# Name Date Gallery
1. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje"
2. Malbork, "II HALLOWEENOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING - IMPREZA ZOSTAŁA ODWOŁANA ZA WZGLĘDU NA COVID-19"
3. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE I INNE."
4. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020"
5. Kartuzy, "2# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy"
6. Skórcz, "V Biegu Jurka V Brygady Wileńskiej III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 (nowa data!!!)"
7. Cała Polska, "ZDOBĄDŹ SWOJE K2 - Bieg Wirtualny"
8. Gdynia, "przeRUNbane"
9. Skuły, "6 Dycha Strażacka"
10. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters."
11. Pasłęk, "Korona Północy - Pasłęk - WIRTUALNIE"
12. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020"
13. Hajnówka, "XI Hajnowska Dwunastka"
14. Piaśnica, "XII Bieg Piaśnicki - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" gallery
15. Cała Polska, "Back to school "
16. Przytoczna, "XXXVII MASOWY BIEG im. TOMASZA HOPFERA"
17. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" gallery
18. Reda, "VII Redzki Bieg na Jubileusz 30-lecia Samorządu"
19. Tczew, "Mistrzostwa Polski Masters w biegach przełajowych "
20. Gmina Filipów, "IV Półmaraton Doliną Rospudy "
21. Gmina Filipów, "Filipowskiego Biegu Jaćwinga - 12.5km"
22. Starogard Gdański, "Laser Run City Tour"
23. Kościerzyna, "Kaszebe Runda"
24. Solec Kujawski, "IV Bieg Najeżony Przeszkodami JEŻYK"
25. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/2 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km"
26. Barlinek, "Wielka Barlinecka 7-ka - Start Wirtualny"
27. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020"
28. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni""
29. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku"
30. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera "
31. Puszcza Darzlubska - Darzlubie - Połczyno, "VI BIEG ZIEMI PUCKIEJ NA 10 KM"
32. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym"
33. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/2 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km"
34. Krokowa, "1# CYKLO Krokowa - wyścig szosowy "
35. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" gallery
36. Sumin , "Swimrun Sumin 2020"
37. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne"
38. Cedry Wielkie , "Rowerowe Żuławy Cyklo Cedry Wielkie"
39. Tczew/Knybawa, "VI Dycha nad Wisłą - III BGPK 2020"
40. Mątowy Wielkie k. Miłoradza, "II Żuławski Bieg i Marsz Nordic Walking im. Błogosławionej Doroty "
41. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM"
42. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Parkowa Piątka - Park Nadmorski im.R.Reagana""
43. Pabianice , "II etap X Jurajski Puchar Nordic Walking - Pabianice "
44. Sztum, "IV SZTUMSKI NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI i MARSZ NORDIC WALKING"
45. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado z Polipackiem”" gallery
46. Solec Kujawski, "II Wyścig Rowerowy "
47. Włocławek, "4 Włocławski Bieg Nocny"
48. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" gallery
49. Włocławek, "V Bieg Cudu nad Wisłą"
50. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - WIRTUALNIE"
51. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km bieg"
52. Stara Łomża nad Rzeką, "I Bieg na Królową Bonę"
53. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 10 km"
54. Gdańsk, "TPK Gdańska Piątka"
55. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km" gallery
56. Wydminy, "Półmarton Wydminy (Nocna Dycha, Garbata Piątka) "
57. Władysławowo, "Otwarte Mistrzostwa Władysławowa w Biegu Górskim"
58. Słupsk, "Słupska Piwna Mila" gallery
59. Krasnopol, "Leśny Bieg w ramach Biegu Wśród Krasnych Pól"
60. Braniewo, "BIEG, MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI „DNIA KOBIET”"
61. Młynki, "Trening z Polipack Team GWE - Młynki" gallery
62. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial "
63. Białystok, "Bieg im. Marcina Gogola"
64. Smoleń Zamek Pilcza, "Cross Activ Zamek Pilcza Smoleń 2020"
65. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - sierpień"
66. Cała Polska, "Parawan Run"
67. Węgorzyno, "Lato z Węgorzem - Korona Północy 2020 WIRTUALNIE"
68. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni #2 "Parawan Run"" gallery
69. Krokowa, "CYKLO GRAVEL Krokowa"
70. Trójmiasto, "ANOmalia #6"
71. Główczyce, "Rajd na Orientację Maczuga Stolema 2020"
72. Władysławowo, "Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca"
73. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin"
74. Cała Polska, "Wirtualna Aktywność Świetlika"
75. SUWAŁKI, "ROZBIEGANA ARKADIA"
76. Gościcino, "Trening z Polipack Team GWE w Gościcinie" gallery
77. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Plażowa Piątka - Plaża Stogi""
78. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa"
79. Wejherowo, "5 i 10 km Jezioro Stoborowe - trening z Polipack Team GWE" gallery
80. Stołectwo Minięta gm. Dzierzgoń, "TERENOWA GEHENNA"
81. Cała Polska, "Aktywny Dzień Flagi"
82. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni" gallery
83. Jantar, "Jantarowy Przełaj - Nordic Walking - Korona Północy"
84. Jantar, "Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km"
85. Sasino, "Sasino Challenge aka Puszczykowo" gallery
86. Gdynia, "Pomiar czasu 10:00-11:55"
87. Gdynia, "Pomiar czasu 8:00-9:55"
88. Cała Polska, "Wirtualny Bieg z Jajem"
89. Cały Świat, "Wirtualne Mistrzostwa Świata w Półmaratonie"
90. Gdynia, "Bieg z Wąsem"
91. Malbork, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI DNIA KOBIET"
92. Gdańsk, "Ladies Run 2020"
93. Elbląg, "El Aktywny Dzień kobiet - V Leśny Półmaraton, OCR, NW"
94. Mrocza, "„Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym” MROCZA"
95. Skórcz, "IV Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps.”Żelazny”"
96. Malbork, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"
97. Wysoka Kamieńska, "Tropem Wilczym Wysoka Kamieńska 2020"
98. SUPRAŚL, "TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH"
99. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #3"
100. Gdańsk, "VanRysel Indoor Cycling Cup "
101. Cała Polska, "Wirtualny Bieg Pączka"
102. Garczyn, "IX Bieg Morsa"
103. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap"
104. Gdańsk, "Bieg Po Pączka 2020"
105. Kobylnica, "Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską" gallery
106. Cała Polska, "Wirtualny LoVe Run"
107. Puck, "VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2020"" gallery
108. Gdańsk, "Pizza Rush 2020"
109. Makówka, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. Grodziski Bieg Par."
110. Sopot, "Sopocka Zima - Biegi dla dzieci"
111. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #2"
112. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" gallery
113. Lipniak - Suwałki - Papiernia, "Jeep Biegun Zimna"
114. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3 Etap"
115. STUDZIENICZNA, "III Nocny Bieg Powstańca"
116. Gdynia, "Najgorszy Bieg Świata"
117. Okółek, "Predathlon Sirvis Ice 2020"
118. Banino, "Bieg XXVIII finału WOŚP „Wiatr w żagle” - 5km"
119. Żukowo, "V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" w Żukowie"
120. Chojnice, "II Chojnicki Bieg ,,Policz się z cukrzycą""
121. Dzierzgoń, "III Zimowy Bieg i Marsz NW na rzecz WOŚP"
122. Kuchary Królewskie k.Płońska, "VIII Bieg Zimowego Dziadka"
123. Bielawki, "Noworoczny Bieg i Marsz NW „Zdążyć z pomocą dla Janusza”"
124. Białe Błota, "V Bieg 3 Króli 2020"
125. Sopot, "HangoveRUN 2020"
126. Cała Polska, "O, CHOINKA!"
127. Gdynia, "V Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl"
128. Sztum, "IV Sztumski Sylwestrowy Marsz NORDIC WALKING pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum"
129. Sztum, "IV Sztumski Sylwestrowy BIEG Wieczorny pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum"
130. Mikoszewo, "Sylwester na sportowo w Gminie Stegna (bieg, nordic walking, cyclocross) "
131. Gdańsk, "Bieg Anioła"
132. Bydgoszcz, "Bajkowa Smukała - Bieg na orientację"
133. Gnojewo k. Malborka, "Opłatkowski Bieg oraz Marsz Nordic Walking o Puchar Księży Pallotynów "
134. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap"
135. Nowy Staw, "Bieg Świętego Mikołaja"
136. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" gallery
137. Malbork, "II Mikołajkowy Bieg Dobroczynny dla podopiecznych Domu Dziecka w Malborku - Fundacja Dzieciom „Wyrównajmy ich Szanse” "
138. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka"
139. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" gallery
140. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy "
141. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test Wytrzymałości 2019"
142. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #1"
143. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" gallery
144. BIAŁYSTOK, "III Bieg Mikołajkowy 2019 - Puchar Grand Prix Zwierzyńca"
145. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" gallery
146. Bydgoszcz, "Bydgoszcz OPEN Turniej tenisa stołowego"
147. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży" gallery
148. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" gallery
149. Kartuzy, "Mistrzostwa Polski U23 w przełajach"
150. Cała Polska, "Moja Niepodległa 2019"
151. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 1 Etap"
152. Sedranki, "VII Leśny Cross Niepodległości"
153. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019"
154. Malbork, "XXIX Bieg Niepodległości"
155. Elbląg, "VI Elbląski Bieg Niepodległości"
156. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" gallery
157. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" gallery
158. Sopot, "Bieg Niepodległej" gallery
159. Krokowa, "Cyklo Gravel Krokowa"
160. Pruszcz Gdański, ",,4 Pruszczański Bieg Niepodległości""
161. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora "
162. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów"
163. Choroszcz, "Bieg z okazji Święta Niepodległości"
164. Sokółka, "Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2019 „1918 metrów Wolności”"
165. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego - 21km"
166. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego - 42km"
167. Malbork, "Bieg oraz marsz Nordic walking Halloweenowy"
168. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi"
169. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi"
170. Bielawki, "Cross Duathlon Pelplin"
171. Janów, "III Memoriał im. Nadleśniczego Mariana Grzanki "
172. Kościerzyna, "Jubileuszowe XXV Kościerskie Biegi Uliczne"
173. włocławek, "27 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - w 35 rocznicę jego męczeńskiej śmierci"
174. Kobylnica-Zagórki, "Korona Północy Polski #3" gallery
175. Sztutowo, "II Bursztynowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking na 10 km"
176. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień"
177. Łobez, "II Łobeski Bieg Wilka"
178. Gdańsk, "III Bieg Papieski"
179. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży"
180. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km"
181. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą"
182. Grodzisk Mazowiecki, "5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW. "
183. Skuły, "5 Dycha Strażacka"
184. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne #6"
185. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" gallery
186. Zwoleń, "Maraton w Zwoleniu"
187. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019"
188. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" gallery
189. Gdańsk, "Race for the Cure 2019"
190. Przytoczna, "XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera "
191. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni"
192. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej"
193. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa"
194. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego"
195. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" gallery
196. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra"
197. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019"
198. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019"
199. Grójec, "IX Grójecka Dycha"
200. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km"
201. Prabuty, "XI Bieg uliczny ,,Liwa Cup - Prabuty 2019""
202. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"
203. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci"
204. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli"
205. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross"
206. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" gallery
207. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku"
208. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe"
209. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe"
210. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'"
211. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6"
212. Sopot, "Piwna Mila 2019"
213. Pelplin, "LOTTO Bieg Cysterski 2019"
214. Karsibór, "Karsiborska Pętla"
215. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" gallery
216. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VI Pomorskie Święto Wisły"
217. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" gallery
218. Solec Kujawski, "Bieg Jeżyka 2019"
219. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami"
220. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz"
221. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy"
222. Dzierzgoń, "II Bieg Pamięci Bohaterów 2 wojny światowej"
223. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia"
224. Bożepole Małe, "Rowerem po Kaszubskiej Drodze"
225. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM"
226. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019"
227. Włocławek, "3 Włocławski Bieg Nocny"
228. Rzepiennik Strzyżewski, "Bieg crossowy "Kosiarza""
229. Reda, "VI Redzki Bieg"
230. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #3"
231. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka"
232. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" gallery
233. Gdańsk, "Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach "
234. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" gallery
235. Mątowy Wielkie, "Bieg oraz marsz Nordic Walking Błogosławionej Doroty "
236. Bydgoszcz, "Kanał Brama Czasu"
237. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #2"
238. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych"
239. Mrągowo, "VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy"
240. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia"
241. Dzierzgoń, "I Bieg Komtura Dzierzgońskiego "
242. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #1 (w pierwszej wersji #2)"
243. Przywidz, "Przywidzka Pętelka 2019"
244. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5"
245. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja "
246. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" gallery
247. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Nordic Walking"
248. Rumia, "MTB Rumia"
249. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Bieg" gallery
250. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja"
251. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha"
252. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk"
253. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego"
254. Gdynia, "CYKLO Gdynia XC 2019"
255. Węgorzyno, "Korona Polski"
256. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian""
257. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" gallery
258. Wydminy, "IV Półmaratony Wydmin - 21.1km"
259. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - 5km"
260. Żukowo, "I Sztafetowy Bieg Żukowski" gallery
261. Gdynia, "Bieg Arkowca" gallery
262. Tczew (Rokitki), "V Tczewski Cross Rowerowy"
263. Malbork, "Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena "
264. Brodnica, "VIII Dycha Anny Wazówny"
265. Giżycko, "Puchar Wyspy Giżyckiej"
266. Kretowiny, "XXI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie"
267. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km"
268. Korycin, "XXVIII Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu"
269. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior"
270. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie"
271. Gdańsk, "2# Gdańsk Matemblewo XC Gdańsk"
272. Wejherowo, "4 Festiwal Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km"
273. Nowy Staw, "Bieg dobroczynny dla Bianki"
274. Gdańsk, "sailfish Open Water Gdańsk"
275. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dorośli"
276. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #4"
277. Sztum, "III Sztumski Nocny Bieg Świętojański"
278. Tczew, "Tczew na 5 z atestem PZLA"
279. Gdynia, "XX Bieg Chartów - 5km" gallery
280. Gdynia, "XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino" gallery
281. Rozłazino, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/4"
282. Warszawa, " II Krwiobieg Warszawa"
283. Szpęgawsk, "II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019"
284. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Orłowo" gallery
285. Gniew, "Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie"
286. Pasłęk, "VI Pasłęcki MTB Maraton"
287. Gdańsk, "1# Gdańsk Czyżewskiego XC Gdańsk"
288. Osieczna, " II Biegowe Grand Prix Kociewia: XVII Piknik Sportowy ,,Marsz po zdrowie" Wilcza Dycha - Bieg Open na 10 km"
289. Kąty Rybackie, "Bieg oraz marsz Nordic Walking „BUMERUN""
290. Piątnica k. Łomży, "IV Bieg z Butelką Mleka"
291. Sokółka, "III Sokoli Bieg pod Patronatem Burmistrza Sokółki"
292. Nowe Skalmierzyce, "V Klasyk Skalmierzycki"
293. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 2/3"
294. Pelplin, "Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna S.A"
295. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Lato"
296. Gdańsk, "Gdański Biegi Leśne #2"
297. Kraszewo-Gaczułty, "III Kraszewski Bieg Po Zdrowie"
298. Elbląg, "XI Elbląski Bieg Piekarczyka"
299. Solec Kujawski, "7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec Kujawski za 50%"
300. Władysławowo, "VII Bieg Północy i II Marsz Północy"
301. Opalenie, "VI Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu"
302. Kościerzyna, "Kaszebe Runda 2019"
303. Nidzica, "Leśny Bieg Literata"
304. Pogorzała Wieś , "Plenerowa Impreza Dobroczynna pn. „Wszyscy Razem dla Lenki”"
305. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra" gallery
306. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy drużynowe"
307. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy indywidualne"
308. Rumia, "Piekło Północy"
309. Skarszewy, "XXII Biegi Uliczne im. Jana Kielasa. Bieg główny na dystansie 10 km "
310. Obliwice, "XXXVII Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera "
311. Gdynia, "Bieg Charytatywny dla Wiktorii 2km - Mama z wózkiem / Handbike / Wózek inwalidzki"
312. Gdynia, "Bieg / Nordic Walking Charytatywny dla Wiktorii - 5km"
313. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Działki Leśne" gallery
314. Wiślina, "VII Wojewódzki Bieg Żuławski Brzegiem Motławy"
315. Gdańsk, "5. Pomorska Sztafeta Firm"
316. Kobylnica, "Szybka Piątka" gallery
317. Jantar, "Jantarowy Przełaj" gallery
318. Tczew, "SILGAN ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS"
319. Szpęgawsk, "VII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem""
320. Kuchary Królewskie, "VII Bieg Kwitnących Ogrodów"
321. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Chylonia" gallery
322. Gniewino, "CYKLO Gniewino wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #3"
323. Gdańsk, "X Gdański Bieg Lekarzy - sztafeta"
324. Gdańsk, "X Gdański Bieg Lekarzy - zapisy indywidualne"
325. Olecko, "VII Olecka Trzynastka"
326. Gdynia, "Wyścig rowerowy - Dąbrowa - impr. tow. Pucharowi Gdyni" gallery
327. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dorośli"
328. Sopot, "Charytatywny Test Coopera 2019"
329. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ultra o Puchar Folwarku Hutta - vol. 4"
330. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie- dorośli"
331. Krokowa, "CYKLO Krokowa wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #2"
332. Stare Pole, "IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo""
333. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXIV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”"
334. Gdańsk, "Gdański Biegi Leśne #1"
335. Grajewo, "XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka"
336. Skórcz, "IV Bieg V Brygady Wileńskiej Grand Prix Kociewia 2019"
337. STEGNA, "Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Finwala" na 10 km "
338. Prabuty, "III Prabucki Bieg Przełajowy „Wokół Komina”"
339. Sztum, "Marszu Nordic Walking w ramach XXIX Sztumskiego Biegu Solidarności 3 Maja"
340. Sztum, "XXIX Międzynarodowego Sztumskiego Biegu Solidarności oraz I Mistrzostw Miasta i Gminy Sztum w biegu ulicznym na 10 km"
341. Dąbrowa Białostocka, "IV Dąbrowski Ćwierćmaraton "O złoty liść dębu""
342. Chełmża, "Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka"
343. Żukowo, "Puchar Polski MTB Żukowo XCO 2019 - kategoria Amator & Masters"
344. Żukowo, "Puchar Polski MTB Żukowo XCO 2019 - zawodnicy z licencją PZKoL"
345. Żukowo, "3. Hardcore Run Żukowo"
346. Żukowo, "28. Żukowski Przełaj "
347. Siedlce, "V Siedlecki Marsz Charytatywny Nordic Walking"
348. Pruszcz Gdański, "Pruszczański Przełajowy,,Bieg Gotów""
349. Elbląg, "II Elbląski Bieg Nadziei"
350. Stogi, "Bieg i Marsz Nordic Walking dla Strażaka"
351. Chlebnia, gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziskie biegi rodzinne"
352. Lębork, "CYKLO Lębork - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #1"
353. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Witomino Leśniczówka" gallery
354. Jeziorna Osada SAC, Gnojewo, Gmina Miłoradz, "Wielkanocny Bieg oraz Marsz Nordic Walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego"
355. Linia, "10 km "XIV Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w Lini""
356. Mońki, "XVIII Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne"
357. Gardeja, "Aktywny Turysta"
358. Morąg, "VII Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków"
359. Starogard Gdański, "36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems"
360. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna"
361. Strzembowo, "IV Bieg Wiosny – Tustań 2019"
362. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ultra o Puchar Folwarku Hutta - vol. 3"
363. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna - Biegi dzieci i młodzieży"
364. Charzykowy, "III Bieg Razem dla Autyzmu"
365. Malbork, "IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu""
366. Piaśnica, "XI Bieg Piaśnicki" gallery
367. Pelplin, "Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019 "
368. Piaśnica, "Mały Bieg Piaśnicki" gallery
369. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton"
370. Sopot, "Mistrzostwa Świata i Okolic w Biegu Tyłem"
371. Gdynia, "Bieg Drwala przy Festiwalu Leśnym"
372. Gdynia, "ZOO KARINA Dog Race przy Festiwalu Leśnym"
373. Gdynia, "Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" gallery
374. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych"
375. Skarszewy , "IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking" gallery
376. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie"
377. Malbork, "Bieg oraz marsz NW z okazji ,,Dnia Kobiet"" gallery
378. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ulltra o Puchar Folwarku Hutta - vol. 2"
379. Skórcz, "III Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy p. „Żelazny”"
380. Białe Błota, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „VI Bieg Niezłomnych”"
381. Gdańsk, "Bieg Po Pączka"
382. Garczyn, "VIII Bieg Morsa" gallery
383. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" gallery
384. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4/4" gallery
385. Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziski Bieg Par"
386. Puck, "V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019"
387. Sztum, "XX Jubileuszowe zimowe biegowe Grand Prix Sztumu 2018/2019 #4" gallery
388. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ultra o Puchar Folwarku Hutta - vol. 1"
389. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Zima - Biegi dzieci i młodzieży"
390. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza" gallery
391. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3/4"
392. Żukowo, "4 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"
393. Dzierzgoń, "II Zimowy Bieg i Marsz na rzecz WOŚP"
394. Sztum, "XX Jubileuszowe zimowe biegowe Grand Prix Sztumu 2018/2019 #3"
395. Białe Błota , "IV Bieg Trzech Króli 2019"
396. Sopot, "HangoveRUN 2019"
397. Skowronki, "Sylwestrowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking na 5 Kilometrów"
398. Sztum, "III Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny i Marsz Nordic Walking"
399. Gdynia, "IV Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl"
400. Gdańsk, "Bieg Anioła"
401. Kartuzy, "Santa RUN Kartuzy 2018 "
402. Warszawa, "Białołęcki Bieg Wolności - Białołęka 2018"
403. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" gallery
404. Malbork, "Mikołajkowy Bieg Dobroczynny dla Artura"
405. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3" gallery
406. Mikołajki, "XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka"
407. Mikołajki, "VI Półmaraton Mikołajkowy"
408. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #2"
409. Warszawa, "Mikołajkowy Nocny Bieg Chomika 2018"
410. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2/4"
411. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 1/4"
412. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" gallery
413. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy i Wyścig na Wózkach"
414. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #1"
415. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" gallery
416. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" gallery
417. Sokółka, "Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2018 „1918 METRÓW WOLNOŚCI”"
418. Elbląg , "V Elbląski Bieg Niepodległości"
419. Malbork, "Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr XXVIII Bieg Niepodległości "
420. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - bieg główny" gallery
421. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - bieg dzieci i młodzieży"
422. Sedranki, "VI Leśny Cross Niepodległości - 100-lecie Odzyskania Niepodległości"
423. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8"
424. Sopot, "Bieg Niepodległej" gallery
425. Pruszcz Gdański, "3. Pruszczański Bieg Niepodległości - biegi dzieci i młodzieży"
426. Świetlino, "II Bieg Patriotów"
427. Pruszcz Gdański, "3. Pruszczański Bieg Niepodległości - Bieg główny 10km"
428. Rumia, "Biegi Dzieci i Młodzieży przy XXXIV Biegu Pokoju" gallery
429. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora "
430. Rumia, "XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3" gallery
431. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton"
432. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły"
433. Tuchola, "IX Bieg Św. Huberta w Tucholi"
434. Tuchola, "IX Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi"
435. Łobez, "I Łobeski Bieg Wilka"
436. Gdynia , "Bieg Charytatywny - Dwójka biegnie w rytmie serca"
437. MALBORK, "PÓŁMARATON DWÓCH ZAMKÓW SZTUM - MALBORK"
438. Bolszewo, gm. Wejherowo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 1/3" gallery
439. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" gallery
440. Kościerzyna , "XXIV Kościerskie Biegi Uliczne "
441. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ"
442. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy"
443. Grójec, "VIII Grójecka Dycha "
444. Baboszewo, "Jesienny Bieg Pamięci w Baboszewie"
445. Skuły , "4 Dycha Strażacka "
446. Sztutowo, "I BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING - 10km"
447. Starogard Gdański, "27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ"
448. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7"
449. Będomin, "XXXVI Bieg Mazurka Dąbrowskiego"
450. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego"
451. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" gallery
452. Prabuty, "X Bieg Uliczny "Liwa Cup - Prabuty 2018""
453. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6"
454. Straszyn-Juszkowo, "VII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni"
455. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ"
456. PRZYTOCZNA, "XXXV MASOWY BIEG im. TOMASZA HOPFERA"
457. Nowa Wieś Malborska, "BIEG DOBROCZYNNY NA 5 KM DLA BARTKA TUCHUŁKI w ramach Dożynek Powiatowych w Nowej Wsi Malborskiej"
458. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open"
459. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW"
460. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa"
461. MALBORK, "2. "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK"
462. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" gallery
463. Grodzisk Mazowiecki, "4. MISTRZOSTWA GRODZISKA MAZ. W BIEGACH I NW."
464. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking "
465. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'"
466. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe"
467. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe"
468. Solec Kujawski, "Jeżyk - II bieg najeżony przeszkodami"
469. Pelplin, "Lotto Bieg Cysterski"
470. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" gallery
471. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open"
472. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" gallery
473. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły"
474. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły"
475. Przywidz, "Przywidzka pętelka"
476. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem""
477. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" gallery
478. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy"
479. Warszawa, "Wyprzedź Meningokoki"
480. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami"
481. Gdańsk, "Crushmageddon 2018"
482. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup "
483. Dzierzgoń, "Bieg Pamięci "
484. Mikołajki Pomorskie, "V Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie"
485. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #3"
486. Tłuszcz, "9. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka"
487. Nowogard, "V Maraton MTB Dookoła Jeziora Nowogardzkiego"
488. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" gallery
489. Żelkowo, "Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”"
490. Natolin, gm. Grodzisk Mazowiecki, "4. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE"
491. Krokowa, "CYKLO Krokowa MTB"
492. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #2"
493. Pasłęk, "IX Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia wojska Polskiego"
494. Chmielno, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 6/6"
495. Rozłazino, "IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia""
496. Rzekuń, "X Jazda Indywidualna Na Czas (ITT)"
497. Mrągowo, "Mrągowski Bieg 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski"
498. Czerwińsk Nad Wisłą, "II Bieg Szlakiem Doliny Wisły"
499. Jezioro Głuche koło Skórcza, "Kociewski Cross Triathlon – GŁUCHE LODGE 2018"
500. Pelplin, "CYKLO Pelplin - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup"
501. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #1"
502. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1" gallery
503. Żukowo, "Żukowo XC"
504. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka – X Edycja"
505. Białogóra, "Korona Północy Polski #5" gallery
506. Włocławek, "II Włocławski Bieg po schodach"
507. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" gallery
508. Krokowa, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 5/6"
509. Sopot, "CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup"
510. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" gallery
511. Żukowo, "Korona Północy Polski #4" gallery
512. Prabuty, "IV Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian" "
513. Malbork, "II BIEG WAŁAMI VON PLAUENA"
514. Gdynia, "CYKLO Gdynia XC 2018"
515. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3" gallery
516. Reda, "V Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka"
517. Kretowiny, "XX Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie"
518. Tczew, "IV Tczewski Cross Rowerowy"
519. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3"
520. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia"
521. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - bieg Open"
522. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 5 km"
523. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #3"
524. Gdynia, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra" gallery
525. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup "
526. Sztum, "II Sztumski Nocny Bieg Świętojański"
527. Tczew, "Tczew na "5" z atestem"
528. Grudziądz, "VII Bieg Trzech Plaż"
529. Sędziszów, "VI Sędziszowski Bieg Po Zdrowie"
530. Gdynia, "Bieg Orłowski 5 km"
531. Pruszcz Gdański, "2. MISTRZOSTWA 49 BAZY LOTNICZEJ W BIEGU NA 10 km"
532. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 4/6"
533. Gdynia, "Puchar Gdyni - Orłowo" gallery
534. Sokółka, "II Sokoli Bieg"
535. Warszawa, "1. KrwiObieg Warszawa"
536. Sopot, "SOPOCKIE LATO na Łysej Górze"
537. Pasłęk, "V Pasłęcki MTB Maraton"
538. Osieczna, "XVI PIKNIK SPORTOWY „Marsz po zdrowie”"
539. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki"
540. Solec Kujawski, "6 Biegi Rodzinne im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego + Solec za 50%"
541. Choczewo, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/6"
542. Piątnica k. Łomży, ""III Bieg z Butelką Mleka Piątnica" "
543. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - bieg Open"
544. Pelplin, "Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna"
545. Skwierzyna, "Korona Zachodu Polski #2"
546. Kraszewo - Gaczułty k.Raciąża, "II Kraszewski Bieg Po Zdrowie"
547. Elbląg, "X Elbląski Bieg Piekarczyka"
548. Władysławowo - Jastrzębia Góra, "VI Bieg Północy i I Marsz Północy"
549. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018"
550. Sokółka, "Triathlon Sokółka 2018 "
551. Ocypel, "Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu"
552. Lubuń, gm. Kobylnica, "Korona Północy Polski #2" gallery
553. Obliwice, "XXXVI Ogólnopolski Bieg Przełajowy o "Puchar Leśny" Pamięci Tomasza Hopfera"
554. Gdynia, "Puchar Gdyni - Cisowa" gallery
555. Skorzewo, "X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie"
556. Brodnica, "VII Dycha Anny Wazówny"
557. Jantar, "Jantarowy Przełaj" gallery
558. Puszczykowo, "Korona Zachodu Polski #1"
559. Lędowo, "VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY"
560. Lębork, "CYKLO Lębork - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup "
561. Wrocław, "Karłowicka Pętelka #67"
562. Gdynia, "CYKLO Gdynia MTB"
563. Gniewino, "Żuchliński CYKLO Gniewino - wyścig szosowy "
564. Rumia, "CYKLO Żuchliński MTB"

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ