Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jendzul Paulina Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
2 Szypulewska Julia Suwalki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
3 Szypulewska Monika Szypulewska Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
4 Kowalewska Nadia Suwałki I tercja (18:00 - 18:45)
5 Kosak Maja Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
6 Jabłońska Anna Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
7 Sowul Monika Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
8 Kozicz Maria Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
9 Myszkowska Michalina Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
10 Myszkowski Maciej Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
11 Myszkowska Katarzyna Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
12 Hołubowicz Patrycja Gulbieniszki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
13 Wierzchowski Radosław Rutka-Tartak Polska II tercja (19:00 - 19:45)
14 Szyłak Piotr Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45) SP4
15 Szyłak Natalia Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45) SP4
16 Kaszuba Iza Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
17 P Paulina Suwalki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
18 P Dawid Suwalki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
19 Piekarska Nadia Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
20 Piekarska Nina Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
21 Kaźmierczak Sandra Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
22 Kaźmierczak Artur Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
23 Zxc Xxx Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
24 Milewski Radosław Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
25 Dziuba Adrianna Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
26 Sobolewska Lidia Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
27 Sobolewski Artur Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
28 Słabińska Milena Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
29 Jakubowska Urszula Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
30 Warakomska Katarzyna Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
31 Grygo Adrian Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
32 Rojek Amelka Rojek Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
33 Rojek Bartosz Rojek Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
34 Rojek Julia Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
35 Rojek Ania Rojek Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
36 Dąbrowska Aleksandra Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
37 Gwiazdowska Lena Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
38 Żylińska Sylwia Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
39 Żyliński Marcin Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
40 Gwiazdowska Agata Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
41 Gorlo Aleksandra Mała Huta Polska I tercja (18:00 - 18:45)
42 Gorlo Sylwia Mała Huta Polska I tercja (18:00 - 18:45)
43 Drejer Dominika Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
44 Zuzelski Maciej Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45) Ciupapi Munianio
45 Ptasińska Natalia Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45) Ciupapi Munianio
46 Gajda Eryk Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45) Ciupapi Munianio
47 Tylenda Amelia Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
48 Marcinek Hanna Suwalki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
49 Rutkowski Karol Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
50 Rutkowska Małgorzata Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
51 Winckiewicz Maja Suwalki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
52 Winckiewicz Urszula Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
53 Ostrowski Marcin Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
54 Ostrowski Wiktor Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45) Szkoła Podstawowa nr 5, Suwałki
55 Ostrowska Paulina Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45) SP5
56 Perkowski Bartosz Krzywe Polska II tercja (19:00 - 19:45)
57 Szlaszyński Krystian Przerośl Polska II tercja (19:00 - 19:45)
58 Kardel Karolina Przerośl Polska II tercja (19:00 - 19:45)
59 MILEWSKA JUSTYNA SUWAŁKI Polska II tercja (19:00 - 19:45)
60 Kolenkiewicz Katarzyna Suwałki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
61 Luto Magdalena Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
62 Wodnicki Michał Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
63 Zackiewicz-Maksimowicz Paula Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
64 Maksimowicz Patryk Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
65 Maksimowicz Marcela Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
66 Gałaszewska Julia Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
67 Jagłowski Patryk Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
68 Myszkowski Maksymilian Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
69 Myszkowska Wiktoria Suwałki Polska III tercja (20:00 - 20:45)
70 Sokołowski Jacek Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
71 Sokołowska Beata Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
72 Perkowski Mateusz Suwalki Polska II tercja (19:00 - 19:45)
73 Jankowska Agata Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
74 Popławska Martyna Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)
75 Jastak Kamila Suwałki Polska I tercja (18:00 - 18:45)


Wyświetleń: 3347

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ