# Name
1. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Sign up
2. Giżycko, "III Potrójna Pętla Mazurska" Sign up
3. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci" Sign up
4. Nowa Wieś Malborska, "Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki " Sign up
5. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
6. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km" Sign up
7. Prabuty, "XI Bieg uliczny ,,Liwa Cup - Prabuty 2019"" Sign up
8. Złotów, "Złotowskie Sezony Biegowe " odwołano
9. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Sign up
10. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej 2019" Sign up
11. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Sign up
12. Sokółka, "V Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Sign up
13. Las Mokrzański, Wrocław, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - JESIEŃ" Sign up
14. Pisz, "Biegnij Ewka" Sign up
15. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Sign up
16. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Sign up
17. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Sign up
18. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Sign up
19. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Sign up
20. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego" Sign up
21. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego - biegi dla dzieci" Sign up
22. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Sign up
23. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
24. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
25. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Sign up
26. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Sign up
27. Brzeszcze, "Polska Biega 2019" Sign up
28. Gdynia, "Od dwuboju do pięcioboju - Szlakiem Oktawii Nowackiej" Sign up
29. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich " Sign up
30. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Sign up
31. Ostrołęka, "III Memoriał Barbary Pawelczyk" Sign up
32. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
33. Gmina Poczesna, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Sign up
34. Dąbrowa Górnicza, "IX Bieg Hutnika Arcelormittal Poland 2019" Sign up
35. Turek, "III Integracyjny Bieg z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych "Turmageddon"" Sign up
36. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Sign up
37. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci" Sign up
38. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Sign up
39. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci" Sign up
40. Gdańsk, "Race for the Cure 2019" Sign up
41. Przytoczna, "XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera " Sign up
42. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
43. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Sign up
44. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Sign up
45. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Sign up
46. Zwoleń, "Maraton w Zwoleniu" Sign up
47. Grudziądz, "Przegoń Przemoc - Podaj Dłoń " Sign up
48. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Sign up
49. Bolszewo, "Bieg w Szpilkach przy "Bolszewo na 5"" Sign up
50. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Sign up
51. Skuły, "5 Dycha Strażacka" Sign up
52. Starogard Gdański, "Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska" Sign up
53. Grodzisk Mazowiecki, "5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW. " Sign up
54. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Sign up
55. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Sign up
56. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Sign up
57. Jastarnia - Władysławowo, "XVI Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Sign up
58. Cieszyn, " IV Bieg Cieszyńska Godzinówka" Sign up
59. MALBORK, "Najpiękniejsze Bieganie dla Najpiękniejszych Pań " Sign up
60. Sokółka, "EKSTREMALNA PRZEPRAWA 2019!" Sign up
61. Jaworzno, "3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019" Sign up
62. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
63. MYSŁOWICE, "XXVII Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia wybuchu Pierwszego Powstania Śląskiego" Sign up
64. Gdańsk, "III Bieg Papieski" Sign up
65. Łobez, "II Łobeski Bieg Wilka" Sign up
66. Nasiegniewo (koło Włocławka), "Bieg Nasiegniewski " Sign up
67. Siedlce, "VI Siedlecki Bieg prawie Górski" Sign up
68. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
69. SZTUTOWO, "II BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING NA 10 KM" Sign up
70. Handzlówka, "„Handzlowskie Kijki” Zawody Nordic Walking I Bieg Przełajowy " Sign up
71. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Sign up
72. TYKOCIN, "I BIEG WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W TYKOCINIE" Sign up
73. Toruń, "Select Camp Projekt Ryga U 11 Akademia Hokejowa Wróbla #1" Sign up
74. Grudziądz, "Bieg na 4 plus 2 łapy" Sign up
75. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Sign up
76. włocławek, "27 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - Biegi dziecięce" Sign up
77. Glinianki Zielonka, "I Festiwal Biegowy" Sign up
78. Kobylnica-Zagórki, "Korona Północy Polski #3" Sign up
79. włocławek, "27 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - w 35 rocznicę jego męczeńskiej śmierci" Sign up
80. Kościerzyna, "Jubileuszowe XXV Kościerskie Biegi Uliczne" Sign up
81. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Sign up
82. Gdańsk, "Manhattan Run III" Sign up
83. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Sign up
84. Bielawki, "Cross Duathlon Pelplin" Sign up
85. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" odwołano
86. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
87. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
88. Koronowo, "I Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa" Sign up
89. Siemianowice śląskie, "V SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Sign up
90. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
91. Siemianowice Śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki" Sign up
92. Malbork, "BIEG oraz marsz Nordic walking Halloweenowy" Sign up
93. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Sign up
94. Wrocław, "XII Bieg Energetyka" Sign up
95. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Sign up
96. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 5" Sign up
97. Rumia, "Neonowa Zumba" Sign up
98. Karvina, "Camp Akademia Hokejowa Wróbla #2" Sign up
99. Trójmiasto, "ANOmalia #4" Sign up
100. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Sign up
101. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Sign up
102. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Sign up
103. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
104. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
105. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Sign up
106. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Sign up
107. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości" Sign up
108. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Sign up
109. Elbląg, "VI Elbląski Bieg Niepodległości" Sign up
110. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019" Sign up
111. Katowice, "Bieg "Wolność na 5" - Powstania Śląskie" Sign up
112. Gdynia, "Wielka Korona" Sign up
113. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Sign up
114. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
115. Szczytno, "#005 Andrzejkowy Bieg Morsów " Sign up
116. Sopot, "Bieg W Pi#du" Sign up
117. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
118. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Sign up
119. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy " Sign up
120. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Sign up
121. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Sign up
122. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Sign up
123. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
124. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Sign up
125. Karvina, "Camp Akademia Hokejowa Wróbla #3" Sign up
126. Karvina, "Camp Akademia Hokejowa Wróbla #4" Sign up
127. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" Sign up
128. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
129. Płońsk, "Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym " Sign up
130. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Sign up
131. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
132. Rumia, "Piekło Północy 2020" Sign up
133. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
134. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
135. Testowo, "Testowa 1" Sign up
136. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ