Wystartowało Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta

Kaszubskie Grand Prix zostało zainaugurowane w Bolszewie, co prawda nie z tak piękną pogodą jak rok temu, ale i tak na starcie stanęło prawie 300 osób.


11 listopada wystartuj w Kosakowie

Świętuj kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości na sportowo.


Race for the Cure by OmeaLife

Bądź częścią największego na świecie charytatywnego biegu! To wyjątkowe wydarzenie sportowe, dzięki któremu zmieniamy świat na lepsze! Biegniemy z tysiącami ludzi z całej Europy na znak solidarności z chorymi na raka piersi.


10 listopada odbędzie się w Sopocie kolejny Bieg Niepodległej

Najwyższy czas, by uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i ponownie wystartować w patriotycznym biegu po Sopocie. Jest to jeden z najbardziej obleganych biegów patriotycznych w mieście.


Odbył się jedyny w swoim rodzaju, jubileuszowy X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza

W ostatnią sobotę 24 sierpnia maratończycy i półmaratończycy spotkali się w Jastarni na X Bałtyckim Maratonie Brzegiem Morza, który jest jedynym tego typu biegiem w Polsce i jednym z dwóch w Europie.


Rekordowy Puchar Bałtyku w Lubuniu za nami

Ponad 170 zawodników wystartowało w Lubuniu gm. Kobylnica w imprezie Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathlon | MTB | Bieg.


Rekordowe Węgorzyno

20 lipca w Węgorzynie odbył się kolejny etap Korony Zachodu. Impreza odbyła się w ramach XX już Lata z Węgorzem. Wydaje się, że cała ta impreza z roku na rok jest coraz huczniejsza, potwierdza to też rekordowa frekwencja ponad 200 osób, które wystartowały w Koronie Zachodu.


Kujawscy Runner's najlepsi w Żukowskiej Sztafecie

13 lipca przy naprawdę dobrej pogodzie odbyła się po raz pierwszy impreza biegowa jakiej w Żukowie jeszcze nie było, a mianowicie I Sztafetowy Bieg Żukowski, plus rywalizacja Nordic Walking. Organizowana przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie oraz przez The North Event.


Grand Prix Powiatu Tczewskiego 2019

Grand Prix Powiatu Tczewskiego – to cykl biegów odbywających się w różnych miastach i gminach powiatu tczewskiego pod hasłem „zabiegajmy powiat tczewski”.


Bieg Szybka Piątka w Kobylnicy podczas Dnia sportu!

Już 25 maja w Kobylnicy odbędzie się duże rodzinne wydarzenie, podczas którego amatorzy i entuzjaści najróżniejszych sportów będą czuli się jak ryba w wodzie. Przewidziano pokazy sztuk walki, gotowanie, występy cheerleaderek, mecz piłkarski i oczywiście biegi dla dzieci i bieg na 5 km czyli Szybką Piątkę!


W Gdyni odbył się Festiwal Leśny 2019!

Festiwal Leśny to impreza dwudniowa, która miała miejsce 30 i 31 marca 2019 roku w Gdyni. Start był w dzielnicy Witomino, a trasa prowadziła w całości przez gdyńskie lasy, które wbrew pozorom nie obfitują w płaskie ścieżki. Festiwal Leśny jest zatem nadmorskim górskim festiwalem biegowo-nordicowym.


Pierwszy dzień Festiwalu Leśnego za nami!

Festiwal rozpoczęliśmy długimi dystansami, 63 km, 42 km i 21 km nie należały do łatwych i wymagały już pewnego przygotowania od zawodników. Niemniej jednak pogoda dopisała, a trasa jak zwykle dostarczyła sportowcom mnóstwo emocji. Teraz pozostaje nam tylko wyczekiwać z niecierpliwością niedzieli, czyli dystansów 5 i 10 km, a także ZOO Karina Dog Race i Biegu Drwala.


Marsz Nordic Walking Poznaj Koszalin Poznaj Górę Chełmską

24.03.2019r. Odbył się po raz pierwszy w Mieście Koszalin Rajd Nordic Walking pod nazwą "Poznaj Koszalin Poznaj Górę Chełmską".


Przed nami Festiwal Leśny 2019!

Na koniec marca w Gdyni szykuje się duże, dwudniowe wydarzenie sportowe. Biegacze i kijkarze spotkają się bowiem na Witominie, by wystartować w kolejnej edycji kultowego festiwalu. Tym razem do szerokiego spektrum dystansów dodano ultramaraton, nie zabraknie też widowiskowego Biegu Drwala i debiutującego w tym roku wyścigu z psami.


Wyjątkowa para: bieg przełajowy i nordic walking – Grand Prix Trójmiasta 2018/19

Uprawiać sport może każdy bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Ważne, by dyscyplina była indywidualnie dobrana do możliwości i gustu sportowca. Dla miłośników ruchu, już po raz czwarty, organizowany jest cykl Grand Prix Trójmiasta: rewelacyjny mariaż biegów przełajowych i nordic walking.


11 sierpnia startuje Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maratonie MTB!

Do wyboru są dwa dystanse stricte rowerowe i jeden dystans łączący bieganie z kolarstwem. Organizatorzy już po raz kolejny zadbają o to, by trasa była przede wszystkim leśna, szeroka i przystosowana dla zawodników MTB.


Charytatywny STAND-UP MARATON

Zapraszamy na charytatywny STAND-UP MARATON DLA ANI STAROSOLSKIEJ, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na wsparcie Ani, zmagającej się z niezwykle rzadką chorobą - zespołem Cockayne’a


Zapisy na Aktywne Ferie z Gdańskim Ośrodkiem Sportu

Ruszyły elektroniczne zapisy na zajęcia sportowe w Gdańsku w ramach Aktywnych Ferii 2018


Pobiegnij w X Biegu Piekarczyka

Od 1 stycznia można dokonywać zapisów na X Elbląski Bieg Piekarczyka, który odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca.


Zapisy na IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem "Od Hallera do Hallera"

Ruszyły zapisy na IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2018. Wszystkich biegaczy zapraszamy do udziału w świetnej zabawie sportowej.


Piąta edycja Maratonu Puszczy Goleniowskiej w Kliniskach Wielkich

Piąta (już) edycja Maratonu Puszczy Goleniowskiej w Kliniskach Wielkich po leśnych duktach Nadleśnictwa Kliniska przeszła do historii. Bardzo nas cieszy, że od pięciu lat w ostatnią sobotę września "wszystkie drogi prowadzą na maraton, na maraton w kliniszczański las ..." - hymn MPG


Przed nami 3 edycja imprezy sportowej „Czyste Miasto Gdańsk”

Już w 3. weekend września odbędzie kolejna biegowa impreza na Pomorzu w Gdańsku. Zawodnicy będą mogli dać z siebie 100% i powalczyć o jak najlepsze miejsca, a kto wie, może i nawet poprawić swój rekord życiowy.


Puchar Bałtyku łączy siły z Duathlonem na Wydmach! - Najbliższy start w Żukowie

Pomorskie Duathlony połączyły się. Dwa cykle, pięć imprez i jedna wpsólna klasyfikacja. Finał duathlonów odbędzie się w Łebie, gdzie zostaną nagrodzeni najlepsi duathloniści na Pomorzu.


Nasz serwis zmienia się dla Was!

Dla wszystkich organizatorów oraz zawodników mamy wspaniałą wiadomość! Od dnia dzisiejszego udostępniamy wersję anglojęzyczną naszego serwisu!


Już niebawem kolejny etap Pucharu Bałtyku

Kolejny etap Pucharu Bałtyku zbliża się wielkimi krokami. Tym razem 16 lipca odbędzie się w Żukowie, gdzie uczestnicy będą podążać polną trasą.


Wystartuj w wyścigu Swimrun!

O co tak właściwie chodzi? Nie ma u nas gór, czy skał jak w Norwegii, skąd wywodzi się ta dyscyplina sportowa, ale trasa morderczego wyścigu, jak zapewniają organizatorzy, będzie równie ciekawa i wymagająca.


Nowe kategorie - biegi i rowery dla dzieci

Dzięki sugestii Pana Bartosza wprowadziliśmy nowe kategorie: biegi dla dzieci i rowery dla dzieci. Jeśli macie jakieś inne sugestie co do funkcjonalności naszej strony - piszcie śmiało!


Darmowe podkłady mapowe – Open Street Maps i Google Maps

Co jest legalne, a co nie? Czy można bezkarnie wycinać mapy np. z Google i rysować na nich trasy? Okazuje się, że googlowskie podkłady możemy wykorzystać tylko w wypadku umieszczenia wklejki w postaci API na swojej stronie (czyli interaktywnej mapy), zrobienie zrzutu ekranu i wycięcie interesującego fragmentu może przynieść nam niechciane konsekwencje - nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Google zaczęło przeszukiwać polskie strony pod kątem nielegalnego użycia ich map. Takiego problemu nie ma gdy korzystamy z Open Street Map np. za pośrednictwem portalu traseo.pl.


Gdynia biegnie dla Jasia

Podczas V Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” w Gdyni zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz Jasia. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Jasia” i dotrzeć z nią do mety.


Ruszyły zapisy na Puchar Bałtyku w Duathlonie

Ruszyły zapisy na tegoroczny Puchar Bałtyku w Duathlonie. Aktualnie w kalendarzu znajdują się 3 miejscowości, na które już można się zapisywać! Bieg 8km + Rower 25km + Bieg 4km = Duathlon PB 2017


Pobiegnij w biegu Piekrczyka!

Ruszyły zapisy na IX Elbląski Bieg Piekarczyka! W tym roku zawody odbędą się 4 czerwca, miłośnicy biegania będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów, a trasa tradycyjnie prowadzić będzie ulicami Elbląga.


ProGDar Marathon Team Goleniowskim Mecenasem Edukacji

Gala wręczenia nagród Barnim 2016 obfitowała w wiele emocji. Nie było jednak zaskoczeniem, że honorowy tytuł Goleniowskiego Mecenasa Edukacji 2016 przypadł ProGDar Marathon Team - organizatorowi "Maratonu Puszczy Goleniowskiej" w Kliniskach Wielkich.


Pobiegnij Tropem Wilczym 26 lutego!

26 lutego w całej Polsce odbywają się biegi poświęcone pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorzy proponują różne formy ich upamiętnienia, ale w każdym wypadku wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w honorowym biegu na 1963 m. Dystans ten symbolicznie przywołuje datę śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego - Józefa Franczaka ps. Lalek.


Nadszedł mróz – pora na Rewę!

Na liście startowej jest już prawie 120 osób, co oznacza że za chwilę zostanie przekroczona granica zeszłorocznej frekwencji. Pozostało zatem tylko kilka dni, by zdecydować się na marsz po przepięknej Rewie i poważnie rozważyć kąpiel w mroźnym Bałtyku! Do Rewy szczególnie blisko mają mieszkańcy Trójmiasta – Rewa leży zaledwie 8 km od Gdyni.


II Bieg Trzech Króli w Białych Błotach już za nami!

Wśród bydgoskich biegaczy krąży opinia, że biegi organizowane przez Aldonę stoją na najwyższym poziomie. Czy tak rzeczywiście jest? 6 stycznia 2017 r. w podbydgoskich Białych Błotach odbył się II Bieg Trzech Króli. Jest to sztafeta 3x 3 km, na którą zapisy kończą się dość szybko. Tegoroczny limit zwiększono o 13 miejsc i warto zauważyć, że na starcie nie pojawiła się raptem jedna drużyna.


Sopockie 4 pory roku - zapisy ruszyły !

Właśnie ruszyły zapisy na poszczególne etapy, wchodzące w skład Sopockich 4 Pór Roku 2017 ! Znamy daty 3 pierwszych startów - liczba miejsc ograniczona, zatem do zapisów !


Trening zimą - żadnych wymówek

Wiele osób rezygnuje z uprawiania sportu w okresie zimowym ze względu na niską temperaturę, uciążliwy wiatr i opady śniegu. Jak się dobrze ubierzemy i wyjdziemy na kije, to szybko okaże się, że nie ma złej pogody do uprawiania nordic walkingu, a ćwiczenia na mrozie mogą sprawić wiele przyjemności, nie mówiąc już o potężnym wzmocnieniu odporności.


Maraton Puszczy Goleniowskiej - limit miejsc wyczerpany

Niespełna 30 godzin trwały zapisy do tegorocznej edycji Maratonu Puszczy Goleniowskiej. Limit miejsc został już wyczerpany, a zgłoszenia do biegu zostały zamknięte.


Zapowiedź Leśnego Biegu i Leśnego Marszu

Termin kolejnej imprezy jest już ustalony! Będzie to 22 kwietnia 2017 roku. Tym razem będziecie mogli wybrać pomiędzy 21 km a 10 km przełajowej trasy zarówno w biegu jak i nordic walking! Do tego 5 zł z każdej opłaty startowej przekażemy na zwierzaki z Ciapkowa.


1 stycznia o 5:20 ruszają zapisy na Maraton Puszczy Goleniowskiej

Nowy 2017 rok zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy Maratonu Puszczy Goleniowskiej już pracują nad kolejną 5 już jego edycją. Tradycyjnie bieg odbędzie się w ostatnią sobotę września tj. 30.09.2017.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ