# Name
1. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 27.06.2019" Sign up
2. Wejherowo, "4 Festiwal Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km" Sign up
3. Gdańsk, "2# Gdańsk Matemblewo XC Gdańsk" Sign up
4. Sierpin, "Impreza survivalowo - wytrzymałościowa "Urtica" 2019" Sign up
5. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie" Sign up
6. Ostrołęka, "Letni Rodzinny Rajd Rowerowy" Sign up
7. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior" Sign up
8. Korycin, "XXVIII Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Sign up
9. Włocławek, "Pierogrun - biegi dla dzieci" Sign up
10. Włocławek, "Pierogrun" Sign up
11. Bogatynia, "Rajd Kotliny Turoszowskiej" Sign up
12. Prakwice koło Dzierzgonia, "Leśny Rajd na Orientację zButa XIII edycja" Sign up
13. Władysławowo i okolice, "VII Europejski Rajd Rowerowy" Sign up
14. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Sign up
15. Klon, "Klon Biega dla Michała" Sign up
16. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km" Sign up
17. Suwałki, "Półkolonie Letnie pn. ,,Sportowe Wakacje" - I TURNUS " Sign up
18. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - I turnus" Sign up
19. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 02.07.2019" Sign up
20. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 04.07.2019" Sign up
21. Kretowiny, "XXI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Sign up
22. Rajgród, "iSWIM iRUN Mistrzostwa" Sign up
23. Giżycko, "Puchar Wyspy Giżyckiej" Sign up
24. Brodnica, "VIII Dycha Anny Wazówny" Sign up
25. Trójmiasto, "ANOmalia #3" Sign up
26. Tczew (Rokitki), "V Tczewski Cross Rowerowy" Sign up
27. Malbork, "Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena " Sign up
28. Wrocław, "Grand Prix Copaya by Decathlon" Sign up
29. Wrocław, Las Osobowicki, "Letni Rajd Nordic Walking 4 Pory Roku - Lato" Sign up
30. Gdynia, "Bieg Arkowca" Sign up
31. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakcje " - II turnus" Sign up
32. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 11.07.2019" Sign up
33. Warszawa, " 7 Bieg Chomika 2019" Sign up
34. Kalety, "I Rajd - "Bier kije i ciś do Zielonej"" Sign up
35. Żukowo, "I Sztafetowy Bieg Żukowski" Sign up
36. Wodzisław Śląski , "Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski " Sign up
37. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci" Sign up
38. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - 5km" Sign up
39. Tarnowskie Góry, "Barbórkowe lotanie" Sign up
40. Wydminy, "IV Półmaratony Wydmin - 21.1km" Sign up
41. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 4" Sign up
42. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakacje" III turnus" Sign up
43. Starogard Gdański, "Run Gym oraz Run Gym Kids" Sign up
44. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2019" Sign up
45. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian"" Sign up
46. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka, Marsz Nordic Walking - Bieg dla dzieci" Sign up
47. Kotuń, "Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"" Sign up
48. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton - Nocna zaDyszka - NW" Sign up
49. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Sign up
50. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Sign up
51. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Sign up
52. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Sign up
53. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" Sign up
54. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus" Sign up
55. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Sign up
56. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Sign up
57. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Sign up
58. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Sign up
59. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #1" Sign up
60. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Sign up
61. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Sign up
62. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Sign up
63. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Sign up
64. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Sign up
65. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Sign up
66. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" odwołano
67. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus" Sign up
68. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Sign up
69. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
70. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Sign up
71. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Sign up
72. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Sign up
73. Kijewo Królewskie, "Piątka dla Szymona" Sign up
74. Korczew, "Biegiem Przez Zielony Korczew" Sign up
75. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Sign up
76. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Sign up
77. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Sign up
78. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #2" Sign up
79. Dzierzgoń, "I Bieg Komtura Dzierzgońskiego " Sign up
80. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Sign up
81. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Sign up
82. Kalisz, "Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko - Ostrowskiej - Edycja I" Sign up
83. Czerwińsk nad Wisłą, "III Bieg Szlakiem Doliny Wisły" Sign up
84. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Sign up
85. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Sign up
86. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Sign up
87. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus" Sign up
88. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Sign up
89. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Sign up
90. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Sign up
91. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Sign up
92. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Sign up
93. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Sign up
94. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
95. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Sign up
96. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Sign up
97. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Sign up
98. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Sign up
99. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Sign up
100. Reda, "Redzka 10-ka" Sign up
101. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #3" Sign up
102. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Sign up
103. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Sign up
104. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Sign up
105. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Sign up
106. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Sign up
107. Bytom, "IV Cross - Mol" Sign up
108. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Sign up
109. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Sign up
110. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Sign up
111. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Sign up
112. Jawor, "Szalona 9" Sign up
113. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Sign up
114. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
115. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Sign up
116. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Sign up
117. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Sign up
118. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
119. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Sign up
120. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Sign up
121. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Sign up
122. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Sign up
123. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Sign up
124. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
125. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
126. Pelplin, "Bieg Cysterski 2019" Sign up
127. Sopot, "Piwna Mila 2019" Sign up
128. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Sign up
129. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Sign up
130. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Sign up
131. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
132. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
133. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Sign up
134. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Sign up
135. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Sign up
136. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Sign up
137. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Sign up
138. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
139. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Sign up
140. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Sign up
141. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
142. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Sign up
143. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Sign up
144. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Sign up
145. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Sign up
146. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Sign up
147. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Sign up
148. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
149. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
150. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Sign up
151. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Sign up
152. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Sign up
153. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Sign up
154. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Sign up
155. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
156. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Sign up
157. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
158. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Sign up
159. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
160. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
161. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Sign up
162. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Sign up
163. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Sign up
164. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Sign up
165. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
166. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
167. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
168. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Sign up
169. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Sign up
170. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Sign up
171. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Sign up
172. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
173. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Sign up
174. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Sign up
175. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Sign up
176. Gdynia, "Wielka Korona" Sign up
177. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Sign up
178. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
179. Sopot, "Bieg W Pi#du" Sign up
180. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
181. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Sign up
182. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Sign up
183. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Sign up
184. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
185. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Sign up
186. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Sign up
187. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
188. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Sign up
189. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
190. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
191. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
192. Testowo, "Testowa 1" Sign up
193. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ