# Name
1. Gdynia, "CYKLO Gdynia XC 2019" Sign up
2. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Sign up
3. Ostrołęka, "IV Kolarski Wyścig Australijski" Sign up
4. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Sign up
5. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Sign up
6. Ostrołęka, "Wycieczka rowerowa z Radą Osiedla Centrum" Sign up
7. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Sign up
8. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" odwołano
9. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus" Sign up
10. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Sign up
11. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Sign up
12. Białystok, "Biegowa Gra Miejska 2019 - odcinek: II" Sign up
13. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Sign up
14. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Sign up
15. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #1" Sign up
16. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Sign up
17. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Sign up
18. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Sign up
19. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Sign up
20. Wrocław, "Bielice - poznajemy nieznane..." Sign up
21. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Sign up
22. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Sign up
23. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" odwołano
24. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Bieg" Sign up
25. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus" Sign up
26. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Sign up
27. Rumia, "MTB Rumia" Sign up
28. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Nordic Walking" Sign up
29. Suwałki, "Recman Cup 2019" Sign up
30. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
31. Bielsko-Biała, "Grand Prix Copaya by Decathlon Bielsko-Biała" Sign up
32. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Sign up
33. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Sign up
34. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Sign up
35. Kijewo Królewskie, "Piątka dla Szymona" Sign up
36. Korczew, "Biegiem Przez Zielony Korczew" Sign up
37. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Sign up
38. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Sign up
39. Przywidz, "Przywidzka Pętelka 2019" Sign up
40. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Sign up
41. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #2" Sign up
42. Dzierzgoń, "I Bieg Komtura Dzierzgońskiego " Sign up
43. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Sign up
44. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Sign up
45. Kalisz, "Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko - Ostrowskiej - Edycja I" Sign up
46. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Sign up
47. Czerwińsk nad Wisłą, "III Bieg Szlakiem Doliny Wisły" Sign up
48. Włocławek, "IV Bieg Cudu nad Wisłą" Sign up
49. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Sign up
50. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Sign up
51. Mrągowo, "VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy" Sign up
52. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Sign up
53. Gądno, "Rajd Rowerowy - Gądno" Sign up
54. Bydgoszcz, "Kanał Brama Czasu" Sign up
55. MĄTOWY WIELKIE, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING BŁOGOSŁAWIONEJ DOROTY" Sign up
56. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus" Sign up
57. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Sign up
58. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Sign up
59. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Sign up
60. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Sign up
61. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Sign up
62. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Sign up
63. Łódź, "I Dwumaraton Leśnym Szlakiem" Sign up
64. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
65. Główczyce, "Rajd na orientację ,,Maczuga Stolema 2019"" Sign up
66. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Sign up
67. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Sign up
68. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Sign up
69. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Sign up
70. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Sign up
71. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #3" Sign up
72. Reda, "VI Redzki Bieg" Sign up
73. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #8" Sign up
74. Ostrołęka, "Letni Bieg Po Plaży" Sign up
75. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Sign up
76. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Sign up
77. Święta Woda, "Bieg 300-lecia Santktuarium w Świętej Wodzie" Sign up
78. Włocławek, "3 Włocławski Bieg Nocny" Sign up
79. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Sign up
80. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Sign up
81. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Sign up
82. Bytom, "IV Cross - Mol" Sign up
83. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Sign up
84. Pruszcz Gdański, "Family Challenge: Misja rodzina - rodzinne biegi na orientację" Sign up
85. Bożepole Małe, "Rowerem po Kaszubskiej Drodze" Sign up
86. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Sign up
87. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Sign up
88. Rybaki k. Narwi, "8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza" Sign up
89. Dzierzgoń, "II Bieg Pamięci" Sign up
90. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Sign up
91. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Sign up
92. Jawor, "Szalona 9" Sign up
93. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Sign up
94. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
95. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Sign up
96. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Sign up
97. Połczyno, "V Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Sign up
98. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Sign up
99. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Cross Kajakowy wokół Wyspy Sobieszewskiej" Sign up
100. Sosnówka, k/Grudziądza, "II Bieg Sosny" Sign up
101. Katowice, "„UBiegamy się o Zdrowie3” #OnkologiaNaCeglanej" Sign up
102. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
103. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Sign up
104. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Sign up
105. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Sign up
106. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż" Sign up
107. Ostrołęka, "V Bieg Kolejarza" Sign up
108. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Orient Express (gra terenowa zespołowa)" Sign up
109. Solec Kujawski, "Bieg Jeżyka 2019" Sign up
110. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Czerwony Berecik (biegi dla dzieci)" Sign up
111. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Sign up
112. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Sign up
113. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów " Sign up
114. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
115. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
116. Pelplin, "LOTTO Bieg Cysterski 2019" Sign up
117. Sopot, "Piwna Mila 2019" Sign up
118. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Sign up
119. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Sign up
120. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Sign up
121. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
122. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
123. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Sign up
124. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Sign up
125. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Sign up
126. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Sign up
127. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Sign up
128. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
129. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Sign up
130. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Sign up
131. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
132. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Sign up
133. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Sign up
134. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Sign up
135. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Sign up
136. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Sign up
137. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Sign up
138. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Sign up
139. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
140. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
141. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Sign up
142. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Sign up
143. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Sign up
144. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Sign up
145. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
146. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Sign up
147. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Sign up
148. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
149. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Sign up
150. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Sign up
151. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Sign up
152. Hel, "I HELSKI BIEG W RAMACH 80 ROCZNICY OBRONY HELU" Sign up
153. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Sign up
154. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
155. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
156. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Sign up
157. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Sign up
158. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Sign up
159. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Sign up
160. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" Sign up
161. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
162. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
163. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
164. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Sign up
165. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Sign up
166. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Sign up
167. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Sign up
168. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
169. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
170. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Sign up
171. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Sign up
172. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Sign up
173. Gdynia, "Wielka Korona" Sign up
174. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Sign up
175. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
176. Sopot, "Bieg W Pi#du" Sign up
177. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
178. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Sign up
179. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Sign up
180. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Sign up
181. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
182. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Sign up
183. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Sign up
184. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
185. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Sign up
186. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
187. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
188. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
189. Testowo, "Testowa 1" Sign up
190. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ