# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Westfal Malwina Polska lista rezerowa limit reached
2 Spychała Marzena Polska lista rezerowa limit reached
3 Irytowski Kamil lista rezerowa limit reached
4 Wiertel Justyna lista rezerowa limit reached
5 Stanuch Viktoria lista rezerowa limit reached
6 Aubecka Klaudia lista rezerowa limit reached
7 Strzelecki Marcin Polska lista rezerowa limit reached
8 Marczyńska Marta Polska lista rezerowa limit reached
9 Marcinkowski Wojciech LUBLINIEC Polska Nordic Walking Polipack Team GWE limit reached
10 Irytowska Katarzyna Wejherowo Polska Bieg limit reached
11 Strzelecka-Olas Małgorzata Gościcino Polska Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
12 WŁODARCZYK Małgorzata Preczów Polska Nordic Walking paid on-line
13 kaczmarek Zofia szczutki Polska Nordic Walking paid on-line
14 Szewczyk Andrzej Wrzosowa Polska Bieg Szerpowie Nadziei limit reached
15 Okupnik-Kicińska Ewa Koło Polska Nordic Walking Eurobeef paid on-line
16 Kulczyk Marcin Gdynia Polska Bieg Gang Ultrasów limit reached
17 Konkol Andrzej Gościcino Polska Nordic Walking paid on-line
18 Panek Elwira Lębork Polska Nordic Walking paid on-line
19 Gaj Rafał Warszawa Polska Nordic Walking NW Sąsiedzi paid on-line
20 Konik Katarzyna Czestochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Czestochowa paid on-line
21 Walewska Urszula Łódź Polska Nordic Walking ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING paid on-line
22 Faron Monika Gdynia Polska Nordic Walking paid on-line
23 Gawor Renata Częstochowa Polska Nordic Walking NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA paid on-line
24 Falaszek Agnieszka Bydgoszcz Polska Bieg FATRUN paid on-line
25 Giełda Karolina Poznań Polska Nordic Walking Paniusie paid on-line
26 Dalka Hanna Poznań Polska Nordic Walking Nordic Poznań paid on-line
27 Rybakowska Aleksandra Gniewino Polska Nordic Walking paid on-line
28 kaczmarek jarek szczutki Polska Nordic Walking paid on-line
29 Krzyżańska Mariola Koło Polska Nordic Walking Eurobeef limit reached
30 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Polska Nordic Walking Open Sport Team limit reached
31 Pałka Grzegorz Tulce Polska Nordic Walking paid on-line
32 Szewczyk Joanna Siedlec Polska Nordic Walking paid on-line
33 Kabała Iwona SOSNOWIEC Polska Nordic Walking paid on-line
34 Stankowska Marzena Trzemeszno Polska Nordic Walking Kijkowe Trzemeszno paid on-line
35 Kaczmarkowski Rafał Skrzeszew Polska Nordic Walking paid on-line
36 Cyrocki Krystian Gdańsk Polska Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
37 Kontowska Izabella Oborniki Polska Nordic Walking Nordic Team Oborniki paid on-line
38 Wolniak Robert Szczecin Polska Bieg Słoneczne Babeczki paid on-line
39 Grodzki Ignacy Warszawa Polska Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
40 Jankowski Marcin Elbląg Polska Bieg Nordic Walking Turystycznie paid on-line
41 BREWCZYŃSKA Milena BREWCZYNSKA ŁYSE Polska Nordic Walking paid on-line
42 Gumiela Katarzyna Gdańsk Polska Bieg Gumisiolandia paid on-line
43 Anyż Maria Będzin Nordic Walking Kije w dobrych rękach limit reached
44 Filipowicz Krzysztof OZAROW MAZOWIECKI Polska Nordic Walking Wilki paid on-line
45 Dudek Tomasz Lublin Polska Nordic Walking paid on-line
46 Olejko Radosław Gościcino Polska Nordic Walking Polipack Team GWE limit reached
47 Ostrowska-Janczak Elzbieta Gdynia Polska Nordic Walking WłóczyKije paid on-line
48 Mitrus Sylwia Suchy Dwór Polska Bieg ESJA TEAM limit reached
49 Sękiewicz Janusz Częstochowa Polska Bieg Zabiegani Częstochowa paid on-line
50 Pasik Michał Kalisz Polska Nordic Walking Kalisia Nordic Team KNT paid on-line
51 Grodzki Kajetan Warszawa Polska Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
52 Madalińska Joanna Leszno Polska Nordic Walking K.S. Victoria Potęgowo paid on-line
53 Spychała Marzena Biała Polska Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
54 Szymański Jacek Skórka Polska Nordic Walking Pozytywni Biegacze paid on-line
55 SYREK EWA OSTRÓW MAZOWIECKA Polska Nordic Walking paid on-line
56 Macuło Ola Słupsk Polska Nordic Walking NORDSTEP paid on-line
57 Franczak Dariusz Warszawa Polska Nordic Walking paid on-line
58 Makuch Paulina Trzcianka Polska Nordic Walking Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
59 Pałka Grzegorz Tulce Polska Nordic Walking limit reached
60 Żarek Tomasz Czaple Polska Nordic Walking limit reached
61 Ignaszak Marzena Turek Polska Nordic Walking Triton Konin paid on-line
62 Martínez Carlos Valencia Polska Nordic Walking Nordic Mediterránea Walking limit reached
63 Reseman Sylwia Żukowo Polska Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
64 Mleczek Roman Szczecin Polska Bieg paid on-line
65 Przyczyna Darek Przyczyna Konin Polska Nordic Walking TRITON KONIN paid on-line
66 Gawor Renata Częstochowa Polska Nordic Walking NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA limit reached
67 Mika Kamila Częstochowa Polska Nordic Walking paid on-line
68 Wodziński Tomasz Bolszewo Polska Bieg Polipack Team GWE paid on-line
69 Gutowski Dariusz Kłobuck Polska Bieg paid on-line
70 Gumiela Piotr Gdański Polska Bieg Gang Ultrasów paid on-line
71 Buczkowska Wiesława Gdynia Polska Nordic Walking WłóczyKije Gdynia paid on-line
72 Zientkiewicz Witold Banino Polska Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
73 Babik Alicja Malbork Polska Nordic Walking Nordic Walking Malbork paid on-line
74 Niedbalska Anna Żnin Polska Nordic Walking paid on-line
75 Szczepkowska Beata Gdynia Polska Nordic Walking WłóczyKije Gdynia paid on-line
76 Augustynowicz Jolanta Malbork Polska Nordic Walking Nordic Walking Malbork paid on-line
77 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne Polska Bieg Jabłońscy Team paid on-line
78 Kubicki Marek Brzeziny Polska Nordic Walking Kalisia Nordic Team KNT paid on-line
79 Kmera Damian Gdańsk Polska Bieg Team ZabieganeDni /ADIDAS RUNNERS TRICITY paid on-line
80 Sękiewicz Krzysztof Częstochowa Polska Bieg BBL Częstochowa paid on-line
81 Vázquez Baluenga Tony Sant Vicents dels Horts Hiszpania Nordic Walking paid on-line
82 Wójcik Marzena Warszawa Polska Nordic Walking paid on-line
83 Gabryszak Magdalena Rogowo Polska Nordic Walking Fundacja SODA paid on-line
84 Marchewka Andrzej Preczów Polska Nordic Walking paid on-line
85 Niedbała Grażyna Czymanowo Polska Nordic Walking paid on-line
86 Płuciennik Marcin Rusiec Polska Nordic Walking paid on-line
87 Zawadzka Monika Reda Polska Bieg paid on-line
88 Konik Katarzyna Czestochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Czestochowa limit reached
89 BOGDANOWICZ EWA Malbork Polska Nordic Walking NORDIC WALKING MALBORK paid on-line
90 Postek Danuta Poznań Polska Nordic Walking paid on-line
91 Pietrulewicz Aleksandra Kościeleczki Polska Nordic Walking NORDIC WALKING MALBORK paid on-line
92 Zawadzki Piotr Reda Polska Bieg CrossBox Kaszuby paid on-line
93 Gogola Dariusz Nowy Dwór Gdańsk Polska Nordic Walking paid on-line
94 Łęcki Janek Gdynia Polska Nordic Walking WłóczyKije Gdynia paid on-line
95 Kubicka Małgorzata Brzeziny Polska Nordic Walking Kalisia Nordic Team KNT paid on-line
96 Deutschmann Katarzyna Gdynia Polska Nordic Walking WłóczyKije Gdynia paid on-line
97 Filipowicz Teresa Ozarow maz Polska Nordic Walking wilki paid on-line
98 Gisko Renata Warszawa Polska Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
99 Małolepsza Halina Żnin Polska Nordic Walking Fundacja SODA paid on-line
100 Jaworska Edyta Warszawa Polska Nordic Walking K.S. Victoria Potęgowo paid on-line


Views: 16708

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ