# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Kowalska Iwona Mosty Polska MARATON Wymiatacze
2 Makles Przemysław Radomsko Polska MARATON Rozbiegajmy Radomsko
3 Kol Weronika Gdańsk Polska MARATON
4 Warsińska Patrycja Gdańsk Polska MARATON Fighting Runners
5 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Polska MARATON Leśna RUNda
6 Banasiak Joanna Łódź Polska MARATON Szakale Balut Lodz
7 Lisewski Filip Poznań Polska MARATON
8 Ćwikliński Sławomir Kosakowo Polska MARATON Kosakowo/Złote Piaski
9 Taraszkiewicz Adrian Mielec Polska MARATON
10 Sobiech Joanna Gdynia Polska MARATON
11 Bednarski Alan Gdańsk Polska MARATON
12 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Polska MARATON Leśna RUNda paid
13 Klebba Bartosz Swarzewo Polska MARATON Klub biegacza paid
14 Błaszczak Patryk Lublin Polska MARATON paid
15 Hincke Jakub Żelistrzewo Polska MARATON paid
16 Rygalski Karol Pajęczno Polska MARATON paid
17 Stromidło Jan Swarzewo Polska MARATON paid
18 Adamski Adam Bierutów Polska MARATON paid
19 Guzek Cezary Łowicz Polska MARATON paid
20 Śliwińska Katarzyna Gdynia Polska MARATON paid
21 Fila Antoni Sztum Polska MARATON paid
22 Sobociński Mateusz Zamek Bierzglowski Polska MARATON paid
23 Ściechowicz Adam Gdynia Polska MARATON Centrum Operacji Morskich paid
24 Cichorek Piotr Kalisz Polska MARATON paid
25 Stachowiak Leszek Janowiec Wielkopolski Polska MARATON paid
26 Okoniewski Mariusz Pszczółki Polska MARATON paid
27 Jurecki Aleksander Częstochowa Polska MARATON Realizacja Dźwięku paid
28 Jędrachowicz Krzysztof Zduny Polska MARATON paid
29 Janczak Paweł Koło Polska MARATON Koło Biega paid
30 Janusz Agata Wrocław Polska MARATON paid
31 Mąka Jarosław Warszawa Polska MARATON paid
32 Labudda Wojciech Puck Polska MARATON LKS PUCK/Przyjaciele w Biegu paid
33 Cegliński Aleksy Łódź Polska MARATON paid
34 Kwaśnik Jan Gdańsk Polska MARATON Fighting Runners paid
35 Taratuta Joanna Gdańsk Polska MARATON paid
36 Sanner Marcin Gdynia Polska MARATON wteiwewte paid
37 Wilk Sylwester Nowy Prażmów Polska MARATON paid
38 Psiuk Mateusz Elbląg Polska MARATON paid
39 Krawczyk Mateusz Głogów Polska MARATON paid
40 Oberzig Tomasz Reda Polska MARATON ST RUNNERS paid
41 Wiczling Karol Cieszenie Polska MARATON paid
42 Rymarz Paulina Bojano Polska MARATON Pędzące Ślimaki paid
43 Braun Zbigniew Włocławek Polska MARATON WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK paid
44 Dąbkowski Maciej Solec Kujawski Polska MARATON paid
45 Nazim Tadeusz Skawina Polska MARATON KKM Kaloryfer paid
46 Mollin Bartlomiej Strzelno Polska MARATON Mayo Judo & Fitness Center / LZS Sokół Strzelno paid
47 Bastek Konrad Kadzidło Polska MARATON paid
48 Kurowska Monika Bojano Polska MARATON Niedźwiedź Team paid
49 Dymański Piotr Koprki Polska MARATON DYMEK TEAM paid
50 Zawalski Krystian Dębogórze Polska MARATON TAG paid
51 Czajka Beata Wola Rębkowska Polska MARATON paid
52 Borkowski Jakub Mysiadło Polska MARATON paid
53 Wiśniewski Daniel Jeziorany Polska MARATON paid
54 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski Polska MARATON paid
55 Herrmann Ewa Bojano Polska MARATON Bojano Biega paid
56 Bieliński Jakub Łódź Polska MARATON paid
57 Oreszke Jan Karwia Polska MARATON BRW KP PSP paid
58 Dera Michał Goręczyno Polska MARATON
59 Kościelski Mariusz Rumia Polska MARATON Kujawscy Runners paid
60 Małkiński Józef Bydgoszcz Polska MARATON paid
61 Barudin Katarzyna Poznań Polska MARATON paid
62 Włodkowski Wojciech Gdynia Polska MARATON paid
63 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Polska MARATON paid
64 Grudzińska Joanna Gdańsk Polska MARATON paid
65 Tomaszewski Jakub Bartoszyce Polska MARATON paid
66 Duszyński Przemysław Rogowo Polska MARATON paid
67 Budzisz Rafał Chałupy Polska MARATON paid
68 Walewski Arkadiusz Poznań Polska MARATON paid
69 Humańska Klaudia Gdańsk Polska MARATON Under Pressure paid
70 Zdanowicz Aleksandra Gdańsk Polska MARATON paid
71 Sadowski Piotr Gdynia Polska MARATON paid
72 Leksycki Robert Gdynia Polska MARATON AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI paid


Views: 4301

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ