Uwaga: w związku ze zmianą przepisów widoczne na listach startowych będą tylko te osoby, które wyraziły na to zgodę, aby tego dokonać wystarczy zalogować się do serwisu i zaakceptować zmiany.

Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Gądno, "Rajd rowerowy "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika" w dniu 18.08.2018 r." Sign up
2. Gdynia, "ESKABikini SummeRUN" Sign up
3. Łebień, "Puchar Korony Maratonu Ekologicznego w Nordic Walking 2/2" Sign up
4. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #2" Sign up
5. Kopalnia Wrocław, "sailfish swimnights" Sign up
6. Krokowa, "CYKLO Krokowa MTB" Sign up
7. Siedlce, "Siedlecka Liga Biegowa #6/6" Sign up
8. Natolin, gm. Grodzisk Mazowiecki, "4. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE" Sign up
9. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #5" Sign up
10. Grudziądz, "BIEG UŁAŃSKI " Sign up
11. Żelkowo, "Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”" Sign up
12. Góry Świętokrzyskie, "Swimrun Wióry 2018 " Sign up
13. Kraków, "II Ogólnopolski Bieg Dobroczynny z psami DOG RUN - rusz cztery łapy" Sign up
14. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Sign up
15. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #4" Sign up
16. Nowogard, "V Maraton MTB Dookoła Jeziora Nowogardzkiego" Sign up
17. Niekłań Wielki, "III BIEG NIEKŁAŃSKI 2018" Sign up
18. Ostrołęka, "Rodzinny Rajd Rowerowy" Sign up
19. Tłuszcz, "9. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka" Sign up
20. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #3" Sign up
21. Nowogard, "V Rowerowy Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - RODZINNY " Sign up
22. Mikołajki Pomorskie, "V Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie" Sign up
23. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning" Sign up
24. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - sierpień" Sign up
25. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Sign up
26. Włocławek, "II Włocławski Bieg Nocny" Sign up
27. Dzierzgoń, "Bieg Pamięci " Sign up
28. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Sign up
29. Gdańsk, "Crushmageddon 2018" Sign up
30. Swarzewo, "I Regaty Kajakowe Gminy Władysławowo" Sign up
31. Gniezno, "I Otwarty Marsz Nordic Walking na Dalkach" Sign up
32. Malesowizna - Turtul, "Predathlon - Turtul 2018" Sign up
33. Bytom - Miechowice, "III Kieta CROSS-MOL " Sign up
34. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Sign up
35. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Sign up
36. Warszawa, "Wyprzedź Meningokoki" Sign up
37. Nowe Skalmierzyce, "II Rajd Rowerowy na Koniec Świata" Sign up
38. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
39. Pruszcz Gdański, "II Bieg na zakończenie lata" Sign up
40. Warszawa, "Zabiegana mama" Sign up
41. Jawor, "Szalona 9" Sign up
42. Bielsk Podlaski, "IV Półmaraton Bielski" Sign up
43. Skórzec, "1 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym" Sign up
44. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" Sign up
45. Nowa Wieś Lęborska, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
46. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem"" Sign up
47. Rybaki k. Narwi, "7. Bieg dla Hospicjum Eliasza" Sign up
48. Przywidz, "Przywidzka pętelka" Sign up
49. Ostrołęka, "Kolarskie Kryterium Uliczne "MELDUJĘ POLSKO"" Sign up
50. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów" Sign up
51. CZARNA BIAŁOSTOCKA, "1 BIEG HUBERTUSA " Sign up
52. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #6" Sign up
53. Nowa Góra, "I Bieg przez Paryż" Sign up
54. Połczyno, "IV Bieg Zemi Puckiej na 10km" Sign up
55. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły" Sign up
56. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły" Sign up
57. Nowa Góra, "Czerwony berecik (bieg z przeszkodami dla dzieci)" Sign up
58. Nowa Góra, "Odkryj zakątki Paryża - Bieg rodzinny/ zespołowy" Sign up
59. Barlinek, "Wyjazd na Mistrzostwa Polski w Europejskiej Stolicy Nordic Walking" Sign up
60. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Sign up
61. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci" Sign up
62. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open" Sign up
63. Sosnówka k. Grudziądza, "1. Bieg Sosny" Sign up
64. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
65. Boniewo powiat Włocławski, "II Bieg Pamięci dla uczczenia żołnierzy Armii Pomorze" Sign up
66. Pelplin, "Lotto Bieg Cysterski" Sign up
67. Solec Kujawski, "Jeżyk - II bieg najeżony przeszkodami" Sign up
68. Wieżyca-Koszałkowo, "KASZUBSKA PONIEWIERKA – BIEGI DLA DZIECI " Sign up
69. Zapowiednik, "VI Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Sign up
70. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny" Sign up
71. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Sign up
72. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
73. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 3-osobowe" Sign up
74. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
75. Niegowa, "III Rajd z Kijami przez Jaskinie " Sign up
76. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking " Sign up
77. Gmina Poczesna, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 7/7" Sign up
78. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" odwołano
79. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Sign up
80. Częstochowa, "V Bieg Rodzinny Zabieganych" Sign up
81. MALBORK, "2. "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK" Sign up
82. Kiełpino, "Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start" Sign up
83. Kiełpino, "Bieg dla Par - 3. Bieg Arasmusa" Sign up
84. Mściwojów, "II SpontanRace - Mściwojów" Sign up
85. Kiełpino, "Bieg Arasmusa - okolicznościowe rękawki - dodatkowy zakup" Sign up
86. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa" Sign up
87. Kiełpino, "Koszulka okolicznościowa 3. Biegu Arasmusa" Sign up
88. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Sign up
89. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Sign up
90. Grudziądz, "PRZEGOŃ PRZEMOC – WYBIERZ POMOC" Sign up
91. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Sign up
92. Katowice, "BIEG „UBiegamy się o Zdrowie2” #OnkologiaNaCeglanej" Sign up
93. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Sign up
94. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Sign up
95. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - wrzesień" Sign up
96. Giełczyn k. Łomży, "V Leśny Półmaraton w Giełczynie " Sign up
97. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie" Sign up
98. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie - sztafety" Sign up
99. Lębork, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Sign up
100. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
101. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018" Sign up
102. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018 - sztafety" Sign up
103. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
104. Tychy, "I Bieg z Sercem - biegi dla dzieci " Sign up
105. Dąbrowa Górnicza, "VIII BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND 2018" Sign up
106. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Sign up
107. Tychy, "I Bieg z Sercem" Sign up
108. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Sign up
109. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Sign up
110. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Sign up
111. Piekary Śląskie, " II Charytatywny Bieg „Pomagamy Durś” 30 wrzesień 2018 r." Sign up
112. Mrągowo, "Bieg Kowboja " Sign up
113. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Sign up
114. Starogard Gdański, "27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ" Sign up
115. Wola Rzędzińska k.Tarnowa, "Bieg Woli 10 KM" Sign up
116. Baboszewo, "Jesienny Bieg Pamięci w Baboszewie" Sign up
117. Grójec, "VIII Grójecka Dycha " Sign up
118. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Sign up
119. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Sign up
120. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Sign up
121. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - październik" Sign up
122. Władysławowo, "II Pływacki Test Coopera Gminy Władysławowo" Sign up
123. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej - biegi dzieci " Sign up
124. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej" Sign up
125. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #1" Sign up
126. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Sign up
127. Tuchola, "IX Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
128. Tuchola, "IX Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
129. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
130. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Sign up
131. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Sign up
132. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Sign up
133. MYSŁOWICE, "XXVI Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę" Sign up
134. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Sign up
135. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Sign up
136. Kliniska Wielkie, "MARATON NIEPODLEGŁOŚCI" Sign up
137. Tychy, "Tyski Bieg Niepodległości " Sign up
138. Włocławek, "Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr na dysansie 10 km " Sign up
139. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Sign up
140. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Sign up
141. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Sign up
142. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - listopad" Sign up
143. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #2" Sign up
144. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
145. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Sign up
146. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Sign up
147. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #3" Sign up
148. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Sign up
149. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Sign up
150. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Sign up
151. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Sign up
152. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Sign up
153. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Sign up
154. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ