# Surname and name City Kraj Distance Club Czy chcesz otrzymać fakturę? Sum to pay
1 Abramowicz Michał Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
2 Gałka Grzegorz Gdańsk Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
3 Goik Dominika Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
4 Fijołek Damian Fijołek Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
5 Paluch Marta Gdańsk Polska 1 pula - 10 km Nie chcę. 99.00 PLN
6 Perkowski Piotr Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Oliwa Nie paid BM
7 Pacek Magdalena Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie 114.00 PLN
8 Jankowski Patryk Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
9 Żmuda-Trzebiatowska DOROTA Gdańsk Polska 2 pula - 21 km nie 114.00 PLN
10 Kwidziński Krzysztof Gdynia Polska 1 pula - 10 km Nie 74.00 PLN
11 Kwidzińska Karolina Gdynia Polska 1 pula - 10 km Nie 74.00 PLN
12 Sadovskyi Dmytro Poznan Polska 2 pula - 21 km NIE paid BM
13 Łatas Paweł Gdańsk Polska 1 pula - 10 km Fighting Runners NIE paid BM
14 Kołtuniak Zbigniew Kołtuniak Gdansk Polska 2 pula - 21 km EPAM Team Nie paid BM
15 Bortnowski Mateusz Elbląg Polska 2 pula - 21 km nie paid BM
16 Gaca Marek Gdańsk Polska 1 pula - 10 km Bez Hamulców MTB Team Pan-Bike Nie 74.00 PLN
17 Napierała Mikołaj Bydgoszcz Polska 2 pula - 21 km TEAMOCHAL Nie paid BM
18 Chojnowski Tomasz Gdańsk Polska 2 pula - 21 km EVIDEN tak paid BM
19 Świtała Katarzyna Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Leśna RUNda Nie 114.00 PLN
20 Wójcikiewicz Miron Gdańsk Polska 1 pula - 10 km nie paid BM
21 Symerewicz Adam Biskupiec Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
22 Sulikowski Mateusz Gdansk Polska 2 pula - 21 km SKS Oliwa Nie paid BM
23 Krawczuk Agnieszka Gdynia Polska 2 pula - 21 km Adidas Runners TriCity Nie paid BM
24 Buszta Robert Warszawa Polska 2 pula - 21 km Aktywni 50+ Tak paid BM
25 Salaroli Carlo Shanghai Włochy 1 pula - 10 km Yancheng Cool Running NO paid BM
26 Wojdyło Katarzyna Gdańsk Polska 2 pula - 21 km nie paid BM
27 Tamashevich Ulyana Gdansk Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
28 Nowogrodzka Dorota Elbląg Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
29 Zawadzki Dawid Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
30 Tamashevich Ulyana Gdansk Polska 1 pula - 10 km Nie 99.00 PLN
31 Miśkowiec-Czech Patrycja Gdynia Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
32 Wendt Robert Grudziadz Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
33 Zając Dariusz Czarnówko Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
34 Łempicka Gaja Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
35 Englert Małgorzata Malbork Polska 1 pula - 10 km PKO Biegajmy Razem Nie 99.00 PLN
36 Nawrocki Dariusz Gdańsk Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
37 Baranowski Jacek Juszkowo Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
38 Błaszkowska Zofia Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
39 Roztropiński Rafał Gdańsk Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
40 Błaszkowski Łukasz Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
41 Zamojska Martyna Łódź Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
42 Jakub Bulkowski Bydgoszcz Polska 2 pula - 21 km NIe paid BM
43 Belski Pavel Gdansk Polska 2 pula - 21 km nie paid BM
44 Butkiewicz Piotr Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Nie paid BM
45 Schmidt Mateusz Wejherowo Polska 1 pula - 10 km nie paid BM
46 Dobielska Antonina Warszawa Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
47 Kalinowska Kinga Radom Polska 1 pula - 21 km nie paid BM
48 Brzeski Dariusz Kiełpino Polska 1 pula - 21 km Meble Brzeski nie paid BM
49 Wolańska Jolanta Rumia Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
50 Wolański Tomasz Rumia Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
51 Chalamońska Aleksandra Białystok Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
52 Cybulska Aleksandra Grudziądz Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
53 MODRZEJEWSKI JAN Osowiec Polska 1 pula - 21 km NIE paid BM
54 Kleisa Sylwia Kolbudy Polska 1 pula - 21 km Leśna RUNda Nie paid BM
55 Krause Grzegorz Gdańsk Polska 1 pula - 21 km Sztafeta Nadziei nie paid BM
56 Krupa Agnieszka Łódź Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
57 Kit Monika Gdańsk Polska 1 pula - 10 km Nie paid BM
58 Surma Ania Gdańsk Polska 1 pula - 10 km nie paid BM
59 Kostka Milena Olsztyb Polska Early bird - 10 km Nie paid BM
60 Wasilewska Agnieszka Hajnówka Polska Early bird - 10 km Nie paid BM
61 Pioch Katarzyna Gdańsk Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
62 Grzystek Adam Gdańsk Polska 1 pula - 21 km Parkrun Gdańsk - Południe Nie paid BM
63 Gryglewicz Donata Torun Polska 1 pula - 21 km Nie limit reached
64 Kubicki Mariusz Olsztyn Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
65 Plona Nikodem Pisz Polska 2 pula - 21 km nie 139.00 PLN
66 Kowalikowski Radosław Gdańsk Polska 1 pula - 21 km nie paid BM
67 Spych Szymon Gdańsk Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
68 Wiśniewski Mateusz Kartuzy Polska 1 pula - 21 km nie paid BM
69 Piwańska Małgorzata Gdynia Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
70 Woźniak Piotr Koleczkowo Polska Early bird - 10 km SKLA SOPOT SPRINT Nie paid BM
71 Nowopolski Leszek Gdańsk Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
72 Rybkiewicz Iga Grudziądz Polska 1 pula - 21 km nie paid BM
73 Cesarz Karol Gdańsk Polska 1 pula - 21 km Nie limit reached
74 Kruk Maciej Rumia Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
75 Tembłowska Aleksandra Poznań Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
76 Wyrwa Tomasz Gdańsk Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
77 Czarnecka Aleksandra Sopot Polska 1 pula - 21 km Tak paid BM
78 Piwańska Małgorzata Gdynia Polska 1 pula - 21 km Nie limit reached
79 Zimoląg Aneta Katowice Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
80 Celban Julia Częstochowa Polska 1 pula - 21 km nie paid BM
81 Ochnio Marta Barlinek Polska Early bird - 10 km Barlinek nie paid BM
82 Małodobry Krzysztof Barlinek Polska Early bird - 10 km Nie paid BM
83 Wąsowska Agata Wrocław Polska 1 pula - 21 km NIE paid BM
84 Jakòbek Piotr Krowica Pusta 20 Polska 1 pula - 21 km runaddicts Nie limit reached
85 Grempka Ewa Gdańsk Polska Early bird - 10 km WOLĘ CZYTAĆ nie paid BM
86 OKRÓJ DAWID WARSZAWA Polska 2 pula - 21 km DEAF RUNNING NIE paid
87 Pyszel Florian Gdańsk Polska 2 pula - 21 km Świat Okiem Biegacza nie paid
88 CICHOSZ GRZEGORZ Gdańsk Polska 1 pula - 21 km nie paid BM
89 Dera Michał Goręczyno Polska 1 pula - 21 km nie limit reached
90 Worzala Wojciech Gdynia Polska 1 pula - 21 km nie paid BM
91 Ostrowski Łukasz Gdynia Polska 1 pula - 21 km adidas Runners Tricity / Industria Team Nie paid BM
92 Tuziemski Jędrzej Gdańsk Polska 1 pula - 21 km nie paid BM
93 Adamczewski Krzysztof Gdańsk Polska Early bird - 10 km nie paid BM
94 Pulkowska Maria Gdańsk Polska Early bird - 10 km nie paid BM
95 Jarosińska Aleksandra Lublin Polska Early bird - 10 km brak nie paid BM
96 Miedziński Marcin Elbląg Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
97 Kurzyk Marta Wrocław Polska 1 pula - 21 km nie paid BM
98 Speczik Mateusz Warszawa Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
99 Zacharczyk Katarzyna Warszawa Polska 1 pula - 21 km Nie paid BM
100 Wojnarowska Weronika Gdynia Polska 2 pula - 21 km nie paid BM


Views: 8125

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ