Event Results
Leśny Bieg Literata -
XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha -
Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II -
XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino Radiostacja -
Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I -
Puchar Gdyni 2019 - Orłowo -
Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra -
Puchar Gdyni 2019 - Działki Leśne -
Puchar Gdyni 2019 - Chylonia -
Puchar Gdyni 2019 - Witomino Leśniczówka -
Szybka Piątka -
CYKLO Lębork - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #1 -
XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego -
X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza -
II Rodzinny “Eko bieg” - Legnica -
Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior -
VII Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków -
Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka -
Jantarowy Przełaj -
5. Pomorska Sztafeta Firm -
Kaszebe Runda 2019 -
Impreza pokazowa -
IV Ogólnopolska Karnawałowa Noc Morsów -
IV Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl -
Impreza Good Time -
Swimrun Wióry 2019 -
Santa RUN Kartuzy 2018 -
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
Impreza testowa dla TP -
Sopockie 4 Pory Roku - Zima -
Mikołąjkowa Akcja Charytatywna dla Karola Kseń -
,,Policz się z cukrzycą" -
„II Biegówki w centrum Polski” Zawody w narciarstwie biegowym -
Imprea dla testu -
I Bieg Morsa o tytuł Czwartego Króla -
Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking -
IV Bieg Trzech Króli 2019 -
Bieg Charytatywny dla WOŚP -
XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3 -
Rajd Nordic Walking na Karwinach -
V Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy -
Bieg dla Darii - bieg i marsz NW na dystansie 5 km wyniki
Biegi Dzieci i Młodzieży przy XXXIV Biegu Pokoju -
Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3 -
TEST_BM2 -
3. Pruszczański Bieg Niepodległości - Bieg główny 10km -
Bieg Niepodległej -
X Bieg Uliczny "Liwa Cup - Prabuty 2018" -
Impreza Testowa - ICC -
IV Bieg Kurzętnik Nocą -
Wyjazd na Mistrzostwa Polski w Europejskiej Stolicy Nordic Walking -
Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1 -
test -
XIX Bieg Chartów - Witomino Radiostacja wyniki
Puchar Gdyni - Dąbrowa #2 -
Puchar Gdyni - Karwiny -
Puchar Gdyni - Dąbrowa #1 -
Puchar Gdyni - Kamienna Góra -
Puchar Gdyni - Orłowo -
Puchar Gdyni - Cisowa -
Puchar Gdyni - Witomino-Leśniczówka wyniki
Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz wyniki
I Grand Prix Kierunek Ultra'18 bieg 2/5 -
Testowa -
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
Korona Północy Polski #4 -
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „V Bieg Niezłomnych” wyniki
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
Bieg Po Pączka wyniki
Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (9.02) -
Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (8.02) -
Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (6.02) -
Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (5.02) -
Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (1.02) -
Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (31.01) -
Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (30.01) -
Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (29.01) -
Impreza szkoleniowa -
3 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy" wyniki
Impreza testowa -
Swimrun Wióry 2018 -
XII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg -
IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2018 wyniki
XIII Mikołajkowe Biegi Uliczne wyniki
Kaszebe Runda - to jest stara impreza -
test -
Grand Prix Trójmiasta #1 wyniki
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
Puchar Gdyni - Dąbrowa II - test Coopera i wyścig na wózkach! wyniki
Nordic Morsing -
11 Bieg Spełnionych Marzeń - 10 BIEG MŁODYCH -
Puchar Bałtyku w Nordic Walking #7 wyniki
Testowa -
2. BIEG ARASMUSA wyniki
7 Urodziny portalu Chodzezkijami.pl -
II Piątnica Półmaraton POMAGAMY wyniki
IV Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka wyniki
Trigar MTB Challenge Kartuzy wyniki
III Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian" wyniki
X Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami wyniki
Cyklo Gdynia - wyścig szosowy wyniki
Impreza Testowa -
II KRS FORMOZA Ultramaraton Kaszubski wyniki
Bieg Twardego wyniki
Leśny Bieg i Leśny Marsz wyniki
Puchar Bałtyku w Nordic Walking #2 wyniki
Polswimrun 2017 wyniki
25. Cykliczny Bieg Śledzia wyniki
Bieg i Marsz Nordic Walking „Dla Autyzmu” wyniki
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
Test -
Sopocki Bieg im. „Inki" -
Górki Zachodnie - Duathlon na Wydmach wyniki
Korona Wielkopolski 5/6 wyniki
Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB wyniki
SOPOCKA ZIMA - XXXIV edycja biegów przełajowych po plaży wyniki
Impreza testowa -
Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB wyniki
IX Elbląski Bieg Piekarczyka wyniki
Puchar Bałtyku w Nordic Walking -
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
III Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2017 wyniki
Nordic Morsing -
Spotkanie Elite Team Chodzezkijami.pl - podsumowanie roku 2016 -
Otwarcie Szlaków Nordic Walking w Gdyni -
TEST -
Impreza testowa -
II Mors Sportowy 2016 -
XV Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km wyniki
25 Bieg Kociewski z Polpharmą wyniki
Triathlon Towarzyski o Mistrzostwo Słupska -
II Dycha Strażacka wyniki
6 Urodziny portalu Chodzezkijami.pl -
1. BIEG ARASMUSA wyniki
VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking -
III Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy wyniki
Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych wyniki
Bieg Pileckiego -
XXII Biegi Uliczne - Pisz - zapisy indywidualne -
SILGAN Ćwierćmaraton wyniki
XIX Biegi uliczne im. Jana Kielasa wyniki
II Ultramaraton Kaszubska Poniewierka wyniki
III Dycha Nad Wisłą – Pomorskie Święto Wisły - Bieg wyniki
Testowa z limitem -
IV Olecka Trzynastka wyniki
CYKLO Sopot - wyścig szosowy wyniki
I KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski wyniki
Grand Prix Zachodniopomorskiego 1/5 wyniki
Obsługa techniczna - Witomino Leśniczówka -
Puchar Bałtyku w Nordic Walking wyniki
Impreza dla Radka - test -
10K Elite Sopot Run -
Wyścigi Psich Zaprzęgów / Wyścig XC - Przywidz - Zielona Brama wyniki
III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw wyniki
Bieg Tropem Wilczym wyniki
II Klasyk Skalmierzycki wyniki
I Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking o puchar Wójta Gminy Iłowo-Osada -
Ferie 2016 z MOSiR dzień 10 - Badminton -
Impreza testowa -
II Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji Dnia Wiosny -
Impreza testowa 2 -
Bieg Tropem Wilczym -
Bieg Tropem Wilczym -
Bieg Tropem Wilczym -
Bieg Walentynkowy -
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
Bieg Tropem Wilczym -
II Bieg Zaślubin Polski z Morzem Od Hallera do Hallera wyniki
Bieg Twardego 2016 wyniki
Nordic Morsing -
Sztafeta Walentynkowa imienia Bożeny i Arkadiusza Bednarczyków - SŁUDZIBIE 2016 -
Bieg dla WOŚP -
XXIII Bieg Żniński wyniki
Bieg Tropem Wilczym -
Bieg dla WOŚP -
Bieg Tropem Wilczym -
Bieg Tropem Wilczym -
XVII Zimowe GP Sztumu i III Drużynowe Mistrzostwa GP w Biegach Przełajowych - ETAP 1/3 wyniki
Ultra Cross Maraton 12h wyniki
2. GRODZISKI BIEG PAR. wyniki
Bieg do WOŚP - Policz się z cukrzycą -
Bijemy Rekord Guinnessa w ilości morsujących w jednym czasie -
Bieg Tropem Wilczym -
WARTA CHALLENGE Marathon&Half 2/5 wyniki
II Bieg Mikołajkowy -
Kobiety na 5-tkę -
Grand Prix Trójmiasta - Etap III wyniki
Bieg Górski w Muszynie -
Puchar Bałtyku w Nordic Walking 11/11 i w Biegach Przełajowych 4/4 wyniki
Posmykani przez nocznice wyniki
III Mazurski Bieg Sylwestrowy wyniki
Zakończenie "Świateczny Puchar Forda" oraz bankiet podsumowujący 25 cykl Kierowca Roku Opolszczyzny -
II Bieg Mikołajkowy wyniki
CROSS- RUN COMANDO FITNESS kryptonim LISTOPADOWA NOC -
Leśny Rajd na Orientację zButa wyniki
Maraton MTB wyniki
Wyścig Rowerowy Rady Dzielnicy Gdynia Karwiny - impreza odwołana -
Bieg i Marsz Nordic Walking Charytatywny -
Grand Prix Trójmiasta 2015 - Etap II wyniki
I Skórzecki Bieg Niepodległości wyniki
X Gminne Biegi z okazji Święta Niepodległości wyniki
Gdańsk Biega 2015 -
Przejazd autokarem na finał Pucharu Bałtyku -
Bieg Niepodległości wyniki
OMIDA IV Bieg Oliwski wyniki
XXXIII Bieg Mazurka Dąbrowskiego wyniki
WARTA CHALLENGE Marathon&Half 1/5 wyniki
Wyścig Rowerowy Rady Dzielnicy Gdynia Dąbrowa wyniki
PZU Bieg Nowych Idei wyniki
Bieg Polana Rady Dzielnicy Gdynia Dąbrowa -
Impreza testowa -
XXV Uliczny Bieg Sambora wyniki
Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy Nordic Walking wyniki
Puchar Bałtyku w Nordic Walking - 9 etap Gdańsk wyniki
II Korona Wielkopolski wyniki
Cyklo Gdynia 2015 -