Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Gdynia, "72. Cykliczny Bieg Śledzia" Sign up
2. Brzeszcze, "Polska Biega 2018 Brzeszcze" Sign up
3. Kosakowo, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #4" Sign up
4. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 2/3" Sign up
5. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI" Sign up
6. Juchnowiec Dolny, "6. Bieg Konopielki - Bieg Główny" Sign up
7. Juchnowiec Dolny, "6. Bieg Konopielki - Bieg Vipów" Sign up
8. Juchnowiec Dolny, "6. Bieg Konopielki - Bieg Familijny" Sign up
9. Gdańsk, "XIII Rodzinny Bieg Gdańszczan" Sign up
10. Chorzów, "Bieg z Psem - Dogtrekking w Parku Śląskim Edycja Druga" Sign up
11. Puszczykowo, "Korona Zachodu Polski #1" Sign up
12. Dąbrowa Górnicza, "V Cross Błędowa" Sign up
13. Legnica, "Rodzinny Eko Bieg - Legnica" Sign up
14. Nowa Wieś Lęborska, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ”" Sign up
15. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Sign up
16. Warszawa, "III Integracyjny Marsz Nordic Walking " Sign up
17. Brodnica, "VII Dycha Anny Wazówny" Sign up
18. Złotoryja, "I ZŁOTA DYCHA" Sign up
19. Skorzewo, "X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie" Sign up
20. Kuchary Królewskie k. Płońska, "VI Bieg Kwitnących Ogrodów" Sign up
21. Gdynia, "Puchar Gdyni - Cisowa" Sign up
22. Grudziądz , "Niebieski Bieg" Sign up
23. Rzucewo, "V Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku" Sign up
24. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - maj" Sign up
25. Pogorzała Wieś, "III Charytatywny Bieg i Marsz Nordic Walking Fundacji "Przystań"" Sign up
26. Obliwice, "XXXVI Ogólnopolski Bieg Przełajowy o "Puchar Leśny" Pamięci Tomasza Hopfera" Sign up
27. Bydgoszcz, "I Mistrzostwa Bydgoszczy w jeździe na rolkach" Sign up
28. Gdynia, "73. Cykliczny Bieg Śledzia" Sign up
29. Władysławowo i okolice, "VI Europejski Rajd Rowerowy" Sign up
30. Szczyrk, "Pierwszy Dogtrekking Zbója Szczyrka" Sign up
31. Lubuń, gm. Kobylnica, "Korona Północy Polski #2" Sign up
32. Nowa Wieś Lęborska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej”" Sign up
33. Sopot, "Sportowy Dzień Dziecka" Sign up
34. Ocypel, "Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu" Sign up
35. Pogwizdów k. Cieszyna, "3 Bieg o Złoty Gwizdek" Sign up
36. OPALENIE, "V MARATON I PÓŁMARATON FUNDACJI DASZRADE IM. BARBARY KARACZYŃSKIEJ W OPALENIU" Sign up
37. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyk - IV ENDURO KID" Sign up
38. Siedlce, "Sztafeta 105-lecia" Sign up
39. Sokółka, "Triathlon Sokółka 2018 " Sign up
40. Bydgoszcz, "Bieg Złotego Smoczka" Sign up
41. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018" Sign up
42. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018 - Biegi Dzieci" Sign up
43. Władysławowo - Jastrzębia Góra, "VI Bieg Północy i I Marsz Północy" Sign up
44. Elbląg, "X Elbląski Bieg Piekarczyka" Sign up
45. Siemianowice Śląskie, "Biegnę z Pomocą" Sign up
46. Lębork, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 2/6" Sign up
47. Świerklaniec, "4 BIEG AUCHAN-BYTOM – Dla Juliana i Bartka" Sign up
48. Kraszewo - Gaczułty k.Raciąża, "II Kraszewski Bieg Po Zdrowie" Sign up
49. BIAŁYSTOK, "FINAŁ IV GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2018 - 4/4" Sign up
50. Solec Kujawski, "Bieg towarzyski Soleckie Pory Roku 2018" Sign up
51. Rudy k. Solec Kujawski, "Soleckie Pory Roku" odwołano
52. Gdynia, "74. Cykliczny Bieg Śledzia" Sign up
53. Puck, "I Puchar Pucka (08-10 czerwiec 2018)" odwołano
54. Białystok, "Mistrzostwa Pływackie OPEN Water Białystok" Sign up
55. Ukta, "VIII STRAŻACKA AKCJA SPRZĄTANIA DNA RZEKI KRUTYNI" Sign up
56. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - dzieci" Sign up
57. Gdynia, "III Bieg Nadziei" Sign up
58. Ostrołęka, "Rodzinny Rajd Rowerowy" Sign up
59. Nadleśnictwo Warcino, "II Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D" Sign up
60. Skwierzyna, "Korona Zachodu Polski #2" Sign up
61. Sosnowiec, "I Charytatywny Bieg – Podaruj Oddech" Sign up
62. Huta 7 Suwałki, Folwark Hutta , "I Grand Prix Kierunek Ultra'18 bieg 5/5 - FINAŁ" Sign up
63. Chałupy, "Cel Chałupy 2018 - Maraton" Sign up
64. Chałupy, "Cel Chałupy 2018 - Wyzwanie" Sign up
65. Chałupy, "Cel Chałupy 2018 - Kids" Sign up
66. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - bieg Open" Sign up
67. Pelplin, "Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna" Sign up
68. Parpary, "Leśny Rajd na Orientację zButa" Sign up
69. Gmina Opatów - Iwanowice Duże, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 4/7" Sign up
70. Tarnowskie Góry, "III Tarnogórski Półmaraton, Bieg Towarzyszący na 10 km oraz Marsz NW" Sign up
71. Piątnica k. Łomży , ""III Bieg z Butelką Mleka Piątnica" " Sign up
72. Sosnowiec, "I Charytatywny Bieg dla Marcina i Kuby" Sign up
73. Choczewo, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/6" Sign up
74. Solec Kujawski, "6 Biegi Rodzinne im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego + Solec za 50%" Sign up
75. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki – Rajd " Sign up
76. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki" Sign up
77. Osieczna, "XVI PIKNIK SPORTOWY „Marsz po zdrowie”" Sign up
78. Gdynia, "75. Cykliczny Bieg Śledzia" Sign up
79. Malbork, "Malborski Dzień Sportu 2018" Sign up
80. Owińska, "ZIELONKA CHALLENGE 2018" Sign up
81. Pasłęk, "V Pasłęcki MTB Maraton" Sign up
82. Papowo Toruńskie, "I Bieg "Łysomiczek"" Sign up
83. Wagowo, "Rajd Przygodowy "BUSOLA"" Sign up
84. Grudziądz, "I Grudziądzka Sztafeta Urodzinowa" Sign up
85. Sopot, "SOPOCKIE LATO na Łysej Górze" Sign up
86. Gdańsk, "Marketing dla drużyn i zawodników OCR" Sign up
87. Siedlce, "III Bieg Uliczny "Bieg na czwórkę z Czwórką"" Sign up
88. Gdynia, "Puchar Gdyni - Orłowo" Sign up
89. Sokółka, "II Sokoli Bieg" Sign up
90. Warszawa, "1. KrwiObieg Warszawa" Sign up
91. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 4/6" Sign up
92. Gmina Janów, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 5/7" Sign up
93. Bielsk Podlaski, "VI Tur de Bielsk" Sign up
94. Ostrołęka, "IV Bieg Kolejarza" Sign up
95. Gdynia, "Bieg Orłowski 5 km" Sign up
96. Gdynia, "76. Cykliczny Bieg Śledzia" Sign up
97. Kliniska Wielkie, "Ultra Cross Maraton 12H" Sign up
98. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż - JUNIOR" Sign up
99. Swarzewo, "Regaty Kajakowe Gminy Władysławowo" Sign up
100. Sędziszów, "VI Sędziszowski Bieg Po Zdrowie" Sign up
101. Grudziądz, "VII Bieg Trzech Plaż" Sign up
102. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap lato" Sign up
103. Liniewo, "Puchar Sołtysa" Sign up
104. Siemianowice Śląskie, "III Siemianowicki Bieg Świetlików - Biegi dla Dzieci" Sign up
105. Siemianowice Śląskie, "Poskromić Świetlika" Sign up
106. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Sign up
107. Siemianowice Śląskie, "III Siemianowicki Bieg Świetlików" Sign up
108. Sztum, "II Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Sign up
109. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Sign up
110. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci" Sign up
111. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - bieg Open" Sign up
112. Gdynia, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra" Sign up
113. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #1" Sign up
114. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - czerwiec" Sign up
115. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #3" Sign up
116. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - biegi dla dzieci i młodzieży " Sign up
117. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 10 km" Sign up
118. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 5 km" Sign up
119. Kielce, "Pollatyńska 12 Bieg Dla Adama" Sign up
120. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Sign up
121. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3" Sign up
122. Gmina Mstów-Srocko, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 6/7" Sign up
123. Kretowiny, "XX Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Sign up
124. Tczew, "IV Tczewski Cross Rowerowy" Sign up
125. Reda, "V Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka" Sign up
126. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę" Sign up
127. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018" Sign up
128. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018 - sztafeta" Sign up
129. Sosnowiec, "III Charytatywny Koci bieg i marsz NW" Sign up
130. Malbork, "II BIEG WAŁAMI VON PLAUENA" Sign up
131. Prabuty, "IV Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian" " Sign up
132. Żukowo, "Korona Północy Polski #4" Sign up
133. Sztum, "V Otwarte Mistrzostwa Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „ZANTYR” Sztum w Biegach Przełajowych " Sign up
134. Pniewo k. Łomży, "II Wakacyjny Bieg w Pniewie 10km " Sign up
135. Krzywe, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Sign up
136. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - lipiec" Sign up
137. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #4" Sign up
138. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" Sign up
139. Sopot, "CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup" Sign up
140. Krokowa, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 5/6" Sign up
141. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" Sign up
142. Sopot, "BigYellowFoot Adventure Challenge II" Sign up
143. Puck, "X Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Sign up
144. Parpary, "Półmaraton Szlakiem Bielika II edycja" Sign up
145. Kosakowo, "LASER RUN CITY TOUR KOSAKOWO" Sign up
146. Białogóra, "Korona Północy Polski #5" Sign up
147. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka – X Edycja" Sign up
148. Łomża , "Test Coopera "12-minutowy Test Sprawności dla Wszystkich"" Sign up
149. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1" Sign up
150. Rozłazino, "IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"" Sign up
151. Chmielno, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 6/6" Sign up
152. Pasłęk, "IX Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia wojska Polskiego" Sign up
153. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #5" Sign up
154. Góry Świętokrzyskie, "Swimrun Wióry 2018 " Sign up
155. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Sign up
156. Niekłań Wielki, "III BIEG NIEKŁAŃSKI 2018" Sign up
157. Tłuszcz, "9. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka" Sign up
158. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning" Sign up
159. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - sierpień" Sign up
160. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Sign up
161. Malesowizna - Turtul, "Predathlon - Turtul 2018" Sign up
162. Bytom - Miechowice, "III CROSS-MOL " Sign up
163. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Sign up
164. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
165. Jawor, "Szalona 9" Sign up
166. Bielsk Podlaski, "IV Półmaraton Bielski" Sign up
167. Skórzec, "1 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym" Sign up
168. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" Sign up
169. Nowa Wieś Lęborska, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
170. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem"" Sign up
171. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #6" Sign up
172. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły" Sign up
173. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły" Sign up
174. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Sign up
175. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci" Sign up
176. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open" Sign up
177. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Korona Zachodu Polski #5 i Północy Polski #6" Sign up
178. Boniewo powiat Włocławski, "II Bieg Pamięci dla uczczenia żołnierzy Armii Pomorze" Sign up
179. Pelplin, "Bieg Cysterski" Sign up
180. Zapowiednik, "VI Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Sign up
181. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny" Sign up
182. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Sign up
183. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking " Sign up
184. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Sign up
185. Gmina Poczesna, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 7/7" Sign up
186. MALBORK, "II "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK" Sign up
187. Kiełpino, "Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start" Sign up
188. Kiełpino, "Bieg dla Par - 3. Bieg Arasmusa" Sign up
189. Kiełpino, "Bieg Arasmusa - okolicznościowe rękawki - dodatkowy zakup" Sign up
190. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa" Sign up
191. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Sign up
192. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Sign up
193. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Sign up
194. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - wrzesień" Sign up
195. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Sign up
196. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Sign up
197. Giełczyn k. Łomży, "V Półmaraton w Giełczynie " Sign up
198. Lębork, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Sign up
199. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
200. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
201. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Sign up
202. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Sign up
203. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Sign up
204. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Sign up
205. Mrągowo, "Bieg Kowboja " Sign up
206. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Sign up
207. Grójec, "VIII Grójecka Dycha " Sign up
208. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Sign up
209. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Sign up
210. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Sign up
211. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - październik" Sign up
212. Władysławowo, "II Pływacki Test Coopera Gminy Władysławowo" Sign up
213. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Sign up
214. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Sign up
215. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Sign up
216. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Sign up
217. Tczew, "Bieg "Mały Sambor"" Sign up
218. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Sign up
219. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Sign up
220. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Sign up
221. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Sign up
222. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Sign up
223. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - listopad" Sign up
224. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
225. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Sign up
226. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Sign up
227. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Sign up
228. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Sign up
229. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
230. Gdynia, "Testowa" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ