# Name
1. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Sign up
2. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Sign up
3. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
4. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
5. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Sign up
6. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Sign up
7. Pruszcz Gdański, "III Bieg na zakończenie lata" Sign up
8. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" odwołano
9. Kuźnica - Władysławowo, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
10. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Sign up
11. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na biegi dla dzieci - dyst. 60-600 m" Sign up
12. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Sign up
13. Nasielsk, "Nasielski Bieg Terenowy" Sign up
14. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na sztafetę familijną - dyst. 4x100 m" Sign up
15. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na bieg na obcasach - dyst. 150 m" Sign up
16. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Sign up
17. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na bieg i marsz nordic walking - dyst. 3 km" Sign up
18. Sokółka, "Zajęcia nauki i doskonalenia pływania OSIR w Sokółce " Sign up
19. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Sign up
20. Giżycko, "III Potrójna Pętla Mazurska" Sign up
21. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci" Sign up
22. Nowa Wieś Malborska, "Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki " Sign up
23. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
24. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km" Sign up
25. Prabuty, "XI Bieg uliczny ,,Liwa Cup - Prabuty 2019"" Sign up
26. Złotów, "Złotowskie Sezony Biegowe " odwołano
27. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Sign up
28. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej 2019" Sign up
29. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Sign up
30. Sokółka, "V Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Sign up
31. Las Mokrzański, Wrocław, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - JESIEŃ" Sign up
32. Pisz, "Biegnij Ewka" Sign up
33. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Sign up
34. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Sign up
35. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Sign up
36. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Sign up
37. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Sign up
38. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego" Sign up
39. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego - biegi dla dzieci" Sign up
40. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Sign up
41. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
42. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
43. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Sign up
44. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Sign up
45. Brzeszcze, "Polska Biega 2019" Sign up
46. Gdynia, "Od dwuboju do pięcioboju - Szlakiem Oktawii Nowackiej" Sign up
47. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich " Sign up
48. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Sign up
49. Ostrołęka, "III Memoriał Barbary Pawelczyk" Sign up
50. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
51. Gmina Poczesna, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Sign up
52. Dąbrowa Górnicza, "IX Bieg Hutnika Arcelormittal Poland 2019" Sign up
53. Turek, "III Integracyjny Bieg z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych "Turmageddon"" Sign up
54. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Sign up
55. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci" Sign up
56. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Sign up
57. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci" Sign up
58. Gdańsk, "Race for the Cure 2019" Sign up
59. Przytoczna, "XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera " Sign up
60. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
61. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Sign up
62. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Sign up
63. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Sign up
64. Zwoleń, "Maraton w Zwoleniu" Sign up
65. Grudziądz, "Przegoń Przemoc - Podaj Dłoń " Sign up
66. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Sign up
67. Bolszewo, "Bieg w Szpilkach przy "Bolszewo na 5"" Sign up
68. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Sign up
69. Skuły, "5 Dycha Strażacka" Sign up
70. Starogard Gdański, "Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska" Sign up
71. Grodzisk Mazowiecki, "5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW. " Sign up
72. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Sign up
73. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Sign up
74. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Sign up
75. Jastarnia - Władysławowo, "XVI Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Sign up
76. Cieszyn, " IV Bieg Cieszyńska Godzinówka" Sign up
77. MALBORK, "Najpiękniejsze Bieganie dla Najpiękniejszych Pań " Sign up
78. Sokółka, "EKSTREMALNA PRZEPRAWA 2019!" Sign up
79. Jaworzno, "3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019" Sign up
80. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
81. MYSŁOWICE, "XXVII Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia wybuchu Pierwszego Powstania Śląskiego" Sign up
82. Gdańsk, "III Bieg Papieski" Sign up
83. Łobez, "II Łobeski Bieg Wilka" Sign up
84. Nasiegniewo (koło Włocławka), "Bieg Nasiegniewski " Sign up
85. Siedlce, "VI Siedlecki Bieg prawie Górski" Sign up
86. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
87. SZTUTOWO, "II BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING NA 10 KM" Sign up
88. Handzlówka, "„Handzlowskie Kijki” Zawody Nordic Walking I Bieg Przełajowy " Sign up
89. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Sign up
90. TYKOCIN, "I BIEG WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W TYKOCINIE" Sign up
91. Grudziądz, "Bieg na 4 plus 2 łapy" Sign up
92. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Sign up
93. Glinianki Zielonka, "I Festiwal Biegowy" Sign up
94. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Sign up
95. Kościerzyna, "Jubileuszowe XXV Kościerskie Biegi Uliczne" Sign up
96. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Sign up
97. Gdańsk, "Manhattan Run III" Sign up
98. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Sign up
99. Bielawki, "Cross Duathlon Pelplin" Sign up
100. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" odwołano
101. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
102. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
103. Koronowo, "I Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa" Sign up
104. Siemianowice śląskie, "V SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Sign up
105. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
106. Siemianowice Śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki" Sign up
107. Malbork, "BIEG oraz marsz Nordic walking Halloweenowy" Sign up
108. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Sign up
109. Wrocław, "XII Bieg Energetyka" Sign up
110. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Sign up
111. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 5" Sign up
112. Rumia, "Neonowa Zumba" Sign up
113. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Sign up
114. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Sign up
115. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Sign up
116. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
117. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
118. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Sign up
119. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Sign up
120. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości" Sign up
121. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Sign up
122. Elbląg, "VI Elbląski Bieg Niepodległości" Sign up
123. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019" Sign up
124. Katowice, "Bieg "Wolność na 5" - Powstania Śląskie" Sign up
125. Gdynia, "Wielka Korona" Sign up
126. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Sign up
127. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
128. Szczytno, "#005 Andrzejkowy Bieg Morsów " Sign up
129. Sopot, "Bieg W Pi#du" Sign up
130. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
131. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Sign up
132. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy " Sign up
133. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Sign up
134. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Sign up
135. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Sign up
136. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
137. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Sign up
138. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Sign up
139. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
140. Płońsk, "Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym " Sign up
141. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Sign up
142. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
143. Rumia, "Piekło Północy 2020" Sign up
144. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
145. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
146. Testowo, "Testowa 1" Sign up
147. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ