Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3/4" Sign up
2. Sokółka, "Półkolonie Ferie w Mieście Sokółka 2019 " Sign up
3. Sokółka, "Nabór uzupełniający na Półkolonie Ferie w Mieście Sokółka 2019 " Sign up
4. Wrocław, "Otwarty Wprowadzający Trening Nordic Walking" Sign up
5. Tarchalice, "Wołowski Naraton - II Leśny maraton na raty 2019" Sign up
6. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza" Sign up
7. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Zima - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
8. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 12 Bieg Przełajowy" Sign up
9. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 11 Rajd Nordic Walking" Sign up
10. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 6 Mistrzostwa Par Małżeńskich" Sign up
11. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 11 Bieg Młodzika" Sign up
12. Mrągowo, "Bieg kowboja" Sign up
13. Chrośna koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 2" Sign up
14. Pabianice, "„II Biegówki w centrum Polski” Zawody w narciarstwie biegowym" Sign up
15. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - zapisy całoroczne" Sign up
16. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - styczeń" Sign up
17. Kuchary Żydowskie, "V Bieg Powstania Styczniowego, bieg charytatywny w 100-u lecie Polskiego Czerwonego Krzyża" Sign up
18. Skarszewy, "III Skarszewski Zlot Morsów" Sign up
19. Ruda Śląska, "Charytatywny III Bieg Otwartych Serc" Sign up
20. Kielce, "Wyjście na szlak z Decathlon Kielce" Sign up
21. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #6" Sign up
22. Przykona, "VIII Inwazja Morsów w Przykonie" Sign up
23. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ulltra o Puchar Folwarku Hutta" Sign up
24. Przykona, "Bieg towarzyski, Rajd Nordic Walking na VIII Inwazji Morsów" Sign up
25. Suwałki, "Stacja Pogodne Suwałki - Zimowa piątka" Sign up
26. Suwałki - Lipniak - Papiernia, "Biegun Zimna" Sign up
27. Legnica, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Legnica" Sign up
28. Sztum, "XX Jubileuszowe zimowe biegowe Grand Prix Sztumu 2018/2019 #4" Sign up
29. Szczytno, "004 Walentynkowy Piknik Morsów w Szczytnie" Sign up
30. Gdańsk, "Pizza Rush" Sign up
31. Wrocław, "II Walentynkowy Marsz Nordic Walking" Sign up
32. Puck, "V Zaślubinowe Morsowanie w Pucku" Sign up
33. Puck, "V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019" Sign up
34. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #3" Sign up
35. Katowice, "V Parkowe Hercklekoty" Sign up
36. Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziski Bieg Par" Sign up
37. Ścinawa, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Ścinawa" Sign up
38. Katowice, "V Parkowe Hercklekoty - Biegi dla Dzieci" Sign up
39. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4/4" Sign up
40. Ścinawa, "Nordic & Run Festival - Ścinawa 2019" Sign up
41. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80/160 km" Sign up
42. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Sign up
43. Biskupia Kopa, "I Rajd Na Kopę Biskupią Bez Granic " Sign up
44. Nowa Sól, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Nowa Sól" Sign up
45. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - luty" Sign up
46. Garczyn, "VIII Bieg Morsa" Sign up
47. Garczyn, "VIII Bieg Morsa - osoby poniżej 16. roku życia i powyżej 70. roku życia" Sign up
48. Gdańsk, "Bieg Po Pączka" Sign up
49. Szklary Górne, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Szklary Górne" Sign up
50. Słupsk, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Sign up
51. HEL, "V zlot morsów w Helu "Na początku Polski"" Sign up
52. Lubliniec, "VI-ty Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5 " Sign up
53. Gdynia, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Sign up
54. Kosakowo, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Sign up
55. Włocławek, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Sign up
56. Rumia, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych." Sign up
57. Białystok, "VII edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"" Sign up
58. Gliwice, "„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”" Sign up
59. Sulechów, "VII Bieg „Tropem Wilczym” w Sulechowie" Sign up
60. Pisz, "Tropem Wilczym" Sign up
61. Ostrołęka, "Bieg Tropem Wilczym" Sign up
62. Supraśl, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych." Sign up
63. Wasilków, "„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”" Sign up
64. Skórcz, "III Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy p. „Żelazny”" Sign up
65. Siedlce, "Siedlce „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.”" Sign up
66. Gdańsk, "Ladies Run" Sign up
67. Grudziądz, "Bieg Kobiet" Sign up
68. Elbląg, "IV Elbląski Półmaraton Leśny" Sign up
69. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - marzec" Sign up
70. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie" Sign up
71. Zgierz, "3 Nocny Maraton Pływacki" Sign up
72. Zgierz, "3. Nocny Maraton Pływacki - sztafety" Sign up
73. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych" Sign up
74. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #1" Sign up
75. Gdynia, "Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
76. Gdynia, "ZOO KARINA Dog Race przy Festiwalu Leśnym" Sign up
77. Sosnowiec, "6. Harpagańska dycha " Sign up
78. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton" Sign up
79. Piaśnica, "Mały Bieg Piaśnicki" Sign up
80. Pelplin, "MTB Pelplin 2019 " Sign up
81. Piaśnica, "XI Bieg Piaśnicki" Sign up
82. Dębniaki, "II Bieg Leśny – pod patronatem Nadleśniczego Nadleśnictwa Włocławek" Sign up
83. Malbork, "IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu"" Sign up
84. Wrocław, "Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Śnieżnik " Sign up
85. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
86. Starogard Gdański, "36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems" Sign up
87. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna" Sign up
88. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Sign up
89. Legnica, "II Rodzinny “Eko bieg” - Legnica" Sign up
90. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - kwiecień" Sign up
91. Łomża , "I Otwarte Mistrzostwa Akademickie na 10km z okazji 15-lecia PWSIP w Łomży" Sign up
92. Łukta, "R.Ambo Race 2019 & R.Ambo Race Kids" Sign up
93. Chorzów, "2 Bieg "Oko w Oko z Rakiem"" Sign up
94. Chlebnia, gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziskie biegi rodzinne" Sign up
95. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #2" Sign up
96. Nowiny Brdowskie, "„4.Bieg Niepodległości - Śladami Powstańców”" Sign up
97. Nowiny Brdowskie, "4. Marsz Nordic Walking Śladami Powstańczych Walk" Sign up
98. Tarnowskie Góry, "IV Tarnogórski Półmaraton, Bieg Towarzyszący na 10 km oraz Marsz NW" Sign up
99. Sztum, "XXIX Międzynarodowego Sztumskiego Biegu Solidarności oraz I Mistrzostw Miasta i Gminy Sztum w biegu ulicznym na 10 km" Sign up
100. Stare Pole, "IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo"" Sign up
101. Dobre Miasto, "Biegi z przeszkodami - Twarda Sztuka IV" Sign up
102. Olecko, "VII Olecka Trzynastka" Sign up
103. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - maj" Sign up
104. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży" Sign up
105. Złotoryja, "II Złotoryjska Złota Dycha" Sign up
106. Tczew, "SILGAN – ćwierćmaraton" Sign up
107. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Sign up
108. Obliwice, "XXXVII Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Sign up
109. K, "Szybka 5km" Sign up
110. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy indywidualne" Sign up
111. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy drużynowe" Sign up
112. Kościerzyna, "Kaszebe Runda 2019" Sign up
113. Kościerzyna, "Kaszebe Runda 2019" Sign up
114. Opalenie, "VI Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu" Sign up
115. Władysławowo, "VII Bieg Północy i II Marsz Północy" Sign up
116. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Lato" Sign up
117. Piątnica k. Łomży , "IV Bieg z Butelką Mleka" Sign up
118. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #3" Sign up
119. Warszawa, " II Krwiobieg Warszawa" Sign up
120. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Sign up
121. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Sign up
122. Białystok, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Sign up
123. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Sign up
124. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Sign up
125. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Sign up
126. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Sign up
127. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Sign up
128. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Sign up
129. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Sign up
130. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Sign up
131. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Sign up
132. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
133. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
134. Kobylnica, "Korona Północy - Kobylnica" Sign up
135. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Sign up
136. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Sign up
137. Gdynia, "Impreza testowa dla TP" Sign up
138. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
139. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
140. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ