Bieg 5km Nordic Walking 5km Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem Biegi dziecięce - 4 – 5 lat (roczniki 2020, 2019) - DZIEWCZĘTA Biegi dziecięce - 4 – 5 lat (roczniki 2020, 2019) - CHŁOPCY Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - CHŁOPCY Biegi dziecięce - 8 – 9 lat (roczniki 2016, 2015) - DZIEWCZĘTA Biegi dziecięce – 8 – 9 lat (roczniki 2016, 2015) - CHŁOPCY Biegi dziecięce – 10 – 11 lat (roczniki 2014, 2013) - DZIEWCZĘTA Biegi dziecięce – 10 – 11 lat (roczniki 2014, 2013) - CHŁOPCY Biegi dziecięce – 12-13 lat (roczniki 2011, 2012) - DZIEWCZĘTA Biegi dziecięce – 12-13 lat (roczniki 2011, 2012) - CHŁOPCY Biegi dziecięce – 14-15 lat (roczniki 2009, 2010) - DZIEWCZĘTA Biegi dziecięce – 14-15 lat (roczniki 2009, 2010) - CHŁOPCY

Bieg 5km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Start Czas netto
1 223 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 1 GDAŃSK M 31-40 1 Bieg 5km 00:00:00.58 00:16:04.22
2 91 KOOCZYŃSKI SZYMON M 2 GDAŃSK M 16-30 1 Bieg 5km 00:00:00.60 00:16:14.03
3 53 GLINKA SZYMON M 3 GDAŃSK ARLA RUNNING TEAM M 31-40 2 Bieg 5km 00:00:00.50 00:16:30.75
4 5 BAGIŃSKI TOMASZ M 4 GDAŃSK M 41-50 1 Bieg 5km 00:00:00.42 00:16:58.00
5 123 MAKSYMIUK PIOTR M 5 GDAŃSK M 41-50 2 Bieg 5km 00:00:00.94 00:17:18.63
6 24 CHAMIAREUSKI DZMITRY M 6 GDAŃSK RUN4FUN / @CHEMEREVSKY.RUN M 16-30 2 Bieg 5km 00:00:02.01 00:17:23.79
7 204 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M 7 GDANSK ADIDAS RUNNERS TRICITY M 31-40 3 Bieg 5km 00:00:01.24 00:17:30.79
8 136 MIERZWA KRZYSZTOF M 8 GDAŃSK PROJEKT1000UP M 41-50 3 Bieg 5km 00:00:01.29 00:18:02.76
9 105 KWAŚNIK JAN M 9 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 31-40 4 Bieg 5km 00:00:01.49 00:18:28.03
10 80 KALASOUSKI YURY M 10 GDAŃSK RUN4FUN M 41-50 4 Bieg 5km 00:00:02.32 00:18:30.42
11 54 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM K 16-30 1 Bieg 5km 00:00:01.10 00:18:32.50
12 86 KLONOWSKI MARCIN M 11 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 31-40 5 Bieg 5km 00:00:01.49 00:18:41.13
13 8 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 2 GDYNIA HARPAGAN K 41-50 1 Bieg 5km 00:00:01.30 00:18:43.43
14 148 NOVITSKYI OLEH M 12 GDANSK M 31-40 6 Bieg 5km 00:00:01.71 00:18:57.17
15 237 ZAKOWICZ PAWEŁ M 13 GDAŃSK M 31-40 7 Bieg 5km 00:00:01.42 00:18:57.29
16 57 GONTARZEWSKI ŁUKASZ M 14 LUBNIA M 31-40 8 Bieg 5km 00:00:00.73 00:19:06.78
17 219 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 15 GDAŃSK THE MEMBER/ FIGHTING RUNNERS M 41-50 5 Bieg 5km 00:00:01.70 00:19:11.39
18 242 ZIELSKI GRZEGORZ M 16 BOGACZEWO KONRAD M 31-40 9 Bieg 5km 00:00:02.14 00:19:31.41
19 227 WIELACHOWSKI MARCIN M 17 GDAŃSK FENIKS TEAM M 31-40 10 Bieg 5km 00:00:07.74 00:19:37.94
20 56 GOŁĄBEK PAWEŁ M 18 GDAŃSK M 31-40 11 Bieg 5km 00:00:05.01 00:19:46.48
21 149 OLEJNICZAK BARTOSZ M 19 GDAŃSK SPIE SPORT TEAM M 31-40 12 Bieg 5km 00:00:03.75 00:19:49.74
22 216 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 20 GDAŃSK M 31-40 13 Bieg 5km 00:00:05.97 00:19:56.21
23 19 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 21 KWIDZYN M 16-30 3 Bieg 5km 00:00:03.98 00:19:56.32
24 178 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 SZTUM K 16-30 2 Bieg 5km 00:00:01.30 00:19:59.22
25 89 KOŁTUNIAK ZBIGNIEW KOŁTUNIAK M 22 GDANSK EPAM TEAM M 41-50 6 Bieg 5km 00:00:03.39 00:20:08.46
26 171 RIEGEL MATEUSZ M 23 GDAŃSK ST RUNNERS M 31-40 14 Bieg 5km 00:00:06.00 00:20:10.02
27 73 JANUSZEWSKI KACPER M 24 GDAŃSK CKZIU M 16-30 4 Bieg 5km 00:00:02.83 00:20:10.42
28 79 KACZMAROWSKI ŁUKASZ M 25 DRZYCIM FC SIEROSŁAW M 41-50 7 Bieg 5km 00:00:01.22 00:20:10.88
29 228 WILKE TOMASZ M 26 GDYNIA P4F M 16-30 5 Bieg 5km 00:00:03.83 00:20:13.97
30 208 SZYCHALEWSKI ARKADIUSZ M 27 POGÓRZE M 41-50 8 Bieg 5km 00:00:04.74 00:20:14.87
31 30 DĄBKOWSKI ROMAN M 28 GDAŃSK M 41-50 9 Bieg 5km 00:00:04.67 00:20:26.65
32 166 PYDYN CEZARY M 29 GDAŃSK M 31-40 15 Bieg 5km 00:00:04.38 00:20:27.14
33 87 KLUSKA MICHAŁ KLUSKA M 30 GDAŃSK M 31-40 16 Bieg 5km 00:00:32.36 00:20:32.33
34 144 NAWROCKI MICHAŁ M 31 GDAŃSK XRUNNERS M 16-30 6 Bieg 5km 00:00:03.01 00:20:35.29
35 40 DRAWC MIECZYSŁAW M 32 GDAŃSK M.KRAWCZYŃSKA TEAM M 60+ 1 Bieg 5km 00:00:03.14 00:20:42.29
36 116 ŁATAS PAWEŁ M 33 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 31-40 17 Bieg 5km 00:00:02.10 00:20:52.97
37 246 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA DOROTA K 4 GDAŃSK K 41-50 2 Bieg 5km 00:00:03.37 00:20:53.74
38 633 BLUMA PAWEŁ M 34 GDAŃSK MUKOWALECZNI M 31-40 18 Bieg 5km 00:00:12.54 00:20:57.97
39 211 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 35 SZTUM M 31-40 19 Bieg 5km 00:00:03.82 00:21:09.80
40 23 BUZAŁA DANIEL M 36 GDYNIA M 41-50 10 Bieg 5km 00:00:05.13 00:21:10.13
41 78 KACZMAREK DARIA K 5 GDAŃSK K 16-30 3 Bieg 5km 00:00:10.73 00:21:10.74
42 187 SIEDLECKI CEZARY M 37 GDAŃSK GDAŃSCY POMYKACZE M 16-30 7 Bieg 5km 00:00:05.62 00:21:11.08
43 207 SZWABA MARTA K 6 GDAŃSK K 31-40 1 Bieg 5km 00:00:01.80 00:21:22.38
44 66 HIRSZ PRZEMYSŁAW M 38 GDAŃSK M 31-40 20 Bieg 5km 00:00:06.82 00:21:24.82
45 58 GÓRSKI ŁUKASZ M 39 GDAŃSK M 41-50 11 Bieg 5km 00:00:08.48 00:21:28.40
46 69 JACHIMOWICZ BARTOSZ M 40 GDANSK M 31-40 21 Bieg 5km 00:00:03.60 00:21:32.95
47 131 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 41 GDAŃSK M 51-60 1 Bieg 5km 00:00:12.99 00:21:35.90
48 72 JANKOWSKA KAROLINA K 7 GDYNIA K 41-50 3 Bieg 5km 00:00:07.03 00:21:42.83
49 43 DUBROWSKI SZYMON M 42 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY M 16-30 8 Bieg 5km 00:00:06.51 00:21:51.97
50 59 GRABIAS ALEKSANDRA K 8 GDAŃSK K 31-40 2 Bieg 5km 00:00:02.48 00:22:03.90
51 634 UBA ROBERT M 43 SKOWARCZ M 31-40 22 Bieg 5km 00:00:11.46 00:22:11.10
52 184 SĄGOL MATEUSZ M 44 GDAŃSK A MY SWOJE M 16-30 9 Bieg 5km 00:00:06.64 00:22:22.33
53 68 IEFYMENKO OLEKSANDR M 45 SOPOT CENTAUR M 41-50 12 Bieg 5km 00:00:02.18 00:22:23.34
54 159 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 9 GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK K 41-50 4 Bieg 5km 00:00:04.25 00:22:23.34
55 98 KOZACZEK MARCIN M 46 GDAŃSK M 31-40 23 Bieg 5km 00:00:10.43 00:22:24.71
56 95 KOWALSKI KRZYSZTOF M 47 SOPOT HRMAXCROSSTEAM M 51-60 2 Bieg 5km 00:00:04.34 00:22:27.74
57 45 FARUGA SZYMON M 48 GDAŃSK M 16-30 10 Bieg 5km 00:00:12.12 00:22:29.43
58 115 LUDWIKOWSKA ANNA K 10 GDYNIA K 31-40 3 Bieg 5km 00:00:05.33 00:22:30.93
59 63 GULATOWSKI DARIUSZ M 49 GDAŃSK M 31-40 24 Bieg 5km 00:00:10.52 00:22:35.43
60 33 DEPTULA ROBERT DEPTULA M 50 GDAŃSK M 51-60 3 Bieg 5km 00:00:08.12 00:22:36.12
61 99 KOZIOŁ KRZYSZTOF M 51 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY / BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA M 41-50 13 Bieg 5km 00:00:09.44 00:22:36.95
62 150 ORZESZEK ADAM M 52 GDAŃSK M 41-50 14 Bieg 5km 00:00:11.42 00:22:45.14
63 181 RYŹLEWICZ AGATA K 11 GDAŃSK K 31-40 4 Bieg 5km 00:00:02.92 00:22:45.25
64 35 DĘBICKI MACIEJ M 53 GDAŃSK M 31-40 25 Bieg 5km 00:00:12.52 00:22:47.79
65 167 PYŻ SŁAWOMIR M 54 GDAŃSK TAKA RYBA , GAIT M 41-50 15 Bieg 5km 00:00:02.40 00:22:51.70
66 238 ZALEWSKA GOSIA K 12 GDAŃSK IRON TEAM K 31-40 5 Bieg 5km 00:00:07.74 00:23:00.13
67 85 KEMPCZYŃSKI WIKTOR M 55 GDAŃSK M 16-30 11 Bieg 5km 00:00:05.90 00:23:04.91
68 82 KARSKI MATEUSZ M 56 POGÓRZE M 51-60 4 Bieg 5km 00:00:06.16 00:23:07.76
69 226 WICZLINSKI ADAM M 57 GDANSK M 31-40 26 Bieg 5km 00:00:05.82 00:23:11.29
70 189 SIKORSKI ROBERT M 58 GDAŃSK M 41-50 16 Bieg 5km 00:00:07.84 00:23:11.53
71 107 LADZIŃSKI ZBIGNIEW M 59 GDAŃSK L - RUN M 41-50 17 Bieg 5km 00:00:05.31 00:23:17.59
72 213 ŚWIĄTEK MATEUSZ M 60 GDAŃSK M 16-30 12 Bieg 5km 00:00:15.85 00:23:21.92
73 2 ADAMOWICZ RAFAŁ M 61 GDAŃSK LECIMY TUTEJ M 31-40 27 Bieg 5km 00:00:17.96 00:23:23.50
74 124 MAKURAT KRYSTIAN M 62 GDAŃSK M 31-40 28 Bieg 5km 00:00:21.76 00:23:31.95
75 215 TOMASIK ŁUKASZ M 63 GDAŃSK M 41-50 18 Bieg 5km 00:00:15.02 00:23:34.23
76 177 ROLA MICHAŁ M 64 GDAŃSK M 41-50 19 Bieg 5km 00:00:06.58 00:23:35.29
77 96 KOWALSKI RAFAL M 65 GDANSK LECHIA GDANSK M 31-40 29 Bieg 5km 00:00:10.99 00:23:35.37
78 240 ZAUCHA PAWEŁ M 66 GDAŃSK M 41-50 20 Bieg 5km 00:00:04.60 00:23:35.57
79 169 RAMANAVA ALINA K 13 GDAŃSK K 16-30 4 Bieg 5km 00:00:04.24 00:23:38.27
80 191 SKOCZYLAS ŁUKASZ M 67 GDAŃSK M 31-40 30 Bieg 5km 00:00:14.86 00:24:00.80
81 162 PRZEKWAS KRZYSZTOF M 68 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY M 16-30 13 Bieg 5km 00:00:12.42 00:24:02.13
82 120 MADZIŃSKI WIKTOR M 69 GDAŃSK M 16-30 14 Bieg 5km 00:00:14.36 00:24:08.43
83 210 ŚPIOŁEK EMILIAN M 70 GDAŃSK M 16-30 15 Bieg 5km 00:00:07.17 00:24:12.47
84 127 MARON ADRIAN M 71 GDAŃSK M 31-40 31 Bieg 5km 00:00:14.49 00:24:13.67
85 196 STANKIEWICZ MARIUSZ M 72 EŁK M 31-40 32 Bieg 5km 00:00:16.76 00:24:14.04
86 50 GĘSICKI KRZYSZTOF M 73 GDAŃSK M 31-40 33 Bieg 5km 00:00:18.90 00:24:17.73
87 156 PETRYŃSKI PIOTR M 74 GDAŃSK M 16-30 16 Bieg 5km 00:00:19.80 00:24:18.34
88 193 SOKOŁOWSKI MARCIN M 75 GDAŃSK M 41-50 21 Bieg 5km 00:00:29.85 00:24:19.17
89 4 ANISIMOWICZ GOSIA K 14 GDAŃSK K 16-30 5 Bieg 5km 00:00:28.86 00:24:20.30
90 113 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 76 GDAŃSK M 31-40 34 Bieg 5km 00:00:13.89 00:24:20.59
91 44 DZIADUCH DAMIAN M 77 GDAŃSK KOMEDIANCI M 31-40 35 Bieg 5km 00:00:20.95 00:24:20.80
92 179 RUCIŃSKA OLGA K 15 SIERAKOWICE K 16-30 6 Bieg 5km 00:00:11.21 00:24:20.95
93 233 WODZIKOWSKI WOJCIECH M 78 GDAŃSK M 41-50 22 Bieg 5km 00:00:22.67 00:24:25.64
94 92 KOPCZYŃSKA MONIKA K 16 GDAŃSK TAKA RYBA K 41-50 5 Bieg 5km 00:00:02.58 00:24:27.44
95 32 DĄBROWSKI PAWEŁ M 79 GDAŃSK BUDIBAJ M 16-30 17 Bieg 5km 00:00:08.98 00:24:31.75
96 22 BUSZ MACIEJ BUSZ M 80 GDYNIA BUDIBAJ M 16-30 18 Bieg 5km 00:00:08.50 00:24:37.47
97 175 ROKITA MICHAŁ M 81 GDAŃSK M 16-30 19 Bieg 5km 00:00:21.28 00:24:42.18
98 18 BORKOWSKI ADAM M 82 GDANSK M 41-50 23 Bieg 5km 00:00:10.00 00:24:43.35
99 161 PRZEKWAS JAKUB M 83 GDAŃSK M 16-30 20 Bieg 5km 00:00:13.75 00:24:43.62
100 205 SZOŁTUN SŁAWOMIR M 84 TCZEW M 31-40 36 Bieg 5km 00:00:04.32 00:24:43.88
101 64 GWIZDAŁA MACIEJ M 85 GDAŃSK M 41-50 24 Bieg 5km 00:00:15.58 00:24:52.58
102 232 WODZIKOWSKI MARCIN M 86 GDAŃSK M 31-40 37 Bieg 5km 00:00:22.82 00:24:55.34
103 47 FORMELA REMIGIUSZ M 87 GDYNIA M 31-40 38 Bieg 5km 00:00:22.81 00:25:07.28
104 185 SĘDZIK ŁUKASZ M 88 GDAŃSK M 31-40 39 Bieg 5km 00:00:21.60 00:25:08.03
105 3 ADZHAVENKO ANNA K 17 GDAŃSK FENIKS TEAM K 31-40 6 Bieg 5km 00:00:23.65 00:25:38.71
106 201 SZAPAR WITOLD M 89 GDAŃSK M 51-60 5 Bieg 5km 00:00:00.87 00:25:45.75
107 173 RODA RADOSŁAW M 90 GDAŃSK SPIE SPORT TEAM M 31-40 40 Bieg 5km 00:00:16.90 00:25:48.06
108 221 WARCHOLIŃSKI PIOTR M 91 GDAŃSK FENIKS TEAM M 31-40 41 Bieg 5km 00:00:26.55 00:25:48.75
109 42 DRZEWIECKA AGATA K 18 GDAŃSK K 31-40 7 Bieg 5km 00:00:14.71 00:25:52.87
110 138 MOSKAL JAKUB M 92 GDAŃSK M 16-30 21 Bieg 5km 00:00:14.21 00:25:56.21
111 234 WOLNY ŁUKASZ M 93 GDAŃSK M 31-40 42 Bieg 5km 00:00:03.85 00:26:02.96
112 20 BRUSKA NATALIA K 19 GDAŃSK ENDURE TEAM K 31-40 8 Bieg 5km 00:00:11.60 00:26:04.27
113 13 BERNACKI MATEUSZ M 94 NOWY DWÓR GDAŃSKI WANIEWSKI COACHING M 16-30 22 Bieg 5km 00:00:02.80 00:26:06.90
114 130 MAROSKI WOJCIECH M 95 GDANSK M 41-50 25 Bieg 5km 00:00:23.72 00:26:15.31
115 90 KONOPKO ALAN M 96 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY M 16-30 23 Bieg 5km 00:00:10.11 00:26:15.65
116 52 GIERAŁTOWSKA KATARZYNA K 20 GDAŃSK IRON TEAM K 51-60 1 Bieg 5km 00:00:25.40 00:26:20.80
117 97 KOWALSKI RAFAŁ M 97 GDAŃSK M 16-30 24 Bieg 5km 00:00:16.03 00:26:23.33
118 112 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M 98 GDAŃSK M 16-30 25 Bieg 5km 00:00:06.10 00:26:28.42
119 145 NICEWICZ PAWEŁ M 99 GDAŃSK KOMEDIANCI M 31-40 43 Bieg 5km 00:00:18.06 00:26:32.89
120 164 PTASZYŃSKI MICHAŁ M 100 REDA M 51-60 6 Bieg 5km 00:00:15.33 00:26:43.41
121 239 ZAŁĘGOWSKA KINGA K 21 BORKOWO K 31-40 9 Bieg 5km 00:00:34.41 00:26:47.97
122 188 SIKORSKI MICHAŁ M 101 GDANSK SPECTRUM LED M 41-50 26 Bieg 5km 00:00:31.74 00:26:52.56
123 88 KOŁODZIEJSKI IGOR M 102 GDAŃSK M 16-30 26 Bieg 5km 00:00:14.28 00:26:52.99
124 106 KWIATEK MACIEK M 103 MIŁAKOWO M 16-30 27 Bieg 5km 00:00:22.89 00:26:55.06
125 34 DEPTUŁA BERNADETA K 22 GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE K 51-60 2 Bieg 5km 00:00:08.83 00:26:56.47
126 103 KUCIŃSKA NOEMI K 23 KOLBUDY K 31-40 10 Bieg 5km 00:00:19.22 00:27:01.91
127 160 PRZEGALIŃSKA ANGELIKA K 24 GDAŃSK K 31-40 11 Bieg 5km 00:00:07.70 00:27:02.65
128 163 PTASZEK KACPER M 104 GDAŃSK SPOA M 31-40 44 Bieg 5km 00:00:27.21 00:27:08.92
129 84 KASPRZAK MAGDALENA K 25 GDANSK K 31-40 12 Bieg 5km 00:00:11.22 00:27:09.77
130 139 MOSZCZYŃSKI MARIUSZ M 105 GDYNIA M 41-50 27 Bieg 5km 00:00:10.92 00:27:10.43
131 200 SURUS MAREK M 106 BORKOWO M 41-50 28 Bieg 5km 00:00:19.68 00:27:10.96
132 21 BUDZIAREK ADAM M 107 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 41-50 29 Bieg 5km 00:00:10.32 00:27:18.52
133 28 CZAJKOWSKA ANGELIKA K 26 GDAŃSK K 31-40 13 Bieg 5km 00:00:05.15 00:27:29.76
134 65 HECHLIŃSKI TOMASZ M 108 GDAŃSK FITNESSFITBACK M 51-60 7 Bieg 5km 00:00:33.49 00:27:40.63
135 140 MUSIAŁ JUSTYNA K 27 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY K 16-30 7 Bieg 5km 00:00:13.59 00:27:41.17
136 110 LENIEC KONRAD M 109 GDAŃSK M 31-40 45 Bieg 5km 00:00:19.84 00:27:43.54
137 108 LANDSBERG JAN M 110 GDAŃSK M 16-30 28 Bieg 5km 00:00:16.77 00:27:43.97
138 241 ZIANIUK ILONA K 28 GDANSK GO SŁABO K 16-30 8 Bieg 5km 00:00:32.16 00:27:46.53
139 230 WITT GRAŻYNA K 29 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM K 60+ 1 Bieg 5km 00:00:07.33 00:27:49.69
140 77 JĘDRA PIOTR M 111 GDAŃSK M 31-40 46 Bieg 5km 00:00:31.16 00:27:55.84
141 62 GRUBBA PIOTR M 112 SIERAKOWICE M 31-40 47 Bieg 5km 00:00:11.56 00:27:56.26
142 199 SULEWSKA ANNA SULEWSKA K 30 GDAŃSK IRON TEAM K 31-40 14 Bieg 5km 00:00:25.71 00:27:59.84
143 245 ZMARZLY DAREK M 113 GDAŃSK M 51-60 8 Bieg 5km 00:00:15.55 00:28:00.64
144 157 PIESIK ŁUKASZ M 114 GDAŃSK M 31-40 48 Bieg 5km 00:00:24.79 00:28:03.19
145 174 ROGALSKI KRZYSZTOF M 115 GDAŃSK ENERGETYK TEAM M 60+ 2 Bieg 5km 00:00:07.07 00:28:03.94
146 217 TSYHANKOVA IRYNA K 31 GDANSK K 31-40 15 Bieg 5km 00:00:20.93 00:28:07.62
147 141 MYCIO JAGODA K 32 GDAŃSK K 41-50 6 Bieg 5km 00:00:04.41 00:28:08.50
148 118 ŁUCZAK PRZEMYSŁAW M 116 GDAŃSK M 31-40 49 Bieg 5km 00:00:11.04 00:28:09.32
149 100 KOZŁOWSKI JAN M 117 GDAŃSK M 31-40 50 Bieg 5km 00:00:30.60 00:28:12.22
150 247 ŻÓŁĆ BEATA K 33 ZBYCHOWO ŻÓŁĆ K 41-50 7 Bieg 5km 00:00:09.40 00:28:30.15
151 146 NIEDZIELSKI KAROL M 118 BORKOWO M 31-40 51 Bieg 5km 00:00:34.65 00:28:32.36
152 11 BARTOSIK MARTA K 34 GDAŃSK K 31-40 16 Bieg 5km 00:00:17.81 00:28:38.48
153 26 CIMASZKIEWICZ JAKUB M 119 GDANSK M 41-50 30 Bieg 5km 00:00:40.55 00:28:38.48
154 27 CIMASZKIEWICZ SYLWIA K 35 GDAŃSK K 31-40 17 Bieg 5km 00:00:40.31 00:28:38.53
155 76 JEGLIŃSKI JAROSŁAW M 120 GDANSK CROSSFIT STOCZNIA M 41-50 31 Bieg 5km 00:00:18.08 00:28:39.30
156 51 GĘSICKI SZYMON M 121 GDAŃSK M 16-30 29 Bieg 5km 00:00:19.63 00:28:44.09
157 243 ZIEMINSKI SYLWESTER M 122 GDYNIA M 16-30 30 Bieg 5km 00:00:32.26 00:28:46.01
158 203 SZCZODROWSKI ADAM M 123 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM M 51-60 9 Bieg 5km 00:00:24.67 00:28:59.39
159 155 PAWLIK-SROCZYŃSKA HANNA K 36 GDAŃSK K 31-40 18 Bieg 5km 00:00:34.64 00:29:01.22
160 49 GAPIŃSKI RAFAŁ M 124 GDAŃSK M 16-30 31 Bieg 5km 00:00:30.98 00:29:02.83
161 186 SIDOROWICZ ANNA K 37 STOGI K 60+ 2 Bieg 5km 00:00:25.45 00:29:07.18
162 225 WESOŁOWSKA AGNIESZKA K 38 GDAŃSK K 41-50 8 Bieg 5km 00:00:12.15 00:29:10.82
163 29 CZUPRYNIAK AGNIESZKA K 39 GDYNIA K 16-30 9 Bieg 5km 00:00:31.99 00:29:12.32
164 152 OSIŃSKA BEATA K 40 GDAŃSK K 41-50 9 Bieg 5km 00:00:24.53 00:29:13.69
165 1 ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWA K 41 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY K 31-40 19 Bieg 5km 00:00:24.42 00:29:16.50
166 114 LIPKA-WSZOŁCZYK KATARZYNA K 42 GDAŃSK K 31-40 20 Bieg 5km 00:00:20.39 00:29:19.60
167 67 HRYNKIEWICZ KATARZYNA K 43 GDAŃSK ULTRA WAY TEAM K 41-50 10 Bieg 5km 00:00:32.95 00:29:22.23
168 147 NIEDŹWIADEK MAGDALENA K 44 GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K 51-60 3 Bieg 5km 00:00:29.64 00:29:34.53
169 250 ŻURAWSKA ANNA K 45 GDAŃSK K 51-60 4 Bieg 5km 00:00:17.22 00:29:40.84
170 128 MAROSKA AGNIESZKA K 46 GDAŃSK K 41-50 11 Bieg 5km 00:00:22.51 00:29:55.82
171 170 RIEGEL DOMINIKA K 47 GDAŃSK K 31-40 21 Bieg 5km 00:00:28.89 00:29:57.51
172 129 MAROSKA MONIKA K 48 GDAŃSK K 16-30 10 Bieg 5km 00:00:20.32 00:29:58.05
173 218 TUROWER MAGDA K 49 GDAŃSK K 31-40 22 Bieg 5km 00:00:36.60 00:29:59.01
174 224 WEILAND MACIEJ M 125 GDAŃSK M 31-40 52 Bieg 5km 00:00:35.09 00:30:01.98
175 143 NABORCZYK KRZYSZTOF M 126 GDAŃSK M 31-40 53 Bieg 5km 00:00:29.44 00:30:06.62
176 137 MIKA PAULINA K 50 GDANSK K 31-40 23 Bieg 5km 00:00:21.02 00:30:13.20
177 198 SULAK WOJCIECH M 127 GDAŃSK M 60+ 3 Bieg 5km 00:00:31.33 00:30:16.10
178 180 RYDZYŃSKA NATALIA K 51 GDAŃSK K 16-30 11 Bieg 5km 00:00:19.67 00:30:21.38
179 31 DĄBROWSKA AGATA K 52 GDAŃSK K 16-30 12 Bieg 5km 00:00:09.58 00:30:27.26
180 119 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 53 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM K 51-60 5 Bieg 5km 00:00:20.49 00:30:32.13
181 132 MAZURAK MATEUSZ M 128 GDAŃSK M 16-30 32 Bieg 5km 00:00:36.59 00:30:43.57
182 70 JAKRZEWSKA IZABELA K 54 GDAŃSK FENIKS TEAM K 51-60 6 Bieg 5km 00:00:17.43 00:30:53.71
183 214 ŚWIDERSKI JACEK M 129 GDYNIA GRUPA BIEGOWA NDI M 31-40 54 Bieg 5km 00:00:18.52 00:30:57.19
184 81 KAMIŃSKA SARA K 55 GDYNIA K 16-30 13 Bieg 5km 00:00:28.12 00:31:14.38
185 172 RODA PIOTR M 130 GDAŃSK M 31-40 55 Bieg 5km 00:00:17.38 00:31:14.39
186 206 SZTANGA MAGDALENA K 56 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA K 41-50 12 Bieg 5km 00:00:25.25 00:31:29.06
187 122 MAJEWSKI SEBASTIAN M 131 GDAŃSK 1 Bieg 5km 00:00:36.01 00:31:32.79
188 10 BARTKOWSKI KRZYSZTOF M 132 GDAŃSK TEAM B 2 Bieg 5km 00:00:41.61 00:31:34.88
189 25 CHYSZPANSKI PIOTR M 133 GDAŃSK M 31-40 56 Bieg 5km 00:00:27.25 00:31:40.90
190 71 JANECKA AGNIESZKA K 57 GDAŃSK K 41-50 13 Bieg 5km 00:00:21.78 00:31:48.93
191 183 SAWICKA OLGA K 58 GDAŃSK K 41-50 14 Bieg 5km 00:00:22.26 00:31:50.11
192 220 WADOWSKA ANNA K 59 PRUSZCZ GDAŃSKI K 41-50 15 Bieg 5km 00:00:23.93 00:31:51.13
193 165 PUTRYCZ PIOTR M 134 GDAŃSK M 31-40 57 Bieg 5km 00:00:37.91 00:31:51.56
194 168 RADZIUN PAWEŁ M 135 GDAŃSK M 31-40 58 Bieg 5km 00:00:34.86 00:31:51.78
195 15 BOGDANOWICZ ALICJA K 60 GDAŃSK K 41-50 16 Bieg 5km 00:00:09.21 00:31:57.28
196 41 DRZAZGA ZOFIA K 61 GDAŃSK K 16-30 14 Bieg 5km 00:00:33.99 00:32:03.35
197 61 GRUBA ESTERA K 62 GDAŃSK IRON TEAM K 31-40 24 Bieg 5km 00:00:26.44 00:32:05.26
198 101 KRAWCZAK SEBASTIAN M 136 GDAŃSK M 41-50 32 Bieg 5km 00:00:29.03 00:32:08.69
199 38 DOMRZALSKI BARTŁOMIEJ DOMRZALSKI M 137 GDAŃSK M 31-40 59 Bieg 5km 00:00:27.74 00:32:10.30
200 632 WINIARSKA ANITA K 63 GDAŃSK K 51-60 7 Bieg 5km 00:00:22.60 00:32:15.79
201 39 DRACHAL AGATA K 64 OSTASZEWO K 31-40 25 Bieg 5km 00:00:22.00 00:32:20.26
202 194 SOKÓŁ MATEUSZ M 138 GDAŃSK M 31-40 60 Bieg 5km 00:00:24.22 00:32:26.15
203 111 LENKIEWICZ RYSZARD M 139 GDAŃSK M 60+ 4 Bieg 5km 00:00:21.27 00:32:28.28
204 176 ROKITA NATALIA K 65 GDAŃSK K 16-30 15 Bieg 5km 00:00:30.72 00:32:33.05
205 121 MAJEWSKI MICHAŁ M 140 GDAŃSK M 41-50 33 Bieg 5km 00:00:35.96 00:32:42.24
206 93 KOWALCZYK WERONIKA K 66 GDAŃSK K 16-30 16 Bieg 5km 00:00:16.17 00:32:46.79
207 60 GRANACKA KASIA K 67 GDAŃSK K 31-40 26 Bieg 5km 00:00:18.72 00:32:50.39
208 135 MIELEWCZYK ROMAN M 141 GDAŃSK M 16-30 33 Bieg 5km 00:00:30.07 00:33:03.28
209 36 DMUCHOWSKA WERONIKA K 68 GDAŃSK K 16-30 17 Bieg 5km 00:00:28.31 00:33:05.20
210 9 BARTKOWSKA BEATA K 69 GDAŃSK TEAM B K 41-50 17 Bieg 5km 00:00:41.56 00:33:16.64
211 158 POCHEĆ KAROLINA K 70 GDAŃSK FENIKS TEAM K 31-40 27 Bieg 5km 00:00:26.72 00:33:21.85
212 151 ORZESZEK BEATA K 71 GDAŃSK K 31-40 28 Bieg 5km 00:00:20.41 00:33:29.64
213 154 PASIUT EWA K 72 GDAŃSK K 16-30 18 Bieg 5km 00:00:34.03 00:33:32.49
214 229 WISKA MAŁGORZATA K 73 STRASZYN K 51-60 8 Bieg 5km 00:00:13.38 00:33:44.42
215 222 WARUNEK JOANNA K 74 GDAŃSK K 51-60 9 Bieg 5km 00:00:13.05 00:33:53.07
216 249 ŻUKOWSKA WIKTORIA K 75 GDAŃSK K 16-30 19 Bieg 5km 00:00:33.14 00:33:56.10
217 235 WÓJCIK KORNELIA K 76 ŁĘGOWO PKS GDAŃSK OLIWA K 16-30 20 Bieg 5km 00:34:00.00
218 75 JAWOROWSKA BEATA K 77 GDAŃSK IRON TEAM K 31-40 29 Bieg 5km 00:00:27.28 00:34:03.75
219 37 DOJCZMAN NATALIA K 78 WIŚLINKA K 16-30 21 Bieg 5km 00:00:38.37 00:34:05.35
220 248 ŻUK JAROSŁAW M 142 GDAŃSK ŚWIETLISTE ŻUKI M 31-40 61 Bieg 5km 00:00:07.82 00:34:25.59
221 212 ŚWIATŁOWSKA MAGDALENA K 79 GDAŃSK, POW. GDAŃSK ŚWIETLISTE ŻUKI K 31-40 30 Bieg 5km 00:00:07.39 00:34:25.76
222 236 WRÓBEL MAŁGORZATA K 80 GDAŃSK K 16-30 22 Bieg 5km 00:00:24.40 00:34:26.69
223 209 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 143 GDYNIA MIŚ BIEGA M 60+ 5 Bieg 5km 00:00:09.52 00:34:27.77
224 46 FILBRANDT NIKOLA K 81 GDAŃSK K 16-30 23 Bieg 5km 00:00:37.04 00:34:28.25
225 195 SPERRA KATARZYNA K 82 GDAŃSK K 16-30 24 Bieg 5km 00:00:37.03 00:34:59.06
226 94 KOWALSKA ALINA K 83 GDAŃSK K 31-40 31 Bieg 5km 00:00:09.64 00:34:59.39
227 16 BOJANOWSKA DOROTA K 84 GDANAK K 51-60 10 Bieg 5km 00:00:28.86 00:35:04.75
228 182 SALKOWSKA BASIA K 85 GDAŃSK K 41-50 18 Bieg 5km 00:00:12.30 00:35:30.70
229 190 SKOBLA PATRYK M 144 GDAŃSK M 16-30 34 Bieg 5km 00:00:36.85 00:35:46.46
230 74 JASIEWICZ ANNA K 86 GDANSK W PEŁNI ZDROWIA TEAM K 16-30 25 Bieg 5km 00:00:38.74 00:35:49.98
231 109 LEDWIG BARTOSZ M 145 PRUSZCZ GDAŃSKI PKS GDAŃSK OLIWA M 31-40 62 Bieg 5km 00:00:48.60 00:37:11.00
232 192 SMORAWSKA JOANNA K 87 GDAŃSK K 16-30 26 Bieg 5km 00:00:33.35 00:37:19.10
233 134 MICHALEWICZ KLAUDIA K 88 GOŚCICINO K 16-30 27 Bieg 5km 00:00:13.22 00:38:00.82
234 133 MICHALEWICZ JOANNA K 89 GOŚCICINO K 41-50 19 Bieg 5km 00:00:13.30 00:38:05.29
235 6 BAJER MICHALINA K 90 GDANSK K 31-40 32 Bieg 5km 00:00:25.55 00:39:27.84
236 231 WITT HENRYK M 146 SOPOT NORBSOFT M 60+ 6 Bieg 5km 00:00:08.66 00:45:46.25


Nordic Walking 5km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Start Czas netto
1 310 GROBELNIAK RAFAŁ M 1 ŻUKOWO 1 Nordic Walking 5km 00:02:01.84 00:30:38.68
2 328 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 2 GDAŃSK FITNESSFITBACK 2 Nordic Walking 5km 00:02:01.45 00:31:44.01
3 327 KUBALA PAWEŁ M 3 GDAŃSK NORDIC WALKING JAGIELLOŃSKA 3 Nordic Walking 5km 00:02:02.70 00:33:08.94
4 304 DUDA MAREK M 4 GDAŃSK 4 Nordic Walking 5km 00:02:03.40 00:33:12.38
5 333 MEGER PAWEŁ M 5 GRANICZNA WIEŚ UL. GDAŃSKA 9 5 Nordic Walking 5km 00:02:05.75 00:33:20.08
6 307 GOGOLA DARIUSZ M 6 NOWY DWÓR GDAŃSK 6 Nordic Walking 5km 00:02:04.19 00:33:37.37
7 309 GROBELNIAK HANNA K 1 ŻUKOWO 7 Nordic Walking 5km 00:02:01.30 00:33:58.46
8 302 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 2 GDAŃSK TAKA RYBA 8 Nordic Walking 5km 00:02:03.01 00:34:00.91
9 340 STENKA AGNIESZKA K 3 CHWASZCZYNO 9 Nordic Walking 5km 00:02:01.28 00:34:09.52
10 303 DUDA ALEKSANDRA K 4 GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! 10 Nordic Walking 5km 00:02:02.20 00:34:10.13
11 347 STRUŻYŃSKI SZYMON M 7 GDAŃSK UKS "WOJAK" SP 39 GDAŃSK 11 Nordic Walking 5km 00:02:11.06 00:34:21.13
12 318 KOLENKIEWICZ DARIUSZ M 8 ELBLĄG ELBLĄG 12 Nordic Walking 5km 00:02:03.43 00:34:59.23
13 349 STRZELCZYK ADAM M 9 GDAŃSK FENIKS TEAM 13 Nordic Walking 5km 00:02:12.71 00:36:11.98
14 339 STAŃCZAK GRAŻYNA K 5 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 14 Nordic Walking 5km 00:02:03.23 00:36:15.42
15 301 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 10 GDAŃSK LUKI TEAM POLSKA 15 Nordic Walking 5km 00:02:04.52 00:36:28.04
16 320 KORPAS EWA K 6 PRUSZCZ GDAŃSKI KUNDY PORTOWE 16 Nordic Walking 5km 00:02:01.92 00:36:30.41
17 308 GORGOŃ MONIKA K 7 PRUSZCZ GDAŃSKI 17 Nordic Walking 5km 00:02:01.63 00:36:37.76
18 338 ROLA EWA K 8 GDAŃSK 18 Nordic Walking 5km 00:02:08.01 00:37:26.31
19 344 STRUŻYŃSKA WERONIKA K 9 GDAŃSK UKS "WOJAK" SP 39 GDAŃSK K 13-15 1 Nordic Walking 5km 00:02:10.34 00:37:40.41
20 319 KOPROWSKA HANNA K 10 GDAŃSK 19 Nordic Walking 5km 00:02:03.41 00:37:52.58
21 337 PTASZYŃSKA MARZANNA K 11 REDA 20 Nordic Walking 5km 00:02:08.90 00:38:16.90
22 330 MAJCHRZAK MICHAŁ M 11 BOROSZÓW BOROSZÓW CHODZI 21 Nordic Walking 5km 00:02:06.81 00:38:36.17
23 353 WILCZEK MARTYNA K 12 GDAŃSK UKS "WOJAK" SP 39 GDAŃSK K 13-15 2 Nordic Walking 5km 00:02:22.50 00:39:04.86
24 334 MEGGER DAGMARA K 13 TRĄBKI WIELKIE FENIKS TEAM 22 Nordic Walking 5km 00:02:11.83 00:39:09.50
25 335 NIEWIŃSKA BEATA K 14 GDAŃSK 23 Nordic Walking 5km 00:02:04.09 00:39:38.91
26 332 MALCHER JOANNA K 15 PRUSZCZ GDAŃSKI 24 Nordic Walking 5km 00:02:06.88 00:39:41.16
27 329 LANGE KATARZYNA K 16 GDAŃSK FENIKS TEAM 25 Nordic Walking 5km 00:02:11.68 00:39:59.62
28 315 KOC KATARZYNA K 17 GDAŃSK 26 Nordic Walking 5km 00:02:12.13 00:40:34.58
29 331 MAKSYMIUK JOANNA K 18 GDAŃSK 27 Nordic Walking 5km 00:02:05.84 00:40:40.56
30 313 JEDRAS BEATA K 19 GDAŃSK 28 Nordic Walking 5km 00:02:05.01 00:40:51.88
31 305 FLISIKOWSKA KATARZYNA K 20 STARA KISZEWA 29 Nordic Walking 5km 00:02:12.48 00:40:53.56
32 314 JURGA KAMILA K 21 GDAŃSK FENIKS TEAM 30 Nordic Walking 5km 00:02:11.45 00:41:05.82
33 321 KOWALIK KATARZYNA K 22 GDAŃSK FENIKS TEAM 31 Nordic Walking 5km 00:02:13.74 00:42:08.13
34 325 KRUK LIWIA K 23 GDAŃSK FAJTERKI K 10-12 1 Nordic Walking 5km 00:02:04.99 00:42:11.60
35 306 GAJCY EWA K 24 GDAŃSK 32 Nordic Walking 5km 00:02:15.25 00:42:13.55
36 326 KRUK MAŁGORZATA K 25 GDAŃSK FAJTERKI 33 Nordic Walking 5km 00:02:04.65 00:42:15.09
37 346 STRUŻYŃSKI MICHAŁ M 12 GDAŃSK UKS "WOJAK" SP 39 GDAŃSK M 10-12 1 Nordic Walking 5km 00:02:09.12 00:43:21.95
38 324 KRAUZA ZUZANNA K 26 KIELPINO K 10-12 2 Nordic Walking 5km 00:02:02.12 00:43:28.28
39 350 TUROWSKA-WYLOT ADRIANA K 27 GDAŃSK 34 Nordic Walking 5km 00:02:14.14 00:43:35.75
40 348 STRUŻYŃSKI TOMASZ M 13 GDAŃSK 35 Nordic Walking 5km 00:02:07.59 00:43:41.18
41 345 STRUŻYŃSKI LEON M 14 GDAŃSK M 0-9 1 Nordic Walking 5km 00:02:05.30 00:43:41.54
42 342 STRUŻYŃSKA ALEKSANDRA K 28 GDAŃSK 36 Nordic Walking 5km 00:02:05.95 00:43:41.64
43 351 WESELAK JOANNA K 29 GDAŃSK` FENIKS TEAM 37 Nordic Walking 5km 00:02:12.84 00:43:47.85
44 312 HARĘŻLAK KATARZYNA K 30 GDAŃSK 38 Nordic Walking 5km 00:02:11.37 00:46:53.60
45 317 KOCHAŃSKA JOANNA K 31 GDAŃSK 39 Nordic Walking 5km 00:02:09.91 00:46:54.82
46 352 WILCZEK MAŁGORZATA K 32 GDAŃSK UKS "WOJAK" SP 39 GDAŃSK 40 Nordic Walking 5km 00:02:22.39 00:47:05.51
47 336 PINSKA KASIA K 33 GDANSK 41 Nordic Walking 5km 00:02:15.56 00:47:12.08
48 323 KRAUZA SEBASTIAN M 15 KIELPINO M 13-15 1 Nordic Walking 5km 00:02:03.15 00:47:27.68
49 322 KRAUZA JOANNA K 34 KIELPINO 42 Nordic Walking 5km 00:02:02.68 00:50:04.82
50 311 HARĘŻLAK EMILIA K 35 GDAŃSK K 10-12 3 Nordic Walking 5km 00:02:11.34 00:50:32.57
51 343 STRUŻYŃSKA BASIA K 36 GDAŃSK UKS "WOJAK" SP 39 GDAŃSK K 0-9 1 Nordic Walking 5km 00:02:09.26 00:50:33.73
52 316 KOCHAŃSKA ANNA K 37 GDAŃSK K 10-12 4 Nordic Walking 5km 00:02:10.32 00:50:34.16
53 341 STRUŻYŃSKA AGNIESZKA K 38 GDAŃSK UKS "WOJAK" SP 39 GDAŃSK 43 Nordic Walking 5km 00:02:08.96 00:50:35.40


Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem

Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta
BIELAWSKA OLIWIA GDAŃSK PRZEDSZKOLE PUCHATEK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:01:10.37
KANAWKA OLIWIER GDAŃSK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:01:18.80
SMOK GABRIELA GDYNIA Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:01:20.89
BORKOWSKI JAN GDANSK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:01:32.69
ZABROCKA ANNA GDAŃSK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:01:36.33
KWAŚNIK WŁADYSŁAW GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:01:57.00
CIMASZKIEWICZ MAJA GDAŃSK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:02:02.49
WICZLIŃSKI RAFAŁ GDAŃSK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:02:03.70
PRZENICKI HENRYK GDYNIA Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:02:03.92
JASIŃSKI MICHAŁ GDAŃSK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:02:33.19
WOLNY MARIA GDAŃSK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:02:45.02
SOKÓŁ MELISA GDAŃSK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:03:00.89
CIĘŻKOWSKI PAWEŁ GDYNIA Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:03:05.29
BLUMA ALEKSANDER GDAŃSK Biegi dziecięce - ok. 200 m – Maluch z Rodzicem 00:03:42.81


Biegi dziecięce - 4 – 5 lat (roczniki 2020, 2019) - DZIEWCZĘTA

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 532 GODLEWSKA ANTONINA MALBORK PRZEDSZKOLE POD KASZTANAMI MALBORK 00:00:48.96
2 516 CESARZ AMELIA GDAŃSK 00:01:04.45
3 520 CIESZYŃSKA ZOFIA GDAŃSK 00:01:05.22
4 608 WILLER MAJA GDAŃSK 00:01:09.31
5 601 WANTOCH-REKOWSKA LILIANNA GDAŃSK 00:01:15.23
6 552 KOPROWSKA SARA GDAŃŚK 00:01:21.70
7 571 PIESIK AGATA GDAŃSK 00:01:28.09
8 620 ZIELINSKA KLARA GDAŃSK 00:01:37.51


Biegi dziecięce - 4 – 5 lat (roczniki 2020, 2019) - CHŁOPCY

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 546 KANAWKA OSKAR GDAŃSK 00:00:58.76
2 543 KALASOUSKI RAMAN GDAŃSK RUN4FUN 00:01:00.58
3 588 ROMANOWSKI ALEKSANDER GDAŃSK 00:01:02.42
4 556 KUCIŃSKI FILIP KOLBUDY 00:01:05.65
5 517 CHAMIAREUSKI ALIAKSEI GDAŃSK 00:01:16.51
6 501 ADAMOWICZ JAN GDAŃSK LECIMY TUTEJ 00:01:21.38
7 627 BLUMA TYMOTEUSZ GDAŃSK MUKOWALECZNI 00:01:27.00


Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA

Msc Numer Nazwisko Imię Klub Dystans Meta
1 564 MĄCZKOWSKA NATALIA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:40.09
2 502 ANDRAKA ANASTAZJA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:41.62
3 560 LIPKA-WSZOŁCZYK MAGDALENA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:44.09
4 550 KONOP ABIGAIL POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:45.05
5 616 WYRZYKOWSKA NINA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:45.92
6 580 PTASZEK HELENA SPOA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:47.01
7 623 ZUBRYTSKYY ANNA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:49.26
8 621 ZŁOTOWSKA POLA SZKOLA PODSTAWOWA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:49.85
9 629 UBA LILIANNA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:51.50
10 539 JABŁOŃSKA ZUZANNA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:53.14
11 606 WICZLIŃSKA AURELIA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:53.75
12 596 SOLECKA NELA CHEERLEADERS JUNIOR GDYNIA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:54.89
13 551 KOPROWSKA ANASTAZJA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:58.54
14 561 ŁAWRESZUK ALICJA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:00:59.26
15 585 RODA ALEKSANDRA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:01:01.31
16 511 BORKOWSKA MARIA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:01:01.45
17 581 RADZIUN OLGA Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - DZIEWCZĘTA 00:02:01.82


Biegi dziecięce - 6 – 7 lat (roczniki 2018, 2017) - CHŁOPCY

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Meta
1 547 KEKENMAJSTER CEZARY M GDAŃSK SP NR 6 GDAŃSK 00:00:39.71
2 602 WAŚKIEWICZ ANTONI M GDAŃSK 00:00:41.13
3 630 PODLESZCZUK MAKSYMILIAN M 00:00:42.11
4 531 GINIEWICZ BRUNO M GDAŃSK 00:00:43.39
5 538 JABŁONOWSKI WIKTOR M GDYNIA 00:00:44.07
6 526 DĘBICKI MIKOŁAJ M GDAŃSK 00:00:44.12
7 568 ORŁOWSKI MIŁOSZ M GDAŃSK 00:00:45.68
8 598 STALKA JAKUB M KOŚCIERZYNA STALSPEED 00:00:45.72
9 599 STEFANIAK FRANCISZEK M GDAŃSK 00:00:46.13
10 508 BLUMA MAKSYMILIAN M GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 00:00:47.06
11 529 DZIADUCH WOJCIECH M GDAŃSK KOMEDIANCI 00:00:47.90
12 587 RODA JAN M GDAŃSK 00:00:48.37
13 589 ROMANOWSKI FILIP M GDAŃSK 00:00:49.09
14 625 PYDYN OLIWER M GDAŃSK 00:00:49.97
15 613 WOLNY STANISŁAW M GDAŃSK 00:00:51.25
16 626 MICKUNAS ALEKSANDER M 00:00:51.40
17 518 CHOSZCZYK SZYMON M GDAŃSK 00:00:56.44
18 572 PIESIK TOMASZ M GDAŃSK 00:01:00.03
19 533 GONTARZEWSKI FILIP M LUBNIA 00:01:00.72
20 576 PRZEKWAS MIKOŁAJ M GDAŃSK PAJĄK TEAM 00:01:05.47


Biegi dziecięce - 8 – 9 lat (roczniki 2016, 2015) - DZIEWCZĘTA

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 555 KRÓL NICOL NOWY DWÓR GDAŃSKI 00:01:26.83
2 553 KOWALSKI KLARA GDAŃSK 00:01:27.20
3 548 KOLTUNIAK JULIA GDANSK SP NR 27 GDANSK 00:01:38.43
4 509 BOGDANOWICZ EMILIA GDAŃSK 00:01:44.17
5 570 PAWŁOWSKA HANNA GDAŃSK POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA 00:01:47.75
6 536 HARĘŻLAK AGATA GDAŃSK 00:01:48.65
7 504 BARTKOWSKA KINGA GDAŃSK TEAM B 00:01:56.90


Biegi dziecięce – 8 – 9 lat (roczniki 2016, 2015) - CHŁOPCY

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 523 CIĘŻKOWSKI PIOTR GDYNIA 00:01:21.16
2 573 PIĘTKA JAKUB GDAŃSK SP HEVELIUS 00:01:25.07
3 619 ZDUŃCZYK BRUNO GDAŃSK 00:01:27.96
4 562 ŁOSKA BARTOSZ GDAŃSK SP NR 6 W GDAŃSKU 00:01:29.32
5 574 POGODA BORYS GDAŃSK 00:01:36.96
6 628 UBA JAN SKOWARCZ 00:01:40.21
7 519 CHOSZCZYK TYMON GDAŃSK 00:01:41.43
8 584 RODA ADAM GDAŃSK 00:01:41.98
9 575 POWESKA TOMEK GDANSK 00:01:43.56
10 525 DĘBICKI ALEKSANDER GDAŃSK 00:01:45.35
11 563 MAKSYMIUK TOBIASZ GDAŃSK POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA 00:01:45.50
12 559 LIPKA-WSZOŁCZYK KRZYSZTOF GDAŃSK SP 86 00:01:45.95
13 600 URBALA MIKOŁAJ GDAŃSK SP 85 00:01:47.58
14 604 WĄSIK KRZYSZTOF GDAŃSK MALUSZEK TATUSIA :" #2 00:01:56.52
15 527 DOMRZALSKI BŁAŻEJ GDAŃSK BART_ART 00:02:01.53
16 605 WEILAND FILIP GDAŃSK 00:02:05.90
17 542 KALASOUSKI MAKSIM GDAŃSK RUN4FUN 00:02:09.96
18 535 GOSS TYMOTEUSZ GDAŃSK 00:02:10.35


Biegi dziecięce – 10 – 11 lat (roczniki 2014, 2013) - DZIEWCZĘTA

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 510 BOGDANOWICZ HELENA GDAŃSK 00:01:22.80
2 624 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA KAJA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA GDAŃSK 00:01:31.62
3 549 KOLTUNIAK MAJA GDANSK SP NR 27 GDANSK 00:01:35.27
4 582 RIEGEL SARA GDAŃSK 00:01:36.91
5 603 WĄSIK HANNA GDAŃSK MALUSZEK TATUSIA : 00:01:54.69


Biegi dziecięce – 10 – 11 lat (roczniki 2014, 2013) - CHŁOPCY

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 579 PRZENICKI MAKSYMILIAN GDYNIA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GDYNI 00:01:22.02
2 597 SOLECKI FILIP GDYNIA GORILLAS OCR 00:01:22.45
3 530 FIRLUS ERYK REDA UKS 1 REDA 00:01:22.53
4 611 WODZIKOWSKI FRANCISZEK GDAŃSK 00:01:29.38
5 557 KUCIŃSKI JAKUB KOLBUDY 00:01:30.56
6 610 WODZIKOWSKI ANTONI GDAŃSK 00:01:36.66
7 528 DOMRZALSKI SEWERYN GDAŃSK BART_ART 00:02:13.40


Biegi dziecięce – 12-13 lat (roczniki 2011, 2012) - DZIEWCZĘTA

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 515 BURDEŃSK ALICJA GDYNIA ACTIVE FLOW 00:02:43.43
2 591 SKUBICH ZOFIA GDAŃSK MMKS GDAŃSKIE LWY 00:02:44.49
3 513 BÓJKO MARTYNA GDAŃSK GALA GDAŃSK 00:02:46.25
4 609 WITOSŁAWSKA WERONIKA GDANSK SP 75 GALA 00:02:48.18
5 615 WRAGA OLIWIA GDAŃSK SP NR 6 GDAŃSK 00:02:59.68
6 503 BAGIŃSKA NATALIA GDAŃSK ZSSIMS 00:03:05.20
7 537 HRYNOWIECKA KINGA NOWY DWOR GDANSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 NOWY DWÓR GDANSKI 00:03:13.24
8 618 ZAUCHA KORNELIA GDAŃSK 00:03:39.34
DNF 631 BÓL JULIA GDAŃSK 00:02:27.33


Biegi dziecięce – 12-13 lat (roczniki 2011, 2012) - CHŁOPCY

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 540 JASIŃSKI KAROL GDAŃSK 00:02:46.15
2 614 WOŹNY MILAN GDAŃSK SP 43 00:03:37.82
3 577 PRZENICKI FRANCISZEK GDYNIA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GDYNI 00:03:37.91


Biegi dziecięce – 14-15 lat (roczniki 2009, 2010) - DZIEWCZĘTA

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 506 BIELAWSKA PATRYCJA GDAŃSK SP52 00:02:42.39
2 590 SKUBICH ALICJA GDAŃSK MMKS GDAŃSKIE LWY 00:02:42.97
3 567 OLSZÓWKA ANTONINA GDAŃSK 00:03:22.59


Biegi dziecięce – 14-15 lat (roczniki 2009, 2010) - CHŁOPCY

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 593 SMOŁOŃSKI IGNACY GDAŃSK ACTIVE FLOW 00:02:45.69
2 622 ZUBRYTSKYY ALEX GDAŃSK 00:04:06.79

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ