# Name Date Gallery
1. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Witomino Leśniczówka"
2. Jeziorna Osada SAC, Gnojewo, Gmina Miłoradz, "WIELKANOCNY BIEG oraz Marsz Nordic Walking o PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO"
3. Linia, "10 km "XIV Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w Lini""
4. Mońki, "XVIII Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne"
5. Gardeja, "Aktywny Turysta"
6. Morąg, "VII Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków"
7. Starogard Gdański, "36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems"
8. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna"
9. Strzembowo, "IV Bieg Wiosny – Tustań 2019"
10. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna - Biegi dzieci i młodzieży"
11. Charzykowy, "III Bieg Razem dla Autyzmu"
12. Malbork, "IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu""
13. Piaśnica, "XI Bieg Piaśnicki" gallery
14. Pelplin, "Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019 "
15. Piaśnica, "Mały Bieg Piaśnicki" gallery
16. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton"
17. Sopot, "Mistrzostwa Świata i Okolic w Biegu Tyłem"
18. Gdynia, "Bieg Drwala przy Festiwalu Leśnym"
19. Gdynia, "ZOO KARINA Dog Race przy Festiwalu Leśnym"
20. Gdynia, "Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" gallery
21. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych"
22. Skarszewy , "IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking" gallery
23. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie"
24. Malbork, "Bieg oraz marsz NW z okazji ,,Dnia Kobiet"" gallery
25. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ulltra o Puchar Folwarku Hutta - vol. 2"
26. Skórcz, "III Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy p. „Żelazny”"
27. Białe Błota, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „VI Bieg Niezłomnych”"
28. Gdańsk, "Bieg Po Pączka"
29. Garczyn, "VIII Bieg Morsa" gallery
30. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" gallery
31. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4/4" gallery
32. Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziski Bieg Par"
33. Puck, "V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019"
34. Sztum, "XX Jubileuszowe zimowe biegowe Grand Prix Sztumu 2018/2019 #4" gallery
35. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ultra o Puchar Folwarku Hutta - vol. 1"
36. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Zima - Biegi dzieci i młodzieży"
37. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza" gallery
38. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3/4"
39. Żukowo, "4 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"
40. Dzierzgoń, "II Zimowy Bieg i Marsz na rzecz WOŚP"
41. Sztum, "XX Jubileuszowe zimowe biegowe Grand Prix Sztumu 2018/2019 #3"
42. Białe Błota , "IV Bieg Trzech Króli 2019"
43. Sopot, "HangoveRUN 2019"
44. Skowronki, "Sylwestrowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking na 5 Kilometrów"
45. Sztum, "III Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny i Marsz Nordic Walking"
46. Gdynia, "IV Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl"
47. Gdańsk, "Bieg Anioła"
48. Kartuzy, "Santa RUN Kartuzy 2018 "
49. Warszawa, "Białołęcki Bieg Wolności - Białołęka 2018"
50. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" gallery
51. Malbork, "Mikołajkowy Bieg Dobroczynny dla Artura"
52. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3" gallery
53. Mikołajki, "XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka"
54. Mikołajki, "VI Półmaraton Mikołajkowy"
55. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #2"
56. Warszawa, "Mikołajkowy Nocny Bieg Chomika 2018"
57. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2/4"
58. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 1/4"
59. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" gallery
60. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy i Wyścig na Wózkach"
61. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #1"
62. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" gallery
63. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" gallery
64. Sokółka, "Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2018 „1918 METRÓW WOLNOŚCI”"
65. Elbląg , "V Elbląski Bieg Niepodległości"
66. Malbork, "Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr XXVIII Bieg Niepodległości "
67. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - bieg główny" gallery
68. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - bieg dzieci i młodzieży"
69. Sedranki, "VI Leśny Cross Niepodległości - 100-lecie Odzyskania Niepodległości"
70. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8"
71. Sopot, "Bieg Niepodległej" gallery
72. Pruszcz Gdański, "3. Pruszczański Bieg Niepodległości - biegi dzieci i młodzieży"
73. Świetlino, "II Bieg Patriotów"
74. Pruszcz Gdański, "3. Pruszczański Bieg Niepodległości - Bieg główny 10km"
75. Rumia, "Biegi Dzieci i Młodzieży przy XXXIV Biegu Pokoju" gallery
76. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora "
77. Rumia, "XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3" gallery
78. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton"
79. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły"
80. Tuchola, "IX Bieg Św. Huberta w Tucholi"
81. Tuchola, "IX Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi"
82. Łobez, "I Łobeski Bieg Wilka"
83. Gdynia , "Bieg Charytatywny - Dwójka biegnie w rytmie serca"
84. MALBORK, "PÓŁMARATON DWÓCH ZAMKÓW SZTUM - MALBORK"
85. Bolszewo, gm. Wejherowo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 1/3" gallery
86. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" gallery
87. Kościerzyna , "XXIV Kościerskie Biegi Uliczne "
88. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ"
89. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy"
90. Grójec, "VIII Grójecka Dycha "
91. Baboszewo, "Jesienny Bieg Pamięci w Baboszewie"
92. Skuły , "4 Dycha Strażacka "
93. Sztutowo, "I BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING - 10km"
94. Starogard Gdański, "27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ"
95. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7"
96. Będomin, "XXXVI Bieg Mazurka Dąbrowskiego"
97. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego"
98. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" gallery
99. Prabuty, "X Bieg Uliczny "Liwa Cup - Prabuty 2018""
100. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6"
101. Straszyn-Juszkowo, "VII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni"
102. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ"
103. PRZYTOCZNA, "XXXV MASOWY BIEG im. TOMASZA HOPFERA"
104. Nowa Wieś Malborska, "BIEG DOBROCZYNNY NA 5 KM DLA BARTKA TUCHUŁKI w ramach Dożynek Powiatowych w Nowej Wsi Malborskiej"
105. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open"
106. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW"
107. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa"
108. MALBORK, "2. "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK"
109. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" gallery
110. Grodzisk Mazowiecki, "4. MISTRZOSTWA GRODZISKA MAZ. W BIEGACH I NW."
111. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking "
112. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'"
113. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe"
114. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe"
115. Solec Kujawski, "Jeżyk - II bieg najeżony przeszkodami"
116. Pelplin, "Lotto Bieg Cysterski"
117. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" gallery
118. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open"
119. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" gallery
120. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły"
121. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły"
122. Przywidz, "Przywidzka pętelka"
123. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem""
124. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" gallery
125. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy"
126. Warszawa, "Wyprzedź Meningokoki"
127. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami"
128. Gdańsk, "Crushmageddon 2018"
129. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup "
130. Dzierzgoń, "Bieg Pamięci "
131. Mikołajki Pomorskie, "V Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie"
132. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #3"
133. Tłuszcz, "9. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka"
134. Nowogard, "V Maraton MTB Dookoła Jeziora Nowogardzkiego"
135. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" gallery
136. Żelkowo, "Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”"
137. Natolin, gm. Grodzisk Mazowiecki, "4. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE"
138. Krokowa, "CYKLO Krokowa MTB"
139. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #2"
140. Pasłęk, "IX Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia wojska Polskiego"
141. Chmielno, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 6/6"
142. Rozłazino, "IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia""
143. Rzekuń, "X Jazda Indywidualna Na Czas (ITT)"
144. Mrągowo, "Mrągowski Bieg 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski"
145. Czerwińsk Nad Wisłą, "II Bieg Szlakiem Doliny Wisły"
146. Jezioro Głuche koło Skórcza, "Kociewski Cross Triathlon – GŁUCHE LODGE 2018"
147. Pelplin, "CYKLO Pelplin - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup"
148. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #1"
149. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1" gallery
150. Żukowo, "Żukowo XC"
151. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka – X Edycja"
152. Białogóra, "Korona Północy Polski #5" gallery
153. Włocławek, "II Włocławski Bieg po schodach"
154. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" gallery
155. Krokowa, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 5/6"
156. Sopot, "CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup"
157. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" gallery
158. Żukowo, "Korona Północy Polski #4" gallery
159. Prabuty, "IV Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian" "
160. Malbork, "II BIEG WAŁAMI VON PLAUENA"
161. Gdynia, "CYKLO Gdynia XC 2018"
162. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3" gallery
163. Reda, "V Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka"
164. Kretowiny, "XX Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie"
165. Tczew, "IV Tczewski Cross Rowerowy"
166. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3"
167. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia"
168. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - bieg Open"
169. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 5 km"
170. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #3"
171. Gdynia, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra" gallery
172. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup "
173. Sztum, "II Sztumski Nocny Bieg Świętojański"
174. Tczew, "Tczew na "5" z atestem"
175. Grudziądz, "VII Bieg Trzech Plaż"
176. Sędziszów, "VI Sędziszowski Bieg Po Zdrowie"
177. Gdynia, "Bieg Orłowski 5 km"
178. Pruszcz Gdański, "2. MISTRZOSTWA 49 BAZY LOTNICZEJ W BIEGU NA 10 km"
179. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 4/6"
180. Gdynia, "Puchar Gdyni - Orłowo" gallery
181. Sokółka, "II Sokoli Bieg"
182. Warszawa, "1. KrwiObieg Warszawa"
183. Sopot, "SOPOCKIE LATO na Łysej Górze"
184. Pasłęk, "V Pasłęcki MTB Maraton"
185. Osieczna, "XVI PIKNIK SPORTOWY „Marsz po zdrowie”"
186. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki"
187. Solec Kujawski, "6 Biegi Rodzinne im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego + Solec za 50%"
188. Choczewo, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/6"
189. Piątnica k. Łomży, ""III Bieg z Butelką Mleka Piątnica" "
190. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - bieg Open"
191. Pelplin, "Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna"
192. Skwierzyna, "Korona Zachodu Polski #2"
193. Kraszewo - Gaczułty k.Raciąża, "II Kraszewski Bieg Po Zdrowie"
194. Elbląg, "X Elbląski Bieg Piekarczyka"
195. Władysławowo - Jastrzębia Góra, "VI Bieg Północy i I Marsz Północy"
196. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018"
197. Sokółka, "Triathlon Sokółka 2018 "
198. Ocypel, "Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu"
199. Lubuń, gm. Kobylnica, "Korona Północy Polski #2" gallery
200. Obliwice, "XXXVI Ogólnopolski Bieg Przełajowy o "Puchar Leśny" Pamięci Tomasza Hopfera"
201. Gdynia, "Puchar Gdyni - Cisowa" gallery
202. Skorzewo, "X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie"
203. Brodnica, "VII Dycha Anny Wazówny"
204. Jantar, "Jantarowy Przełaj" gallery
205. Puszczykowo, "Korona Zachodu Polski #1"
206. Lędowo, "VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY"
207. Lębork, "CYKLO Lębork - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup "
208. Wrocław, "Karłowicka Pętelka #67"
209. Gdynia, "CYKLO Gdynia MTB"
210. Gniewino, "Żuchliński CYKLO Gniewino - wyścig szosowy "
211. Rumia, "CYKLO Żuchliński MTB"

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ