alegazele NW
68 Grenda Estera Ozorków Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów AleGazele
69 Kaczmarek Włodzimierz Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Maszerujemy z nogami w chmurach
70 Szymański Tomasz Aleksandrów Łódzki Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Alegazele NW
71 Szymańska Regina Aleksandrów Łódzki Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów AleGazele
72 PRZYTUŁA KATARZYNA Aleksandrów Łódzki Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
73 sylaba Sylwia Pokornowska Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
74 Spychalska Iwona Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
75 Orlinska Beata Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
76 Adamiak Joanna Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
77 Kosecka Katarzyna Pabianice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów HAPPY NORDIC
78 Kosecki Marek Pabianice Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów HAPPY NORDIC
79 Szczepaniak Agnieszka Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
80 Dankiewicz Barbara Łowicz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
81 Gołębiowski Krzysztof Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
82 Pawlik Ewa Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
83 Urbaś Piotr Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
84 Bladowski Zdzisław Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów UTW PŁ
85 Czekatowska Justyna Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
86 Gibczynska Małgorzata Gibczynska Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
87 Tokarek Iwona Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
88 Topolska Marzena Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
89 Bonisławska Anna Łódź Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
90 Ograbek Zbigniew Biskupice DPS Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
91 Janiak Sławomir Biskupice DPS Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
92 Górniak Paweł Biskupice DPS Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
93 Kowalski Andrzej Biskupice DPS Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
94 Kleczko Maciej Biskupice DPS Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
95 Jerzak Piotr Biskupice DPS Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
96 Kukowski Wiesław Biskupice DPS Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
97 Nowacka Szwed Justyna Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
98 Kuśnierek Marzena Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
99 Tomczyk Danuta Sieradz Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
100 Matulewicz Barbara Bełchatów Polska II Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking


Views: 3012

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ