# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Myszkowski Jan Myszkowski Wałcz Polska zapis na 42 km K60+ oraz M65+ paid on-line
2 Ornal Mirosław Wejherowo Polska zapis na 21 km paid on-line
3 Gruszeczka Mateusz Reda Polska zapis na 42 km Parkrun Grudziądz paid on-line
4 Birlet Paweł Krosno Polska zapis na 42 km paid on-line
5 Krause Grzegorz Gdańsk Polska zapis na 42 km Sztafeta Nadziei paid on-line
6 Niedźwiedź Michał Niedźwiedź Zgierz Polska zapis na 42 km ŁÓDŹ RUNNING TEAM paid on-line
7 Sarwas Paweł Malbork Polska zapis na 42 km paid on-line
8 Iwosa Eliasz Lębork Polska zapis na 21 km paid on-line
9 Gilarska Marta Brwinów Polska zapis na 21 km Biegowe Nygusy paid on-line
10 Pragnąca Milena Kraków Polska zapis na 42 km Poranny Patrol paid on-line
11 Topolski Piotr Sopot Polska zapis na 42 km Sztafeta Nadziei paid on-line
12 Słodownik Rafał Zielonka Polska zapis na 42 km Towarzyski Maraton Puszczy Bydgoskiej paid on-line
13 ŁAWICKI Marcin Szklarska Poręba Polska zapis na 21 km 180.00 PLN
14 sędecki piotr Skierniewice Polska zapis na 42 km paid on-line
15 Kozik Agnieszka Gliwice Polska zapis na 21 km paid on-line
16 Zasadowska Justyna Chrzanów Mały Polska zapis na 21 km Biegowe Nygusy paid on-line
17 Tomczyk Jakub Pabianice Polska zapis na 42 km paid on-line
18 Kozik Bartłomiej Gliwice Polska zapis na 21 km paid on-line
19 Mroziński Albert Aleksnadrów Łódzki Polska zapis na 21 km paid on-line
20 Mrozińska Renata Aleksandrów Łódzki Polska zapis na 21 km paid on-line
21 Kluza-Wieczorek Ewa Radomsko Polska zapis na 21 km Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko paid on-line
22 Pilski Andrzej Frombork Polska zapis na 21 km K60+ oraz M65+ Barefoot Runners Society paid on-line
23 Cejko Sławomir Bydgoszcz Polska zapis na 21 km paid on-line
24 Wąsik Jacek Lublin Polska zapis na 42 km K60+ oraz M65+ 25.00 PLN
25 Wachowski Bruno Sady Polska zapis na 42 km paid on-line
26 OCHNIO RYSZARD JASTROWIE Polska zapis na 42 km POLONIA JASTROWIE AP START JASTROWIE paid on-line
27 Godzisz Tomasz Gdynia Polska zapis na 42 km paid on-line
28 Sierzputowska-Mantur Joanna Dobra Polska zapis na 21 km paid on-line
29 Artichowicz Wiktoria Gdańsk Polska zapis na 21 km paid on-line
30 Trzeciakowski Marcin Gdańsk Polska zapis na 42 km 200.00 PLN
31 Zawistowski Jacek Warszawa Polska zapis na 21 km paid on-line
32 Godziuk Roman Toruń Polska zapis na 21 km paid on-line
33 Król Paweł Wrocław Polska zapis na 21 km paid on-line
34 Wirkus Tymoteusz Gdańsk Polska zapis na 21 km paid on-line
35 Paraniak Jan Huddinge Szwecja zapis na 21 km K60+ oraz M65+ Boras LK paid on-line
36 Paraniak Barbro Huddinge Szwecja zapis na 21 km K60+ oraz M65+ Boras LK paid on-line
37 Tybuszewski Janusz TORUŃ Polska zapis na 42 km K60+ oraz M65+ TS OPATRUNKI TORUŃ 25.00 PLN
38 Lipinska Patrycja Kokoszkowy Polska zapis na 21 km paid on-line
39 Mojek Domin Gdańsk Polska zapis na 21 km paid on-line
40 Stachowicz Jacek Jastarnia Polska zapis na 21 km paid on-line
41 Stachowicz Wioleta Jastarnia Polska zapis na 21 km RCI Gdynia paid on-line
42 Wielgosz Leszek Nowa Sól Polska zapis na 42 km K60+ oraz M65+ Spoceni Nowa Sól paid on-line
43 Sypniewska Magdalena Sypniewska Puszczykowo Polska zapis na 21 km paid on-line
44 Rudzińska-Sierakowska Lidia Wołomin Polska zapis na 21 km paid on-line
45 Kwiatkowski Dominik Siedlemin Polska zapis na 42 km JCD-TRANS KOTLIN paid on-line
46 Weiwer Julia Toruń Polska zapis na 21 km paid on-line
47 Wasiak Joanna Warszawa Polska zapis na 21 km Uniqa running club paid on-line
48 Osiecka Joanna Łódź Polska zapis na 21 km 180.00 PLN
49 Kasperkiewicz Maja Warszawa Polska zapis na 21 km paid on-line
50 Osmański Damian Pacółtowo Polska zapis na 42 km paid on-line
51 Śliwińska Katarzyna Gdynia Polska zapis na 42 km paid on-line
52 Drojecki Juliusz Poznań Polska zapis na 42 km paid on-line
53 Plewa Adrian Gniezno Polska zapis na 42 km paid on-line
54 krysiński krzysztof komorów Polska zapis na 21 km K60+ oraz M65+ SAWINA paid on-line
55 Jachimczyk-Korbut Aleksandra Chrzanów Polska zapis na 42 km parkrun Chrzanów paid on-line
56 Bruzda Arkadiusz Kraków Polska zapis na 42 km PKP IC Południe paid on-line
57 Kędziora Monika Łochów Polska zapis na 42 km 200.00 PLN
58 Poręba Bartłomiej Nowy Sącz Polska zapis na 21 km paid on-line
59 Wasiek Tomasz Gdańsk Polska zapis na 42 km paid on-line
60 Pięt Marta Kalisz Polska zapis na 21 km 180.00 PLN
61 Gajewski Kacper Gdańsk Polska zapis na 21 km paid on-line
62 Szpyt Tomasz Warszawa Polska zapis na 21 km paid on-line
63 Andrzejewska-Sobieszek Ewa Warszawa Polska zapis na 21 km Sport Life Balance paid on-line
64 Radczak Marcin Poznań Polska zapis na 21 km Maratończyk Poznań paid on-line
65 Kowalski Paweł Toruń Polska zapis na 42 km paid on-line
66 Kowalska Agnieszka Toruń Polska zapis na 21 km Bibliotekarki też biegają :) paid on-line
67 Kowalski Rafal Toruń Polska zapis na 42 km Kowale team paid on-line
68 kowalski Marcin Torun Polska zapis na 42 km Kowale team paid on-line
69 Bujalski Konrad WARSZAWA Polska zapis na 21 km ETV ULUBIONA WARSZAWA 180.00 PLN
70 Godlewska Diana Łomża Polska zapis na 42 km paid on-line
71 Siekierski Rafał Bełchów Polska zapis na 21 km paid on-line
72 Siekierski Wiesław Bełchów Polska zapis na 42 km paid on-line
73 Odziemczyk Tomasz Elbląg Polska zapis na 42 km evoubezpieczenia.pl 200.00 PLN
74 Sýkorová Katarína Prešov Słowacja zapis na 21 km MARAS team paid on-line
75 Majerník Milan Prešov Słowacja zapis na 21 km MARAS team paid on-line
76 Daňková Andrea Prešov Polska zapis na 21 km MARAS team paid on-line
77 Sabanoš Gejza Prešov Polska zapis na 21 km 180.00 PLN
78 Sabanoš Gejza Prešov Słowacja zapis na 21 km MARAS team paid on-line
79 Marczak Małgorzata Żelkowo Polska zapis na 21 km K60+ oraz M65+ WPK SŁOŃ TEAM 25.00 PLN
80 Medvecko Štefan Prešov Słowacja zapis na 21 km MARAS team paid on-line
81 Medvecková Terézia Prešov Słowacja zapis na 21 km MARAS team paid on-line
82 Krajňák Ladislav Prešov Słowacja zapis na 21 km MARAS team paid on-line
83 Krajňáková Katarína Prešov Słowacja zapis na 21 km MARAS team paid on-line
84 Piszczyk Sławomir Gorlice Polska zapis na 21 km paid on-line
85 Zaremba-Gąska Olga Warszawa Polska zapis na 42 km 200.00 PLN
86 Pałka Magdalena Gorlice Polska zapis na 21 km Gorlicka Grupa Biegowa paid on-line
87 Napiontek Maria Poznań / Warszawa Polska zapis na 42 km Adventure Team by Deloitte / Triclub paid on-line
88 Sadowska Magdalena Piaseczno Polska zapis na 21 km paid on-line
89 Noga Aleksandra Józefosław Polska zapis na 21 km paid on-line
90 Małecki Janusz Ojrzeń Polska zapis na 21 km niezrzeszony paid on-line
91 Małecka Paulina Ojrzeń Polska zapis na 21 km paid on-line
92 PUCHOWSKA EWA RUMIA Polska zapis na 21 km K60+ oraz M65+ 25.00 PLN
93 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska zapis na 42 km K60+ oraz M65+ 25.00 PLN
94 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska zapis na 21 km K60+ oraz M65+ Biegająca Gdynia 25.00 PLN
95 Tocha Zbigniew Skórcz Polska zapis na 21 km K60+ oraz M65+ Aktywni Kociewiacy paid on-line
96 Smoroń Barbara Smoroń Wieliczka Polska zapis na 21 km paid on-line
97 Bańbura Piotr Końskie Polska zapis na 42 km Pasat Końskie paid on-line
98 Brzozowska Iwona Unisław Polska zapis na 42 km Przebiegli Unisław i Okolice 200.00 PLN
99 Fojud Tadeusz Pruszków Polska zapis na 21 km WPRunning paid on-line
100 Murański Józef Jastarnia-Bór Polska zapis na 21 km K60+ oraz M65+ Borowion Jastarnia paid on-line


Views: 7050

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ