# Surname and name City Kraj Distance Club dodatkowa wpłata na cele charytatywne Dom Pomocy Społecznej Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” pracownik OSM Piątnica Sum to pay
1 Parys Marcin Dzenin Polska 10km NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
2 Ropiak Ryszard Myszyniec Polska 21km KURPIE Myszyniec NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
3 Leśniewska Aleksandra Porosły Polska 10km N50 NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
4 Dzieszuta Wojciech Białystok Polska 5 km N50 NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
5 Leśniewski Daniel Bialystok Polska 21km N50 NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
6 Olesinski Marcin Warszawa Polska 10km TAK NIE NIE NIE 100.00 PLN
7 Bruliński Kamil Łomża Polska 21km NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
8 Płoska Klaudia Nowogród Polska 10km NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
9 Garbačiūnas Vaidas Kaunas Litwa 10km NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
10 Wszeborowska Madzia Ełk Polska 21km TAK NIE NIE NIE 100.00 PLN
11 Kajko Jarek Kolno Polska 21km Petunie NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
12 Sokołowska Urszula Chmielewo Polska 21km TAK NIE NIE NIE 100.00 PLN
13 Prusinowski Roland Lomza Polska 5 km NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
14 Łopiński Łukasz Łochów Polska 10km NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
15 Rowicki Antoni Mościbrody Polska 600m UKS 8 w Siedlcach NIE NIE NIE NIE 30.00 PLN
16 Rowicki Adam Mościbrody Polska 400m Siedlecki Klub Sportowy Feniks NIE NIE NIE NIE 30.00 PLN
17 Kaczyńska Ewelina Szczytno Polska 10km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
18 Puławska Joanna Durlasy Polska 21km NIE NIE NIE NIE 100.00 PLN
19 Dzierżanowska Lilia Wąsewo Polska 600m NIE NIE NIE NIE 30.00 PLN
20 Dzierżanowska Karolina Wąsewo Polska Bieg rodzinny TAK TAK TAK NIE 40.00 PLN
21 Siemiątkowski Norbert Rzekuń Polska 10km NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
22 Zawacka Joanna Raszyn Polska 200m Przedszkole w Stumilowym Lesie w Raszynie TAK NIE NIE NIE 30.00 PLN
23 Gmitrzuk Robert SZCZYTNO Polska 10km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
24 Kiełczewska Kamila Grajewo Polska 21km NIE TAK TAK NIE 90.00 PLN
25 Szczepanek Piotr Szczytno Polska 21km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
26 Alicka Ewa Szczuczyn Polska 10km NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
27 Gogol Janusz Białystok Polska 21km NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
28 Ruszczyk Jadwiga Łomża Polska 5 km NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
29 Rudnicka Jadwiga Białystok Polska 21km TAK NIE NIE NIE 100.00 PLN
30 Kadlubowski Andrzej Łomża Polska 21km KRB - Eko Łomża TAK TAK NIE NIE 100.00 PLN
31 Dzikowski Krzysztof Ostrów mazowiecka Polska 21km Ostrów Biega NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
32 Szymaniak Barbara Wielbark Polska 21km NIE NIE TAK NIE 100.00 PLN
33 Matłoch Justyna Wielbark Polska 21km RUN & FUN WIELBARK NIE TAK TAK TAK 90.00 PLN
34 Żebrowski Marek Rzekuń Polska 21km KS ARCO Ławy NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
35 Mielniczuk Mirosław Warszawa Polska 21km NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
36 Rydel Jan Łomża Polska Bieg rodzinny TAK NIE NIE NIE 40.00 PLN
37 Rydel Anita Łomża Polska Bieg rodzinny TAK NIE NIE NIE 40.00 PLN
38 Rydel Jan Łomża Polska 200m TAK NIE NIE NIE 40.00 PLN
39 Rydel Łukasz Łomża Polska Bieg rodzinny TAK NIE NIE NIE 40.00 PLN
40 Janczewska Aneta Mikosze Polska 5 km Służby mundurowe 15 BZ NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
41 Suchecki Sylwester Chudek Polska 5 km NIE NIE NIE NIE 80.00 PLN
42 Jastrzębska Natalia JASIENICA Polska 200m Niezrzeszona NIE NIE NIE NIE 30.00 PLN
43 Lis Aneta Kieźliny Polska 10km Slow Jogging w Olsztynie NIE TAK TAK NIE 80.00 PLN
44 Frydrych Bernadeta Szczytno Polska 21km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
45 Rusinek Michał Szczytno Polska 21km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
46 Soliwoda Iwona Nowe Gizewo Polska 21km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
47 Kosiński Marcin Kolno Polska 21km Petunie NIE NIE NIE NIE 90.00 PLN
48 Śledziewska Katarzyna Stary Lubotyń Polska 21km Ostrów Biega TAK TAK NIE NIE 100.00 PLN
49 Gawkowski Miłosz Zambrów Polska 100m NIE NIE NIE NIE 30.00 PLN
50 Gawkowska Kornelia Zambrów Polska 200m NIE NIE NIE NIE 30.00 PLN
51 Żebrowski Marek Rzekuń Polska 21km KS ARCO Ławy NIE NIE NIE NIE paid
52 Macioszczyk Ewelina Łomża Polska 5 km NIE TAK NIE NIE paid
53 Modzelewski Wiesław Ostrołęka Polska 21km Starglass Team Ostrołęka TAK NIE NIE NIE paid
54 Pustułka Ilenia Łomża Polska 200m NIE NIE NIE NIE paid
55 Orszewski Nikodem Łomża Polska 100m NIE NIE NIE NIE paid
56 Sołogub Nikola Łomża Polska 800m SP1 Łomża TAK NIE NIE NIE paid
57 Jermakow Jakub Łomża Polska 21km TAK NIE NIE NIE paid
58 Nowak Mateusz Zbójna Polska 21km Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łomży TAK TAK NIE NIE paid
59 Bierć Jarosław Białystok Polska 10km Pędziwiatr Białystok TAK NIE NIE NIE paid
60 Golinski Marek Łomża Polska 10km TAK NIE NIE NIE paid
61 Ignaczuk Tomasz Zambrów Polska 21km I Liceum Ogólnokształcące w Zambrowie NIE NIE NIE NIE paid
62 Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka Polska 21km Ostrów Biega TAK NIE NIE NIE paid
63 Jemielity Igor Łomża Polska 5 km NIE NIE NIE NIE paid
64 Ostrowski Marcin Warszawa Polska 21km PZU Sport Team TAK NIE NIE NIE paid
65 Strękowska Amelia Łomża Polska Bieg rodzinny NIE NIE NIE NIE paid
66 Niemiec Paweł Pruszków Polska Bieg rodzinny NIE NIE NIE NIE paid
67 Niemiec Magdalena Pruszków Polska 5 km TAK NIE NIE NIE paid
68 Jemielity Radosław Łomża Polska 21km TAK TAK NIE NIE paid
69 Sielecka Aleksandra Komorowo Polska 200m BiegOla NIE NIE TAK NIE paid
70 Sielecki Jan Komorowo Polska 600m OKKK NIE TAK NIE NIE paid
71 Sielecki Michał Komorowo Polska 21km Drużyna Szpiku TAK NIE TAK NIE paid
72 Galińska Katarzyna Wizna Polska 5 km NIE NIE NIE NIE paid
73 Cwalina Bartosz Kolno Polska 10km TAK TAK TAK NIE paid
74 Karpińska Barbara WIZNA Polska 5 km TAK TAK TAK TAK paid
75 Mościcki Zenon Rutki Polska 21km NIE NIE NIE NIE paid
76 Ziolkowski Radosław Warszawa Polska 100m NIE NIE NIE NIE paid
77 Ziolkowski Henryk Warszawa Polska 200m NIE NIE NIE NIE paid
78 Tereszkiewicz Joanna Chmielnik Polska 21km NIE NIE NIE NIE paid
79 Krawczyk Katarzyna Mrągowo Polska 21km Dąbrowski TEAM TAK NIE TAK NIE paid
80 Mieczkowska Dominika Zambrów Polska 10km Team Florek NIE TAK TAK NIE paid
81 Krajewska Malgorzata Łomża Polska 5 km Run Team Piątnica TAK TAK TAK TAK paid
82 Biernat Tomasz Ostrołęka Polska 10km Run Team Piątnica TAK NIE NIE TAK paid
83 Zapadka Stanisław Klon Polska 21km Pogranicze Rozogi NIE NIE NIE NIE paid
84 Maksymiuk Maciej Łomża Polska 21km TAK NIE NIE NIE paid
85 Sowa Andrzej Garwolin Polska 21km NIE NIE NIE NIE paid
86 Grunwald Małgorzata Tylkowo Polska 21km NIE NIE NIE NIE paid
87 Kuśmirak Leszek Łapy Polska 21km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego NIE NIE NIE NIE paid
88 Staniurska Ewa Łomża Polska 10km Akademia Sportu Medyk TAK TAK TAK NIE paid
89 Zabielski Piotr Piątnica Włościańska Polska 5 km NIE TAK TAK NIE paid
90 Artemiuk Eugeniusz Czechy Orlańskie 48 Polska 21km Hajnówka Biega NIE NIE NIE NIE paid
91 Artemiuk Eugenia Czechy Orlańskie 48 Polska 21km Hajnówka Biega NIE NIE NIE NIE paid
92 Korolczuk Henryk Łomża Polska 21km WIOSENNA biega NIE NIE NIE NIE paid
93 Skorupski Krzysztof Łomża Polska 21km Run Team Piątnica TAK TAK NIE TAK paid
94 Lewicka Magdalena Dąbrowa Białostocka Polska 10km NIE NIE TAK NIE paid
95 Modzelewski Paweł Piątnica Polska 21km Run Team Piątnica NIE TAK NIE TAK paid
96 Włodkowski Michał Łomża Polska 200m Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży NIE NIE NIE NIE paid
97 Niebrzydowski Marcin Grajewo Polska 21km Maratonka Grajewo TAK NIE TAK NIE paid
98 Konopko Bartosz Łomża Polska Bieg rodzinny TAK NIE NIE NIE paid
99 Chojnowska Zuzanna Łomża Polska 100m TAK NIE NIE NIE paid
100 Chojnowska Zuzanna Łomża Polska Bieg rodzinny TAK NIE NIE NIE paid


Views: 15448

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ