# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Wojcieszkewicz Aleksander gdansk Polska Wyścig KAPITANA – 10-11 lat - chłopcy free participation
2 Pujdak Aleksander Ustka Polska Wyścig MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy Przedszkole nr 3 Ustka free participation
3 Herman Zuzanna Rumia Polska Wyścig BOSMANA – 7 lat - dziewczęta free participation
4 Wielgat Antoni Słupsk Polska Wyścig CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy Szkoła Podstawowa nr 9 - Słupsk free participation
5 Pranica Karina Naprawa Polska Wyścig BOSMANA – 7 lat - dziewczęta SP Naprawa free participation
6 Zyśko Stanisław Koszalin Polska Wyścig MATA – 6 lat - chłopcy free participation
7 Semkło Amelia Słupsk Polska Wyścig MATA – 6 lat - dziewczęta free participation
8 Semkło Alicja Słupsk Polska Wyścig MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta free participation
9 Werra Huber SŁUPSK Polska Wyścig CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy SP NR 3 W SŁUPSKU free participation
10 Karpowicz Aleksandra Kobylnica Polska Wyścig KOMANDORA – 12-13 lat - dziewczęta Szkoła Podstawowa w Kobylnicy free participation
11 Kaźmierczak Szymon Słupsk Polska Wyścig KAPITANA – 10-11 lat - chłopcy Szkoła podstawowa nr 1 w słupsku free participation
12 Kozłowski Szymon Biały Bór Polska Wyścig KAPITANA – 10-11 lat - chłopcy free participation
13 Kozłowski Patryk Biały Bór Polska Wyścig BOSMANA – 7 lat - chłopcy free participation
14 Kozłowski Maciej Biały Bór Polska Wyścig STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy free participation
15 Szczepański Mikołaj Poznań Polska Wyścig MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy free participation
16 Czwatschka Kacper Puck Polska Wyścig STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy free participation
17 Czwatschka Jakub Puck Polska Wyścig BOSMANA – 7 lat - chłopcy free participation
18 Romanowska Julia Slawsko Polska Wyścig PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta SP Sławsko free participation
19 Fischer Samuel Brodnica Górna Polska Wyścig KAPITANA – 10-11 lat - chłopcy Szkola Muzyczna Sopot free participation
20 Banasiak Wiktor Szczecin Polska Wyścig STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy Motoboyz free participation
21 Feshchenko Mia Slupsk Polska Wyścig MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 302 free participation
22 Piwońska Julia Słupsk Polska Wyścig MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta Przedszkole Zielona Dolina free participation
23 Piwońska Hanna Słupsk Polska Wyścig PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta NSP 7 Słupsk free participation
24 Kowgan Adam Słupsk Polska Wyścig ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy Słupsk SP 5 free participation
25 Możdżeń Tomek Słupsk Polska Wyścig KOMANDORA – 12-13 lat - chłopcy Sp5 słupsk free participation
26 Zajączkowska Aleksandra Kobylnica Polska Wyścig CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta SP Kobylnica free participation
27 MURAWSKA KLARA KOBYLNICA Polska Wyścig MATA – 6 lat - dziewczęta SP Kobylnica free participation
28 Stefańska Julia Słupsk Polska Wyścig MATA – 6 lat - dziewczęta free participation
29 Pelowski Wiktor Lebork Polska Wyścig CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy free participation
30 Lawrenowicz Antoni Krąg Polska Wyścig STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy free participation
31 Pogorzały Mieszko Gruszczyn Polska Wyścig STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy free participation
32 Pogorzały Kalina Gruszczyn Polska Wyścig MATA – 6 lat - dziewczęta free participation
33 Pipka Zuzanna Siemirowice Polska Wyścig MATA – 6 lat - dziewczęta free participation
34 Cieślik Nina Łódź Polska Wyścig STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta free participation
35 Cieślik Iga Łódź Polska Wyścig STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta free participation
36 Janusz Emilia Słupsk Polska Wyścig MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta free participation
37 Janusz Wojciech Słupsk Polska Wyścig BOSMANA – 7 lat - chłopcy free participation
38 ORDON Jan Słupsk Polska Wyścig BOSMANA – 7 lat - chłopcy Norweska team free participation
39 Żółć Mateusz Zbychowo Polska Wyścig ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy Żółć free participation
40 Lenc Hanna Kobylnica Polska Wyścig MATA – 6 lat - dziewczęta Przedszkole Kobylnica free participation
41 Dziamski Tymoteusz Kępice Polska Wyścig MATA – 6 lat - chłopcy free participation
42 Feshchenko Dariusz Slupsk Polska Wyścig BOSMANA – 7 lat - chłopcy free participation
43 Zając Hanna Kobylnica Polska Wyścig MAJTKA (rowerki biegowe) – Maluch z Rodzicem free participation
44 Spychalski Krzysztof KOBYLNICA Polska Wyścig CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy SP Kobylnica free participation
45 Spychalski Wojciech KOBYLNICA Polska Wyścig KAPITANA – 10-11 lat - chłopcy SP Kobylnica free participation
46 Walczak Konrad Gdynia Polska Wyścig MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy Moja Mama Team free participation
47 Walczak Ignacy Gdynia Polska Wyścig BOSMANA – 7 lat - chłopcy Moja Mama Team free participation


Views: 20821

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ