Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Balonis-Chyb Anna Gdynia Polska 1000m Akademia Biegowa Gdynia
2 Borowska Dąbrówka Kamienicka Huta Polska 400m
3 Brzeska Julia Kartuzy Polska 400m Akademia Biegania
4 Cichy Bartosz Gdańsk Polska 400m SP47
5 Cichy Maja Gdańsk Polska 400m Sp47
6 Dowbusz Sebastian Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
7 Dunst Bartek Kartuzy Polska 400m AMS Kartuzy
8 Duzinkiewicz Bartosz Jankowo Gdańskie Polska 1000m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
9 Dymek Sebastian Kościerzyna Polska 1000m AB Kościerzyna
10 Dzierżeńska Monika Gdańsk Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
11 Grot Paulina Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
12 Gruchała Radosław Kościerzyna Polska 1000m Akademia biegowa Kościerzyna
13 Gutmański Łukasz Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
14 Hejka Władek Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
15 Kalinowska Paulina Kiełpino Polska 1000m
16 Klasa Jan Nowy klincz Polska 1000m Akademia Biegowa Koscierzyna
17 Korzeniewska Liliana Goręczyno Polska 400m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
18 Korzeniewska Wiktoria Goręczyno Polska 400m AMS
19 Kotłowska Agnieszka Łapalice Polska 400m Akademia Biegania
20 KRAUZA BEATA KARTUZY Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
21 Krawiecka Klaudia Somonino Polska 1000m Akademia Biegowa Kiełpino
22 Kryszewska Martyna Kartuzy Polska 400m
23 Marszewska Maja Hopowo Polska 400m Akademia Biegowa Kartuzy
24 Miloch Aniela Somonino Polska 1000m
25 Miłejko Arkadiusz Grzybno Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
26 Nieleszczuk Niko Kartuzy Polska 400m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
27 Nowakowska Kalina Kiełpino Polska 400m Akademia Biegowa Kartuzy
28 Olszewska Maja Mirachowi Polska 400m AMS
29 Olszewska Nadia Mirachowi Polska 400m AMS
30 Olszewska Natasza Mirachowi Polska 400m AMS
31 Półrola Leon Banino Polska 400m
32 Półrola Robert Banino Polska 1000m Akademia Biegowa Gdynia
33 Przytarska - Szczęsna Edyta Gdańsk Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
34 Redzimski Wojciech Pępowo Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
35 Reszczyński Paweł Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
36 Salewski Jan Gdynia Polska 1000m Akademia Biegania Gdynia
37 SCHIMMELPFENIG Paweł Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
38 Serkowska Anna Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
39 Sitterlee Weronika Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
40 Sowa Krzysztof Koscierzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
41 Stencel Grzegorz Somonino Polska 1000m Akademia Biegowa Kiełpino
42 Stencel Katarzyna Somonino Polska 1000m Akademia Biegowa Kiełpino
43 Szczęsny Marcin Gdańsk Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
44 Szlagowska Oliwia Szlagowska Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
45 Słomińska Kinga Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
46 Ujma Radosław Brodnica Górna Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
47 Zagajewski Przemysław Zagajewski Pierwoszyno Polska 1000m


Wyświetleń: 3795

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ