Zapisz się na Kocierz Extreme Triathlon

Wydarzenie na facebooku

Grupa imprez

 

Kocierz Extreme Triathlon

29 września 2024

Mucharz – Kocierz Resort 

 

Zwieńczeniem sezonu będzie jak już tradycja karze od 2020 roku, wdrapywanie się na Kocierz. Ten rozgrywany w niezwykle pięknych zakątkach Beskidów triathlon górski to zachęta dla tych którzy myślą „ o czymś więcej” i porządna dawka zmęczenia dla tych, którzy już wiedzą czym się je „triathlon górski” .

 Od 2024 wprowadzamy dystans długi, z niesamowicie piękną i trudną trasą rowerową o długosci 102 km. Na biegu dokładamy piekielnie trudny zbieg do Porąbki i tym samym bieg będzie miał długośc półmaaratonu. 

Krótszy klasyczny dystans, zaczynamy nad niesamowicie urokliwym jeziorem mucharskim kilometrem pływania w otoczeniu skarp starego zatopionego kamieniołomu. Potem wijemy się u podnóża Babiej Góry żeby całość 57 km odcinka rowerowego zakończyć 9 km wspinaczką na Kocierz. W urokliwym Kocierz Resort zostawiamy rower żeby pobyć trochę z naturą i przy okazji wykrzesać z siebie resztki sił na 15 kilometrów biegu górskim.

 Na tych zawodach wszystko jest dokładnie takie jak być powinno. Od czystego jeziora, ciekawej, trudnej i mało uczęszczanej przez samochody trasy rowerowej po bieg tak piękny jak i trudny technicznie.

Polecamy oczywiście gorąco pokoje w specjalnej cenie dla zawodników w Kocierz Hotel&Spa, a mając już doświadczenie jak szybko się rozchodzą radzimy zrobić to czym prędzej : www.kocierz.pl . 

A za metą znowu hotelowe pyszności i losowanie startów w kolejnym sezonie. Bo triathlon w górach to nie jednorazowa przygoda, a związek na lata… 

 

Więcej : www.plxtri.com

 

Wszystkie trasy na :  STRAVA POLAND EXTREME TRIATHLON

 

Views: 2455

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ