Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pietkiewicz Mariusz Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
2 Klejmont Andrzej Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
3 Grygo Urszula Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
4 Sznurkowska Bożena Suwalki Polska Seans I (18:00 - 18:45)
5 Szulc Anna Rutka-Tartak Polska Seans I (18:00 - 18:45)
6 Nędzi Marta Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
7 Opaciński Mateusz Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
8 Komorowski Grzegorz Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
9 Interewicz Jacek Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45) SKM
10 Sowul Andrzej Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
11 Sowul Marzena Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
12 Kondrat Bożena Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
13 Wilińska Dorota Suwalki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
14 Bogdan Alicja Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
15 Makowski Wojciech Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
16 Makowska Beata Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
17 Ostaszewski Michał Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
18 sowul mariusz Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
19 Sowul Aneta Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
20 Łukasik Natalia Suwalki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
21 Śniegowska Paulina SUWAŁKI Polska Seans III (20:00 - 20:45)
22 Waszkiewicz Elżbieta Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
23 Jaśkiewicz Wojciech Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
24 monika jaskiewicz Suwałki Polska Seans III (20:00 - 20:45)
25 Dr Adam Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
26 Milewski Rafał Suwałki Polska Seans I (18:00 - 18:45)
27 Interewicz Magdalena Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
28 Lutyńska Iwona Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
29 Dzięgielewska Magdalena Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
30 Masalska Anna Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
31 Ładocha Ernest Suwałki Polska Seans I (18:00 - 18:45)
32 Karwel Grzegorz Karwel Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
33 Tulicka Emilia Suwałki Polska Seans I (18:00 - 18:45)
34 Olfier Lukasz Suwalki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
35 siemiaszko marek SUWAŁKI Polska Seans I (18:00 - 18:45)
36 Jutkiewicz Katarzyna Suwalki Polska Seans I (18:00 - 18:45)
37 Klucznik Dariusz Puńsk Polska Seans II (19:00 - 19:45)
38 Żukowska Agnieszka Suwałki Polska Seans I (18:00 - 18:45)
39 Sokołowska Jacek Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
40 Lachowski Paweł suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45) SKM
41 eleksnin-lachowska Anna eleksnin-lachowska suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45) SKM
42 Sokołowska Beata Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
43 Milewski Wojciech Mikołajewo Polska Seans I (18:00 - 18:45)
44 Marcinek Łukasz Suwałki Polska Seans I (18:00 - 18:45)
45 Sznel Rafal Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
46 Jaśkiewicz Monika Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
47 Staszkiewicz Paweł Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
48 Jaśkiewicz Wojciech Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
49 Pieryni Artur Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
50 Koncewicz Kamil Koncewicz Suwałki Polska Seans IV (21:00 - 21:45)
51 Kowalewska Patrycja Suwałki Polska Seans I (18:00 - 18:45)
52 Walendykiewicz Tadeusz Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
53 Karpowicz Bartosz Suwałki Polska Seans I (18:00 - 18:45)
54 Łukaszewicz Witek Suwalski Polska Seans I (18:00 - 18:45)
55 Łukaszewicz Monika Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
56 Łukaszewicz Witek Suwałki Polska Seans II (19:00 - 19:45)
57 Łukaszewicz Monika Suwałki Polska Seans I (18:00 - 18:45)


Wyświetleń: 4852

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ