Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Borowska Dąbrówka Kamienicka Huta Polska 400m
2 Kryszewska Martyna Kartuzy Polska 400m
3 Miloch Aniela Somonino Polska 1000m
4 Kalinowska Paulina Kiełpino Polska 1000m
5 Zagajewski Przemysław Zagajewski Pierwoszyno Polska 1000m
6 Półrola Leon Banino Polska 400m
7 Dymek Sebastian Kościerzyna Polska 1000m AB Kościerzyna
8 Kotłowska Agnieszka Łapalice Polska 400m Akademia Biegania
9 Brzeska Julia Kartuzy Polska 400m Akademia Biegania
10 Salewski Jan Gdynia Polska 1000m Akademia Biegania Gdynia
11 Korzeniewska Liliana Goręczyno Polska 400m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
12 SCHIMMELPFENIG Paweł Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
13 Nieleszczuk Niko Kartuzy Polska 400m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
14 Duzinkiewicz Bartosz Jankowo Gdańskie Polska 1000m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
15 Półrola Robert Banino Polska 1000m Akademia Biegowa Gdynia
16 Balonis-Chyb Anna Gdynia Polska 1000m Akademia Biegowa Gdynia
17 Sitterlee Weronika Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
18 Dzierżeńska Monika Gdańsk Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
19 Miłejko Arkadiusz Grzybno Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
20 Szczęsny Marcin Gdańsk Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
21 Marszewska Maja Hopowo Polska 400m Akademia Biegowa Kartuzy
22 Serkowska Anna Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
23 Przytarska - Szczęsna Edyta Gdańsk Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
24 Hejka Władek Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
25 Dowbusz Sebastian Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
26 Nowakowska Kalina Kiełpino Polska 400m Akademia Biegowa Kartuzy
27 Ujma Radosław Brodnica Górna Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
28 KRAUZA BEATA KARTUZY Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
29 Stencel Grzegorz Somonino Polska 1000m Akademia Biegowa Kiełpino
30 Stencel Katarzyna Somonino Polska 1000m Akademia Biegowa Kiełpino
31 Krawiecka Klaudia Somonino Polska 1000m Akademia Biegowa Kiełpino
32 Klasa Jan Nowy klincz Polska 1000m Akademia Biegowa Koscierzyna
33 Grot Paulina Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
34 Reszczyński Paweł Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
35 Redzimski Wojciech Pępowo Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
36 Słomińska Kinga Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
37 Sowa Krzysztof Koscierzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
38 Gutmański Łukasz Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
39 Gruchała Radosław Kościerzyna Polska 1000m Akademia biegowa Kościerzyna
40 Szlagowska Oliwia Szlagowska Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
41 Korzeniewska Wiktoria Goręczyno Polska 400m AMS
42 Olszewska Maja Mirachowi Polska 400m AMS
43 Olszewska Natasza Mirachowi Polska 400m AMS
44 Olszewska Nadia Mirachowi Polska 400m AMS
45 Dunst Bartek Kartuzy Polska 400m AMS Kartuzy
46 Cichy Bartosz Gdańsk Polska 400m SP47
47 Cichy Maja Gdańsk Polska 400m Sp47


Wyświetleń: 3867

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ