Event Results
VI Bieg Grodzisko Cross -
Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci -
3. Hardcore Run Żukowo -
28. Żukowski Przełaj - biegi dzieci -
Laser Run City Tour 2019 #1 -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie - dzieci -
Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II -
Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I -
XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino Radiostacja -
Puchar Gdyni 2019 - Orłowo -
Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra -
Puchar Gdyni 2019 - Działki Leśne -
Puchar Gdyni 2019 - Chylonia -
Puchar Gdyni 2019 - Witomino Leśniczówka -
II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019 -
Bieg Twardego 2019 -
Jantarowy Przełaj -
Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży -
Mały Bieg Piaśnicki -
Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie -
4 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy -
Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019 -
Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży -
Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna - Biegi dzieci i młodzieży -
Sopockie 4 Pory Roku - Zima - Biegi dzieci i młodzieży -
Biegun - Siwy Dym -
Santa RUN Kids Kartuzy 2018 -
BIEG NIEPODLEGŁOŚCIOWY O PUCHAR DYREKTORA SP BANINO-BIEG 100-LECIA -
3. Pruszczański Bieg Niepodległości - Bieg główny 10km -
Bieg Niepodległości - bieg główny -
Biegi Dzieci i Młodzieży przy XXXIV Biegu Pokoju -
3. Pruszczański Bieg Niepodległości - biegi dzieci i młodzieży -
Bieg Niepodległości - bieg dzieci i młodzieży -
Gdańsk Biega 2018 -
VII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni -
Crushmageddon 2018 wyniki
II Bieg na zakończenie lata -
Bieg Drogą Dobra -
Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start -
ESKABikini SummeRUN -
Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach -
LASER RUN CITY TOUR KOSAKOWO wyniki
BigYellowFoot Adventure Challenge II [formuła rodzinna] -
V Pasłęcki MTB Maraton -
BigYellowFoot Adventure Challenge II wyniki
Sportowy Dzień Dziecka -
VI Europejski Rajd Rowerowy -
27. Żukowski Przełaj - biegi dzieci -
I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018 - Biegi Dzieci -
Rajd rowerowy - Cisowa #2 -
Puchar Gdyni - Dąbrowa #2 -
Puchar Gdyni - Karwiny -
Puchar Gdyni - Dąbrowa #1 -
Rajd rowerowy - Cisowa #1 -
Puchar Gdyni - Kamienna Góra -
Bieg Orłowski 5 km -
Puchar Gdyni - Orłowo -
Puchar Gdyni - Cisowa -
Wyścig rowerowy - Dąbrowa wyniki
Wyścig rowerowy - Karwiny wyniki
Puchar Gdyni - Witomino-Leśniczówka wyniki
CYKLO Gdynia MTB Kids wyniki
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - bieg Open -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - bieg Open -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - bieg Open wyniki
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - dzieci -
CYKLO Gdynia MTB wyniki
Pidżama Run Decathlon Rumia -
Bieg Żelaznego - Tropem Wilczym - Biegi Dzieci -
Bieg Żelaznego - Tropem Wilczym wyniki
Bieg Twardego 2018 -
III Pelpliński Maraton Rowerowy MTB - wyścig dla dzieci -
Kołodziej Cube MTB Pelplin wyniki
SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy -
Bieg Papieski - dla dzieci -
CYKLO Żuchliński MTB wyniki
SOPOCKA WIOSNA - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
Jantarowy Przełaj MINI -
Jantarowy Przełaj -
Sopocki Bieg im. „Inki" -
SOPOCKA ZIMA - XXXV edycja biegów przełajowych po plaży wyniki
SOPOCKA ZIMA - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
Bieg Charytatywny z WOŚP -
Mikołajkowy Maraton Aquafitness -
Santa RUN Kartuzy wyniki
III Parada Mikołajów Na Rowerach -
Biegi dla dzieci Santa Run Kartuzy - "Goń Mikołaja" -
Bieg Niepodległości - 5km wyniki
Młodzieżowe Biegi Niepodległości wyniki
Duathlon & Maraton MTB wyniki
Gdańsk Biega 2017 -
VI Wojewódzki Bieg Doliną Raduni wyniki
Biegi Kaszubskie dla Dzieci i Młodzieży 2017 wyniki
Sopocka Jesień - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowego wyniki
I BIEG PAPIESKI -
Czyste Miasto Gdańsk - Biegi Dzieci wyniki
Gdańskie rodzinne zawody na kółkach -
Puchar Gdyni - Rajd rowerowy Rady Dzielnicy Cisowa -
Orłowo Biega - bieg na 5 km przy Pucharze Gdyni wyniki
V Europejski Rajd Rowerowy -
Cyklo Żuchliński MTB wyniki
Puchar Gdyni - Wyścig rowerowy Rady Dzielnicy Dąbrowa wyniki
26. Żukowski Przełaj - biegi dzieci -
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - V Etap - GP Żabianka wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - IV Etap - GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - III Etap - GP Wrzeszcz Górny wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - II Etap - GP Zaspa Młyniec wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - I Etap - GP Kokoszki - Kiełpino Górne wyniki
CYKLO Gdynia MTB KIDS wyniki
Cyklo Gdynia MTB wyniki
Jantarowy Przełaj wyniki
Puchar Gdyni - Dąbrowa II wyniki
Puchar Gdyni - Karwiny wyniki
Puchar Gdyni - Dąbrowa I wyniki
Puchar Gdyni - Kamienna Góra wyniki
Puchar Gdyni - Orłowo wyniki
Puchar Gdyni - Babie Doły wyniki
Puchar Gdyni - Działki Leśne wyniki
Puchar Gdyni - Witomino Leśniczówka wyniki
II Pelpliński Maraton Rowerowy MTB pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin wyniki
SOPOCKA WIOSNA - XXXIII edycja Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
SOPOCKA ZIMA - XXXIII edycja Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy" -
Zimowe Biegi Malucha -
Mikołajkowe biegi dla dzieci „Goń św. Mikołaja” -
Puchar Gdyni - Karwiny wyniki
Family MTB dla dwóch rodziców z dzieckiem -
Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" Dla Dzieci wyniki
Puchar Gdyni - Cisowa wyniki
CYKLO Gdynia Kids - wyścigi dla Dzieci wyniki
I Pelpliński Maraton Rowerowy MTB pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin wyniki
Otwarty Rajd Rowerowy o Puchar Wójta Gminy Przywidz -
Rajd Rowerowy Rady Dzielnicy Gdynia Cisowa -
GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka wyniki
GP Orunia – św Wojciech – Lipce im. Danuty Siedzikówny ( Inka) wyniki
Puchar Gdyni - Dąbrowa I wyniki
GP Wrzeszcz Górny – Święto Sobótkowe Jaśkowej Doliny wyniki
III Bieg do Źródeł - Bieg Rodzinny 3km -
III Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Łeczyce wyniki
Wyścig Rowerowy Rady Dzielnicy Gdynia Dąbrowa wyniki
Biegi Kaszubskie Dziecięco-Młodzieżowe 2016 wyniki
Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy wyniki
Gdyński Rajd na Orientacje 2016 – Rodzinny 4osoby -
Puchar Gdyni - Orłowo Biega wyniki
CYKLO Gdynia MTB wyniki
Puchar Gdyni - Witomino Leśniczówka wyniki
CYKLO Gdynia MTB Kids -
Biegi dzieci i młodzieży przy Sopockije Wiośnie na 5 wyniki
Sopocka Zima – Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
Grand Prix Trójmiasta 2015 - Etap I wyniki
PZU Bieg Nowych Idei wyniki
Bieg Mikołajkowy Rady Dzielnicy Gdynia Dąbrowa wyniki
Wyścig Rowerowy Rady Dzielnicy Gdynia Dąbrowa wyniki